Eurobud Chajewscy Sp.j.

Starogard gdański

Eurobud Chajewscy Sp.j.
4 8

Opinie o Eurobud Chajewscy Sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bartosz

Dlaczego zaprzestaliście prowadzenia merytorycznej dyskusji na tym forum o Eurobud Chajewscy jako pracodawcy? Już prawie miesiąc mija od Waszej ostatniej opinii. Czy jest coś, co Waszym zdaniem powinno zostać na tym wątku poruszone? Jak przedstawia się aktualna sytuacja na rynku tej firmy? Może wiecie coś w kwestii przyszłych rekrutacji?

Anonimowo

????????????????

Bartosz

@Kiero, napisałeś o często występujących nadgodzinach, czy są one płatne? Czy kierowca, który wcześniej nie miał doświadczenia na gruszce, przechodzi jakieś szkolenie? Jak układa się współpraca z pozostałymi pracownikami firmy, czy pracownicy sobie wzajemnie pomagają i można liczyć na dobrą atmosferę? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Bartosz

@Kierowca Czy stawki proponowane w firmie Eurobud Chajewscy podlegają negocjacjom podczas rozmowy o pracę? Może warto było na ten temat porozmawiać ze swoim przełożonym? Jak oceniasz kontakt z innymi pracownikami firmy, czy możesz liczyć na ich wsparcie? W jaki sposób układane są grafiki pracy, czy praca jako Kierowca w tej firmie jest wymagająca?

@Bartosz 19.04.2018 10:55

Stawka 13 zł + ok300zł premii która nie zawsze jest, nie masz co liczyć na podwyżke za szybko.Robie rok i nic nie dostałem a upominałem się dość często o to. Praca na nowych (3 letnich autach w automacie) co akurat jest duzym plusem bo komfort jazdy jest dużo lepszy niż na starych autach w manualu. A grafik ?? W tej branzy nie masz grafiku, robisz do tej godz. aż skonczą sie zamówienia na beton. W sezonie letnim czasem po 14 h. Ale srednio robie po 10 h(tak wychodzi statystycznie). Są dni że roboty jest full tzn. jezdzisz od rana do wieczora, a są też takie że jej nie ma i siedzisz pijac kawe albo sciemniasz cos przy gruszcze. O szefie Macieju za dużo nie powiem bo zadko u nas bywa. A co do stawek to są najnizsze w porównaniu z prywaciarzami. Z kierownikiem idzie się dogadać (jeśli nie chodzi o $$$). Nie będe pisał na którym weźle pracuje, wole być incognito. plusy -nowe auta -robisz na jednym węźle minusy -małe zarobki w porównaniu z konkurencją -nie zaplanujesz sobie dnia bo nie wiesz o której skończysz Mam nadzieje że pomoglem. Ogolnie to trzeba miec jaja zeby pracowac w tej branzy, ale wg mnie jest to o wiele lepsza praca niz na kurierce czy rozwozeniu towarów. Betonu nie uszkodzisz(możesz jedynie dolac za duzo wody i bedziesz z nim wracal spowrotem na baze). POZDRAWIAM wszystkich kierowców

Kierowca

Katastrofa... stawki jak 10 lat temu lub gorzej. Nie polecam i do tego zrozumiały kierownik Jacek w stg. Zero szacunku... Odradzam

Starogard

Masakra z kasą i w ogóle zero szacunku dla ludzi. Nie polecam na ciężarowe.

Znany

100% racji nigdy wiecej u grubasa

@Kierowca gruchy 28.02.2018 16:41

13zł, ale na umowie najniższa, jak większość. Nadgodziny ta sama stawka..

Tomasz

Czy jesteście przekonani, że nic dobrego nie można napisać?

@Tomasz 03.03.2018 18:50

Raczej nic dobrego. Fakt, gruchy nowe, ale tylko w trojmieście w innych miastach stare. Gdyby rządził tym kto inny a nie nadęty, nie szanujący nikogo synek bogatego tatusia.. Kiedyś było lepiej, teraz rządzi Maciuś, a on się do tego poprostu nie nadaje..

kierowca gruchy

Ile zarabiają kierowcy w innych miastach w Eurobudzie ?? Ja mam 13zł netto, czy dadzą wiecej? Bo jakiś czas u nich robie, kierownik niby coś działa w tej sprawie, ale wiadomo od kogo to zależy... Aha dodam że ja przestrzegam czasu pracy, nikt mnie nie zmusi do tego żebym robił za długo, bo firma nie zapłaci za mnie mandatu jak mnie inspekcja złapie! Ale z tego co słysze to na innych betoniarniach w sezonie, to do bólu, do tego każdą sobotę, ja pracuję co drugą...

@kierowca gruchy 22.02.2018 14:57

Wiem ze niektórzy mają 15zł i więcej, ale nie jest po równo płacone, bo inni mają mniej zwłaszcza poza gdańskiem

Nick

Jak to możliwe że nikt się jeszcze nimi nie zajął? Zero szacunku dla ludzi, synek gardzi wszystkimi, godziny pracy mocno powyżej dopuszczalnych, zero zapłaty za nadgodziny, miniamalna krajowa reszta pod stołem, gdzis jest inspekcja pracy?! Chcesz beton bez vatu-prosze bardzo, rozpiszą to na zaprzyjaźnionego dużego klienta-gdzie urząd skarbowy?! Resztki betonu i z płukania gruszek na ziemię, a brudna woda w glebę, gdzie ekolodzy? Jak to możliwe?

Były

Praca u tych panów to najgorsza rzecz jaka mi się w życiu przytrafiła. Ale na szczęście mam to za sobą szczerze nie polecam

anonymous

Witam jak wygląda z płatnościami dla podwykonawców ktoś się orientuje?

anonymous
@Przewoznik 24.10.2017 22:53

Dzięki za informację!

Ja

Porażka straszna. Zero szacunku dla ludzi. Grubszy synek myśli że jest panem świata i wszyscy mają mu slużyć. Ludzie odeszli albo chcą odejść bo pracować się nie da przy takim rządzeniu. Pieniądze marne, połowa pod stołem, godziny i warunki pracy takie że inspekcja by miała co robić przez rok. Prezes nie wie pewnie o większości rzeczy które się dzieją. Jeśli chcesz być traktowany jak niewolnik to polecam...

Aaaa

Chajewscy to chyba kompletni idioci skoro nie widzą jak powodzi się "kierownikowi" z Malborka a na pewno nie jest to zasługa jego tatusia.

Malbork

Hmm w każdym słowie pisanym czy mówionym jest trochę prawdy. Taka drobna autorefleksja...

Klient

Malbork. Z tego co wiem Godziny pracy beznadziejne od rana do wieczora i nigdy nie wiadomo co Cię czeka. Wyzysk człowieka przez człowieka. Złodziejstwo w Malborku sięga zenitu. Księgowa na macierzyńskim a lewą kasę ciągnie. Kierownik też na brak kasy nie narzeka. Beton sprzedają w cenach jakich im się podoba. Żadnej zgodności cen. Jednemu (mi) po 240 innemu (sąsiadowi) Po 220 a w papierach pewnie 210. -netto bez faktury! Gdzie reszta kasy?Po za tym kierownik debil jakich mało. Beton nigdy nie jest na czas! Kiedy nie dzwonię to zawsze słyszę "Nie ma problemu!" A potem godzinne spóźnienia.

Szczęściarz

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Kierowcy pracują często po 16h. Na umowie najniższa krajowa a do koperty reszta. Podpisują dwie listy obecności. Jedna po 8h dla Państwowej Inspekcji Pracy a druga do wypłaty. Zdarza się, że trzeba pracować 24h i jaśnie pan Maciek z klanu nawet słowa Dziękuję nie powie. I jeszcze z łaską zamówi jakieś jedzenie. Ludzie ochodzą i przychodzą następni i jeszcze dzięki temu jakoś się kręci.

Zdenerwowany klient

Kompletny brak kompetencji w realizacji zamówień. Na całą budowę budynku z zelbetu, można na palcach jednej ręki policzyć, ile razy zamówiony beton przyjechał na czas. Standardowe opóźnienia to ok 2h. Kłamią, że gruszka już wyjechała, że zaraz powinna być, albo, że mają awarię na węźle, a po rozmowie z operatorem gruszki okazuje się, że żadnej awarii nie było, a on przez ostatniego 3h (czas oczekiwania na beton) obskoczył jedno zamówienie. Nie polecam, a wręcz odradzam współpracę z takim "węzłem". Śmiech na sali.

sokolowski

TATA - wlasciciel BUC , SYNOWIE - nieudacznicy uwazajacy sie za bogow dzieki kasie TATUSIA , placa minimum plus cos tam pod stolem. Ciezko sie pracuje bo miec imbecyli za szefow to tragedia. Jezeli cos im nie wychodzi tzn nie maja kontrachentow bo juz sa dosc znani na rynku to z dnia na dzien wywalaja pracownikow. W zimie standardowo jestes wywalany z roboty na sezon znowu sobie zbieraja kadre

kiedys pracujacy
@sokolowski 26.03.2014 23:18

Zawsze znajda się jelenie i dzięki temu ta firma jeszcze prosperuje !

Zostaw opinię o Eurobud Chajewscy Sp.j. - Starogard gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurobud Chajewscy Sp.j.