Opinie o TESCO w Teresin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TESCO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Teresin

Angel

racja, tylko rosną im (usunięte przez administratora) od siedzenia w biurze przyjęć, a pomoc to nie łaska jak człowiek ma problem, a jak już to wielki grymas na twarzy, porażka...to samo skanerownia, pod odstrzał juz dawno powinni isc

Czesław

Odol już nieraz pokazał, że umie postawić na swoim, poza tym wykurwia zawsze ponad norme, to się nie dziwcie, że został okrzyknięty księciem przyjęć towaru czy też załadunków, jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem co będzie. Wiem jedno, pierwsza zmiana jest najlepsza. Pozdrawiam moich parobków

TESCO
@Czesław

KIM JEST TEN SKURWIEL,ODOL CO LUDZI OBRAZA NA FORUM? JAK TAKI CHAM MOZE PRACOWAC W TESCO,TAKICH NIE ZROWNOWARZONYCH PSYCHICZNIE POWINNI JAK NAJSZYBCIEJ Z UTYLIZOWAC. A TY CZESIU TAK GO CHWALISZ CZYZBY ODOL ROBIL CI DOBRZE?......I NIECH SIE OGLADA ZA SIEBIE TO TAKA RADA!!!!!!!!

@TESCO

Następny cwaniaczek do kasacji!!! Ja was wszystkich pozamiatam śmiecie nie będzie nikt urał do Księcia całego T1 buraki zawszone!!! Ja tu rządzę lamusy I zmiana rządzi a tam jestem ja Książę książąt barany !!!

@TESCO

Uważaj na słowa synku, bo była już tu taka jedna na forum co obrażała innych i do dzisiaj z sądu nie może wyjść. Strasznie ci musiał ten Odol za skórę zajść, że tyle mu poświęcasz uwagi w swoim życiu. Nie szkoda ci czasu? Weź wyluzuj trochę, zobacz jaka ładna pogoda idź na spacer albo na rower a nie hejtujesz gościa który pewnie i tak nawet tego nie czyta a nawet jak czyta to pewnie ma satyskakcję, że cię z równowagi wyprowadza.

@Nicki z Afryki

No z tą pogodą to żeś akurat mordo nie trafił bo piździ jak w kieleckim albo co najmniej późnym piździernikiem :D

geniek
@Krzychu z fresha

A mi ta pogoda odpowiada. Jak wam zimno to do Afryki.

@geniek

To ty jesteś ten spocony śmierdzący Geniek ???

Tesco

To juz pewne poleca glowy z biur , przyjec i skanerownia ...WRESZCIE !!!!!! KONIEC SCIEMNIANIA, ZE SIE PRACUJE...............

Tesco

No i teraz kolej na zwolnienia z biur , Miedzy innymi pod ostrzal idzie Skanerownia i Biuro przyjec ...I bardzo dobrze bo maja taka sielankie ze glowa mala .Tylko im dupy rosna od plotow i Siedzenia ...Jak poprosisz o jakas pomoc to wielka laska bo musi czasem dupe podnies cale szczescie , ze to nie dlugo sie skonczy!!!!! i

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Tesco

TY JARO , ODOL' JA SIE DZIWIE, ZE CHLOPAKI Z T1 JESZCZE CI RYJA NIE OBILI , ALBO SIE CIEBIE BOJA ,ALBO NIE WIEDZA KIM TY KURWA JESTES ALE MYSLE ,ZE TO DRUGIE ...DLA MNIE TO TY JESTES KAWAL MENDY BO PRACUJRSZ W ZESPOLE I TAKIE TEKSTY RZUCASZ NA FORUM ...NA KOLEGOW ...

@Tesco

Naprawdę myślisz, że to "Odol" napisał? Założę się, że to ty napisałeś a potem odpisałeś sobie sam :P Znając życie, żal komuś zwieracze ściska, że ten tzw. Odol ma lepiej od niego mimo, że pracuje krócej. Ech, typowy "polaczek" ze swoim zaściankowym myśleniem: "jak ten drugi może mieć lepiej ode mnie, trzeba go zmieszać z błotem na forum i jeszcze obsmarować po fugach w kiblu". Mam nadzieję, że zanim zwolnienia obejmą biuro, dosięgną ciebie i tobie podobnych wichrzycieli. Tacy jak ty są ropiejącym wrzodem na tylniej części ciała Tesco Teresin. Mnie martwi coś innego niż jakiś "Odol"... mianowicie Tesco staje sie odzwierciedleniem naszego kraju w skali mikro: na samej górze ktoś narobi smrodu a potem i tak zapłacą szaraczki tacy jak my.

@Tesco

Ty już mas przesrane śmieciu zbiję cię zgwałcę i zrobię dziecko a na koniec jeszcze pałe obskoczysz !!!

kadet
@Jaro "ODOL"

Skąd ty się debil wziąłeś? Kto cię tu przyjął? Kto cię splodzil? Powiedz to cię pomszcze,

@kadet

Kadet ty stary kaszlaku, ty zardzewiała penero masz już pociśnięte dopadnę cie za bramą na parkingu i będziesz się śmiał baranim głosem przepraszając mnie na kolanach. Jaro "ODOL" książę T1. Ha i kolejny sukces lamusy market mojego imienia Supermarket Tesco Odolanów w skrócie na etykietach supermarket ODOL !!! Ja tu rozdaje karty !!!

Tommy Hilfiger
@Jaro "ODOL"

Kozak w necie, p___zda w świecie... Z pozorowanym nickiem, plebejskim słownictwem i łbem porytym dopalaczami. Za robotę się weź lepiej a nie na kafelkach notujesz swoje żale

Jaro "ODOL"

Ha kolejny odcinek lamusy i znowu ogłoszony księciem!!! Jaro "ODOL" Książę załadunków a teraz Książę Przyjęć Towaru !!! Jeszcze Trochę i szef i Książę całego T1. I zmiana rządzi lamusy !!!

fan i nie fan

Wie ktoś może czy w tym roku będą jakieś podwyżki wynagrodzeń? Menadżer wprowadzil takie oszczędności ze Kraków powinien wynagrodzić jakoś teresin. Nie zakupiono żadnych nowych wózków, przez co musimy jeździć gratami, oszczędza się na etykietach co sprawia że przyjmuje się w ciemno. Pytam gdzie idą zaoszczędzone pieniądze? Czyżby na konta naszej góry w Szwajcarii? Tania siła robocza z Ukrainy, nawet stołówkę opanuje pulire, ciekawe czy da się to zjeść, skoro mają być tansi dla firmy. Co nie oznacza ze dla pracownika. Ten automat w biurze wydań to porażka. Jest drogo i zacina się. Nie stać nas żeby płacić tak dużo.

fan i nie fan

Wie ktoś może czy w tym roku będą jakieś podwyżki wynagrodzeń? Menadżer zaś erotik takie oszczędności ze Kraków powinien wynagrodzić jakoś teresin. Nie zakupiono żadnych nowych wózków, przez co musimy jeździć grami, oszczędza się na etykietach co sprawia że przyjmuje się w ciemno. Pytam gdzie idą zaoszczędzone pieniądze? Czyżby na konta naszej góry w Szwajcarii? Tania siła robocza z Ukrainy, nawet stołówkę opanuje pulire, ciekawe czy da się to zjeść, skoro mają być tansi dla firmy. Co nie oznacza ze dla pracownika. Ten automat w biurze wydań to porażka. Jest drogo i zacina się. Nie stać nas żeby płacić tak dużo.

sa

pani W widzi tylko blendy czyje a swoich nie widzi bo przeciez ona jest idealna jakby ktos nie wiedzial najlepiej jej wychodzi pomiatanie pracownikami.

@sa

Słyszałeś/Słyszałaś kiedyś o znakach interpunkcyjnych?

@Nicki z Afryki

Nicki z Afryki on nie tylko nie słyszał o znakach interpunkcyjnych ale ktoś mu słownik ortograficzny skroił i to już w pierwszej klasie szkoły specjalnej

Pawel

Ja tez uwazam ze ten rscjonalista to jakis (usunięte przez administratora) psychopata pieprzony ,trzeba go namierzyc i wyeliminowac z Tesco.

@Pawel

Naucz się pisać tłumoku to raz. Dwa zapraszam wszystkich chętnych patałachów za bramą po pracy a za pomocą silnych argumentów moich rąk i nóg wszystko wam szybko i boleśnie wyjaśnię kondony i zesrańce co tylko na forum potrafią krzyczeć a w pracy cichutko nawet w oczy boją się spojrzeć.

czeslaw
@Racjonalista

Jak jesteś taki mocny to zapraszam do mnie na pole. Popsol mi się rozrzutnik i potrzebny mi ktoś do rozwala nią gnoju. W tesco takich oprychow nie potrzeba. Chcemy pracować z miłymi ludźmi. Twoje miejsce jest w kryminale, aż żal patrzeć kogo teraz przyjmują do pracy. Dobrych ludzi pozwalali a teraz przychodzi byle frajer i kozakuje.

@czeslaw

I zmiana rządzi a lamusy (usunięte przez administratora) cicho!!!!! Kryminał to Ty będziesz miał jak cię za majty posadzą zboczeńcu ja dobrze wiem co z ciebie za ziółko !!!

maniek

Ty PODOFICER to musisz mieć prawdziwe problemy z relacjami międzyludzkimi. I obawiam się ze nie tylko z tym masz problem?

podoficer

Nie drapac się koty to nie miejsce na tego typu kłótnie. Przynajmniej jeden z was jest świeżym pracownikiem a wiadomo że młody nie ma nic do gadania.To tak jak w wojsku na początku najgorsza robota i nie pyskowac. Za robotę albo won. A nie żeby stary pracownik tyran w pikingu a młody na lzejszym odcinku. W wojsku bym was docenił koty.

tescowy z t1

Mam pytanie. Czy dzieci które nie byly na dniu dziecka to coś dostały? Dlaczego były tylko same słodycze a nie było zadnego posiłku? I dlaczego nikt nie powiadomił magazynierów ze można przyjść ze współmałżonkiem? Nie było tak źle, skoro podobało się mojemu dziecku, ale można by było to troszkę lepiej zorganizować.

Zwolnienia gruoowe og wrzwsnia !!!

nicki z afryki
@ja

Pisząc "Zwolnienia gruoowe og wrzwsnia", pewnie miałeś/miałaś na myśli zwolnienia grupowe od września? Cóż, to i dobrze... czas oddzielić ziarno od plew. Swoją drogą, poziom merytorycznej dyskusji i jej poprawność gramatyczna jest powalająca. Aha: lolek uważaj na słowa, nie jesteś u siebie w domu tylko na publicznym forum.

@nicki z afryki

Już czekam na odprawkę i uwolnienie z tego kołchozu mam dla was tylko jedno hasło TESCO " zgiń przepadnij w (usunięte przez administratora) wpadnij " daj złapać oddech prawdziwym Polakom synom i córkom tej ziemi - solą tej ziemi. Jeszcze powstaniemy !!!

johny cocker

Strasznie smutne i nudne musi być życie kogoś kto żyje sprawami innych ludzi. Ale tak to jest jak kogoś horyzonty ograniczają się do garów i sprzątania. Wiele jest takich żałosnych i sfrustrowanych "pań" (ale nie tylko) w Tesco - jak widać po tym forum albo choćby po rozmowach w alejkach pickingowych. Niech się każdy zajmie sobą - ludzie wartościowi nie szukają sensacji u innych bo po prostu nie mają na takie bzdury czasu.

lolek
@johny cocker

Tak się sadzisz bo o tobie mowa!!! Wartosciowy człowiek to taki który nie robi z siebie "szmaty" i nie uprawia " (usunięte przez administratora) quot; w miejscu pracy!!!! Szanuje innych i wykazuje choć odrobinę empatii w stosunku do innych.

@lolek

ty lolek ty w życiu nie zaliczyłeś i masz kaptur zaszyty i cię obchodzą takie historie a większość ludzi chce żyć i dawać miłość z siebie. Na świecie jest tak mało miłości kochajmy się

pytwert
@johny cocker

A w biurach to nie gadają? My magazynierów musimy wyrobić normy a te leniwce z wydań i przyjęć za co biorą kasę? Im jakiś nadzór by się przydał. Swiatelek nie mają i za procenty ich się nie wzywa.

Racjonalista

Najlepiej ciebie lubię walić w kakao lolek co dzień w kiblu pochwal się moja dzifko :P idzie kolejny tydzień pykania ciebie już się nie mogę doczekać i pamiętaj kończę na twojej japie :D jak zawsze no czasem w japie z połykiem jest

JI

Nie wyrażam się o pracy w Tesco bo ''wszędzie dodrze gdzie nas nie ma''.Chciałam tylko powiedzieć że moja siostra przyniosła do domu gazetkę''Moje Tesco''.Gdy przeczytałam artykuł o szczęściu Pana X i jego trojaczkach mocno się zadumałam....szczęściarz... ze tak wiele pomogło mu Tesco. Bo to tylko nie licznym się udaje...Moja siostra pracująca w Tesco w ubiegłym roku miała dwoje dzieci w jednym czasie ,w dwóch różnych szpitalach,jedno w ciężkim stanie ,oboje byli operowani .Od Tesco niestety nie dostała żadnej pomocy. Taka pomoc należy się nie licznym i bardzo rzadko...osobom na wyższych stanowiskach...

lolek

A Pani Małgorzata W. to języka angielskiego juz się nauczyła? Bo czekamy i czekamy a rezultaty mizerne!!!!

JA

Po pierwsze ,to nikt Cię człowieku nie straszy .Po drugie to nie wiesz kim jestem ,ale skoro Ty się nie obawiasz Wszystkich to super .I na przyszłość nie dodawaj sobie więcej niż jest w zdaniu,po prostu czytaj ze zrozumieniem.Skoro Ci się polityka firmy nie podoba to szerokiej drogi ...

@JA

jak taka cwana jesteś to powiedz mi to w oczy na magazynie a zobaczysz jak wyrwiesz od razu boksa w te krzywe zęby i parę stracisz

owerti
@JA

Szerokiej drogi to ja Ci życzę, tylko uwazaj abyś na motorze się nie poturbował, jak będziesz jechał. A tak na marginesie to wracaj na pocztę pieczatki przybijać, bo zdaje się że właśnie tym się wczesniej zajmowałeś zanim ktoś się zlitował i załatwił Ci pracę w Tesco. Prawda Mirosław.

geniek
@JA

Wtrace swoje zdanie. A według ciebie polityka tesco może się podobać? Tescowych traktuje się jak śmieci. Miesza się ich po dwóch magazynach, rotację się ich na odcinkach ,podnosi się im normy co roku. Wymienia się ich na ludzi z agencji. Ludzi z dłuższym stażem zapisuje się w piking a świeżych na lżejsze odcinki. Zatrudnia się Ukraińców na wszystkie możliwe działy a polaków to się ściga. Może by tak zwolnić tych co tą politykę prowadzą? Są juz za długo i to stanowczo, zlikwidowali palarnie i napoje na magazynie. Było by dobrze gdyby wszystko wróciło do tego stanu zanim przyszedł obecny menadżer. A wszystkie wprowadzane procedury są do kitu. Nawet nie wolno się na ten temat wypowiedzieć bo przeniosą na drugi magazyn. Co zostało wprowadzone ma funkcjonować i koniec.

maniek

Straszenie, straszenie, straszenie. Odwieczna polityka tej firmy. Człowieku przestań straszyć, bo nikt się Ciebie nie obawia. Te czasy już bezpowrotnie mineły.

JA

Nikt się nie boi, po prostu to forum nie jest do wyrażania swoich prywatnych opinii na temat innych osób tylko na tematy firmy i pracy z nią związanej .Swoje zdanie o innych osobach niech każdy zachowa dla siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Teresin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TESCO?

Kandydaci do pracy w TESCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TESCO