Opinie o BIMs Plus FHH w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BIMs Plus FHH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w BIMs Plus FHH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIMs Plus FHH w Stanowice

Alicja

@Ja, dlaczego negatywnie oceniasz kadrę zarządzającą firmą BIMs Plus FHH? Czy możesz opisać konkretną sytuację albo podać argumenty, które potwierdzą twoją opinię? Jak oceniasz pozostałe aspekty pracy w tej firmie, czy jesteś z nich zadowolony? Może firma poszukuje w tym momencie kogoś do pracy?

Ogólnopolska firma, będąca w polskiej grupie jak i niemieckiej a kadra zarządzająca to jakaś pomyłka... Przy takim doświadczeniu na rynku od pracodawcy też się wymaga..

Alicja

Minęło już nieco czasu od ostatniej opinii. Czy na forum są osoby, które mogą podzielić się informacją jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jaka jest atmosfera? Wiecie jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz dodatkowych benefitów pozapłacowych? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Czy firma posiada fundusz świadczeń socjalnych? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

ja z kolei nie polecam usług tej firmy....zwrot produktow nie isteniej w tej firmnie - mimo iz wyposazylam u nich cala lazienke, zwrot ani wymiana jednego elementu okazaly sie nie mozliwe. Zero podejcia pro- klienckiego. W dzisiejszych czasach to skandal w uslugach...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BIMs Plus FHH spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. jakości
O2A Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. jakości - inspektor
SQD Alliance
logo firmy MECHANIK MASZYN PRODUKCYJNYCH (m / k) przetwórstwo mięsne - od zaraz
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Mahazynier

Nikomu nie polecam pracy w tak popieprzonym zakładzie pracownicy są ok no ale kadra powala na szczególnie kierownik uważa się za Pana i władcę uważa że jesteś jego robolem masz (usunięte przez administratora) i się nie odzywać jeżeli jesteś osobą kutra lubi być szmacona to ten zakład jest dla Ciebie

ANONYMUS

Kierowcy ostatnio zaczeli się zwalniać (2-dwóch na 15 tu zatrudnionych) a to jeszcze nie koniec bo nadal będą uciekać ponoć.Dlatego że szef nie chce słyszeć słowa podwyżka( zarabiają 3000-3300 BRUTTO),ale skoro tak jest a poza tym pod rampami jest taki rozpierdziel że przy załadunku nie wiadomo co ma gdzie jechać. Poza tym jak przychodzisz na nockę na ustaloną godz to nie zawsze na czas są wydrukowane dokumenty na poszczególny towar, a czas leci.Pomaga przy załadunku jeden nie zmotywowany pracownik co najwyżej(stawka 12,50 Brutto.Więc załadunek trwa nie mniej niż 2 godziny. Chcesz aplikować Cv??? Zastanów się.

Beniutek

Netto 2200 zł to tak nie do końca jeśli chcesz należeć do ubezpieczenia grupowego. Jeśli się ubezpieczysz to masz mniej niż 2100zł podstawy.

marco

Nie polecam chyba, że zależy komuś pracować za śmieszne pieniądze. Firma z zewnątrz okey, byłem na rozmowię na kierowce C. Po 40 minutach śmiesznych pytań nic związanego z zatrudnieniem, zapytałem o zarobki. Więc 2200 netto czyli 3000 brutto praca na dwie zmiany. Jak zapytałem co po okresie próbnym, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Więc grzecznie wstałem i podziękowałem. Nie polecam!!!!!!

gal

Kiedyś to była fajna firma, zgrany zespół zapewniał dobrą pracę jak na warunki do 2012-13 roku, ale jak to bywa przyszedł kryzys i zaczęli kombinować. tj. elastyczne godziny pracy, brak premii z powodu braku zamówień w okresie jesienno - zimowym. Niech da do myślenia że w tych latach doszło do 2 samobójstw (powiesili się) jeden kierowca oraz magazynier - kontroler załadunków. A wcześniej to była dobra firma dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o BIMs Plus FHH - Stanowice

• Jak się pracuje w BIMs Plus FHH?

Zobacz opinie na temat firmy BIMs Plus FHH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIMs Plus FHH?

BIMs Plus FHH