Opinie o Eurobud Chajewscy Sp.j. w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eurobud Chajewscy Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eurobud Chajewscy Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobud Chajewscy Sp.j. w Starogard Gdański

Krzyk

Ktoś coś wie na temat węzła w Pile? Jakoś od listopada węzeł stoi ale jeszcze jest nieczynny, podobno to węzeł eurobudu.

Zrazik
@Krzyk

Wezeł rusza pełną parą, mieszalnik kręci beton na pełnych obrotach, gruszki palą gume na zakrętach, a w kranach leci dżony woker. Dziengi, flota i robota, za najniższe stawki plus bony do biedronki. Polecam

Czy pracodawca Eurobud Chajewscy Sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zenon

Tak, szkoli jak oszukiwać klientów ????

Jak długo czekaliście na odzew z Eurobud Chajewscy Sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

waldek

szybko oddzwaniaja bo z tej firmy wszyscy po miesiacu uciekaja

Driver

Ile można zarobić w firmie jako kierowca betonomieszarki?

@Driver

Od 4 do 6 tys wszystko zależy jak ci się chce jeździć.

Driver
@.

@. Czyli stawka jest na godzinę? Jak to wygląda? Czy za wywiezione metry też cos jest?

@Driver

Tak stawka na godzinę + 2zł za wywieziony metr. Stawka godzinowa zależy od lokalizacji oddziału.

gruszkowy
@.

6 tys, ciekawe jakie masz układy?? Mam 13 na godzine, pracuje 3 rok... +2zl za metr. Nigdy nie zarobiłem wiecej jak 4.5 tys. Pozdrawiam

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Operator

Po 3 latach pracy w tej firmie dostałem 300 zł na święta więc nie wiem czy mam się śmiać czy płakać? To jest żenujące, mi by było wstyd na miejscu Pana Chajewskiego w ogóle takie coś dawać to lepiej mógł w ogóle nie dawać bo i tak już na wigilii zaoszczędził przecież nie robiąc jej wcale. Do tego najniższa krajowa na umówie więc jak zachorujesz to dostaniesz grosze bez żadnego wyrównania bo tym razem już w kopercie dać wyrównania nie mogą. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie chyba że lubi się denerwować i ciągle prosić o pieniądze. Jeszcze mogę dodać że od trzech lat podwyżki nie było i oczywiście przewidywane nie są.

Oj

W Malborku o dziwo budowlańcy bardzo wcześnie zamawiają beton nawet gdy jest jeszcze cimno ale czemu się dziwić jak kamery monitoringu nie działają

Ryszard

Wiecie może czy firma prowadzi rekrutacje? jakieś info o zarobkach i ogólnie o pracy??

Znajomy

Panie Macieju może warto rozważyć kupno nowego komputera na węzeł w Malborku gdyż ten notorycznie się zawiesza i pan dyspozytor musi produkować beton na szafie aż ma odciski na paznokciach

Konrad

Dobra firma i pracodawca a jeśli ktoś ma informacje o takich złych działaniach to wystarczy zgłosić.

Ho ho

Kierownik w Malborku jest niezastąpiony teraz mu się trochę dobrali do skóry ale nadal poza systemem produkcji dorzuca na swoją wywrotke 0,5 metra betonu bo większą ilość pewnie w kamerach by było widać a resztę nadrabia na kursach wywrotki bo gdy dzwoni klient to proponuję swój transport gdyż ma o połowę tańszy

Lk
@Ho ho

Ciekawe czy prezes o tym wszystkim co w tej placówce się dzieje szczerze mówiąc to wątpię żeby cokolwiek wiedział

Dość
@Ho ho

Ludzie prowadzą swoje małe biznesy i coraz częściej mają kontrolę z urzędu skarbowego żeby tylko nic nie sprzedali bez watu a tu dzwonisz na węzeł i odrazu ci mówią że da się dostarczyć beton bez watu niech się ludzie przekonają sami dzwońcie do kierownika

Irena
@Ho ho

Czy tego typu sytuacje nie powinieneś załatwić bezpośrednio z szefem firmy Eurobud Chajewscy? Pamiętaj, że jest to portal, w którym dodaje się opinie na temat warunków pracy w tej firmie, nie zaś do rozgłaszania swoich podejrzeń. Idąc moją myślą, czy znajdzie się tu osoba, która w sposób rzetelny opisze obecną sytuację w firmie? Może poszukują oni nowych pracowników ze względu na zwiększenie zatrudnienia?

S
@Ho ho

Może kogoś zainteresuje sprzedaż kruszyw tzw granitu na małą wywrotke gdzie załadunek odbywa się z tyłu na podjeździe do zasobnika gdyż kamera tam niestety nie ma zasięgu. Oczywiście mowa tu o placówce malbork

fadsad
@S

grubo xD

Bob budowniczy

Dobrze, że takie firmy istnieją. Przynajmniej jest tani betonu. Buduje dom pod Gdynią i dzięki Morawieckiemu nie mylić z premierem mam o 50% tańszy beton

XxX
@Bob budowniczy

Morawski Jarosław dyrektor handlowy firmy,nie Morawiecki proszę nie mylić nazwisk.

Dawno temu
@Bob budowniczy

Kilka lat temu pracowałem w tej firmie jako węzłowy i na samym początku nie miałem pojęcia o produkcji betonu dość często nie mogłem się w strzelić w konstyntecje betonu przeważnie był za rzadki tzw zupa wtedy ręcznie dozowalem cement i resztę kruszyw bo cofneli by gruche oczywiście robiłem to poza systemem rejestrujacym ale jest jedną wada no więc wszystkie te operacje są w pamięci komputera więc może czas ukrucic te spekulacje i sprawdzić zapis tych ręcznych dozowan niestety nie można ich wymazać z pamięci RAM może gdy ktoś to przesledzi otworzy oczy i pojmie ile traci i pewnie traci wciąż

Dawno temu
@Dawno temu

Oni tego nie znajdą w komputerze a żaden z obecnych węzłowych niestety nie wskaże gdzie tego szukać może niech poprosza dostawcę programu

Czołgista

13 zł netto (najniższe stawki na rynku) + premia 1 zł na wywieziony metr3(między 300-500m3), umowa na 1,5 roku o prace przez agencje tymczasową Eurobud najniższa tzn. 2500 brutto, reszta pod stołem. Właśnie mi się kończy ta umowa, walczę już od dłuższego czasu o podwyżkę i lepszą umowę, wiem że to nie zależy od mojego kierownika tylko od szefa u góry, który jest skąpy jeśli chodzi o płacenie pracownikom. Jeśli chcesz zarobić to nie w eurobudzie, chcesz zdobyć doświadczenie jako kierowca gruszki i później pójść do konkurencji za lepszą kase to jak najbardziej polecam bo takich tu potrzebują XD.

Do Czołgista
@Czołgista

W Malborku najlepiej dobrze żyć z kierownikiem wtedy dodatkowa kasa płynie jak rzeka... praca w godzinach porannych lub w soboty i można nieźle dorobić na lewo!

Czolgista
@Do Czołgista

Malbork to małe miasteczko wszyscy o wszystkich wiedzą dużo dziwię się że nieinteresuje szefa firmy jak się powodzi kierownikowi jego wytwórni mowa tu o nieruchomościach i samochodach i olokalu na starówce w Elblągu gospodarstwo jego ojca aż takiego zysku nie przynosi

Może warto prześledzić sobotni poranek załadunek i trasę gruszki i odwiedzić miejsce w którym został dokonany rozladunek

@Gość

Proceder trwa nadal na wytwórni w Malborku znacznie mniej niż przed miesiącem ale nadal w godzinach wczesno porannych ale przy tym monitoringu to naprawdę można to zobaczyć jak węzłowy przestawia komputer na dozowanie kruszyw ręcznie lewy górny róg monitora a poza tym wszystkie takie operacje przejścia z automatu w tryb ręczny są w pamięci komputera może warto to sprawdzic

Bartosz

@Gość, @Nick, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Eurobud Chajewscy. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Jolo
@Bartosz

Właśnie o benefitach poza płacowych tu mowa????

Do Bartosz
@Bartosz

I tu właśnie jest recepta na benefity pozapłacowe. Jak spytacie kierownika z Malborka to może zdradzi rąbek tajemnicy jak po cichu można zarobić i się nie narobić, specjalista pierwsza klasa i widać mu to ani trochę nie przeszkadza! Proceder trwa! Aktorstwem nadrabia i dobrze udaje przed szefem... wszyscy wypowiadający się mają tu rację co do jego osoby... A warunki pracy i płacy? Niech się wypowiedzą Ci co pracują lub pracowali...

Olo

Co wy się czepiacie "biednego" kierownika? Chłop tyra od rana do wieczora. To nie tylko kierownik zarabia. Jak statek zaczął tonąć to księgowa opuściła statek ale jak to mówią w rodzinie nic nie ginie i na pokład weszła osoba z rodziny by korzyści nie przestały płynąć. A kierownik jak przystało na kapitana nie opuści stanowiska. A biedny Maciej dobrał sobie kompana do uszczelnienia swoich oddziałów (węzłów) i jak przyjeżdża to wygląda jak Flip i Flap.

@@@
@Olo

Rzeczywiście "biednego" kierownika! Dosłownie i w przenośni!

Na każdej wytwórni idzie to zrobić????

Olo

Oczywiście

Ktoś

Jak łatwo dorobić drugą pensję na lewo.? Kierownik z Malborka znalazł na to sposób. Produkcja jest na firmę granit. Klient zamawia beton b20. Na dokumencie WZ widnieje wyprodukowany beton b10 potem "ręcznie" poza systemem produkcji dodaje się cement i sprzedaje klientowi b20. Klient płaci za b20, do kasy trafia kwota za b10 a różnica do kieszeni Pana kierownika!

@Ktoś

Oj Mietek Mietek... Zapomniał wół jak cielęciem był.? ...

@Gość

Pudło! To nie Mietek! Ale kierowniku strzelaj dalej! :-) :-) masz jeszcze kilka możliwości! widzę że ktoś się boi prawdy!

Szok

Kierownik z Malborka powinien dostać Oskara za dobre aktorstwo przed swoim szefem dziwię się że nieinteresuje nikogo dlaczego kierownikowi tak bardzo zależy na sprzedaży betonu na tak zwany granit co daje mu pole do robienia lewej kasy moim zdaniem całą załogę z Malborka powinien szef zwolnić bo okrada ją go

Jk

Tego że załaduje do gruszki lewy beton to pan nie zobaczy ale ma Pan świetny monitoring i widać czy na pace małej wywrotki ląduje 0,5 metra a wyjeżdża z czubem a tak poza tym to dziwne że tyłu ludzi zamawia 0,5 metra

Kiero
@Jk

A tak powszechne sprzedawanie prez ta firmę bez faktury to nie jest złodziejstwo?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobud Chajewscy Sp.j. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Eurobud Chajewscy Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobud Chajewscy Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobud Chajewscy Sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurobud Chajewscy Sp.j.?

Kandydaci do pracy w Eurobud Chajewscy Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurobud Chajewscy Sp.j.
2.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Skarszewska 5
    83-200 Starogard Gdański