Opinie o Kimed w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kimed. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kimed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimed w Warszawa

Stefan

Żeby docenić dobrego pracodawcę trzeba być dobrym pracownikiem to bezwzględny warunek

Jak szefostwo w Kimed? Spoko traktują ludzi?

Byly

Najgorszy pracodawca ever

Dominika

Witam, gdzie znajdę numer telefonu bądź jakiś kontakt na który mogę złożyć skargę? NIE DO BEZNADZIEJNEJ REJESTRACJI !!!

@Dominika

Tu znajdziesz ogólne dane do kontaktu z Kimed: http://kimed.pl/glowna/kontakt/. Jeśli masz ochotę, to napisz coś o pracy w tej firmie. Co takiego się wydarzyło, że czujesz potrzebę złożenia skargi?

MS

Pragnę pochwalić pracę młodych pań z rehabilitacji KIMED przy ul. Ludowej w Warszawie. Z uśmiechem, z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie obsługiwały licznych pacjentów służąc dobrą radą.

@MS

Opinie osób korzystających z usług Kimed są również pomocne na forum. Pozwalają spojrzeć na firmę z różnej perspektywy i mieć jej pełen obraz. Jednak jestem ciekawa, czy posiadasz jakieś informacje na temat tego, jak pracuje się w niej? Pozwoli to wyciągnąć wnioski na temat tego, jakim Kimed jest pracodawcą.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kimed, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
EWA

List do właściciela placówki Szanowny Panie, swego czasu miałam przyjemność (lub nie) korzystania z usług placówki przy Międzyborskiej. Uważam , że fizykoterapia działa bez zarzutu. Pracownicy starają się jak mogą. Nawet uśmiech gości na ich twarzach, mimo zmęczenia po 12 godz pracy !!! Natomiast sala gimnastyczna to obrazek godny pożałowania. Panowie siedzą nawet nie podniosą się , aby skorygować błędy w ćwiczeniach. Kontakt z pacjentem to tylko bąknięcie na powitanie i pilnowanie podpisów. Miałam nie skarżyć się na panujące u Pana zwyczaje, ale gdy mój znajomy opowiedział mi, że w czasie ćwiczeń musiał wysłuchiwać relacji z trwającego meczu Polska-Czechy, to już chyba jest za wiele. Zero patrzenia na ćwiczących , natomiast wielki doping naszej drużynie i głośne komentarze. Pan w białym uniformie to chyba tylko do dekoracji służy lub struktury zatrudnienia zmuszają Pana utrzymywać bezproduktywnych pracowników. Może godziny ranne wyglądają inaczej? Natomiast wieczorem, gdy nie ma kierownictwa sala gimnastyczna zamienia się w prywatny folwark. Proszę zadbać o zmianę nastawienia do pacjenta i włączenie się pracowników na sali do opieki nad ćwiczącymi. W przeciwnym razie wraz z innymi pacjentami wniesiemy zażalenie do NFZ. Z wyrazami szacunku, EWA PS już od kwietnia, gdy byłam u lekarza zwracałam uwagę na zdechłe muchy w kloszach nad recepcją. Minęło 8 miesięcy i jest ich coraz więcej. Wiem, że placówka będzie remontowana , ale porządki nie polegają tylko na pomazaniu podłóg brudnym mopem w obecności pacjentów!!!!!!!, którzy przeganiani są z kąta w kąt i zmuszeni są wąchać chemikalia. Na sprzątanie powinny być inne pory dnia... Zgadzam się z poprzednią opinią NFZ płaci im za tą prowizorkę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie zatrudniać lewusów, wyczyścić lampy nad recepcją. Zatrudniać na 8 godz młodych ludzi . Jak mają pracować dobrze po 12 godz????

Lidia

@Em ale to i tak nie jest miejsce do opisywania osoby właścicielki firmy Kimed. Powiesz dlaczego pracę w tej firmie uważasz za dramat? Takie wyjaśnienie jest ważne dla osób chcących tam pracować.

Em

Dramat, psie pieniądze, właścicielka naburmuszona gwiazda, szkoda życia

Lidia

Ważne, żeby na oskarżenia mieć dowody i swoją opinię argumentować, by na forum znajdowały się same rzetelne i informacje potrzebne dla wszystkich poszukujących pracy, np. w tym wypadku w Kimed.

tomek

Szukają terapeutów zajęciowych po skończonych studiach @rembi

z tego co wiem to ja szkoły rodzenia tam nie widziałam a o benefitach...hehhe...zapomnij:) dostaniesz tam bonus zamiast benefitu na dodatkowe obowiązki, których notabene nie powinnaś wykonywać...

do pana janka:owszem zgodzę się z Tobą,że to jest praca,ale pracodawca powinien Cie traktować jak człowieka a nie jak maszynkę do zarabiania kasy,ale skoro Tobie to nie przeszkadza to idz tam do pracy i życzę powodzenia...

Najgorsza firma z jaką miałam styczność, najbardziej nieprzyjemni pracodawcy z jakimi miałam styczność.. nikomu nie polecam pracy w takim środowisku.!!

xyz

zna,zna,ja znam i nie polecam...źle zostałam tam zbyt dobrze potraktowana wiec odradzam,ale zrobisz jak uważasz

latoska

Zastanawia mnie tylko czy ktoś zna sytuację w firmie od drugiej strony - strony pracownika. Chciałbym podjąć tam pracę i głowię się czy wysyłać do nich swoje CV, a jeśli by się odezwali to na jakie pieniądze mogę liczyć i w jaki sposób przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne. Czy to warte jest zachodu całego?

