Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.

Dobiegniew

Opinie o Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.

deska

Jak obecnie wyglądają tam warunki pracy i płacy?

Karma

Mam pytanie kto zatrudnia w IPS Dobiegniew Proszę o pilną odpowiedź. Interesuje mnie kto jest na umowie.

były pracownik

Byłem zatrudniony w IPS Dobiegniew i oddelegowany do pracy w Landau. Na początku ok, ale z czasem wszystko się psuje. Mają totalny bałagan, wypłaty źle naliczane, pracownik sam musi pilnować i wręcz wykłócać się o swoje ciężko zarobione pieniądze. Jak już dojdziesz swego to na wyrównanie wypłaty czekasz i czekasz. Kierownikiem zrobili młodego chłopaka, który nic nie potrafi załatwić, a poważnych pracowników traktuje gorzej niż psy. Zacznij się upominać o swoje, a zrobią wszystko żebyś się zwolnil.

Szukasz pracy?

ready
użytkownik zarejestrowany

No niestety na to wygląda @ehhh spozniony. Ale jak bardzo ci zależy na pracy u nich to wyślij swoje cv na maila, może to coś da.

użytkownik zarejestrowany

bogdan

Będą. Ciśnij teraz, jest dobry okres.

qqqq

Jak płaca może być niższa od najniższej krajowej? (pracownicy zatrudnieni na pełny etat na umowę o pracę)

anonimus

Aktualnie ips. Normy wyższe. Kierownik zakładu pracowników ma za nic.Podstawowa płaca niższa od najniższej krajowej. System premiowania zależny od wykonania norm. Beznadziejna organizacja pracy i czepiactwo kierownika na każdym kroku.

Malarz

Jeżeli chcesz być popychadłem dla niekompetentnych brygadzistów, wyrabiać niewykonalne normy i by twoja praca była ciągle monitorowana oraz oceniana za średnią pensję 1500zł to życzę powodzenia.

Zostaw opinię o Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. - Dobiegniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.