PPHU Beton-Bruk S.C.

Dzierżoniów

Opinie o PPHU Beton-Bruk S.C.

mink

oj tak , jeżeli firma ma normalnie funkcjonować to musi mieć dobre relacje z klientami.

oszukany

oooo, to widzę że nie tylko klientów oszukuje kurdupelek. umówiona stawka i sprzęt na konkretny dzień.przyjechały zupełnie inne koparki niż umówiono , nie nadające się do przewidzianych robót. "po robocie" okazało się że ustalenia finansowe sprzed rozpoczęcia robót są bez znaczenia i właściciel sypie sobie kwoty (nagle stawka za godzinę skoczyła prawie dwukrotnie w stosunku do umówionej) , których nie potrafi uzasadnić , a na pytanie " skąd taka suma" wyzywał mnie od oszustów. zapłaciłem zagryzając wargi i chcąc skończyć tę żenującą sytuację.obecnie pracuję przy realizacji dużych projektów w okolicy i przez to że kiedyś "stuknął mnie " na 1500 zł , dziś uciekają mu zarobki na dziesiątki ,może nawet setki tysięcy.NIKOMU NIE POLECAM.OD TAKICH LUDZI NALEŻY SIĘ TRZYMAĆ Z DALEKA.

john

Podzielam opinię. Nie płacą pracownikom. Oszukali też wiele firm współpracujących. Przestrzegam przed tą firmą.

Przestrzegam przed pracą w tej firmie.Pracodawca,podczas rozmowy,obiecuje "złote góry".W praktyce okazuje się zupełnie inaczej.Przy pierwsze wypłacie każdy się dziwi,ale jest już za późno,bo miesiąc jesteś w plecy.Typowo sezonowa robota.Mają zlecenie,to zrobią wszystko i potrafią obiecać wiele.Potem musisz chodzić i prosić się o umowę,bo każdego dnia stała gadka "zapomniałem z biura".Połowa ludzi [usunięte przez moderatora],ciągle nowy skład,bo nikt tam długo nie wysiedzi.Jak juz wybłagasz umowę,to dostaniesz na miesiąc i na najniższą krajową.Po miesiącu od nowa musisz się prosić i znowu gadka "zapomniałem z biura".Firma znana w okolicy jako niewypłacalna.

Zostaw opinię o PPHU Beton-Bruk S.C. - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Beton-Bruk S.C.