4U

Bardzo nam przykro, że byłym lub odchodzącym właśnie z pracy Pracownikom zbiera się na takie przejaskrawione żale. Niestety stosowane w komentarzach nacechowane emocjami opinie nie pozwalają nam się do nich odnieść. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w kolejnych firmach!

Obiektywna
@4U

Prosze mi wybaczyc ale tyle negatywnych opini odrazu ukazuje jaka jestescie placowka i nie sadze ze sa to emocje.Uwazam ze jesli pracownik nie ma przerwy i jest wykorzystywany to jest lamanie prawa. Nie wyplacanie pensji ? Skandal ...

Właściciele
@Obiektywna

Szanowna Pani o nicku "obiektywna ". Z ciekawością przeczytaliśmy Pani opinię o naszej placówce . Na wstępnie chcielibyśmy zaznaczyć, iż od razu pisze się oddzielnie, ale to chyba najmniej istotne w Pani wpisie. Bardzo proszę o jakikolwiek dowód mówiący o tym, iż nie wywiązaliśmy się z obowiązku wypłaty wynagrodzenia pracownikowi!! Po jego przesłaniu bardzo chętnie będziemy dyskutowali o oskarżeniach, które nie maja żadnego pokrycia w rzeczywistości. Naprawdę rozumiemy, że anonimowy internet pozwala Pani na zarzuty i oczerniania. My w przeciwieństwie do Pani nie jesteśmy anonimowi. Z poważaniem właściciele.

ona

kimed to jest przychodnia rehabilitacyjna,więc musisz mieć albo dyplom masażysty albo być fizjoterapeutą ewentualnie w trakcie studiów,musisz wiedzieć co robisz.Sorry, ale nawet tam nikogo bez jakiejkolwiek wiedzy nie przyjmą.

ona

Zatrudniają niedoświadczone osoby bo jest najtaniej,zazwyczaj są to jeszcze studenci w trakcie studiów(dopiero będą sie bronic). Jeśli chodzi o samo zatrudnienie takich osób to nie mam nic przeciwko bo gdzieś te osoby muszą sie tego zawodu nauczyć wiec bez przesady z tymi opiniami jako że są nie doświadczone.Ale mniejsza o to. Pacjentów jest bardzo dużo,upychają jak sie da a Ty człowieku masz z nimi sie "jakoś" zająć.Można by cały poemat na temat kimed-u napisać. Co do samej nauki myślę że możesz coś stamtąd wynieść,jakąś naukę bo w końcu masz do czynienia z pacjentami z życia wzięte.Ogólnie nie polecam tam pracy. Jest tam momentami taki młyn że nie ma czasu nawet na przerwę żeby zjeść(głownie fizjo i masaż). Właścicielka ma pracowników gdzieś i tak jak juz wcześniej wspominałam lubi szukać "haka" aby nie wypłacić pensji szczególnie jak chcesz odejść. Już tam nie pracuje na szczęście ale nie wydaje mi sie aby właścicielka się zmieniała i zmienił sposób podejścia do pracowników.Także moja dobra rada jeśli chcesz spróbować na własnej skórze ok.próbuj ale jak nie chcesz marnować czasu i swoich nerwów to daruj sobie prace w tamtym miejscu. Znajdziesz napewno lepsze warunnki finansowe i nie bedziesz traktowany jak niewolnik.Pracowałam w wielu miejscach i w różnych warunkach,ale tylko tam było tak źle i tylko tej właścicielce życzę aby jak najszybciej zbankrutowała.

MałaMi

Na stanowisku fizjoterapeuty. Zatrudniają same niedoświadczone osoby, pytałam się dlaczego to nie bardzo umieli mi to wytłumaczyć, więc wnioskuję ze takie osoby najłatwiej robi się w bambuko. Łatwo przyjmą pracę na 12h mimo tego ze praca jest na 6h i za małą pensje, to są naprawde grosze. Pracują tam 3 osoby czyli 1 na każdy dział (fizykoterapia, kineza i masaż) a pacjentów jest mnóstwo szczególnie na fizyko. Wątpie że coś się zmieniło. Opinie są rok po roku takie same.

MałaMi

Witam, szukam osoby która tam pracowała, mam okazję rozpocząć pracę w Kimedzie, ale jak narazie nie napotkałam pozytywnej opinii. Czy tam naprawdę jest tak źle ?

ona*

Nie polecam nikomu takiej pracy,oszuści a [usunięte przez moderatora].to bezczelna osoba-lubi nie wypłacać pensji-jeśli można to nazwać pensją,te marne parę złotych które rzucają. Ogólnie jest tam dużo niedociągnięć,które nie powinny mieć miejsca w takich placówkach,brak dezynfekcji narzędzi na fizjo,"upychanie pacjentów z NFZ-u"na rzecz tych komercyjnych,a nie wspomnę już o pracownikach,którzy nie mają chwili na zjedzenie,oczywiście jeśli wszyscy pacjenci przyjdą na czas,dodam,że wymiar czasu pracy masażystów/tek tam jest dużo ponad normę,gdyż często zdaża się że jest to system 12-godzinny,co jest nienormalne,a czasem pracowało się po 12 godzin przez 2,3 dni po kolei. Także nie polecam ani pracownikom ani klientom:(

Zostaw merytoryczną opinię o Kimed - Warszawa

• Jak się pracuje w Kimed?

Zobacz opinie na temat firmy Kimed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimed?

Kimed
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Międzyborska 50
    04-041 Warszawa