P.P.H.U.T

Lubomia

Opinie o P.P.H.U.T

vbhjjjk

hej! widze różne opinie o firmie i trochę słyszłam od znajomych - są lepsze i gorsze opinie. ALe chciałabym wyrobić sobie własne zdanie na ten temat. Może powiecie jeszcze coś o P.P.H.U.T ? Z gory dzieki

slonicko1

bardzo niesolidna firma, umawiają się z klientem na wykonanie dachu, nie przyjeżdzają w terminie, zawsze mają jakieś wytłumaczenie, ogromnie zwlekają, wieźbę stawiają jak partacze - nie bierzcie tej firmy do wykoania dachu stracicie pieniądze, czas i nerwy

Zostaw opinię o P.P.H.U.T - Lubomia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U.T