Opinie o Ewax w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ewax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewax w Wrocław

Ziuta

Ogólnie nie polecam. Atmosfera tragiczna.

Radek

Może słyszał ktoś czy firma aktualnie rekrutuje? Jakieś wskazówki dla startującego?

Fasolka

Prace na giełdzie można by pokochać gdyby tylko znikła z tamtąd pani Rrrr która wyniszcza psychicznie po kolei wszystkich pracowników i (klientów )tez swoim prostackim i chamskim zachowaniem :/

Chciałabym ostrzec wszystkich poszukujących pracy i tych bardzo zdeterminowanych przede wszystkim odpuście sobie pracę na giełdzie we Wrocławiu. To co napisały Sara, Zuza i Ula oddaje całą prawdę o firmie.

Iza
@Anna

Oczywiście - masz prawo do tego, by podzielać zdanie innych użytkowników tego forum. Jednakże byłoby dobrze, jakbyś nieco rozszerzyła swoją poprzednią myśl, gdyż właściwie nie dowiadujemy się z niej nic o pracodawcy, jakim jest Ewax. Długo byłaś tam zatrudniona?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ewax? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jasiek

Taka cisza na forum to znak, że jest dobrze a tu nie bardzo ?

kosiarka
@Jasiek

Niestety nie jest dobrze. To że cisza to chyba znak, że szkoda pisać i się denerwować bo to i tak nie ma sensu. Pani R. o której była niżej mowa niestety nic się nie zmieniła a może i nawet jest jeszcze gorzej. Pozdrawiam wytrwałych.

Artur
@kosiarka

Pamiętaj o tym, żeby nie posługiwać się tu absolutnie żadnymi danymi personalnymi. Twój powyższy post tak naprawdę niewiele mówi nam o ogólnych warunkach pracy w firmie Ewax. Czy nowi pracownicy mogą tam liczyć od początku na stabilną umowę razem ze wszystkimi jej przywilejami?

Heniek

Rotacja to normalne zjawisko. Ludzie zmieniają pracę z różnych powodów.

LOLI

Witam jak się pracuje w Tychach na giełdzie w Ewax ? Czy są tu osoby które mogą udzielić informacji na ten temat ?:)

Lukrecja
@LOLI

Jeżeli personel non stop się zmienia to o czymś świadczy, wystarczy poczytać wcześniejsze wpisy a to sama prawda.

Mira

Cy jest tak dobrze w firmie, że nikt nie pisze?

Maja

Co możecie powiedzieć o firmie Ewax, jakim jet pracodawcą, jaki mają stosunek do nowych pracowników? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy dla najlepszych pracowników?

Ktosiek

Ja was nie rozumiem narzekacie to zmieńcie pracę A nie wylewanie swoje żale w internecie

Feliks

Rozumiem, że dobrze wam się pracuje i dlatego nikt nie pisze? Szkoda!!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Ewax?

Karol

Bez zmian, niby na trochę się uspokoiło ale tylko pozornie, pracy coraz więcej a zarobki stoją w miejscu.

Dlaczego przestaliście pisać. Firma działa normalnie?

Maja

@Pejoratywna Maja jestem moderatorem forum GoWork.pl. Chodzi o to, aby na forum zostały przekazane informacje na temat pracy w firmie Ewax, ponieważ od tego służy to forum. Nie potrzebne są tutaj inne wypowiedzi, które nic nie wnoszą.

Pejoratywna Maja

Hahaha nie jestem pracownikiem i od 6 miesięcy bezskutecznie irytuje Cię brak wiedzy merytorycznej na temat warunków pracy?! Nie ośmieszaj się!!!

Maja

@Nie Galerianka czy udało Ci się aplikować w końcu do firmy Ewax? Jeśli tak to jak przebiegł proces rekrutacji? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Dzieląc się takimi informacjami pomagasz tym co także wybierają się na rozmowę do tej firmy.

Szlak mnie trafia ????
@Maja

Słuchaj Maja, nie udawaj kogoś kim nie jesteś bo to nie ma sensu podpisz sie Asia, Ewa, Renata, ewidentnie chcecie się dowiedzieć co się dzieje za Waszymi plecami a nie oszukujmy się bo dobrze wiecie i wybielanie siebie czy przypominanie komuś o tym jaki jest regulamin też nie ma sensu! Nikt nikogo nie obraża, tylko ludzie stwierdzają fakt o problemie z WR 1, powinno się to potraktować jako uwage konstruktywną i wyciągnąć wnioski a nie udawać że nie ma z tą osobą problemu, bo jest i to tak wielki że nie potraficie sobie tego wyobrazić!!! Pozdrawiam!!!

Nie Galerianka

Masakra ,aż tyle złych opinii o tej firmie,naprawdę masakra-chciałam się u nich zatrudnić bo dali ogłoszenie ale po tym co jest napisane to zrezygnuje z kontaktu z firmą a szczególnie z p.R....... toż to pod SĄD ją dać za to co robi z ludzi a zresztą jako katoliczkę już JĄ odpowiednie organy wynagrodzą :) jak ONA wynagradzała. Zaś w piekle będzie impreza no nie p.R......Masakra

Maja

@To tylko ja piszesz, że firma jest ok. Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Co sprawia, że dobrze się w niej pracuje? Przypominam też, że wątek ten jest miejscem na opinię na temat firmy jako pracodawcy. Proszę o niewyszczególnianie indywidualnych osób. Komentarze nie mogą łamać zasad regulaminu, w tym nie mogą naruszać dóbr osobistych. Dlatego przed zamieszczeniem komentarza należy zapoznać się z treścią regulaminu.

Maja

A jakie warunki zatrudnienia oferuje Ewax? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co uważacie za największy plus pracy w firmie.

ALicja

W Broniszach jest nie miło, brak profesjonalizmu,prostacka obsługa jednej pani, słownictwo nie na miejscu . Nie odwiedzam już tego miejsca. Kiedyś było miło. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ewax - Wrocław

• Jak się pracuje w Ewax?

Zobacz opinie na temat firmy Ewax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ewax