Opinie o SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA w Toruń

Karol Nowy wpis

Ciężko się pracuje w fabryce ? Jakie macie stawki?

berek Nowy wpis
Klient

Nie polecam! Mieszkam na osiedlu Projekt Wysoka. Opieszałość developera w załatwieniu czegokolwiek i zarządcy to jakiś dramat. Jedni zwalają na drugich. 1. Na osiedlu zamiast trawy - stepy a pod nimi usypany gruz z budowy... 2. Rynny nie mają spadów, leje się po ścianach, liście zalegają w rynnach. 3. Oświetlenie zewnętrze osiedla to jakieś chińskie badziewia, które ciagle się psują i robią zwarcia, finalnie nie świeci! 4. W garażu sprzątane raz na rok... syf, kurzy się, błoto... auto w garażu a myć trzeba co dwa dni... 5. Przy zjeździe do garażu źle zrobione odpływy i ciagle tam stoi i sączy się woda. 6. Ściany krzywe, praktycznie żadna ściana nie miała kąta... 7. Wszystkie chodniki, kostka, parking, jomby położone na piasek a nie podsypkę cementowo/piaskową, ruszają się, że można nogi połamać!

Magda Nowy wpis

Czytam poniżej komentarze o mobbingu , czy ktoś się jeszcze może odnieść do tego?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy na oddziale Kamionna.(usunięte przez administratora)Zmusza pracowników do niebezpiecznych 12godz. prac w nocy i zagraża bezpieczeństwu w dzień. Do tego obrażanie i mobbing 24/h. Pozostała już garstka wykończonych ludzi.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA.
logo firmy Doradca techniczno-handlowy
ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec
(36 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Toruń
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
logo firmy Spawacz MIG/MAG - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(12 opinii)
logo firmy Tajemniczy Klient
BadamyTO
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Stalin

(usunięte przez administratora)do zobaczenia na mieście...

Anatol

Więcej pracy a mniej obserwacji innych osób z całą pewnością zaowocuje

Jak wygląda teraz praca w firmie SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA ? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Byly pracownik g
@admin

Praca jak praca jest ciężko czasem lekko Ale z przewarzanien na ciężko . Ciągle telefony nic kamer i kierownictwo biegajace za szfem jak cienie tzw parodia . ciągle na monitoringu a można by powiedzieć nawet na pewnej postaci mobingu . Na nowym wyrobiska Kamionna 12 h kierownik pożal się Boże i szef ciągle czemu nie leci na storzek . kasa średnia jak na 280 h na miesiąc . ale za to 2 zmiany hahahha po 12 godz od pon do niedzieli . Dom staje się hotelem a rodzina w tel na foto lub w portfelu . pozdrawiam tych co tam jeszcze dają radę . ja już znikam z firmy .

były operator
@Byly pracownik g

kierownik rusin to prostak i bydlę które nigdy nie pracował normalnie więc nie wie co to praca fizyczna. mózgu też nie ma bo skoro schodzi się z nocki o 5 rano to dla niego to jest dzień wolny i na następny na 5 rano. taki przykładzik. przez tego szmaciaża odpadłem z tej firmy a praca wcale nie była zła. ludzi traktuje tak jak by byli jego własnością.

@były operator

To i ja się dorzucę. Wyżej wymieniony kierownik J.R. to kanalia która wszystkich oczernia i oskarża o kradzieże i spanie w pracy. Najgorsze jest to że na jego zachowanie odnośnie do pracowników jest przymykane oko. Ale nie ma co wymagać. Z PeGeRusa ludzi nie będzie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
SANBET FABRYKA BETONU WIESŁAWA, STEFAN PIOTROWSCY SPÓŁKA JAWNA