Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

Kamil

Nowe grafiki pracy na czterozmianowke są świetne. Do końca roku 4 wolne weekendy. A jeszcze lepsze są przerwy między tygodniami pracy 5 dni na noc, jeden dzień wolnego (dokładnie 24h) i od razu na drugi dzień na rano na 6. I znów 5 dni do roboty. Ta firma nie jest już żałosna, ona jest śmieszna.

pytający

Napiszcie coś na temat dyr. Andrzeja Malickiego.

Sa nowe stawki dla randstad, 13 zl brutto, na produkcji

raf

Za tydzień w jedej z hal wchodzi system pracy ciągłej (tzw cztero brygadówka). Praca w soboty i niedziele (za darmo) na 3 zmiany. Oczywiście zero dodaktów. Pracodawca nawet nie poczuwa sie do tego aby jakos wynagrodzić człowiekowi zabrany czas wolny. Nie dość że zarobki są na najniższym poziomie, to do tego zabrano jeszcze wolne weekendy. Czyli w sumie wszystko co można było, chyba że jeszcze zedrą z pracownika ostatnią parę gaci. Wolny weekend wypada średnio RAZ NA 3 MIESIĄCE. Gratulacje(usunięte przez administratora) Takiego bajzlu chyba jeszcze nikt tam nie widział, a potem dyrekcja jest zdziwona że nikt tam nie chce pracować, jak jedyne co dzieje sie w firmie to przykręcanie śruby i obserwowanie co się stanie. Wszyscy liczą na pracowników z Ukrainy, tylko mało kto się zastanawia jak rząd "przykręci kurek" z ukraińcami lub zachodnia Europa otworzy dla nich granice. Znów będzie płacz i lament. Czyli w sumie znowu schodzimy do meritum. W tej fimie człowiek to bezwartościowy śmieć, którego można kopać ile się da.

ZAWIEDZIONY
@raf

Całkowicie zgadzam się z opinią. Człowiek pracy (fizol) nie liczy się nic a nic. On nie potrzebuje wolnej soboty i niedzieli, on ma ryć na pasożytów z biur, on nie ma rodziny i nie chce z nimi spędzać wolnego czasu jak normalny człowiek, on ma zasuwać a wolne będzie miał w środku tygodnia jak wszyscy inni są w pracy. Philips to dno !!! DNO !!! A kierownictwo to ..... w cywilizowanym świecie brak określenia na to coś, bo to jest coś a nie ludzie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier robót
Kętrzyn
JWW INVEST S.A.
logo firmy Młodszy specjalista
Kętrzyn
Służba Cywilna
Paulina

Zainteresowani podjęciem pracy w firmie Philips? Na ich stronie internetowej znajdziecie aktualne oferty pracy: https://philips.wd3.myworkdayjobs.com/jobs-and-careers/1/refreshFacet/318c8bb6f553100021d223d9780d30be Macie może już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

TakToJa

Strasznie wyczerpujący opisz i tak wiele o niej mówi, a i ta nowa maszyna? Nawet jak by ktoś coś wiedział to istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych. Moja propzycja byś nie spamował.

związkowiec niedługo były

A co robią związki zawodowe aby nie wprowadzić czterobrygadówki. Trzeba się z nich wypisać bo kompletnie nie dbają o ludzi pracy i ich interesy. Są związki to można i strajk byłoby zrobić a nie tylko łeb schylić i na wszystko się zgadzać. Porażka !

paroc

Cześć, Przeszedł do nas Wasz dyrektor generalny. Jakie macie zdanie o nim?

@paroc

Do was? To znaczy gdzie? Ja tam nie narzekałem i szkoda że odszedł i ciężko będzie im znaleźć drugiego takiego.

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Philips? Co możecie powiedzieć o jej przebiegu? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Jakie pytania usłyszeliście? Podzielcie się radami z przyszłymi zainteresowanymi pracą w firmie Philips.

raf
@Paulina

Żadne rozmowy z ludzmi z pridukcji nie są przeprowadzane, tak było kiedyś. Teraz jak masz dwie łapy i dwie nogi idziesz do roboty i tyle. I nie ma co liczyć na więcej niż na najniższą krajową.

rozowesłonce

Witam mam pytanie do pracujacych na umowach randstad jak wyglada miesieczne wynagrodzenie i jak praca w phlipsie?

Jaga
@rozowesłonce

Jak cały miesiąc pracujesz,to najniższą krajową zarobisz,nawet więcej,bo dodatek za nocki.Ogólnie nie jest źle.

Z
@rozowesłonce

13 zl brutto na godzine, 150 zl za obecnosc, 2,70 za prace w nocy-dodatek

Alf

NUDA!!NUDA!!! NIC SIĘ NIE DZIEJE!!!

Alf

Życzę wszystkim Zdrowych i Szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy!!!

@Alf

Wzajemnie, przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt;)

I mają umowy europejskie a nie krajowe jak Wy. Każdy z nich podpisuje umowę na warunkach unijnych a nie wewnętrznych danego kraju. W umowie i tak mają najniższą krajową a reszta to dieta jak we wszystkich APT. I nie ma co płakać sami jesteśmy sobie winni, nie potrafimy walczyć zjednoczyć się, tylko narzekać wracając do domu po pracy co prawie co dzień słyszę, pisać na forach żale. NIE CHCE NIKOGO OBRAZIĆ ALE MAM PYTANIE DO LUDZI KTÓRZY TROSZKĘ MYŚLĄ. CZY PHILIPS TO TAK WIELKA KORPORACJA KTÓRA MOŻE ZADZIC ŻYCIEM LUDZI??? UZALEZNIAC ICH OGRANICZAĆ??? MAŁY PRZYKŁAD ☺BIEDRONKA☺ ZATRUDNIA WIĘCEJ OSÓB NIŻ PHILIPS W POLSCE I CO ??? SAME KOBIETY DAŁY RADĘ PODNIEŚĆ KRYTERIA PRACY,PŁACY, I SZACUNKU. DO DZIŚ PO MIMO ZRÓŻNICOWANYCH OPINI WIELE OSÓB CHCE TAM PRACOWAĆ. DLACZEGO????? BO SAMI WYWALCZYLI SWOJE PRAWA O GODNOŚĆ, NIE BALI SIE WYJŚĆ I OTWARCIE MÓWIĆ, BYLI I SĄ LUDŹMI WE WŁASNYM KRAJU, CIĘŻKO PRACUJĄC I PŁACĄC CHOLERNEEEE PODATKI. W TYŁKU MAM WAŁĘSĘ I SOLIDARNOŚĆ ALE TYLKO JEDNOCZAC SIE ZDOBEDZIECIE TO CZEGO PRAGNIECIE.I NIE ZALCIE SIĘ PISZĄC, BO CZYTAJĄC NIKT NIE POMOŻE! !!!!! ZACZNIJCIE DZIAŁAĆ A NIE NARZEKAĆ

Paulina

Chcecie być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami firmy? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Philips http://www.philips.pl/a-w/about/news.html Któryś temat szczególnie Was zaciekawił?

???

Nie tylko piją ale kogo to obchodzi za nacpany gość obsługuje maszyny!!!!!!!!

Widzę że posty które kola w oczy prezesów giną pięknie i to jest wolność słowa po co tam portal?????????????????

xxx

Niech się wezmą w końcu za pijaków przychodą pjani do pracy w pracy piją a jak ich złapią to do domu pogonią tylko.Zamiast odrazu dyscyplinarnie zwolnić weź pracuj z takimi debilami

Jak sie niema pracy to niema na co narzekać.

Strasznie cicho się zrobiło a taki hałas był straszenie zrobienie porządku hi hi i co można pracować ???? ha ha ha

jola
@Marcin

bez sensu twój komentarz może jaśniej trochę,nie wiadomo o co ci chodzi :)

@jola

Chodzi mi o ten szum który był kilka tygodni temu straszenie inspekcja kontrolami a jednak gdy zaczęły się zwolnienia wszyscy grzecznie chodzą do pracy i nie narzekają. nikt nikomu życia nie układa każdy ma wybór a jak coś się zaczyna to warto to kończyć.

ciekawy

A jak myślicie,te czterobrygadówki to wejdą w całym zakładzie?

mleko
@ciekawy

wiesz konczą sie ale by mogly byc tylko za niedziele i soboty powinno byc placone podwojnie i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips