Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. w Wrocław

Czy jest zapotrzebowanie na operatora ładowarki? Jakie zarobki itp?

Ile płacą na stanowisku spawacza?

unforestero

chlopie czytaj opinie i spier.. jak najdalej mozesz ta firma to (usunięte przez administratora)

Nikos

Widze jest oferta dla operatora ładowarki jak płacą jak zmiana itp?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ponieśli i wilka

Którego to już kierownika zwalniają? Ilu już było kierowców? Operatorów? Nikt widać normalny na długo tam nie zostaje.. Wnioskuję.. Znam to troszkę z opowieści ponoć mieli dobrego szefa np w Legnicy na początku teraz już 10 albo 11 na tym stanowisku inikt nie chce tam pracować, w Świdnicy był gosc który zbudował zakład i po 11 latach wyrzucili jak szmat.e , we Wrocławiu na paniowicach kierownik fajny też podeptali, dobry operator na jerzmanowskiej chciał po 10 latach 1zl podwyżki na godzinę kopneli w du.. Bo za dużo.. Wiele bardzo złego słyszałem odradzam każdemu spytajcie przechodnia na ulicy we Wrocławiu każdy kojarzy to z syfem.

dokladnie
@Ponieśli i wilka

tak jak kolega wyzej napisal tam pracuja tylko alimenciarze i ludzie bez ambicji pozdro

Abecik
@dokladnie

Ciekawe kiedy starszy Pan przejrzyj na oczy ze pewien dyrektor - bliski kolega syna psychola robi na boku 3 razy tyle :)

Abecik
@Abecik

Nie przejrzy - Nie ten wiek-a kolega synka robi na boki ile może.

Dawid

W pracy trzeba pracować bo za to płacą ,ale jak widać nie każdy tak uważa. Firma dobra więc polecam pracę.

@Dawid

Radek ,kiedy nowe autko ? ,kt8s jeszcze po Polsku mówi tam ? Nie polecam, wyzysk

Zzz

Ile można realnie zarobic na ladowarce i jak jest zmiana?

Kup. A

Pracowalem na gruszce w skrucie praca jak w Auschwitz, terror z takim podejściem niedługo będą szukać z grupą inwalidzka a i taki zastanowi się czy tu pracować.. Nie polecam

Mirosław
@Kup. A

Co spowodowało tak bardzo negatywną opinię o Abet? Możesz potwierdzić w jakiś sposób swoje oskarżenia? Napisz bardziej szczegółowy komentarz.

Kupel
@Kup. A

Witaj, jak dlugo pracowales? Ja mialem tam juz isc ale po tych opiniach sam nie wiem czy marnowac czas bo zarobki byle jakie a godzin kupa , jak to wyglada od "kuchni"?

@Kupel

Niestety na chwilę obecną nie otrzymałeś odpowiedzi, dlatego ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tej firmie? Minęły dwa tygodnie, więc pewnie podjąłeś już jakąś ostateczną decyzję.

Dramat

Jak w tytulr

Naoiszcie jakie sa zarobki na gruszkach jak godzinowo czy za wywoz cos jest dodatkowo? Ewt praca na ladowsrkach lub zestawie tylko prawde prosze bo sie zastanawiam mimo negatywnych opini

Jolanta
@0909

Dołączam się do Twojego pytania, tym bardziej, że na swojej stronie firma Abet szuka kierowcy betonomieszarki http://abet.pl/praca/kierowca-betonomieszarki/ Czy ktoś starał się o tą pracę i może podpowiedzieć, jak wygląda to finansowo?

gość
@Jolanta

Praca 2-zmianowa (5-17 i 17-5) + co druga sobota. Godziny nadliczbowe oraz nocne płatne zgodnie z kodeksem pracy. Stawka godzinowa 15 zł gdy oczekujesz w kolejce na załadunek na bazie i 20 zł od momentu wyjazdu do powrotu do tego dochodzi do 600 złoty premii uznaniowej (na całość nie licz, zabierają za byle co) Obiektywnie mówiąc wychodzi duża ilość przepracowanych godzin, która nie nic wspólnego z wysokością wypłaty (niskie pensje). Ogólnie NIE POLECAM.

Haha
@gość

Kto to pisał hihihi 13zl na h jak w ochronie zrobisz 400 godzin zarobisz 4000 (usunięte przez administratora) nie polecam

PP

W krótkich słowach. Mobing, wyzysk, zmuszanie do pracy w nocy, zmiany stawek zatrudnienia na niższe w trakcie trwania umowy. Prawa pracownicze nie istnieją. Zarobki tragedia!!!Firma to jedno, wielkie nieporozumienie, a żeby ocenić podłego szefa tej firmy to brakuje mi słów!!!!!!!!!

@PP

Dzieki kolego właśnie sie zastanawiam po rozmowie tel juz sie odechciewa i 15brutto jak sie stoi i20 jak jezdzi i nic od wywozu tylko oremia za kwity 600 pln jak dobrze rozliczane to malo.

Witam jestem zainteresowany pracą jako kierowca betoniarki ewt ładowarki. Jakie zarobki jak godzinowo start i koniec czy mozna konczyc prace po 8h czy mus jest zeby robic do konca betonowania? Jak pracuje sie na ładowarkach czasowo? Srednie wynagrodzenie?

Leszek
@133123

Nie znalazłem żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych na to stanowisko. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/przedsiebiorstwo-produkcyjno-handlowe-abet-sp-z-o-o,31564 firma szuka kierownika wytwórni betonu. Mimo, że pracodawca nie szuka obecnie kierowcy betoniarki spróbuj zaaplikować na stronie pracodawcy. Kiedy pojawi się oferta na pewno Twoje CV będzie wzięte pod uwagę. Napisz co postanowiłeś.

@Leszek

Na tronie abetu sa oferty pracy na gruszke pompy operatora wezla itp.

Rudy 102

Parę miesięcy, najgorszych w życiu opowiem wam wszystko firma zarządza starszy siwy Pan terrorysta i staluje kamery wszędzie nawet w du. Pi. E potem wydzwania jak porabany że to i inne nie tak. Syn jego furiat krzykacz narkoman kretyn typ Hitlera aus pod ścianę i strzela. Mają tam jeszcze w tej bandzie kreatyna dyrektora handlowego co wozi po burdelach wrocławskich klientów, sam widziałem jak imprezuje a żona w domu. Zero ma typ pojęcia o handlu ale improwizuje przy z.... Ze co to nie on. Widać gość tyle lat oszukuje właściciela wystarczy tylko go sprawdzić ile łapówek nabrał od dostawców kruszyw, chemii, wynajem pomp aż chuczy we Wrocławiu o tym ludzie nie zatrudniajcie się w tej firmie dn. O....

@Rudy 102

Dyrektor handlowy to dobry kumpel (usunięte przez administratora), a robi bo po bokach aż żal patrzeć :) :)

Ktoś coś opowie o firmie?, jak praca tam?

banderowiec
@Tomek

chcialbym cos dobrego napisac ale jesli powiesz na parkingu abet to usluszysz uciekaj tylko upa hardko trzyma sztame :D

@Tomek

Radzio szykuje się na nowe auto, więc każdy nadgodziny za czapkę gruszek robi. Nie polecam kupa mułu.

Jerry

Witam, czy o stanowisku mógłby napisać ktoś kilka słów? Bardzo prosze

Jerry

Witam, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat stanowiska pracy jako dyspozytor? Jakie zarobki jakie godziny pracy i czy przestrzegają 8h pracy? Dziekuje za odpowiedz

T

Masz jaja to sobie poradzisz pierdoly z zaciśniętą (usunięte przez administratora) nidzie sobie nie poradzą i niech się nie pchają w transport tylko do Gastronomii;)

@T

Radziu zluzuj cztery litery bo Twoja firma, raczej tatusia nie ma nic wspólnego z prawdziwą firma, Filipa rozłożyliscie bo nie nadajesz się, Ty że swoimi kolegami robicie mobbing, nieudolnie zarządzanie rozkłada firmę, a flustracje wylewacie oszukując pracowników

ktoś tam
@T

Jak masz jaja, to nie oszukujesz pracowników, nie wyżywasz się na nich bo musisz im płacić cały rok, nawet w zimie, szefuncio z bożej łaski...

Jak tam Radzio?, dalej szaleje? - nie za długo jeździ Mercedesem?, pewnie pora na jakąś zmianę i znów nie będzie premii

Dramat

Przyjąłem się tylko na tydzień, tylko tyle wytrzymałem horror.. Odradzam

Ona..

Pracowałam w biurze jerzmanowska udało się tylko 2 lata, zniszczyli mnie zmuszajac do oszukiwania pracownikow na placach. Nie da się na dłuższą metę robić ludziom krzywdę za pieniądze.. Nie zatrudniacie się w tej firmie..

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 121 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Abet Sp. z o.o.