Greencore Sandwiches

Opinie o Greencore Sandwiches

Ksjs

Kto to jest naganiacz ? :o

Nowa

Idąc do pracy, trzeba udać się przed pracą do biura czy jak jest rozdzielana praca?

jnjn

Na 2 hali na nockach to tylko zdrady i romanse. Czy facet zajęty czy żonaty, nieważne. Zawsze znajdą się lafiryndy chętne żeby komuś rozwalić życie. A jeszcze jak facet ma czerwony albo żółty czepek to już całkiem eldorado dla pustych dziewczyn. Kto tam pracował lub pracuje sam wie. Jest paru pospolitych naganiaczy którzy latają za lafiryndami mimo ze są w związkach. Latają po linkach za którą by tu się teraz uganiać a potem tulą swoje żony czy dziewczyny bo tak bardzo je kochają przecież. Nie polecam nikomu tego miejsca pracy.

Ciekswy
@jnjn 2 tygodnie temu

O kim mowa?

Esmi
@jnjn 2 tygodnie temu

Kto taki naganiacz jest?

użytkownik zarejestrowany

Po raz kolejny upominam @Twoj stary, że forum to nie miejsce na obrażanie się. Jest to miejsce publiczne, uszanujmy zatem drugiego człowieka i nie wyzywajmy go od najgorszych. Jeśli coś Ci w Greencore Sandwiches nie odpowiada, opisz to, ale w merytoryczny sposób.

Twoj stary

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] greencore [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jebalnia . Nie wiem jak tam mozna pracowac tyle lat co niektórzy ... Linka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hapacze napierdalaja jak szaleni za 230 tygodniowo i w niebo wzięci :'DDDDD . Podsumowanie : Ruchacze , hapacze , zdrady . Pierwsza miłość przy tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

użytkownik zarejestrowany

@Myszka to nie jest miejsce na plotkowanie o sprawach prywatnych pracowników Greencore Sandwiches. Nie mniej - jeżeli pracowałeś w tej firmie, to wszyscy forumowicze chętnie dowiedzą się, jak Ty osobiście oceniasz warunki pracy i zatrudnienia w tej firmie. Możesz napisać na ten temat coś więcej?

Myszka

A jak tam sprzątająca dalej przyprawia rogi swojemu kolesiowi z angolami, jak jej tam Viki???

użytkownik zarejestrowany

@qweqwe123 i udało Ci się zatrudnić w Greencore Sandwiches? Czy firma weryfikowała twoją znajomość języka? W jaki sposób? To nadal bardzo stresujący element procesu rekrutacyjnego dla wielu pracowników.

Podsumowując

CO JESZCZE WYMYŚLICIE NA TE DZIEWCZYNĘ Z ZAZDROŚCI ? KAŻDY KTO NIE JEST GŁUPI WIE ZE TO ZWYKŁA ZAZDROŚĆ.

użytkownik zarejestrowany

Zadaniem forum jest m.in. ułatwienie innym poszukiwania pracy. @qweqwe123 pyta o aktualne zatrudnienie, czy ktoś z aktualnych pracowników może go wspomóc? Dyskusja przeszła tutaj na osobiste tematy pracowników, które nie powinny być tutaj poruszane.

qweqwe123

Jak dostac sie do pracy w Greenhouse? Znam angielski, jestem w Warrington. Proszę o jakiś namiar

Kacper

Hahah. Kolejne wymysły ludzi którzy jej zazdroszczą. Znam Dagmarę od bardzo dawna j bardzo dobrze I złego słowa na nia nie powiem. Bawi sie życiem ale jest wierna. Skończcie juz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te głupoty bo nie wiecie jaka krzywdę możecie komuś tym zrobić. Pozdrawiam tych co wierzą w te brednie.

....

Zejdźcie z niej bo jej nie znacie i nic nie wiecie. To bardzo miła i wrażliwa dziewczyna. Po co pisać te wszystkie kłamstwa. ? Tragedia.

Babi
@.... 24.07.2017, 17:34

Taka miła i wrażliwa , że kradnie po sklepach ?

k.n

kto jutro na interwiew do greencore?

Kazemix

Ktos pomoze ? Jak z praca ? Czy ciezko ? Wybieram sie pod koniec lipca . Email kazemix@interia.pl bardzo prosze o opinie

Xxx

Chce sobie zrobić silikony czy ktoś wie coś na temat ? Mam kompleks małych piersi i czy w Worksop jest jakaś klinika ?

L

Witam. A ja pracuję na prepie na dniówce i powiem Wam, że praca jest dobra. Nie narzekam. Stawka jest spoko, robię 8 godzin i do domu. Czasami zostaję i robię nadgodziny. Także, jeśli komuś jest źle i narzeka, to niech się zwolni i nikomu gitary nie zawraca i nie narzeka jak to jest tam źle. Każdy jest panem własnego losu. To tyle. Do zobaczenia.

L
@Ana 02.07.2017, 21:45
O jakiej firmie piszesz że jest normalna praca i normalne godziny? Pytam bo aktualnie szukam czegoś fajnego czyli w normalnych...

Jedź do firmy Greencore, znajdź biuro z napisem HR i powiedz, że chcesz przejść na kontrakt i Oni Cię pokierują.

seba
@Byla kanapka 19.06.2017, 16:12
Święta racja! Uciekaj z tego bagna, ja to zrobilam i jestem bardzo zadowolona, trafilam w koncu do normalnego zakladu, z normal...

a gdzie pracujesz?

użytkownik zarejestrowany

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Jednak nie jest to miejsce do obmawiania jej poszczególnych pracowników. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Łochocho

Tak tak TONASZ trafiles w sedno sprawy. Figurki jej zazdroszczą pewnie same brzydkie swinie

Ona

Ach ta zazdrość! Dziewczyna ładna więc trza obsmarować, co? Ludzie, zajmijcie się sobą!

Szramka
@Ona 28.04.2017, 23:42

Ladna?haahahahsha

G

Hahaha widze ze malo wiecie duzo mowicie :D jak zwykle z reszta G

użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Greencore Sandwiches? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Nikt go Nie zna??

Ona
@Agencyjna 31.03.2017, 09:21
Nikt go Nie zna??

A na jakiej lince ten ciemny z tatuażami pracuje ? Bo jest kilku

@Ona 02.04.2017, 15:34
A na jakiej lince ten ciemny z tatuażami pracuje ? Bo jest kilku

On na lince nie robi jeszcze go nie widziałam by pracował na lince

Agencyjna

Cześć interesuje mnie chłopak z nocek pracuje przeważnie na 2 taki wytatuowany, ciemny jak ma na imię???

K

Co sadzicie o dwoch nowych z agencji Angel? Nocki. Jedna z nich chyba mloda mezatka.

xxx

tak :) na pewno to wie. Jak się dowie to poleca wlosy ostatnie. Ma facet tupet.

T

Witam wszystkich. Waga wielkiej sprawy ;) Otóż około roku temu pracowała na nockach pewna piekna niewiasta , w czerwonym czepku , z tego co pamietam to od sprawdzania jakosci lub czegos innego, taka filigranowa i o niepowtarzajacym sie zbyt czesto imieniu ;) z gory bede wdzieczny za jakiekolwiek info o tej uroczej damie , pozdrawiam :)

Koń
@T 14.03.2017, 19:59

Asma ma na imię ;)

Seb.

Boze jakie tam są tępaki ... masakra Nie pozdrawiam

Mik

Witam . Mam pytanie...jakie tam sa zmiany? W jakich godzinach sie pracuje? Slyszalem ze sa 12...3 -4 dni w tygodniu .. Czy tak to w jakich godzinach . dziekuje za odpowiedz...

@Mik 08.03.2017, 14:37

Pracjąc na dniówki 5 dni od 6 do i tu jest różnie, a na nocki pracuje się od 18 i też różnie, ale w systemie 4 na 3 wolne

Adam :)

Mogłeś uczyć nauki ?

Grzeszysz inteligencja *

Szlauficadagnarzyca
@Dagmara :) 01.03.2017, 19:44
Grzeszysz inteligencja *

Słyszałem że porobilas się towarem na imprezie i Kuba i chyba Mariusz mieli Cię całą noc na wyłączność? Fajnie było poczuć się jak ... W końcu co dwóch to nie jeden haha

Dagmara :)

Racja. Jestem nie inteligentna bo piszac na szybko zrobilam blad ortograficzny ty za to grzeszysz obrazajac tu innych ludzi :)

Dagmara :)

Witam serdecznie. Bardzo milo że tak bardzo interesujecie sie moim życiem i moimi partnerami. Ale mimo wszystko prosilabym zebyscie zajeli sie swoim zyciem. Rozumiem ze kazdy musi dodac cos od siebie ale nie sadze zeby taką duzą rolę w waszym życiu gralo to z kim ja się spotykam bądź nie spotykam. Zamiast podpisywac sie w ten sposob podpiszcie się swoim imienietm :) bo widze ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niedlugo bedziecie tu pisac do ktorej kabiny wchodze w pracy wychodzac do toalety :) Poswieccie wieksza uwage kanapką a nie mojemu zyciu. Pozdrawiam goraco . DAGMARA :*

Adam:)
@Dagmara :) 01.03.2017, 06:47

Kanapką? Myślałem że kanapkom.. ehh inteligencja też nie grzeszysz ..

Rich
@Dagmara :) 01.03.2017, 06:47

No a z kin ona teraz tam urzeduje.

B

Zazdroscisz bo nie masz takiego powodzenia jak ona?mloda niech korzysta z zycia . Pozdrawiam B

Pppi
@B 28.02.2017, 06:01

Ona ma powodzenie?hehehe a u kogo u Adriana???

A:)
@Pppi 28.02.2017, 09:16
Ona ma powodzenie?hehehe a u kogo u Adriana???

Ja współczuję tylko jej babci bo musi za wnusie świecić oczami. Wstyd i hańba

Uważam to samo co pisze A . Ona lubi mieć wielu partnerów i jeszcze więcej adoratorow ale może kiedyś to zrozumie że nie warto :)

A moze po prostu ci przykro ze juz sie nie spotykacie A ? Kilku na raz ? Ludzie Ci pewnie tak powiedzieli

Ta Dagmara to bardzo mila isympatyczna i usmiechnieta dziewczyna. Przykre ze sami zazdrosnicy pisza i mowia takie rzeczy. Jest bardzo ladna ii ma powodzenie a pisza to laski ktore jej zazdroszcza. Dziewczyna pozytywnie nastawiona do ludzi z poczuciem humoru. Do takich dziewczynrzeczy az chce sie zaganac. Mialem okazje rozmawiac i widac ze dziewczyna ma charakterek . Podobno jest wolna zycze powodzenia laską ktore zazdroszcza jej oryginalnosci

A:)
@:) 22.02.2017, 07:08

Spotykalem się z nią (dagmara) przez chwile. Dziwna osoba, uwielbia kokietowac wszystkich w około lubi mieć wielu partnerów na raz. Poza tym mila i ładna dziewczyna . Troszkę glupiutka ale myślę że to kwestia wieku. Fajna koleżanka, ale nie osoba do związku . Pozdrawiam A.

stefanrachon

Hej, mam nadzieje, że dobrze trafiłem. Ostatnio spotkałem w knajpie małżeństwo z Worksop, podobno u was pracują i twierdzą, że praca jest super, zero problemu z urlopami i socjalem, co wy sądzicie o tym?

Ladna

Hej, bardzo mi sie podoba Adrian,czy ktoś wie czy on jest wolny, pracuje na hali nr 2.

Giga

Jest tam tez taki chyba z Kielc Marcin. ugania się za spodniczkami. Srebrnym jeździ pudełkiem. Wozi je. Ma romans z jedna co ma meza,a on zone. z nocek.

niewyzyty

a jest jakas na dniowkach co daje ?

Przem

@Przem 08.01.2017, 23:27
Nie bierz sie za nia ona kazdego goscia splawia albo bierze se tylko na chwile ladna ale to taka niedostepna suczka...

Przem a kogo ona tam na 2hali miala?

hfukyfu

ktoś wie coś o Dagmarze z nocek z 2 hali z 11 ? taka blondynka była teraz jest ruda. zawsze z koleżanką chodzi i ma tatuaże niska taka i na młodą wygląda. samochodzik wczesniej za nią latał i podgadywał ktoś coś wie ???? wolna ??? albo więcej informacji na temat tej ślicznotki ????

kasablanak

ejjjj dziewczyna z prepa z dnowki w okularach. ktos cos? wolna zajeta?

@kasablanak 21.12.2016, 14:12
ejjjj dziewczyna z prepa z dnowki w okularach. ktos cos? wolna zajeta?

Co slychac u adriana? Tzw pana samochodzika

taka

Serce boli kiedy widzi sie tylu nieszczesliwych ludzi. Wiekszosc z nas przyleciala do Anglii w poszukiwaniu lepszego zycia, szczescia i milosci, a tymczasem szerzymy tutaj mnostwo nienawisci, bzdur i oszczerwst. Mi jest zal takich ludzi, bo to swiadczy tylko i wylacznie o jednym. Sa nieszczesliwi. Fakt, ze ktos ma lepiej od nich, doprowadza ich do szalu, a wiec 'sieja ferment', aby karmic sie czyims nieszczesciem. Moze nadejdzie czas, ze wkroczycie na sciezke szczescia, tego wam zycze. Pozdzrawiam. :)

O

A ten z dredami wolny?;)

Pati
@stefanrahon 20.02.2017, 20:03
chwilowo życiowo musiałem wrócić do kraju, może rozwiniesz się na stefanrachon1977@wp.pl, bo tak sam nie wiem, słyszałem, że ta...

Mam znajomego który tam pracuje. Jest zimno,ciężko,odwołują ci nagle zmianę,na polakow nie masz co liczyć.

Młody
@Dobry 19.02.2017, 18:53
Czlowieku, a co to jedyna praca w okolicy?! Greencore to jeden wielki syf

a jak płaca nadal lipnie?

Night

Na nocach to samo lataja za nowymi facetami tylko sie pokaze jakis nowy . A ten jej "narzyczony " widac ze jedna wajzorka mu za malo .

nocka
@Night 13.12.2016, 15:45

o kim mowa??????

@nocka 14.12.2016, 12:45
o kim mowa??????

Co tam na nockach kto z kim?

niki

Nie wiem jak na nockach ale na dniowkach pani z ambitions sobie ładnie romansuje... Tu niby ślub a jednak ciągnie do flirtowania i innego. ..

niki
@niki 13.12.2016, 14:16

Było trzeba zobaczyć jak się przylizala z gościem na imprezie w piątek ... jak jej facet wyszedł z klubu na chwile ...

Heja co tam na nockach?jakies nowe milosci

Lepszy
@Pino 15.11.2016, 14:23
Heja co tam na nockach?jakies nowe milosci

Irytują mnie ludzie którzy żyją na benefitach i mieszkają w socjalu a panosza się jacy to oni są prestizowi i w jakich to luksusach żyją. Tępe paly.

Zostaw opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greencore Sandwiches