Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

mateusz

Rodacy Polacy jak sami zauważyliście w firmie Telemond staliśmy się kategorią -0 ,to jak się nas traktuje to prawie jak (usunięte przez administratora).Przybyszy z UA bez jakiego kolwiek doświadczenia bez uprawnień noszą prawie na rękach .Mysimy sie zmobilizować i zacząć zgłaszać zakład do Państwowej Inspekcji Pracy tak nie może być ,że mają nas za nic a Ukr ma wszystko.Do czego to doszło ,że myyyyy Polacy tak dajemy sie (usunięte przez administratora) ,sami widzicie co sie dzieje w firmie .WWWW kupie siła zróbmy coś rodacy bo tooo my ta firmę postawiliśmy na nogi a teraz stalismy się nie potrzebni bo tania siła robocza która sie ślizga na wszystkim naszym kosztem .Z firma współpracują 2-3 agencje pracy które też jak wszyscy wiemy to dobre przekręty ,zbierają byle kogo z UA i dawaj do Telemond ,jest masa Ukrainy która nie zna jezyka Polskiego komunikacja to koszmar mało tego pracują bez uprawnień UDT i firma im na to pozwala ,ale ja komuś stanie sie krzywda to kto za to odpowieeeeeee. Obsługują SUWNICE ,WÓZKI WIDŁOWE I FIRMA NA TO POZWALA A JAK ZROBIŁ BY KTOŚ Z NAS TO NAGANA ZABRANA DNIÓWKA ITP. MAM DOŚĆ TEGO FAŁSZYWEGO ZAKŁADUUUU DOŚC . SPRZEDAŁ SIĘ JAK Z SROVIDEM ZA SREBRNIKI . JESZCZE TROCHE A ZOSTANIECIE SAMI BEZ DOBRYCH FACHOWCÓW BO Z DNIA NA DZIEŃ LUDZIE SIE ZWALNIAJĄ ,POOOO PROSTU ZROBIŁ SIĘ GORZEJ JAK S......YF. ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO PRZEKUPNE POLACZKI Z BIURA ZA SREBRNIKI ALE PRZYJDZIE I NA WAS DZIEŃ I PORA .NARAAAAAAA FAŁSZYWCE

NiejestemZBiura

Do zarządu Jeżeli tęgie głowy wpadły na to, że 5% podwyżki wystarczy to czeka was spory zawód. Ludzie i tak się zwolnią i będą siedzieć na chorobowym, żeby zarobić na opłaty. Czekamy na 1000.

No.... Pracujemy w swoim kraju, to widać uważają że wypada "krajową" zarabiać.... (usunięte przez administratora) Oj nie dużo brakuje. Nie dużo. A od stycznia krajowa znowu około 600 w górę. To niebawem wyrównamy.(usunięte przez administratora). Soierdalać stąd to mało powiedziane. Że kierowniczki (usunięte przez administratora) Ok. Zero wykształcenia to i nie myślą. Trzymają się stołków. Ale szefostwo.... Logiczne że nie będziemy robili póki nie dostaniemy podwyżki. Zaznaczam podwyżki.(usunięte przez administratora) Mniej robimy to mniejsze przychody.(usunięte przez administratora)to mało powiedziane. Nic nie myślą. Daliby 1000 i ludzie byliby zadowoleni i oni, bo praca by szła..... nie idę na piknik

J

Ta, wychodzi ok 185 zł na rękę, i oni myślą że wrócimy z chorobowego. Powiem wprost, nic to nie zmieni, wgl nic. Dalej będziemy chodzić na chorobowe i dorabiać na tym choro, dalej bedziemy chodzić na choro przed urlopem żeby mieć więcej urlopu i żeby więcej dorobić, i tyle.(usunięte przez administratora). Czy to jest jasne? Ok, zobaczymy jak wyjdziecie na tych ruskach. Czy wszystko już jasne tam na górze? To nie żadna podwyżka 5% i nic to nie zmieni, powtarzam jeszcze raz bo widzę że u was ciężko z mysleniem

J

Sprawa wygląda tak że chcą dać ok 5%, co daje na rękę 175 zł, i oni chcą żebyśmy wrócili z chorobowego albo przestali dorabiać? W bańkach się poprzewracało chyba. Ukry większą stawka, nadgodziny soboty, dodatki, zero rozliczenia z czasu pracy, a my mamy dygać za te marne 4800? ???? Te 5% odrazu mówię nic nie zmienia, wgl nic, capisci??

.....
@J

Zdecydowanie, kolejna motywacja do chorobowego i dorabiania. Żenada to mało powiedziane. WSTYD

Prawda
@J

To krajowa w tym roku więcej wzrosła.... (usunięte przez administratora)na maksa. My mamy dać z siebie wszystko a oni nic...no prawie nic ;). Ogarnijcie się w końcu. Wydaje mi się że zdecydowanie bardziej będzie się opłacało dać ludziom conajmniej 1000 niż płacić za zwolnienie chorobowe. Ale cóż, widać na wyższych szczeblach myślą inaczej. W sumie mając "wykwalifikowanych" kierowników i zastępców nie ma co się więcej spodziewać. Nie idę na piknik.

Prawdziwa prawda

1000 netto. Heh. Dostaniemy 5%. Czyli że 200 zł na rękę nam wyjdzie. Tak zostajemy docenieni przez pracodawcę. Czas się rozstać z firmą

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Wiarygodne źródło

Zakład płaci firmie pośredniczej 120zł/h za Ukraińca. Z czego połowę dostaje Ukrainiec. 60 zł na godzinę dobry pieniądz. Ja zrobiłem 4900 co daje około 30 zł na godzinę. Pora opuścić szeregi teleszopki.

Adek

Przypominam dla aspirujących do pracy w tele, max zarobki 4800, że wszystkimi tzw premiami, soboty i nadgodziny tylko dla Ukraińców, ich zarobek to ok12 tys. Doświadczony pracownik polski to w tele to(usunięte przez administratora).ludzie obudzcie się. Perła raz jeszcze się pytam, po co wydzwaniasz żebyśmy wracali do tele jak soboty i nadgodziny tylko dla ukry. Po co chlopie?? Wstrzymam się z tym co mówiłeś o Dominiku, serio ci mówię, zobaczę jak się zachowujesz, i nie myśl że to straszenie, poprostu niech wie co myślisz jak powiedział że uzdrowi hale, po śpioch aferze. To chyba uczciwe? Ty, a swoją drogą to ciekawe zjawisko że zawsze się znajdzie jakiś łeb który chce móc no chociaż pobrać rekawice z magazynu, w koszulce innego koloru, bo tak naprawdę no co on może? Będzie straszył? Ani duży ani straszny, a może skończyć jak model, firma go wyciśnie żeby gonił roboli, a jak się oprze o sąd, to odrazu, że to nie nasz człowiek. :)) ale ten ponad tysiak brutto robi robotę, ty oni nawet nie widzą ze się nimi wyslugujecie.

Po urlopie dość sporo ludzi odejdzie. Wykwalifikowanych, z doświadczeniem i cóż....tak z tym nic nie zrobią. Inni, tak nazwijmy, będą robić, psuć...bo przecież szczerze mówiąc nie potrafią pracować. Partaczą. My poprawiamy, i co z tego. Oni więcej zarabiają, można by rzecz że na rękach partaczy noszą. Pracownicy nic z pewnością o nich nie mówiliby źle, gdyby dobrze pracowali i wykonywali swoje obowiązki. A przede wszystkim zarabiali tyle samo co my lub mniej...tak, mniej. Bo przecież jakie oni mają doświadczenie... ktoś mi wyjaśni. Może któryś kierownik z kwalifikacjami i wykształceniem....o ile taki jest....JPR. dobrze wiemy zero wykształcenia, kwalifikacji, tylko podpierdalacze. Biorą za Innych dodatki skurw....... . A my, kiedy. O podwyżki pytam. Podwyżki, nie ochłapy. Pozostali doświadczeni uciekną to zakład legnie;))). No chyba że może ci doświadczeni kierownicy i mistrzowie (oczywiście nie wszyscy tacy są) wezmą się za robotę ;))). Przypominam nie idziemy.na piknik....NIE

Gop

Zamiast coś zmienić, dać podwyżki, zachęcić pracowników to wolicie siać propagandę i usuwać negatywne wpisy To właśnie telemond

Usuwają komentarze

Adek

Chciał pan być konkurencyjny? Wtedy poziom naszej ligi był bardzo kiepski, wręcz mizerny. Wiem, że zawodnicy zarabiali dwa razy za dużo za usługi, jakie świadczyli. Przełożyłem jednak filozofię z biznesu. Starałem się być atrakcyjny na rynku plus dorzucić mały bonus, żeby móc wymagać. Jak to się w żartach mówi: po to, by nikt kluczami nie rzucił, gdy się kogoś opieprzy. Cytat pewnego właściciela klubu ekstraklasy. Ja czytam że koleś jest właścicielem dużej firmy, nie takiej jak tele szopy, i on zarządza ludźmi w ten sposób że płaci więcej żeby być konkurencyjny na rynku, i że on te reguły wziął z biznesu, to jak patrzę na tą szope tele, to aż się śmiać chce z tej waszej menadżerki, ludzi porozlazeni na chorobowe żeby dorobić, ci co zostali mają wy. J, baner na robotę, garbaty na kamerach jakby w tefałenie robił, zarobki najniższa krajowa, kolesiostwo, nepotyzm, i tylko jedna metoda kija, nic nie dać żeby tylko robili, zarządzanie strachem, tylko, niestety dla was, nikt się was nie boi, bo gdzie by nie poszli to mają lepiej. A ukry was nie uratują, bo sami walą w Ch. I czerpią zyski tylko na tym że robią godziny, puste, bo nie przekłada się na produktywność, no i z handlu papierem. Ty kierownik produkcji z bożej łaski, masz system? To może rusz ten tyle w czapeczce i sprawdź jaka mają ukry produktywność. I jak sprawdzisz, to przeproś nas i nie zawracaj nam (usunięte przez administratora) py więcej. Normalnie (usunięte przez administratora)

Ok

No fajnie ale my tutaj dyskutujemy o pracy i braku podwyżek, jak chcesz sobie pogadać o Wołyniu to są do tego inne miejsca

Witam. Poszukuję osób, które tak jak ja zostały oszukane. Zatrudniłem się w telemondzie, bo widziałem reklamy w internecie jak jest fajnie w tej firmie, czytałem mnóstwo opinii jakie są dobre zarobki, benefity i konkurencyjne stawki. Nabrałem się też na komentarze o przyjaznej atmosferze i pomocnych przełożonych. Nic z tego nie okazało się prawda. Zarobki są beznadziejne a atmosfera jeszcze gorsza. Skąd to zakłamanie? Skąd taka różnica między prawda i rzeczywistością?

Rozczarowany pracownik

Ukraińcy zarabiają 12k a dla nas 4800 . Nic nie umieją robić , jedynie kawę pić i papieroska palić , oczywiście też nikt im uwagi nie zwróci . Poprawiać za nich trzeba i się nam prosto w oczy śmieją...... Ja po urlopie odchodzę z tego cyrku . Pozdrawiam .

Abcd...

Wracając do tematu podwyżek, aczkolwiek u nas nigdy ich nie było. Bo o 2% wyższe wynagrodzenie to przecież nie podwyżka a zmiana wynagrodzenia!!!! Kiedy będą podwyżki?!?! Ile lat z rzędu będziecie nam mydlić oczy innymi wydatkami, inwestycjami?!?! Oczekuję rychłej odpowiedzi.... Prawdziwej i rzeczowej. Na piknik nie idę. Mam również dość tej żenady i poniżania nas pracowników!!!!!!! Sami se idźcie Wy biurowi, lizusi i ci co ciągle jakieś dodatki otrzymują.... Za pandemię, Ukraińców i inne. My nie otrzymujemy. Pracowaliśmy w pandemię a U musimy uczyć i po nich poprawiać. Dość!!!!!

Jacek

Jakiś czas temu rozpocząłem pracę w teleskopie. Zachecily mnie opinie na goworku o fantastycznym zakładzie, konkurencyjnych stawkach, dobrych benefitach i szacunku do pracownika. Postanowiłem zaryzykować, bo przecież skoro tyle jest świetnych opinii o tym pracodawcy to musi być prawda Niestety zawiodłem się, bo nic z tego nie okazało się prawda. Gdzie te konkurencyjne stawki, benefity i szacunek? (usunięte przez administratora)

J

Wiemy, wiemy to tylko taka nazwa ogólna biuro :)) najgorsze to że nie chcą zwolnić, jakaś masakra. Ile można pracować za 4800 i rzeżuchę. Może ten zarząd kiedyś sie ogarnie i będzie zwalniał, bo na podwyżki rzędu 2% z tej najniższej krajowej to nie ma co czekać, i nie ma po co. Najgorsze że sami zmuszają do walenia w Ch. I do chodzenia na chorobowe i dorabianie, a oni zebrania robią co tu polepszyć, normalnie wsteczna inteligencja.

kevin

Atmosfera w naszej firmie jest niezwykle przyjazna i wspierająca. Wszyscy pracownicy są otwarci na współpracę i gotowi pomóc w razie potrzeby. To naprawdę motywuje mnie do codziennej pracy

OK
@kevin

mnie na przykład zmotywowałaby do pracy podwyzka a nie 50gr brutto i brak szacunku w powietrzu

Malarnia

Podwyżek nie będzie bo zakład robi inwestycje a zarząd ma gdzieś pracowników i ich potrzeby. W grudniu dadzą po 2% i gorzką czekoladę na osłodę :)

zych

Firma jest fantastycznym pracodawcą, który oferuje umowę o pracę na czas nieokreślony - to daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa zawodowego.

Dr. No
@zych

Firma jest fantastyczna bo po 15 latach pracy dostajesz 4800 że wszystkimi dodatkami, a do godziny dodali 50gr brutto!!! Firma jest tak fantastyczna że ludzie żeby przeżyć biorą chorobowe i dorabiają gdziekolwiek, firma jest tak super, że na 15lecie firmy dali flaszkę wódki, a na święta rzeżuchę. Pozdrawiam

NieJestemZbiura
@zych

Firma jest fantastyczna, wszędzie wokół podwyżki, w telemondzie zero. Inflacja szaleje, minimalna rośnie a w telemondzie wypłata bez zmian. Firma jest tak fantastycznie, że pracownik z ulicy bez doświadczenia dostaje taka sama wypłatę jak ktoś po 15 latach pracy. Firma jest tak fantastyczna, że na Wielkanoc zamiast premii czy paczki dostaliśmy rzeżuchę i starą, niejadalna babkę. Firma jest tak fantastyczna, że ludzie muszą dorabiać na duchach bo brakuje im na opłaty a firma jeszcze ich za to ściga (bo przecież robią to dla przyjemności). Firma jest tak fantastyczna, że ciągle coś rozbudowuje, kupuje ziemię za miliony a nam wciska że nie ma pieniędzy na podwyżki Firma jest tak fantastyczna, że kiedyś każdy chciał tu pracować a teraz ogłoszenia wiszą i wiszą na każde możliwe stanowisko, bo nawet ukraincy nie chcą już tu pracować. Firma jest fantastyczna, ale na pewno nie dla pracowników na hali.

Dr. No

Kolego nawet nie trzeba było to pisać, to od dawna wprowadzone. Pozdrawiam

Pytania do zarządu: - Dlaczego mimo inflacji, podwyzek dookoła w praktycznie każdym zakładzie w telemondzie żadnych nie ma? - Dlaczego nie ma przerw skoro na halach już nie da się wytrzymać? - Dlaczego inne zakłady wokoło zapewniają dojazdy pracownikom, a wy nie? - Dlaczego nie udostępnianie żadnych danych i statystyk dotyczących premii? Czy pracownicy nie zasługują żeby wiedzieć? - Dlaczego wszyscy dostają na święta premie, bony albo jakieś fajne paczki a my dostaliśmy rzeżuchę i stara babkę? - Dlaczego inne zakłady odpowiadają oficjalnie na pytania pracowników na goworku, a wy nie? - Dlaczego usuwane są negatywne wpisy i firmie? - Dlaczego wyjazdy nie są dla wszystkich?

.....

Dlaczego...... Bo w (usunięte przez administratora) nas mają i to głęboko. Za roboli. Dla praktykantów i siebie zabawy w paintball a my?!?! Pytam, czy my tylko do (usunięte przez administratora)jesteśmy, na nic innego nie zasługujemy. (usunięte przez administratora). No szlag człowieka trafia. No oczywiście (usunięte przez administratora) piknik będzie z pewnością.... Wracając do pytań dlaczego usuwacie niewygodne dla was wpisy????!!!!!!!. Ogarnijcie się do cholery. My chcemy pracować, ale brak nam motywacji. A (usunięte przez administratora) że jak chcemy więcej zarabiać to mamy więcej pracować to proszę cioci Eli nie do nas takie teksty. Trochę szacunku. Tę swoją wypłatę to ciocia ma dzięki naszej pracy. Nie swojej. Oby coraz więcej zwalniało i chodziło na L4. Jeżeli to wam nic do myślenia nie daje i nie wyciągnięcie żadnych wniosków to powodzenia. Popłyniecie...

OK

Taka rzeczywistość w telemondzie. Za każdym razem jak już człowiek myśli, że gorzej już nas nie potraktują to pani E pokazuje, że się myliłem. Każda firma skupiona jest na zysku i pracownik to siła robocza, ale dlaczego inne firmy w okolicy potrafią dać podwyżkę, potrafią zapewnić dojazdy, potrafią docenić pracownika na święta a wy nie? Jeszcze to ściganie za fuchy. Myślicie że my to robimy dla przyjemności? Robimy to żeby przeżyć! Nie każdy ma taką wypłate jak wy!!

Historia pewnego zakładu

W Kostrzynie, pomiędzy dwoma rzekami Stoi zaklad robiący części ze stali Kiedyś z renomą; liste zalet mial długą Dzis zamiast premii częstują nas tylko rzeżuchą Pensja skromna, ledwie starcza na opłaty Tylko jak mam kupić dzieciakom buty? Na raty? Oprócz tych wszystkich cech niefajnych Pracuje tez tu kilku ludzi zaradnych Potrafią lizac bardzo głęboko Komu trzeba jego osobiste, tylne OKO Juz ponad 30 stopni na hali W firmie produkującej wyroby ze stali Dlaczego nie ma jeszcze przerw przepisowych? Jak tak dalej pójdzie to kilka udarów gotowych

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 554.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 542, z czego 224 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop