Opinie o philips.pl - Philips Electronics Nederland B.V.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Philips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Kętrzyn

Najgorsza firma w Kętrzynie

Firma na cały świat zarobki jak w średniowieczu 1600,00 zł Panie liderki z nieciekawym życiem osobistym dlatego chcą pokazać swoją wyższość nad pracownikiem i się do wartościować w pracy -ŻAL Zmienić liderów droga firmo bo pracownicy uciekają bo nie wytrzymujæ psychicznie Państwo Mistrzowie obserwujcie swojch liderów to są Panie intrygantki Pamiętajcie Panie Luderki PRACOWNIK TO FUNDAMENT FIRMY Jak jego zabraknie to i wy Panie zdejmecie żółte koszulki i będziecie BEZROBOTNYMI Czyli wniosek wszyscy jesteśmy tacy sami jedno nas różni kolor koszulek Prosze poczytać co oznacza słowo Lider oczywiście ze zrozumieniem czytamy Naprawdę SzACUNEK to nic nie kosztuje po godzinach nie trzeba zostawać żeby się tego nauczyć Trzeba poczytać dobrą książkę iść na spacer itp.i do pracy przyjść szczęśliwym że się jest Liderem a nie wydzierać się na PRACOWNIKÓW

ktoś

Dokładnie...!! niech poczytają definicje słowa LIDER !!!! hahaa..czasem adekwatne podstawowe wykształcenie mówi samo za siebie i pseudo Liderów niektórych !!!

Tom
@ktoś

Minimum polowa liderów nie ma nawet ukończonej szkoły średniej więc o czym to w ogóle rozmawiać? Ludzie po studiach tyraja na montażu. Wszystko stanęło na głowie. Potem musisz znosić fakt że byle wsiok po podstawówce tobą zarządza.

Hehe
@Tom

Ale nikt nikomu nie broni zostać liderem bądź mistrzem nawet tym tyrającym po studiach na montażu. Więc po co te żale...? Śmiało, pnijcie się w górę heh. Pewnie większość liderów i nie koniecznie tych nie wykształconych chętnie ustąpi wam miejsca.

@Hehe

Ale chyba ktoś powinien zabronić dostępu do tych stanowisk takim osbom bez wykształcenia i kultury, co często idzie w parze, bo później dzieje się tak jak się dzieje. . .

Hehe
@Im

Wieczne narzekanie, mentalność tego narodu. Dostaniesz lidera po studiach, i tak będziesz narzekać. Wieczna zawiść i marudzenie. Jeden drugiego w łyżce wody by utopił...

@Hehe

Nie zawsze się narzeka bez powodu... Nie ma większego tyrana jak z (usunięte przez administratora) zrobić pana jak ktoś to powiedział. Może wybór takich ludzi nie jest przypadkowy...? Jeden drugiego w łyżce wody by utopił... i każdy katolik oczywiście. Takie cechy narodowe co zrobić...

Zen
@Hehe

Oho, pewnie liderek jakiś urażony napisał

@Tom

Ty nie bądź taki mądry. Nie studia świadczą o inteligencji bo jakbyś nie wiedział to kulturę osobistą wynosi się z domu i zadne fakultety tego nie zmienią .Więc odczep się od ludzi którzy nie mają wykształcenia bo nie jeden z nich ma więcej do zaoferowania niż Ci wykształcene pustaki...

GREGORY

A ile dają na produkcji? Jest coś extra? jakieś premie czy co? Za nadgodziny placą? Szukam czegoś od zaraz, na szybko.

Ja też mam zastrzeżenia do tej firmy ponieważ w biurze jest pani nie mila i 22 maja bylam w pracy a mi nk wstawili za to ze poszłam na bramę odbilam się przepustką bo zanosilam skierowane dla córki i dopiero jutro to wyjaśnię bo nie dali mi do słowa dojść masakra

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Philips? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R4
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Xxx

A gdzie są Mistrzowie Kierownicy przeciesz Ci Państwo majæ obowiązek obserwować dbać o pracowników Jeżeli ciægle ktoś pisze o Paniach liderkach źle tylko zaznaczmy że nie wszystkie Panie Liderki są złe To obowiązkiem kierownictwa jest zbadanie co się dzieje w zakładzie że LUDZIE którzy tam pracują piszą źle o tych Paniach Na Lpc są Liderki wspaniałe które szanują pracownika ale te Panie mają po 40 ,50 lat Panie liderki w wieku 20+ szanują tylko swoje kumpele reszta pracowników się nie liczy Jednym zdaniem Panie liderki z Lpc mające 20+ czerwieńcie się i wstycie się Bardzo brzydko się zachowujecie i źle traktujecie ludzi a tam pracują Panie Panowie z lepszym wykrztałceniem niż macie Panie wy Dobra rada traktujcie ludzi tak jak chciałybyście same być traktowane Do ludzi starszych mówi się Pani,Pan to jest forma grzecznościowa to takie przypomnienie dla Pani z Lpc Pani liderko z Lpc kumpela to po pracy a w pracy szacunek i sprawiedliwe traktowanie Pracowników bo my jesteśmy Ludźmi i ciężko pracujemy żeby Pani w ciągu 8 godzin pracy spisała obecność i miała exstra zapłacone bo my musimy pracować na siebie i na Panią a przepraszam jeszcze w 8 godzinnej pracy odwiedzana jest kumpela na lini Proszę szanować ludzi bo kto na was będzie pracował Jeszcze raz szacunek dla Pań Liderek40+ z Lpc tacy ludzie powinni być doceniani to są Panie od Pana Mistrza A

Iwo
@Xxx

Prawda.Jak masz koleżankę liderkę to masz lżejszą pracę.Jak z nią zadrzesz to masz przej.... aż jej przejdzie.Nie zastanawia się co i do kogo mówi-chyba w ogóle nie wie co to szcunek drugiego człowieka.PANI LIDER ma władzę.Oczywiście nie wszystkie panie tak się zachowują,ale warto by było,żeby przełożeni bliżej przyjzeli się swoim liderkom.

omg
@Xxx

Szacunek , to podstawowa forma kultury i dobrego wychowania ..a zachowanie dużo mówi o człowieku ..Złe zachowanie wobec drugiego , zwłaszcza Liderów , poniżanie go..to forma mobbingu !!

!!!
@omg

Przepraszam a poniżanie Pracowników obojętnie czy to z Polski czy z Ukrainy to jaka to Forma? Jak to nazywamy ?

rafixxx

Jestem mężczyzną dopiero wchodzącym na rynek pracy, pracuje już tydzień w Electronics Piła w celu zdobycia doświadczenia zawodowego, wcześniej pracowałem u nich na magazynie, powiem tak: mobbing, poganianie, wytykanie błędów uczniom i wyolbrzymianie ich, ja źle nazwałem płytkę (powiedziałem deska) to wielki ból rzyci i wytykanie mi tego przez tydzień że jak mogłem tak powiedzieć, miałem wrażenie że równie dobrze mógłbym kogoś zabić, skandal jak kobiety traktują tam mężczyzn, myślą że przepracowały 10 lat albo mają zieloną/niebieską koszulkę to zakład należy do nich, stresująca atmosfera, darcie, krzyki, zastraszanie uczniów przez niektóre pracownice, przez to nie można się skupić na wykonywaniu pracy. Jedna przerwa 20min (przy fizycznej pracy) A jak chcesz wyjść do toalety to koleżanki z lini krzywo patrzą bo one przecież zarabiają tyle co ty i nie chodzą. Nie mówię że każdy pracownik jest zepsuty ale układziki i lizanie tyłka zauważyłby nawet ślepy z 10 kilometrów. Jak ktoś jest zdesperowany albo potrzebuje doświadczenia to niech bierze te ochłapy co w tej firmie oferują, ale ogólnie nie polecam zostania tam na dłużej chyba że ktoś jest masochistą...

Tom
@rafixxx

rafixxx "lizanie tyłka" masz przykład poniżej od "Dziewczyny..." Daleko nie trzeba szukać :)

Chuda

Te panie liderki w żółtych koszulkach,pieprzone darmozjady,nic nie potrafią,(usunięte przez administratora)

@Chuda

Potrafią - latać jak wściekłe z jednego końca hali na drugi i krzyczeć na ludzi... Oby tylko nie zapieprzać na linii produkcyjnej, a brać kasę za nic.

Eryka
@Chuda

Łatwo jest rzucać w kogoś kamieniem nie podpisując się z imienia ani nazwiska generalnie to problem Internetu ...tu zakompleksieni i sfrustrowani ludzie daja upust swojej fantazji podnoszac swoje ego poprzez deptanie innych..przykre

Takaja
@Chuda

Jakim prawem wypowiadasz się na temat dziewczyny która w tej firmie przepracowała już ponad kilkanaście ładnych lat... Taka z Ciebie gierojka, podpisz się nazwiskiem to chętnie podyskutujemy osobiście, powiesz co Cię boli. Zazdrość... zawiść bo ktoś może lepiej wygląda niż Ty? Najlepiej kogoś zgnoić, a Tobie samej pewnie do ideału uuuuuu daleko. Tylko ktoś zakompleksiony takie głupoty potrafi pisać.

nick
@Eryka

zgadzam sie pracowalem tam kiedy na szczescie teraz juz tam nie musze sie meczyc w tym kolchozie a ta niby liderki czy liderzy nie stana na nitce i niech poryja za za najnizsza na 3 zmiany ,ale wiadomo wszedzie teraz znajomosci. Firma .tylko zeby czlowieka wykorzystac do oporu wstydze sie ze mieszkam w takim chorym miescie ... zycie jak papier .do (usunięte przez administratora)

@Takaja

Takim prawem, że każdy może tu wyrazić swoją opinię i wcale nie musi się podpisywać. Właśnie przez te kilkanaście lat pewnie dała się poznać nie jednemu i wcale nie od najlepszej strony!

Ona
@nick

Liderki czy liderzy również pracowali w linii inaczej nie mogliby być "Liderami". Tak samo zapieprzali jak o my teraz. Takie osoby mają wystarczająco dużo obowiązków związanych z produkcją-widzę to stojąc w nitcce . Skończycie skakać sobie do gardeł. Powinniście być zgraną ekipą. Pomagać sobie nawzajem, a niestety taka jest kolej rzeczy Liderzy obrywają od swoich przełożonych, a pracownicy produkcji od swoich czyli Liderów. Zamiast wylewać żale w internecie porozmawiajcie o tym co was boli. Praca wcale nie należy do lekkich, nikt tego wam nie obiecywał, oczywiście presja jest ogromna ale czasami ludzie za bardzo biorą se wszystko do głowy a na problemy których nie jesteśmy w stanie rozwiązać sami nie zwracajmy uwagi bo nie my od tego jesteśmy- My jesteśmy tylko od zgłoszenia problemu :) To jest zbyt duża firma żeby żeby wszystkiemu sprostać, a krzyki zlejcie po sobie jak wodę . Głowa do góry i róbcie swoje jeśli wiecie że robicie dobrze ????

Eryka
@Im

A ja myślę że przez Ciebie przemawia zwykła zazdrość jeśli nie radzisz sobie ze swoimi kompeksami zamiast wylewać swoje żale pod anonimowym Nickiem i pluć jadem dookoła może skorzystaj z pomocy terapeuty spoko to żaden wstyd ????i nie wypowiadaj się na temat osób których zupełnie nie znasz...

im
@Eryka

halo, halo? Jaka zazdrość, jakie plucie jadem? Chyba sama nie wiesz o czym mówisz? Tutaj wiele osób się wypowiada a ja się tylko zgodziłem z jedną czy z dwiema z nich bo wiem o kim mowa. A tę radę to może skieruj właśnie do tej osoby o której mowa bo pewnie bardziej tego potrzebuje skoro jej temat pojawił się na publicznych forum...

Okk
@im

Skoro na forum każdy ją ocenia to widocznie z nią jest coś nie tak... Z moich obserwacji to jest dobrą intrygantką wiecznie wyśmiewającą się z każdego.

kazimierz 3
@Okk

która ?

Tonik

Może trzeba rozmawiać z szefostwem na tematy bardzo utrudniające dobrą pracę??

No to nam firma zrobiła majówkę. Poniedziałek i środa do odrobienia w soboty. Jak ktoś ma drugą i trzecia zmianę zostaje całe 5-4dni majówki. Ot majówka ze hoho. Gratulacje po raz kolejny panom i paniom za wspanialomyslosc i pamięć o pracownikach. DZIĘĘĘĘKUUUUJEEEEMYYY.

@Paweł

ale czego ty chcesz? wolałbyś przyjsc dzien do pracy i dzien wolnego i dzien do pracy i dzien wolnego itd? tez byloby zle, co? 5dni wolnego to dla ciebie malo? bo pewnie wyjechalbys pawelku na kanary na dwa tygonie?

@Paweł

A w piątek i sobotę okazało się jak poważnie ludzie traktują swoją pracę.

I

Chyba podobnie jak firma traktuje ludzi...

@I

Mariusz.Praca jest praca.Swoje obowiązki wykonać trzeba.Firma tak Cię traktuje,że wypłatę dostajesz.Tak,czy nie?A jak jest obowiązek przyjścia to pracy,bo inny dzień był wolny to się przychodzi.Jakieś konsekwencje z tych nieobecności wyciągnięte być powinny.Urlop na żądanie nie powinien usprawiedliwiać cwaniactwa.zawiodły osoby,które robią to notorycznie.Wiele nagłych nieobecności tych samych osób przechodzi bez echa.Taki z tego wniosek,ze jednym można,jest im wiele wybaczone,a inni mają problem ,zeby wyjść na przepustkę.Zauważalny jest fakt,ze są to ciągle te same osoby,ludzie,którzy podpisali umowy z Philips.Teraz im nagle przestało zależeć, bo jak mówią " co mi zrobią"?.To prawda...co zrobią????

Ela

OBIEMA RĘKOMA SIĘ POD TYM PODPISUJĘ

Masakra

Nie polecam,robię od niedawna i dawno w żadnej firmie nie widziałem tyle nienawiści do ludzi jeden drugiemu (usunięte przez administratora) opieprza same konfidenta co lecą do lidera że skargami wstyd że tacy ludzie żyją

Joł
@Masakra

Potwierdzam pracowalem tam sezonowo Zero szacunku do ludzi

Obiektywny

Jeżeli tyle negatywnych opini na temat liderek to znaczy że ludzie pracujący tam czują że są przez te Panie źle traktowani A tam pracują różni jeden ma to wszystko wiadomo gdzie a drugi przeżywa to i nie jest to miłe Jeżeli tak się dzieje że ludzie zaczynają się bać i wpływa to na ich psychikę należy zgłosić to do odpowiednich organów którym jest Inspekcja Pracy i niech zbada co dzieje się w zakładzie A dzieje dzieje

Do Paulina

Oczywiście, że można napisać coś pozytywnego. Wydaje się, że gorzej niż jest już być nie może!

Obiektywnie patrząc

Duża firma małych ludzi. Nie polecam.

Edward

Wykorzystują ludzi,nie polecam!

Pracuś

Philips rządzi!!!!

Ewa L

Jakie sa zarobki w Philipsie i jak wygląda rekrutacja pracownika? Proszę o wiadomość.

Do wszystkich
@Ewa L

2500 brutto przez agencje pracy tymczasowej "Randstad" + dodatkowo płatne soboty. Rekrutacja pracownika jest bardzo szybka. Zanosisz CV a w tym samym tygodniu masz już szkolenie bhp i zaczynasz prace

@Ewa L

Nie marnuj sobie życia znajdź inną prace

jarek
@Marcin

a ja tam zatrudnie sie jako kret, znam 4 jezyki i zachodnie przepisy, udupie kazdego kierownika, ktory naduzywa tego i owego wobec pracownikow, a zmuszanie sobot tez sie zajme, zawsze mozna komus w ryja za zmuszanie dac bez wzgledu na jego plec, strzezcie sie, a ukraincy niech sie przede mna chowaja, bo tam gdzie ja tam ma byc dobra placa a nie zanizana przez niepolakow!!!

Tymczasowy
@jarek

Powodzenia haha :')

nick
@Marcin

racja zgadzam sie

Pytający

Ja mam pytanie. Czym się zajmuje tam Team Leader grupy inżynierów ? czy jest to dobra praca? Czy jest to bardziej praca w biurze/laboratorium i czy w ogóle warto na takie stanowisko?

Stefan

Każdy w firmie ma swoje obowiązki. Pilnujmy swojej pracy a nie innych!!!

Takaja
@Stefan

Szczególnie pilnujmy 'swojego' tyłka!

Saluuuuut

Chciałbym Pozdrowić wszystkie panie Ze zmiany od Pana Krzysztofa D. Bardzo miło się z wami Pracowało Mam nadzieję że się spotkamy gdzieś Na mieście Pozdrawiam Całą ekipę Salut. Oraz pozdrawiam szanownego pana routera z Barcian wiec ze na produkcji odwiedzi cie mój kumpel i coś ci powie Salut Miłej Pracy

I jak oceny. . .? Zadowoleni? Przełożeni byli sprawiedliwi i obiektywni. . .?

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Kętrzyn

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Philips