Opinie o Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. w Dobiegniew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. w Dobiegniew

dzikoslo Nowy wpis

Pracowalem w (usunięte przez administratora)(tak potocznie nazywany jest ten zaklad pracy) przez 9 miesiecy. I moja opinia jest bardzo slaba a nawet tragiczna. Poczawszy od placy gdzie masz dziwne wynagrodzenie, nie zgodne na umowie niz naj nirzsza krajowa.Praca jest monitorowana (gdzie gora sie z ciebie smieje) a sprzetu zdatnego do bezpiecznej i efektywnej pracy szukasz po calym zakladzie a i tak sa braki. No i oczywiscie normy wyssane z palca na budowe produktu. Brak solidarnosci z nie ktortmi pracownikami (tymi co cie podpie... biegnac po schodach na gore sie przylizac) np.za to ze rozmawiasz w pracy. Dlugo by wymieniac wady...Jedyny plus to ze docenisz zycie i szybko szukasz lepszej pracy. Wszystko co pisalem tyczy sie produkcji.

Bolo Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Rudy Nowy wpis
@Bolo

Jestem pracownikiem tego zakladu szczerze odradzam przychodzenia czy nawet myslenia o pracy w tym zakladzie. Rekrutacja moja wygladala ( śmiesznie) stawilem sie na umowiona godzine bez zadnego przedstawienia warunkow pracy i płacy dali mi odrazu ubiór pracowniczy i na nastepny dzien juz mialem byc w pracy. Aaa w (pracy) dopiero zaczyna sie najlepsze na poczatku zmiany mozna powiedziec ze trzeba walczyc o dobre narzedzia. Warunki na hali czy gdzie kolwiek sa tragiczne, lato czujesz sie jak w piekarniku, zima jak zamrażarka. A co do teraźniejszej sytuacji zakladu widac ze ledwo co sie trzyma. Wchodzac na stanowisko musisz juz na poczatku liczyc materialy bo chcac zamowic powiedza ze nie ma i nie bedzie albo czekasz 1/2h a norma ma byc i tak wyrobiona. Z czego na koniec dnia wypisywane sa karty pracy w ktorych jest cyrk na kolkach. Smieszny i upadajacy zaklad. Jedynego czego mozna sie dorobic w tym zakladzie to depresji i problemow zdrowotnych.

Byly Nowy wpis

Prawda to ze zakład zamykają?

@zainteresowany, czy próbowałeś ostatnio dostać pracę w Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.? Jeśli tak, to może opowiesz nam coś o procesie rekrutacyjnym? W Internecie nie znalazłam żadnych ofert pracy, ale może ktoś wie coś o aktualnych rekrutacjach?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
zainteresowany

Witam, ktoś wie jak wygląda praca w IPS Dobiegniew w obecnej chwili(warunki, płaca - stanowiska biurowe) lub czy firma prowadzi obecnie jakąś rekrutacje? Pozdrawiam

xxxx
@zainteresowany

podobno zaklad sie zamyka

zainteresowany
@zainteresowany

potwierdzone informacje?

deska

Jak obecnie wyglądają tam warunki pracy i płacy?

Karma

Mam pytanie kto zatrudnia w IPS Dobiegniew Proszę o pilną odpowiedź. Interesuje mnie kto jest na umowie.

Byłem zatrudniony w IPS Dobiegniew i oddelegowany do pracy w Landau. Na początku ok, ale z czasem wszystko się psuje. Mają totalny bałagan, wypłaty źle naliczane, pracownik sam musi pilnować i wręcz wykłócać się o swoje ciężko zarobione pieniądze. Jak już dojdziesz swego to na wyrównanie wypłaty czekasz i czekasz. Kierownikiem zrobili młodego chłopaka, który nic nie potrafi załatwić, a poważnych pracowników traktuje gorzej niż psy. Zacznij się upominać o swoje, a zrobią wszystko żebyś się zwolnil.

ready

No niestety na to wygląda @ehhh spozniony. Ale jak bardzo ci zależy na pracy u nich to wyślij swoje cv na maila, może to coś da.

bogdan

Będą. Ciśnij teraz, jest dobry okres.

qqqq

Jak płaca może być niższa od najniższej krajowej? (pracownicy zatrudnieni na pełny etat na umowę o pracę)

anonimus

Aktualnie ips. Normy wyższe. Kierownik zakładu pracowników ma za nic.Podstawowa płaca niższa od najniższej krajowej. System premiowania zależny od wykonania norm. Beznadziejna organizacja pracy i czepiactwo kierownika na każdym kroku.

Malarz

Jeżeli chcesz być popychadłem dla niekompetentnych brygadzistów, wyrabiać niewykonalne normy i by twoja praca była ciągle monitorowana oraz oceniana za średnią pensję 1500zł to życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. - Dobiegniew

• Jak się pracuje w Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.