Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Lukasz

Przez większość wypowiadających się tu osób odechciewa się szukać pracy w tym całym Greencore. Polskie piekiełko w najgorszym wydaniu. Plotki, pomówienia, włażenie obcym ludziom z butami w życie. Jeśli jest się zadowolonym i spełnionym w swoim życiu, nie marnuje się czasu na takie rzeczy. Przez udzielających się tu ludzi przemawia czysta zazdrość, obłuda i złośliwość. Wasze życie są z pewnością nijakie, bez żadnego celu i nie dające wam żadnej satysfakcji poza momentami, kiedy możecie komuś - choćby wirtualnie - dokopać. Robi mi się niedobrze, chociażby po przeczytaniu komentarzy na temat pary zamieszczającej filmy online, jeszcze z mieszaniem w to ich dzieci. Jeśli chcą sobie zamieszczać takie filmy, to ich wyłączna sprawa. Nie robią tym nikomu krzywdy i powinno się ich zostawić w spokoju. Taka jest właśnie w większości mentalność polaczków za granicą, jak wasza tu ukazana. Przynosicie tylko wstyd normalnym Polakom, którzy chcąc nie chcąc muszą później udowadniać, że nie wszyscy ich rodacy są złośliwi, rasistowscy, agresywni, wiecznie zaćpani i nie potrafiący się nawet normalnie porozumieć po angielsku, a często i po polsku. Większość ludzi takich jak was najlepiej omijać na kilometr, jeśli ma się taką możliwość. Prawdą jest przysłowie, że jeśli Polak Polakowi nie zaszkodzil za granicą, to już mu pomógł. Już ci tak znienawidzeni przez was Rumuni potrafią się solidaryzować ze sobą i trzymać razem w razie kłopotów, a nie kopać dołki każdy pod każdym, tak jak wy robicie. Śmiejecie się, że rumuni i że dużo z nich nie gada po angielsku, tak jakbyście wy byli w stanie powiedzieć coś sensownego w tym języku, nawet będąc tu już z 15 lat. Dostałem ofertę pracy w Greencore, niestety miałbym styczność z produkcją, czyli z całym przekrojem naszej polskiej śmietanki, więc chyba jednak spasuję. Spokój ducha cenię sobie bardziej.

Patrycja
@Lukasz

Wczoraj byłam na trialu gdzie nie było Polaków a większość to Rosjanie co mnie ucieszył o.. Dziś mam trial w greencore i przyszłam poczytać opinie o warunkach pracy, a zamiast tego czuję się jak na pudelku. Dlatego właśnie nie lubię pracować z Polaczkami. I to prawda że Rumuni się solidarizują. Teraz mam ciężki orzech do zgryzienia. Firma produkcji kiełbas czy kanapki. Do zobaczenia później.

Domino

Cześć. Planuję podjąć pracę w tej firmie i chciałbym poznać opinię osób które pracują tam dłuższy czas

bino
@Domino

Wszędzie tylko nie tam. Polskie burdelowisko i obora!

Czy w Greencore Sandwiches zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

REDBULL

kogo obchodzą umowy

Witold
@REDBULL

Rodzaj umów o pracę jest bardzo ważny dla osób podejmujących zatrudnienie, więc fajnie by było gdybyś jednak napisał jakie kontrakty są na początek.

REDBULL
@Witold

nie

Patrycja

Na początek dostajesz kontrakt z okresem próbnym 26 tygodni... Stawka niecałe 8.80... I nie licz na to że wypracujesz godziny 'zagwarantowane' w kontrakcie. Fabryka ma chyba jakiś kryzys... Co nie dziwi wcale bo względem jakości naszych produktów dziwię się że jeszcze ktokolwiek cokolwiek kupuje ????

Atrament

Nie wydaje mi się żeby Szpila coś z Rumunką.Ten obleśny typ?My mówimy na niego kreweta.Nie dba o higienę,śmierdzi mu z buzi jakby najadł się ryb ze śmietnika.I jeszcze ten zez,okulary tak grube jak denko od słoika,no nieeeee.Rozumu zero za to wielka niewyparzona morda,tak wielka jak klapa od śmietnika Kiedys jak usiadłem kolo niego,jak zaczął machać gumowce,to myślałem ze rzygne.Jedna rada:zacznij dbac o higiene,na bank ktoś to wymyślił.Greencore nic się nie dzieje,dlatego ludzie wymyślają bzdury.Byle jaka plota aby tylko była.Nie przejmuj sie chłopie.

koskos
@Atrament

popieram

lulu

i jak tam u was? dawno nikt nic nie pisał, chcę jakieś ploteczki :P

zawiedziony
@lulu

No właśnie, cisza tu ostatnio...

Ad

Ziom

I (usunięte przez administratora) ci do tego buraku ... Zazdrosna jesteś czy jak ??? Zajmij się sobą a (usunięte przez administratora) na lewo jak polamana !!!

Ktoś kto to wrzucił zgłoszony został w dniu dzisiejszym na policję.Śmieciu nie jesteś anonimowy w sieci.A teraz się bój i czekaj aż ktoś zapuka do Twoich drzwi.

Krzysztof
@Kasia

Jeśli ktoś zamieszcza takie zdjęcia w sieci to musi się liczyć z tym że prędzej czy później to gdzieś wypłynie. Szkoda mi tylko Twojego ojca bo pewnie pojęcia nie miał jak córeczka się zabawia.....

@Kasia

Jeżeli masz konto ogólno dostępne to lepiej nie strasz policją. A jak by ktoś pokopal głębiej to jest wasz filmik 24min na ogólno dostępnej stronce porno jak nogami wolisz mu konia. Szkoda mi tylko dziecka.

On

Daj namiary , z chęcią popatrzę jaką z niej ostrą laska ????????????????

DK
@On

Wszystkich zainteresowanych to jest tylko i wyłącznie nasza sprawą co robimy w domu. Nikomu nic do tego. Każdy ma prawo do swoich wyborów. Nie robimy nikomu nic złego i nie zastanawia nas co kto robi z kim wieczorami w łóżku i tak samo nikogo nie powinno to interesować. A że ktoś głupi myślał że zrobi nam na złość. Udało mu się tylko niepotrzebnie wzbudzić zainteresowanie innych. ( Swój typ mamy kto mógłby chcieć nam zrobić po złości).Po drugie jednak policja się czymś takim interesuje bo zgłoszenie przyjęła a na jutro jest umówione spotkanie. Powiedzieli że to jest tzw mobbing.Także zobaczymy jak to się potoczy. Tym bardziej dziecko ani inne osoby nie mają z tym nic wspólnego. Pozdrawiamy niech każdy robi to na co ma ochotę. DK

Ziom
@DK

Nie przejmujcie się tymi burakami .... Tacy wszyscy święci a w domu pewnie patola .... Ludzka zazdrość i tyle . Głowa do góry i (usunięte przez administratora) ich

Iga

Czy oprócz plotek można się czegoś dowiedzieć o samej pracy? Czy wiadomo coś w związku z Brexitem bo nie wiem czy jeszcze to dobry pomysł żeby tam przyjeżdżać do pracy? Byłam tam parę lat temu i zastanawiam się nad powrotem choć na jakiś czas ale też słyszę że straszą tym co będzie jak niby wyjdą z Uni.

On
@Iga

A czy oni wogole wyjdą haha. Polacy już się boją że będą ich wyrzucać z UK i co oni wtedy z sobą poczna:)

Jp

HHahAa Ale czat skupiacie sie widze na romansach ale jaja buahhaaa Polska za grnica patusssy norma i wiesniaki Lepiej nawincie jal praca wyglda I ile zarobie xdsds

Zuza

Czesc ludzie dlugo sie zastanawialam by napisac, zna ktoś może Pawła taki duży jakieś tam tatuaże ma. Nie rozmawiałam z nim nigdy tak dłużej, powiedzcie mi on jest sam czy ma kogoś ?

Emilia
@Zuza

Zupełnie odeszliscie od tematu. Przypomnę, że forum Gowork.pl służy do wypowiadania się na temat warunków zatrudnienia w danej firmie. Na forum Gowork.pl nie używamy też imion czy też innych danych personalnych, gdyż jest to niezgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Kiedy takie sytuacje będą się powtarzać, takie komentarze będą usuwane. @Zuza jak nam przedstawisz sytuację w firmie Greencore Sandwiches?Polecisz pracę w tej firmie?

Lolo

Polacy za granicą, litości opamietajcie się, zajmujecie się Swoim życiem a nie cudzym. To jest zazdrość i zawiść, która nie prowadzi do dobrego. Zło powraca z podwójną siłą. POLAK TO POTRAFI UMILIĆ ŻYCIE DRUGIEMU POLAKOWI. Z TEGO JESTESMY ZNANI NA CAŁYM ŚWIECIE. WSTYD....... ????????

Do drugiej kanapkowni poszło solway i tam sie skumplila z (usunięte przez administratora) swojego pokroju jakas (usunięte przez administratora) co zaszła w ciążę z gościem z tyg i mezowi wmawia zw to jego i takie dwie paszteciary Paulina i aska

Meg

Mówicie o Adrianie (pomarańczowy czepek)z dniówki wielki line controler co wziął by wszystko co na drzewo nie ucieka? Dziewczyna w Donu z dzieckiem a on posuwa kilejke jeszcze Rumunkę ta młoda co dopiero przyszła taka wymalowana i nawet się z tym nie kryją greencore istne dno

@Meg

Ludzie co wy ku...wa piszecie, zastanówcie się najpierw czy to jest prawda a potem piszcie takie głupoty, pomyślcie jak się będzie czuła jego dziewczyna jak to przeczyta ? Znam Adriana i on napewno by czegoś takiego nie zrobił, zawsze opowiada o swojej dziewczynie i o dziecku z miłością :-) a w pracy on rozmawia z każdym bo jest otwarta osoba do wszystkich. Następnym razem zastanówcie się 2 razy zanim cos takiego napiszecie w szczególności jeśli nie ma cię na to dowodów .

Jeen
@Lady xxx

Jakbyś go znała to byś wiedziała jaki jest jest kilka dziewczyn które maja dowody „wierności” Adrianna osobiście je znam wiec może zastanów się dwa razy zanim zaczniesz kogoś bronić skoro nie masz dowodów na jego świętość ;)

@Jeen

Ciekawa jestem jeśli są takie dowody na zdrady Adriana to czemu żadna cwana dziewczyna nie wyślę ich do jego dziewczyny ? Bo moim zdaniem jeśli ktoś chce go tak bardzo pogrążyć to by się nie bawił z dodawaniem takich rzeczy na głupie forum tylko bezpośrednio walił w prost do jego dziewczyny . Każdy jest cwany anonimowo a co do czego przyjdzie to każdy się ukrywa....

@Jeen

A i jeśli są takie dowody na jego zdrady to niech jego kochanki będą tak odważne i zaczną je pokazywać publicznie :-) co im zależy żeby o wszystkim się dowiedziała jego dziewczyna ?

Meg
@Lady xxx

Może dlatego ze on podrywa wszystkie dziewczyny? nie przeszkadza mu czy maja męża dzieci rodzine ? Prawda i tak prędzej czy później wyjdzie bo noga mu się podwinie ;) kłamstwo ma krótkie nogi a najlepiej sam Adrian wie ci wyprawia wiec nie broń go tak bo uwierz ze nie warto :) za jedna dziewczyna z hali tez latał tak ze inni dobrze wiedzieli dziewczyna ma rodzinne a jakoś mu to nie przeszkadzało żeby się na niej uwiesić ... zreszta jego dziewczyna dobrze wie jaki on jest nie martw się i zajmij swoim życiem a jak Cię boli ze ktoś pisze prawdę to nie czytaj tego tylko biegnij rozwijać swoją przyjaźń z nim bo on jest taki otwarty :D szkoda ze mierzy wszystkich jedna miara i chce żeby wszystkie dziewczyny były dla niego takie otwarte :D

@Meg

Pisać każdy potrafi takie rzeczy a w tym momencie to jak dla mnie nie ma żadnych dowodów na jego nie wierność , tutaj pisać każdy może i wszystko może być napisane. Ktoś widocznie go bardzo nie lubi i chce mu zniszczyć życie :( A będę go bronić bo znam go bardzo długo i wiem jaka jest prawda a nie chce żeby przez takie głupoty on stracił rodzine i dziecko ;( a jeśli tutaj wszyscy maja takie zbite dowody to zacznijcie je pokazywać ... tylko się kompromitujcie oczerniać kogoś bez dowodów :(

Lost
@Meg

Kobieto ty nie masz własnego życia ?! Lubisz wsadzać nos w nieswoje sprawy? Co Ci zrobił że go tak oczerniasz ?! To że z kimś porozmawiał,uśmiechał się ,żartował to już znaczy że podrywa kogoś bądź uwodzi ? Nie jeden powiedział że Greencore to sami plotkarze i szukają sensacji ! Najlepiej byłoby komuś zniszczyć życie,wpieprzać się. A to że jest tym Line Controllerem czy kim tam jest to znaczy że co??? Też kogoś poderwał czy jak bo nie rozumiem ? W łeb się puknij, to co ma to zasłużył ciężka pracą i nic więcej. Pracowałam też tam i akurat był już prowadzącym linkę i nic nie zauważyłam niestosownego w stronę kobiet. Fakt, traktuje kobiety z szacunkiem za co będę go bronić ! Uważam że nie zasłużył sobie na takie oszczerstwa. Przestańcie wypisywać głupoty bo zniszczycie mu życie i jego rodzinie.

M
@Lost

Taa jasne :) jeszcze trochę i wszystko wyjdzie kłamstwo ma krótkie nogi ;)

Juus
@M

Ja tez znam (usunięte przez administratora)i wiem ze to prawda z własnego doświadczenia wiec nie spinacie się tam tak z robieniem z niego swietego

Ona jedyna
@Juus

Dziewczyny ja tez znam Adriana i wiem jaki on jest do lasek :-) mam nawet na to dowody , wiec może nie bawmy się w pisanie na takim forum bo nie wiemy czy jego dziewczyna to wogole czyta ? A wyślijmy jej anonimowo dowody jakie mamy i załatwimy Adrianka na dobre :-)

@Ona jedyna

Pracuje w kanapkach już bardzo długo , najpierw na nockach a od paru lat na dniówkach i znam (usunięte przez administratora)z pracy, nigdy nikt tak go nie oczerniał jak teraz a z tego co wiem to jest w związku kilka lat a teraz ma córeczkę , wiec jeśli on niby nie jest taki święty to dlaczego wcześniej nie było takich komentarzy o nim ? Wydaje mi się ze ktoś go nie lubi i chce mu dokopać tylko dlaczego nie załatwicie tego między sobą tylko wplatujecie w ta chora sytuacje jego rodzine ? A z tego co wiem to jak narazie nie udaje wam się zniszczyć jego związku bo nadal są razem i widuje ich często z dzieckiem razem. :-)

Lulu
@Ona jedyna

Wyślij dowody jeśli posiadasz A nie dziewczyna będzie żyła w klamstwie

X
@Juus

A ty się tak nie spinaj żeby go oczerniać bo tez nie masz uzasadnionych argumentów Haha .....

Ann
@Ona jedyna

Ja bardzo chetnie mogę wysłać lub pokazać wszystkie wiadomości i koleżanka tez ma cała historie smsow jaki jest napalony wiec problemów z tym nie mam ;) dziwie się ze ktoś go jeszcze broni bo uwierzcie ze nie warto

Czesław

Wątpię, że pisanie o osobie prywatnej na publicznym forum w taki sposób jest czymś dobrym. "bardzo chetnie mogę wysłać lub pokazać wszystkie wiadomości i koleżanka tez ma cała historie smsow"- ten fragment jest już kompletnie dziwny, pokazywanie cudzych wiadomości i dzielenie się nimi jest absolutnie karygodne. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia do swojego kolegi z pracy to może warto z nim o tym porozmawiać? To na pewno będzie lepsze wyjście z tej sytuacji.

smieszek

Widzieliście nową furę tego gościa z nocek z drugiej hali? Ciekawe skond wzioł na to pieniąrzki, bo chyba nie z tej marnej pensyjki w Greenkórze.

Olaaaa

Jeśli są takie cwane osoby żeby pisać takie rzeczy na forum to co komuś zależy wysłać jego dziewczynie wszystko ? Przecież teraz można to zrobić anonimowo. Wydaje mi się coraz bardziej po tych wszystkich komentarzach ze ktoś go nie lubi i mysli ze jak wypisze takie bzdury na forum to go zniszczy , a większość ludzi się z tego śmieje ze jak można być tak zawistnym ale niestety to Polacy tacy są :( W pracy się do niego uśmiechacie a później take coś wypisujecie , Niech dojdzie wszystko do jego dziewczyny i będziecie mieli po sprawie logiczne myślenie Ludzie !!!! Tutaj wy będziecie pisać oszczerstwa na niego a ktoś się znajdzie ze go obroni i koło będzie się toczyć cały czas .

Naprawdę szkoda dziewczyny. Napewno to do niej już doszło i niszczyciel jej życie. Tyle osób ma nagle dowody to zamiast oczerniac na forum i robić z tego sensacje, wyślijcie to do niej. Masakra co za ludzie.

Ki ki

Kto teraz rządzi na nocce na 8 lince z pierwszej hali?

Bogna

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? Jak to można załatwić? Nigdy nie korzystałam.

Ona
@Bogna

Na początek może być ale nie dorobisz się tam no i zimno i mokro. Jeśli chcesz więcej informacji napisz.

Ona
@Bogna

Podam Ci numery telefonow jeśli będziesz zainteresowana.

Kaskiaaa
@Bogna

Nie idź tam dziewczyno ;)!! To radan z serca , wszędzie tylko nie tam !!!

Bee
@Ona

Bardzo proszę o numer telefonu do agencji w sprawie pracy

aar2

brak komentarza

Praca jak praca robisz swoje i do ????

Czesław

Pracujesz obecnie za pośrednictwem firmy Greencore Sandwiches? Jeżeli tak, to będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, jak dostałeś się do pracy za ich pośrednictwem? Aplikowałeś na któreś z dodanych ogłoszeń, czy może polecił Cię znajomy, który już tam wcześniej pracował? Proszę o przedstawienie szczegółów, jak to wyglądało.

@@ja@@
@Czesław

Pracowałam na początku przez Agencję po roku udało mi się dostać na kontrakt pod Greencore i tak już prawie 4 lata :)

Xxxx

Powiem tyle jeśli ktoś chce iść do pracy przez agencję to nie do grinkora porażka a w szczególności linka 18 przeklęta linka byłem tam raz w białym czepku i taka jedna jedzą stara rura która całą noc zawijała te zjebane naleśniki komentowała wszystko . Potrafi (usunięte przez administratora) -- całą nockę . Z dedykacją dla tej chudej starej ku-- żebyś zdechła hahaha

ANONIM
@Xxxx

Co racja to racja,wiem chyba o kogo chodzi. Ten basztyl jest okropny. Rządzi na lince jakby była wajzerka i uważa, że wszystko najlepiej potrafi a fakt faktem biegnie aż jej się (usunięte przez administratora) pali na zwijanie;) mam nadzieje,ze kiedyś trafi na taką samą suke i się pozabijaja

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie
@ANONIM

Przecież tak naprawdę ona musi być bardzo nieszczęśliwa,szkoda mi jej jest smutna dlatego wszystkim dokucza ,chce się dowartościować więc myśli,że złem to zrobi . Niestety Pani kochana ☺ musi się Pani zmienić bo z nerwów to tylko więcej zmarszczek dostaniemy Pani Bernadetto ????

@Xxxx

Fakt ludzie na tej lince są zjebani, chyba najgorsza linka jaka mogła powstać z tymi ludźmi, tam się normalnie pracować nie da , człowiek przychodzi z uśmiechem, pełnym energi, cieszy się że zarobi że pracuje A tu ci się naiwnie takie stare , dretwe coś i potrafi (usunięte przez administratora) ci humor na całą nockę. Sami wajzerzy A do roboty dwie lewe ręce, białe czepku traktują jak tredowatych, a zapomnieli jak sami nimi byli i nic robić nie umieli. . Żeby chociaż pokazać, pomóc, wytłumaczyć, to od razu z gebą skaczą i wyzywają od gamoni A szczególnie ta stara ruda fałszywa kobieta !!!! To się w głowie nie mieści jak można mieć tyle nienawiści w sobie żeby być aż tak przykrym . Ale powiem tyle karma wraca i się o tym przekona, niech nie będzie taka pewna siebie bo tą ją zgubi. Podobno większa połowa ludzi na lince jej nie lubi , bo te babsko nie ma za grosza szacunku .... będziesz traktowana tak jak sama traktujesz innych!!! Potrzebuje chyba chłopa to przetrzepania porządnie tyłka może wtedy by się uspokoila, ale kto chciałby ruchać takiego starego wraka hahaha :) Z pozdrowieniami ....

@Xxxx

Calkowicie zgadzam sie z opinia bialego czepka i to jest prawda,nie dosc ze stara i brzydka to jeszcze niemila,arogancka i pyskata wiesniaczka.Jak jej sie nie podoba cos to niech (usunięte przez administratora) z tej linki franca jedna.

Ważąca z Wilkami
@Xxxx

A ja Wam powiem tyle mam wyje---- i będzie mi dane a nikogo na forum oceniać nie będę ponieważ nie forum jest od tego.Karma wróci do wszystkich taka jest prawda .Też tam pracuje czasami było mi przykro ale dałam jakoś radę .Nikt nie jest idealny wiec czasami jest jak jest . Lepiej nie oceniamy nikogo i niczego i róbmy tak żeby przez nas nikt nie płakał a będzie dobrze. Dokładnie KARMA wróci do każdego z nas więc po co pisać i robić komuś przykrość? Lepiej stać na uboczu ważyć całą nockę hihihi niż obrabiać tyłki.

Kunegunda
@Xxxx

Czy naprawdę nie macie nic innego do roboty?Przeciez tej Pani musi być smutno.Jesteście żałośni brak słów! Tak jak ktoś napisał was też Karma dopadnie!

Taka prawda
@Kunegunda

Jej jakoś nie jest smutno jak wyzywa ludzi na lince i traktuje jak szmaty, więc dlaczego jej ma być smutno.... Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ;-)

Jajajajaja
@Xxxx

Ale się narobiło hehehe Może kobiecina się już zmieni i przestanie gnębić ludzi. Mam taką nadzieję. Najgorsze jest to jak ktoś przychodzi nowy do pracy i jadą po nim jak po kur*** ta Pani w szczególności . Raz tam poszedłem a później omijałem szerokim łukiem ta linkę wszystkie inne linki tylko nie 18. Może teraz ta kobiecina się zmieni?! Mam taką nadzieję . Potrafiła tylko szydzić z człowieka i krzyczeć ale nikt nie staną w mojej obronie tak jakby była jakaś królową. A tu nagle osiem osób dało,że lubi ten komentarz u góry tzn,że jednak większość się zgadza z powyższą wypowiedzią.

Kruk
@Xxxx

Czyli jeśli jest tak jak mówią o karmie to do tej osoby wróciła ze zdwojoną moca.. musiała nieźle obgadywac i dokuczać ,że ktoś z desperacji napisał posta na forum. Ja osobiście nie wierzę w nic ale nikomu krzywdy nie robię więc tak jest najlepiej. Tylko dlaczego nikt nie pójdzie do kierownika i nie powie jakiś jest sytuacja może tą osobę przeniosą na inną linkę

Zołza
@Jajajajaja

Boże... Jakie tą kobieta ma szczęście, że jeszcze na mnie nie trafiła. Właśnie trafiła mi się oferta pracy tam, ale czytając tr komentarze zaczynam się zastanawiać. Ja bym od razu gębę otworzyła. Ja nie jestem z tych co pozwalają sobie na takie traktowanie lub pozwalają innych tak traktować. Oj iskrzyło by na tej 18-stce między nami gdybym tam była. Oj tak. A atmosfera z zimnej zrobiła by się wręcz gorąca. Nie rozumiem w ogóle ludzi, którzy tam pracują i tylko się biernie przyglądają takiemu traktowaniu. :(

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches