Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Rachela

Mój miły kolego brak mi serca twego. Przestałeś mnie kochać lecz nie wiem Dlaczego. Ty mój kochany sianem wypchany, kijem podparty gównem wytarty. Piszę do ciebie ty mój frajerze mój list nie długi nie krótki. Przyjdź na ulicę Kopernika i stań dupą do pomnika. Wiadomo, że tędy o dwudziestej z minutami jedzie pociąg z wariatami. Ty mój kochany szykuj się do drogi. Przyjdź w zielonych sandałach i czerwonym surducie, a będziesz wyglądał jak małpa na drucie...... Dla nie po znaki Imienia nie piszę bo go znasz, a adres mój taki Ul Ślizga nr zachlapany. Mieszam pod schodami razem z karaluchami. * Do ,strażaka' z T1- słuchaj cwelu jeszcze raz się dowiem, że jeździsz po nowych to pojedziesz w klatce kontenerem do Abu Zabi w jedną stronę. Będziesz karmił żyrafy ****Strażnik Teksasu

cel

Wmawiają nam ze firma jest stabilna,a tak na prawdę zamierzają sprzedać całe tesco w europie środkowej i wschodniej. A zatem w Polsce jest to pewne ,juz szukają kupca. Nareszcie Angoli i jego polscy pachami nie będą nas wykorzystywać, a nikt tak polaka nie wykorzystuje jak drugi Polak.

Heniek

Widziałem co Odol Jarek zrobił z ludźmi ze Szczawina i Kiernozi którzy śmieli mu podskoczyć. Zniszczył ich totalnie aż płakali i przepraszali. Więc to nie są żarty to naprawdę mocny zawodnik i nie rzuca słów na wiatr

uff

Odol to dobry zawodnik, potwierdzam, więc misiek przyhamuj troche te odzywki bo sie poślizgniesz na życiowym parkiecie. Co do ukraińców - ich miejsce jest na ukrainie, ale to samo mogą powiedzieć anglicy o Polakach. Każdy ucieka tam gdzie może mieć lepszy być, wiadomo, że żyje się raz i nikt nie chce przeżyć życia w biedzie, więc ludzie probują. Co z tego, że jest ciężko..

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Oferty Pracy

Dostawca Dprzedaży Internetowej Tesco POLSKA Sp.z o.o. 2015-09-28 Żródło: Gowork.pl Poznań (wielkopolskie) Twoje zadania: Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta ta najwyższym poziomie. Wymagania: Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, Książeczka do celów sanitarno-epidemiologic

@Oferty Pracy

Odol jesteś piękny jak kwiat róży, tylko masz łeb za duży. Usta słonia, mordę konia, nogi sarny. Słowem chłopak z Ciebie marny.

Rachela

Przełożonych się nie lękaj, mało pracuj, dużo stękaj, nie przejmuj się swą pracą, bo i tak ci (usunięte przez administratora) płacą. Jeśli jesteś w niskiej grupie, wolno Ci mieć wszystko w (usunięte przez administratora) Późno i ciemno ja wiersz Wam piszę nagle krzyk przeraźliwy przerywa ciszę. Widmo to jakieś czy straszna zjawa?.... nie to Nasz DYREKTOR gruby jak baleron, tłusty jak salceson, kapie mu z penisa bo nie gra w tenisa, gruby jest w pasie to ma po kiełbasie, głuwka pusta bo kiełbasa tłusta.

Rachela

Co nam przyniesie praca w Tesco. Czy nadal ,,barany'' pozostaną przy sterze i pan dyrektor z wszystkim da sobie radę. Koniec kryzysu czy apogeum czeka Nas w Tesco korupcją przeżartej. Ile nowych afer ogłosza, kto kogo ośmieszy lub zadenoncjuje, czy starczać będzie do 10, jakie to ustawy firma ta dla nas szykuje. Wszystko się okaże już w najbliższym czasie bez naszej zgody i bez poparcia, ufam, że dobrze w końcu się ułoży, chociaż nie wątpię, że będą tarcia.

Jaro "ODOL"

Cały czas się prosisz o wycieczkę w ustronne miejsce w bagażniku mojego szerszenia razem ze szpadlem obok a jakoś cię nie widzę zesrańcu po pracy przy mojej żółtej strzale żebyś to pokazał jaki jesteś mocny leszczu barowy. Takich jak ty to niszczę jednym spojrzeniem. A jak tupnę nogą to wygumiają że mało tych pokracznych kulosów sobie nie połamią. Więc uważaj misiek111 oglądaj się za siebie bo nie znasz dnia ani godziny jak cię namierzę i dopadnę cwelusiu!

Jaro "ODOL"

Już po tobie cienki bolku. I żeby tak nikt i taki buc był tak tępy i nie wiedział że książę jeździ żółtym seatem to porażka. Idziesz do utylizacji śmieciu misiek111

jan

... Nie dajmy sobą pomiatac i zwolnij my się jak nas tak potraktuja.

gytr

Są osoby co już szukają nowej pracy. Nikt nie chce iść na fresza lub na t1. To poniżenie człowieka ze po tylu latach traktuje się go jak śmiecia. Każda firma przyjmie do pracy człowieka z takim doświadczeniem,. Nie dajmy sobą pomiatac i zwolnij my się jak nas tak potraktuja.

Krzysiek

Rozmiar tekstu: A A A No i stało się - Tesco nie chce już być w Polsce Poniedziałek, 28 września (15:20) TFK Ochrona straci kontrakty ..nareszcie Marek przestanie przyjezdac do Gliwic ....

misiek111

Żółty szerszeń- to....? Chyba mówisz o tym styarym zardzewiałym polonezie ? ODOL.... będziesz beczał bo nie wiesz z kim zadzierasz SIUSIAKU!!!!!!!!

Jaro "ODOL"

Dobra doigrałeś się leszczu czekaj przy moim żółtym szerszeniu po zakończeniu roboty siusiaku. Choć i tak wiem że spękasz jak zawsze na forum urka burka a tak w robocie to w oczy się boi spojrzeć cipka jedna. Ja się i tak dowiem kto się ukrywa pod tym nickiem misiek i bęcki cię nie ominą będziesz się śmiał baranim głosem

uff

Te osoby w ogóle nie są potrzebne. Ludzi powinni pilnować kierownicy tesco ,tak jak to było kiedyś. A teraz taki pajac siedzi na gnieździe i wzywa za procenty lub krzyczy żeby podjąć zadanie. Na prawdę jest to potrzebne jak dziura w moście. Strsuja tylko ludzi a bardzie było by zwracali na jakość wykonanej pracy czyli poprawne ułożenie towaru na palecie i odpowiednie of oliwa nie. Każą w ten sposób robić fuszerke. Niektórzy nie wiedzą co to znaczy obrys palety,a cyfra to owszem na przy m miejscu. Nie da się jednak zawsze dobrze ułożyć towaru jeśli jest tak wysoka norma.

chmurka

To już jest szczyt lenistwa aby jeszcze jedną osobę brać z agencji do pilnowania ludzi na hali.. kierownicy plus 2osoby z agencji .Czyżby lider nie dawał sobie rady z tak "ciężką"pracą że potrzebuję pomocnika

misiek111

Czekaj, czekaj na pewno przyjdę i Ci spuszczę takie manto, że wreszcie wybiję Ci te głupoty z tego zakutego łba. Nie rób wstydu wszystkim pracownikom pracującym na T1. Książe to ty może jesteś, ale szaletu miejskiego;-) he he he

Jaro "ODOL"

Misiek ty baranie już masz załatwionego kwita czekam na ciebie za bramą będziesz niszczony bity i kopany za te obraźliwie słowa tak jak ostatnio buraki z pewnej miejscowości. Pamiętajcie lamusy Jaro "ODOL" Książę( na zawsze) T1 nigdy nie śpi cały czas czuwa i niszczy swoich oponentów!!!

misiek111

Jaro"ODOL" Ty to jeste (usunięte przez administratora) A szerszenie to Cię chyba pokąsały i to te żółte? Niestety ale po mózgu. Lecz się psycholu!!!!!!!!!!!!

Jaro "ODOL"

To znowu ja Książę T1 a od niedawna i Szczawina zlałem stamtąd parę lamusów i okrzyknięto mnie księciem. Mam jedną rzecz do przekazania jeśli ktoś będzie mnie obrażał i szkalował moje dobre imię może liczyć tylko na jedno mianowicie wywózkę do lasu w bagażniku mojego żółtego szerszenia!!! Także radzę się zastanowić dwa razy lamusy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO