INDUSTRIAL PACKAGING SOLUTIONS DOBIEGNIEW SP. Z O.O.

Niemcy

Opinie o INDUSTRIAL PACKAGING SOLUTIONS DOBIEGNIEW SP. Z O.O.

Paulina

Na co możemy liczyć ze strony pracodawcy podejmując pracę w tej firmie? Czy zapewniony jest nocleg oraz ewentualny transport na miejscu do pracy? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą odpowiedzi na powyższe pytania będą pomocnymi wskazówkami.

piona

tak się zastanawiam czy jak się zatrudnię w tej firmie jako Montażysta Opakowań Drewnianych ( jest obecnie jakaś rekrutacja p[rowadzona z tego co widzę) to czy będzie mozliwy jakiś realny rozwój i robienie kariery - wypowie się ktoś kto ma tutaj takie doświadczenie>?

Zostaw opinię o INDUSTRIAL PACKAGING SOLUTIONS DOBIEGNIEW SP. Z O.O. - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INDUSTRIAL PACKAGING SOLUTIONS DOBIEGNIEW SP. Z O.O.