Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Dobra rada

Wy to sie lepiej sobą zajmijcie a nie kims !!! Widze tu ciekawskie "paniusie " plotkary ktore podaja sie za niby facetow aby tylko ktos im cos powiedziec mial co by ich zaciekawilo !! JESTESCIE POPROSTU ZAŁOSNYMI PLOTKARAMI, ktore swojevo zycia lepszego nie maja(usunięte przez administratora) sie w czyjeś , zeby tylko nikt o nich nie zaczął gadac !! Wy sie lepiej zajmijcie soba i benefitami ktore bierzecie jako niby samotne mamusie a męża pod bokiem maja i mysla ze ktos im uwierzy w te ich bajeczki !!! Zal mi takich ludzi !! Ale tak jak sie cieszycie teraz to poczekajcie na was tez przyjdzie pora i bedziecie plakac jak sie Reveniu dowie co jedna z drugą wykombinowały hahaahha :D , oj juz mi żal jak przyjdzie sumka do oddania ..... pozdrawiam !!

mały gigant

no to panowie z nocki są baaardzo zadowoleni z przypływu nowych nastolatek :)) z tego co zauważyłem co niektórzy OCZOPLĄSU PRAWIE dostaja z wrażenia...i juz się rodzą nowe romanse, żal mi co niektórych jak się płaszczą..ale taka chyba ich zwierzęca natura co nie? też zauwazyliście ? szczególnie dwóch panów w dodatku zxajętych (nie szkodzi) hue hue hue hue

Ciekawy

A jak MA na imie? Brzmi zachecajaco ;) a pod jakim wzgledem wybredna?

Ciekawy

Jakiej Paulinie? Z agencji czy na kontrakcie?

ruchacz

szkoti2 o czym ty sapiesz? nie widzisz że tu się dziur z greencora szuka? masz co ruch...ć to wypad widzisz przecież że to forum służy sprawom seksu :D Dalej panowie piszcie które dają które padają na kolanka imiona nazwiska profile z fejsa dawajcie !!!!!!!! podzielcie się dziurami z innymi ruchaczami

śmiechawa

no dawaj nawijaj ploty chętnie się pośmieje :) kto kogo szturcha i która teraz dobrze daje

alibaba

jest tu kto ? poplotkujemy ?

śmiechawa dniowka

śmiechawa

zależy która zmiana ciekawy

ciekawy

a moze jakies wiesci kto z kim na hali nr 2 ?

ciekawy2
@ciekawy

nocka druga hala

a ktora z 2 hali daje ?

adino

Ta ruda mala w okularach z 9 tez dobra wystarczy miec piwo :}

załamana

masakra ile tu jest wypowiedzi bezczelnych chamów :(

gosia

uuu a czemu nie aplikować? Aż tak źle ?

Agata

Jak aplikować o pracę w Greencore Sandwiches?

wookash
@Agata

moja rada - nie aplikowac

MalaMi

To nic bo na nocna mam juz transport, dzieki ;-)

taver

nocna

A na jaka zmiane?

taver

@mMalaMi tak, ja. a co?

MalaMi

Czy jest ktos z Nottingham i pracuje w greencore??

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches