Sanbet Sp.j. W. S. Piotrowscy

Opinie o Sanbet Sp.j. W. S. Piotrowscy

oszukany

złodzieje i oszuści. omijać

mike

pracuje tam mój kolega i sobie chwali jak by zadzwonili do mnie i powiedzieli ze maja prace na patelni nawet sie nie zastanawiam tyko ide

Miszczu

Ja pracowałem pare lat i sobie chwale jak chcesz zarobić i nie jechac za granice w sam raz. Fakt w pracy w sezonie siedzisz od 11-13h ale od samego poczatku kazdy mówi Ci jak jest. Ale najważniejsze wypłata co miesiąc w terminie, możesz wynegocjować stawke i masz odprowadzane składki od całej wypłaty jaką zarobiłeś.

beton

Potwierdzam opinie innych... Chora atmosfera, tylko obciążanie za wszystko pracownika... mobbing to codzienność... na dłuższą mete wyniszcza psychicznie praca w sanbecie....odżyłem jak się zwolniłem:)

ex-pracownik

jak reszta wpisów, stanowczo odradzam, właściciele mylą zakład pracy z zakładem karnym

NIKT

Nie wiem, jak pracodawca wobec pracowników, ale jako klient odradzam tę firmę! Włascicielka zadzierająca nosa, pracownicy ignorujący klientów. Szczególnie dział nieruchomości - koszmar. Są mili do czasu, az podpiszesz umowe - potem ich nic nie interesujesz! Ociągają się, wymyslają jakieś bzdury - nie trzymają się terminów i obarczają tym klientów !!!!!!!!!! zupełny brak kultury i profesjonalnosci.

Aabdul

Ponoć traktuje pracowników jak złodzieja a sam okrada co się da pracowników z pesji jak przebija oponę to są lżejsi o pare stówek na wypłatę. Kto by tam chciał pracować bo ja na pewno nie. A klijeci co kupują materiał czy beton są okradani w biały dzień klasy betony i z pojemności betony wiec wbudowujcie w płyty fundamenty ściany ja z góry dziękuję

FIODOR

firma sterowana ręcznie przez apodyktycznego właściciela, który wciąż podgląda pracowników przez lunety ze swojego gabinetu, pracownicy chodzą jak na szpilkach i tylko martwią się czym to znowu zostaną obciążeni.

Zostaw opinię o Sanbet Sp.j. W. S. Piotrowscy - Gola Świdnicka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanbet Sp.j. W. S. Piotrowscy