Schutz

Worksop

Opinie o Schutz

maria

dzien dobry poszukujemy pracy w angli bardzo prosze o ile jest taka mozliwosc o przeslanie numeru agencji ewentualnie firmy dziekujemy z gory podaje email claudia-david67@hotmail.com znamy jezyk angielski

Mariusz

Obecnie mieszkam tu i pracuje na taśmie w tej firmie.Bardzo dobra organizacja,produkują plastikowe zbiorniki na paletach ze stali,osłoniętych koszami z rur.Ale nie jest to praca dla słabych. W razie pytań proszę kontaktować się na moją skrzynkę. skuter-81@o2.pl Mariusz UK

Zostaw opinię o Schutz - Worksop

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schutz