A po co zaorywać to urocze angielskie miasteczko ? To przecież my, Polacy i rodacy, tak je sobie zohydzamy przez takie glupie wypowiedzi pod adresem swoim kolegów, koleżanek i znajomych .Każdy ma prawo do własnego życia, do własnych wyborów, niezależnie od tego czy to są dobre czy też złe wybory. Nawet jeśli chodzi o wybór partnera życiowego.A cóż w tym złego,że to jest Anglik, Murzyn, Hindus czy Włoch. To są też ludzie. A Polki, jak wiadomo uważane są za najfajniejsze dziewczyny na świecie - uroda,sexapil.Nie macie, moi kochani rodacy za grosz tolerancji dla innych, cudzego wyglądu czy sposobu zachowania.A chcę Wam przypomnieć,że nawet prostytutki nie wolno obrażać , bo to jest karalne, bo ona też ma swoja godność, której niestety, wielu z Was wam brakuje. Poniżej godności są te wulgaryzmy, chamskie epitety.Ale właściwie gdzie mieliście nabrać ogłady, rodacy ? Przecież wielu z Was w ostatniej chwili uciekło po prostu z Polski bo nie mieliście pracy, uczyć się nie chcieliście, bo tylko głupek się uczy ( prawda ?) , a stanie przed blokiem lub klatką schodową uważaliście za szczyt szpanerstwa.Tam jedynym językiem obcym w powszechnym użyciu była łacina, ta kuchenna , plucie przez zęby,głośne balangi zakrapiane piwem.Więc kochany Polaku,jeżeli już tu jesteś w tym Worksopie to twórz swoją małą ojczyznę bez nienawiści, chamstwa,obłudy i podlości.Ucz swoje dzieci pokory wobec życia, szacunku dla innych i odmienności, równaj do najlepszych. Bo masz naprawdę wspaniałe warunki do tego, doceń to, chociaż jest Ci trudno. Ale kto Ci powiedział i obiecał,że będzie łatwo?Wszyscy tak zaczynają na calym świecie. Zmień się mentalnie . A jeśli już tak bardzo nie lubisz swojego brata Polaka to integruj się z Aglikami .Idż do szkoły , na jakiś kurs, działaj społecznie, naucz się dobrze języka ,żebyś mógł pomóc swojemu dziecku w nauce jak pójdzie do szkoły, zwiedzaj swoją nową ojczyznę bo jest naprawdę cudowna i zachwycająca.Załóż grupę sportową ,ćwiczcie bo wielu spośród Was ma nadwagę na tym angielskim jedzonku. Wiele rzeczy można robić .Wyjdzcie tylko z tego zaklętego polskiego kręgu niemocy,chamstwa, zazdrości,lenistwa i wiecznego narzekania i biadolenia. Praca w kanapkach może byc przecież tylko początkiem, etapem w Twoim życiu.Wielcy zaczynali od pucybutów i pomywaczy. Uwierzcie w siebie, przebaczcie sobie wszystkie złe rzeczy i walczcie o siebie i swoje naprawdę godne życie.Zasługujecie na nie w 100 %.