Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Emmanuel

Ludzie macie potwierdzona jedną osobę że jest u was zarażona co wy jeszcze robicie na co czekacie aż was wykończą Boże obudźcie się na Boga czy pieniądze są ważniejsze od zdrowia...

@Emmanuel

Potwierdzone gdzie? W emailu nie jest napisane który oddział.

@Emmanuel

Proszę podać źródło potwierdzenia.

Unknown

Nie wiadomo. Greencore emaile wysłał nie podając ktory oddział.

Emanuel

Czy wam do wszystkiego potrzebne jest źródło??? Wiem co czytałem i co widziałem tyle mam do powiedzenia dziękuję...

@Emanuel

Dołącz do reszty (usunięte przez administratora), którzy we wszystko wierzą. Podaj źródło potwierdzenia. Piszesz, że potwierdzone, a ja pytam kto potwierdził.

Muminek

Do wszystkich narzekających tu, że muszą dalej pracować w czasie epidemii i że nie czujecie się odpowiednio zabezpieczeni przez Greencore przed zarażeniem. Niestety, ale dla fabrykanta Wasz los nie ma żadnego znaczenia pod względem ekonomicznym. Wszystkie kluczowe dla firmy osoby zostały już dawno zabezpieczone pracą zdalną. Wy macie po prostu za wszelką cenę kontynuować produkcję. I nie oszukujmy się - na miejsce każdej takiej Wkurzonej, czy innego Wzburzonego czeka w kolejce do pracy kolejny cygański tabor niepiśmiennych Rumunów, albo inni niepełnosprawni, czy po odwykach Anglicy. Byle ktoś mógł ustać na nogach i miał obie ręce. Nie chcę tu nikogo obrazić, bo wiem że wielu z Was ma wykształcenie z Polski, itd, ale tutaj jesteście w większości niewykwalifikowanymi pracownikami bez żadnych umiejętności poszukiwanych na rynku pracy. Wasz fabrykant, Greencore, zdaje sobie z tego doskonale sprawę i wie, że nie macie alternatyw, bo i jakie - wrócić pod Wrocław klepać biedę? Jeśli przez tyle lat pobytu w Anglii nie zadbaliście o to, żeby nabyć jakichś umiejętności, zdobyć jakieś certyfikaty - ba, żeby się nauczyć chociaż podstaw języka kraju, który stał się waszym domem - to nie oczekujcie, że pracodawca będzie wam szedł pod jakimkolwiek względem na rękę. Sam zaczynałem w Greencore, chociaż nie na lince. Osobiście przeszedłem przez to wszystko, tyle że uciekłem w porę, zanim dopadły mnie te zaraźliwe polaczkowatość, brak ambicji i ogłupiające poczucie beznadziei. Niestety, ale sami kształtujemy swój los, nikt tego nie zrobi za nas i nie da się tego odłożyć na później.

@Muminek

On nie pyta czy znasz angielski czy rumuński ,czy awansowales czy jestes prezydentem ,bierze kogo chce...

Muminek

Pracuję zdalnie...

Pracuje w greencore od kilku tygodni i wiecie co,praca bardzo przyjemna.,tylko trochę zimno,ale da się wytrzymać.A odbiegając od tematu wstyd mi za Polaków.Pracują,zarabiają funty a wyglądają,jak obraz nędzy i rozpaczy.Nie mają zębów,brudni a kobiety wstyd:zapuszczone.Chyba wyglądają tylko dobrze,jak jadą do Polski,żeby się pokazać jaki mają dobrobyt.Ostatnio pracowałem na lince naleśnikowej i myślałem,ze do końca pracy nie dotrwam.Z jednej strony smród uryny i brudnych ciuchów od Tomka z drugiej zepsutych zębów o potu od Anki Trzeba inwestować w dentystę a nie w solarium.W dzisiejszych czasach chyba tylko ignorant chodzi na solarium,przecież promieniowanie jest szkodliwe.Może trzeba kupić pastę i mydło.A Michał nie obgaduje ludzi,tylko ta para.Przez pół zmiany dowiedziałem się bardzo dużo.

Oko

Bardzo lubię prace w Greencore!A odnośnie tego postu to prawda ,ta para z linki nalesnikowej ma na bakier z higieną.Jak się stoi koło nich to trudno wytrzymać a jeszcze jak Tomek się rusza,bo pakuje a spalona Ania zacznie coś mowić,to niestety śmierdzi.Zawsze mnie dziwiło,ze ich kolega Łukasz,tak stoi koło nich twarzą w twarz albo za plecami i jemu to nie przeszkadza.Dopiero ktoś uświadomił mnie,ze ten mechanik żółty czepek ma problem z węchem,bo kiedyś mu krowa naszczała na twarz.

Llp
@Oko

Ja pracuję na produkcji kilka lat i uwieżcie mi że ręce opadają że ktoś może takie (usunięte przez administratora) i kłamstwa wypisywać na ludzi .Żenada po prostu jak rodak na rodaka może tak pisać,ludzie wy się ogarnijcie i przestańcie oczerniać ludzi.Bo pracowałem na lince z panią Anią i panem Tomkiem i jestem w szoku że wogule padły takie słowa na ich temat kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa,jak ktoś czytał te (usunięte przez administratora) po wyżej to niech sobie wyobrazić jak ktoś kto to pisał musi być zdesperowany.

@Llp

Wiecie co jestem zdruzgotana po prostu takimi oszczerstwami na ludzi.Ktos widocznie zazdrosci że inni umieją się dogadywać ,żartować i śmiać się w pracy,ja mam bardzo dobre zdanie o Tomku i Ani więc widocznie ktoś ma problem ze sobą.

unknown

Kazdy moze isc na kwarantanne jak sie obawia o zdrowie a nie robi panike gdzie popadnie. Nic nie mowicie jak mozna by poprawic jakosc i komfort w pracy tylko afera z virusem juz nie mozna tego czytac i sluchac. Jak sie boisz zglos to do managera i idz na kwarantanne.

Wkurzona
@unknown

Juz jestem na kwarantannie I nie panikuje.Trudne jest dla mnie do zrozumienia ludzi ktorzy godza sie na prace w takich warunkach gdzie jawnie nas narazaja na niebezpieczenstwo.Najlepiej jest powiedziec idz do HR lub do managera jak masz problem...a problem jest taki, ze manager ma to gdzies, a HR nie odbiera tel....I tak bylam z tym u jednego I drugiego.A ten caly link ktory kolega wrzucil nic nowego nie wnosi do mojego zycia I ze niby czarno na bialym to prosze gdzie moglabym sie zglosic ze swoim przyziemnymi problemami zglosic????nr.tel??adres???szkoda wogole sie wypowiadac na jakikolwiek temat, gdyz wszyscy wiedza najlepiej , lub wylewane jest wiadro pomyj

unknown
@Wkurzona

Jesli jestes na kwarantannie to nie denerwuj sie i spedzaj czas z rodzina. Tak naprawde nie ma gdzie zglaszac takich rzeczy, bo nie wiadomo kto jest zarazony a kto nie. Jest wiecej paniki niz to wszystko warte. Jak nie bedzie jedzenia w sklepach to dopiero bedzie problem. Wiekszosc ludzi juz moze byc zarazona ale nie kazdy ma objawy. Pozdrawiam i nie chce nikogo urazic ani nie wylewam pomyj na nikogo, tylko sam mam duzo problemow i za duzo tego liczenia ile to ludzi dzisiaj umarlo na jakiegos wirusa a tak naprawde sami nie wiedza o co chodzi. Dotad az nie bedzie leku nic nie bedzie dobrze. Pozdrawiam i zycze milego spedzenia czasu z rodzina :)

Pracownik dniówki.

Z dniówki jedna kobieta ( polka) wylądowała w szpitalu i jest potwierdzenie zakażeniem. Jej stan jest poważny. Pracowała przez ostatnie 2 tygodni. Dziś ma się odbyć lub odbyło spotkanie co dalej. To nie feyk news.

Wkurzona
@Pracownik dniówki.

Wczoraj prosilismy o maseczki ochronne PM powiedzial, ze zostaly zamowione(czyli w ich jezyku to oznacza, ze mozemy zapomniec o jakichkolwiek maseczkach)jedynie inzynierowie nosili maseczki, gdyz przytocze slowa"jak zachoruja to kto naprawi maszyny"

Pracownik produkcji

Jestem pracownikiem produkcji i zastanawiam sie jak to jest, ze siedząc na kantynie jestesmy podzieleni po 2 osoby czy 4 przy stole( przez 30 min bądź 15min )?! Przeciez schodzimy po przerwie i co najmniej 8h spędzamy razem jeden obok drugiego Co to ma na celu ? To sie nazywa KWARANTANNA Osoby pracujące w biurach siedzą sobie w domach bo sa narażone ... A MY??? gdzie tu jest logika ? Uwazam ze jesli firma nie potrafi zoorganizowac odpowiednich warunków pracownikom to powinni zamknąć fabrykę Ludzie otwórzcie oczy Mamy rodziny Szanujmy własne zdrowie W takich warunkach szybciej dojdzie do tragedii niz nam sie wydaje ????jest to narzo przykre ale taka jest rzeczywistość

Stefan

A są jakieś przymiarki do ograniczenia pracy? Jak nastroje?

Tomtom

Jak u was fabryka nadal otwarta

Czarna

Hej .od nie dawna pracuje w Greencore i mam pytanie nie związane z pracą ale mam nadzieję że uda mi się coś dowiedzieć. Mianowicie spotkałam fajnego gościa Adriana on jest wajzerem super mi się z nim pisze ale ludzie mówią że ma dziewczynę i dziecko ??czy ktoś może mi powiedzieć czy to prawda ??

@Czarna

On nie jest fajny uwierz wydaje Ci się łapie wszystko co na drzewo nie ucieka ma dziewczynę nie znam jej ale wydaje się być w porządku szkoda dziecka i jej No ale cóż może w końcu otworZy oczy

Re
@Czarna

Tak się wam super pisze ze zapomniał Ci napisać ze ma rodzine :D najlepsze jest to ze on bajeruje każda po kolei i robi to na oczach innych i to dziw ze jeszcze ta dziewczynę i dziecko ma bo ja to już dawno pogonilabym bo nic nie jest wart

Gosia
@Czarna

A co ty jesteś ślepa na jego profilu fb ma zdjęcia z dzieckiem i pare ze swoją dziewczyna tez . Jeśli z nim piszesz to nie wierze ze nie obczailas jego profilu ...

Ffff

Tak jest.Niestety fabryka to ukrywa.

Nie orientuje się kiedy są przyjęcia pod Greencore? Nie przez Agencję

Patrycja

Cały czas są, musisz wejść na stronę Greencore szukać zakładki kariera zarejestrować się i wysyłać aplikacje...

Zbyszek
@Patrycja

Jak można dostać sie do pracy do Greencore w Northampton i czy naprawdę angielski jest tak niezbędny?

Johny
@Zbyszek

Nie sądzę, żeby angielski był w ogóle potrzebny. Na podstawie doświadczeń z Greencorem w Worksop - tam 99% Polonii nie mówi w ogóle po angielsku, przez 15 lat przy linii produkcyjnej nauczyli się może kaleczonego 'toilet please'. Myślę, że możesz spokojnie startować bez langłydża, powiesz tylko w agencji 'Greencore łork plis', a być może trafi się nawet jakiś obrotny polski rekruter. Powodzenia!

Zapiek
@Patrycja

Sorry koleżanko nie mogę wejść na ich stronke możesz mi wysłać numer do Agencji Greencor

Szukapracy

Witam czy ktos sie orientuje czy sa przyjecia do Northampton i czy język angielski jest wymagany?

Alti

Ale Wy Jesteście Wszyscy(usunięte przez administratora) śni I Do Tego Zawistni Rumunii Was Przerastają O 1000%

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Greencore Sandwiches?

Całe na konto

tomek

no zarywa ponoc do jakiejs litwinki

Ktos

A o Wojtusiu coś post zniknął i on też zniknął więc chyba coś było na rzeczy :)

co ty gadasz, on coś ten z Rumunką? nieźle się tam dzieje ale przynajmniej nie jest nudno przez afery wojtusia hehe

Wojtek

Co do wyżej wymienionej parki od porno filmików to ostatnio widziałem filmik na znanej stronie porno z nimi w roli głównej.

Mały

Afera za afera a Łukasz L...it...win ??nastepny kasanowa wystarczy ze która się spojrzy to jest w niebie nawet emi nie przepuścił gdzie on ma oczy

Oona
@Mały

Gdzie on ma tez oczy a faktycznie już każdy gada o nich aż patrzeć się na to nie da nie wiem co ona tez widzi przecież(usunięte przez administratora)

A-on

Co ja czytam ? Myślisz ze takim podejściem jesteś super ? Widać ze zero jakiejkolwiek moralności ... jakich czasów doczekaliśmy skoro nagrywanie i wrzucanie do internetu swoich intymnych chwil stają się norma Która ma być przyjemna dla czyjegoś oka nic tylko siąść i płakać ale nad toba

@Wojtek

podaj tytuł :P

Publiczne udostępnianie największej prywatności nazywasz kreatywnym hobby. Szkoda nawet tego komentować!

Onnnn
@1234567890

A tak gadał o parkach innych . Dajcie już spokój podwójna moralność się kłania.

Grzegorz
@A-on

Ale mimo wszystko robią to razem i nie krzywdzą się jak niektórzy zachowują to niby dla siebie kochają się przykładnie pod kołderką a prawdziwych atrakcji szukają po kiblach albo u innych zajętych osób o to im nie przeszkadza. Brawo

Informacje

Jak widzicie posty naruszające czyjeś dobro będą usuwane. Ze względu na rosnącą liczbę skarg trwa proces służący usunięciu tego forum. Prosimy wypowiadać się na tematy związane z założeniami tego portalu. Przypominamy że można zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej za naruszanie czyjegoś dobra i podawania nieuprawnionych informacji. Dziękujemy

Pozytywny

A co Was wszystkich obchodzi co kto robi . Każdy robi to co lubi i jak nikogo nie krzywdzi to tylko plus. Chyba lepiej robić coś razem niz szukać atrakcji na boku i szukać czegoś czego nie ma się w domu.

On

Hej wiecie może czy ruda jest wolna ?

Ewelina
@On

Forum GoWork nie jest forum dla osób poszukujących partnera, jednak wiedzę, że wiele z Was przychodzi na to forum jak na wspomniane w innych wypowiedziach "ploteczki". Może to odstraszać osoby, które rzeczywiście poszukują rzetelnych informacji o tym pracodawcy. Może ktoś z pracowników napisać jak wyglądają zmiany w Greencore Sandwiches?

alvaro

właśnie, dobre pytanie

@alvaro

Co chcesz wiedzieć?

Tymek

O która ruda ci chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches