Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

tesco

Mi to szkoda tych ludzi z agencij ...poniewaz musza zarobic na siebie i na Biuro przez ,ktore sa zatrudnieni.Normalnie jak niewolnicy tylko bardziej Reformowarniiii ......

nnn
@tesco

właśnie pokazujesz jaki jesteś odpowiedzialny cham i burak jedynie co umiesz robić to obrażać ludzi. Pochwal się na jakim odcinku pracujesz to zaraz sprawdzimy jak rzetelnie pracujesz!! Wszyscy wiemy dobrze jak się pracuje żeby TESCO normę swoją miało rzetelny palant HA HA HA HA HA HA

tescowy cers
@nnn

A ty rzetelnie pracujesz? Pójdziesz na załadunki i dostaniesz zerowke to jest wszystko cacy. Jeździsz i chwali sz się ile to załadowales. Ładujesz dużo niechlujnie nie dbając o towar ani o jego jakość. Jak dostaniesz platformę lub inne łączenie marudzisz i narzekasz, bo nie zarobisz. Idąc na rozładunku jesteś na nie mierzalnym lub robienie porządków ,obijasz się i gadasz. Pomysł o swojej przyszłości za co będziesz żył. Za Marka Podsiadlo takich jajec nie było i za swoją fuszerke dawno byś wyleciał.

@tescowy cers

a kim Ty jesteś??? wszystkich oceniasz swoją miarką według swojej nic nie wartej osoby!!! duże kompleksy człowieku masz!!!

xxxx

Boney masz racje Agencje pracy to najgorsze co moglo spotkac nasz narod...Ale sa ludzie nie odpowiedzialni i tacy wlasnie pracuja przez agencje.Bo taki jak zachla to nie musi pracowac ma po prostu nie zaplacone. A my zatrudnieni przez firme szanujemy prace i wykonujemy ja zgodnie ze standardami jakie obowiazuja na magazynie. Mamy odprowadzane skladki urlopy bony paczki wczasy pod gruszaitp. A oni nie maja nic ja bym im miche jeszcze zabral .Bo narzekaja na posilki ciekawe co taki, taka w domu je? Pewnie kawior i trufle....tylko ze kawior to dziki bez a trufl to kania he hehe. Wpadaja na magazyn jak dzicz przyjdzie taki moment ze sie zadepcza na wzajem . Tak Agentura Najpierw Musicie Zapracowac No Kowala Na Pulire A ochlapy Co Sie Zostanie Dla Was. Musicie tytac tyrac tyrac i jeszcze raz tyrac..A na emeryture nie zapracujecie bo zycia braknie przy takich skladkach nie ma szans.

Yakimura

Tylko Kowal w nim jest siła w nim jest moc on nadzieją na zbawienie świata. Na chwałę posępnego Fast Service !!!

xxx

No na zaladunkach to oni wymiataja ale standardy jakie obowiazuja!!!!zenada najwieksi partacze to ludzie z agencij , im nie zalezy czy sie towar zniszczy uszkodzi ...bo oni musza utrzymac swoich pracodawcow .Bo zeby nie wy tania sila robocza to agencje pracy przestalyby istniec i kazdy byl mial jakas szanse na zatrudnienie bezposrednio przez firme .A tak to dalej ich dorabiajcie........UEM4

Fast
@xxx

No i się nie posikaj bo was tescowych wszystkich pozwalniają a my dalej będziemy robić już niedługo heheh. Więc bay bay maszkaro

Boney
@Fast

Dobrze napisałeś kolego.. będziecie robić: najpierw na waszego pana i władce Kowala a potem na starość... pod siebie jak zobaczycie wasze emeryturki. Nie wiem z czego ty się cieszysz, że jesteś na telefon jak pani do towarzystwa czy, że nie masz normalnego urlopu... a może z tego, że jak zachorujesz to nie dostaniesz normalnej kasy? No ale jak się jest na garnuszku mamusi albo emerytem to sobie można pozwolić na takie warunki pracy. Normalni ludzie się na to nie godzą!

marysia
@Boney

najlepsi są w fascie i najlepiej pracujemy

@Boney

kowal to was orze jak moze,nie bedziecie robic do 65 czy 67 ale do konca waszych dni wtedy przypomne wasze wam slowa AGENTURA WYMIATA

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Fresz

xxxx nie rozmawiamy tu po prostu z ludźmi bo własnie wy z t1 jestescie debile, wiec was olewamy i wcale mi sie nie podoba , ze wysylaja mnie na ten magazyn obok.

fer
@Fresz

To powiedz veto i się zwolnij, nie chce patrzeć na twoją gębę. Juz i tak ledwo znoszę agencje które wchodzą na nasze odcinki. Ja podialem decyzję, jak będą mi kazać iść na fresza to już będzie kapletna przesada i opuszczę ten obóz bo tego juz nie zniose.

Fast Service
@fer

Ty naucz się pisać idiotko i od agencji to wara!!! Do pikingu i cichutko tam pikować i się przyglądać jak mistrzowie z agentury wymiatają na załadunkach bądź przyjęciach

xxxx

To matolki z T2 ...A mniemanie maja mają......nie dajcie sie zwlaszcza Pani B. S.

Z Fresha
@xxxx

I dobrze tumanie przynajmniej znamy swoją wartość. A nie tak miernota jak ty bucu!!!

tesco

Precz z Ukraincami z naszego magazynu ...Zabieraja nam prace i odcinki na ktorych my pracowalismy.Oni nadsja sie do sprzatania choc i to im za bardzo nie wychodzi .Zarcie cieple napoje za darmo, ktory Polak pracujacy za granica tak ma .Nikt musi sie sam utrzymac i ma najgorsza prace .A tu my piking a oni na rozladunkach nie maja pojecia o tej pracy .. Nie robia rzad i wypad z stad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bc

zygi

Proszę nie przenosić magazynierów z t1 na t2 i na odwrót. Te z fresza co przyszli ostatnio to jacyś debile, mają wysokie mniemanie o sobie i zadzieraja nosa. Nie chcemy z nimi pracować. Wara z t1.

wow

Kto Wam takich głupot nagadał że tesco się kończy

bob32

no ja jeszce poracuje ale pod zadami co niektorych osob na podkarpaciu to dalej w popiul sie obruci to tesco... wogole nie umia dzialac ,nie ma sprzetu do pracy a jedni i ci sami lizy non stop tulki,takze szkoda gadac,wstyd sie czasem przyznac ze sie tu pracuje,ale iech zwalniaja,sa jeszcze zwiazki,takze zobaczymy.

Wierzyciel

Seler łysa Pało oddaj kasę !!!

nn
@Wierzyciel

w oczy to powiedz lamusie

Jagoda

A co przyspawali cię na odcinku mycia kibli i lizania gały kierownikom i nie chcesz się dzielić z innymi włazo dupami? Powinni robić na każdym odcinku najlepsi ci co się najlepiej sprawdzają a nie dziobacze i podlizuchy co tylko ploty z kierownictwem i mało co to im laski na gnieździ albo szpary nie obskoczą

@Jagoda

Po prostu nie chcę pracować z idiotami. Atmosfera na odcinku jest bardzo ważna a z niektórymi ludzmi pracuje się beznadziejnie. Nie przesiaduje z kierownikiem na pogawędce tylko biorę papiery i zetelnie pracuje. Widać zazdrość cie zżera ze kierownik nie chce z tobą nawet słowa zamienić, a tak na prawdę to musi z tobą pracować bo zmianowym cie zapisał.

Jagoda
@deret

I dobrze z kretynami nie gadam. Za to ty to podliżesz się pogadasz i jeszcze laskę zrobisz jak ci każe. Deret to ty chyba dewiant jesteś balasie

deret

Końcówka tej wypowiedzi to obóz pracy... czy te słowa są nie cenzuralne? Zależy im na dobrych wypowiedziach to niech dadzą ku temu powody, podnoszenie w kolko norm,praca w stresie na beznadziejnym sprzęcie oraz przenoszenie ludzi na drugi magazyn sprawia do negatywnych wypowiedzi. Do tego dochodzą ciągle zmiany brak palarni i roszady po odcinkach. Jazda na swoje odcinki i nie wtrącać się w nasze.

deret

Niech dadzą wyprawki i z radością opuszczę ten (usunięte przez administratora)

HWD Tesco idziemy obok taka sama robota i tak samo mają ludzi za nic

Fresh

A mnie z tego zimna :D

Nareszcie nowa robota w końcu uwolnią mnie z tego piekła :D

Fresh

Już dawno o tym trąbią żadna nowina wszystkie znaki na nie bie i ziemi na to wskazują zwijanie ochrony wizytacje itp. etc.

Baśka

Tesco wycofuje się z Polski to już oficjalna informacja a więc szykujmy się na zmianę pracy lub na zmianę właściciela i może całkiem warunków zatrudnienia

bbbbiu

Jak jesteś nowy to zamknie gębę i się nie odzywaj bo nie masz prawa. Ty brunecie z gara tym nosem jak tylko przyszedłeś to podrywa les cwaniaczka jak byś pozjadales wszystkie rozumy. Mam nadzieje ze ci nie przedłuża umowy u pójdziesz tam skąd przyszedłeś.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO