Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Aneta

@Lolla45, co takiego dokładnie dzieje się w firmie Greencore Sandwiches, że nie polecasz tam pracy? Twoja wypowiedz, budzi wiele wątpliwości i znaków zapytania, więc zachęcam, abyś sprecyzowała, co dokładnie miałaś na myśli. @xxx, czy w firmie Greencore Sandwiches możliwa jest praca na same nocne zmiany? Zakładając, że pracownik chciałby pracować w tym miejscu np. tylko w okresie wakacyjnym to, czy jest w ogóle taka możliwość?

xxx
@Aneta

Jest taka możliwość, jednakże wiem, że niedawno brali tylko na dniówki. (usunięte przez administratora) w papierach.

Czesław
@xxx

Jesteś w stanie przedstawić, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches? Czy poza podstawową stawką nowo zatrudniony pracownik może liczyć również na ewentualne dodatki do pensji? Występują premie bądź innego rodzaju dodatki? Chętnie poznam, jak to dokładnie wygląda.

????????????
@Czesław

Jeśli pracujesz przez agencje to nie masz nigdy pewności ile dni wejdziesz do pracy. I zależy czy nocki czy dniowki oczywiście. Zdecydowanie nie polecam nocek tak każdy wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma????i wajzerka też do (usunięte przez administratora) oczywiście polka????????????????????????

Gay

Hej czy w grreCore nie są dyskryminowani geje ?

Lalala
@Gay

Nie nie są :) to jest zakład chroniony i się nie masz czego obawiać

Rafał
@Gay

Zapytaj Wojtka z 1 hali pracuje chyba na kanapkach.Chlopak pracuje w grencorze 10 lat i jest zadowolony.Nikt go nie dyskryminuje.Atmosfera miła.Zresztą na 2 hali tez są geje i nikt nie narzeka.W grenkorze nie można dyskryminować geji.Mozesz śmiało przyjść tu do pracy.

xxx

Uważam, że praca w Greencore nadaje się jako praca chwilowa, a nie na dłuższą metę. Spędziłam tam 2 miesiące w trakcie wakacji, robiąc na nocki. Minusy: - Minusowe temperatury (praca w chłodni). - Traktowanie białych czepków jak śmieci. Kiedy kończysz swoją linkę, przynajmniej raz w tygodniu była sytuacja, że wywalali nas (nowych), gdzie indziej, gdzie trzeba było tyrać do samego końca, podczas gdy znajomi pracujący dłużej i wajzerzy, udawali się do domu. - Brak rękawiczek. Aby je mieć, trzeba było sobie załatwić, nie były rozdawane jak fartuchy. Ważenie klejącego się mięcha ze świni gołymi rękami nie zawsze było przyjemne. - Osobiście nie dostaliśmy pieniędzy za szkolenie, tak samo po złożeniu wniosku o holiday'a. - Firma jest na uboczu miasta i żeby dostać się pieszo, trzeba pokonać spory kawałek. - Często wyzwiska, kłótnie, plotki. - Bardzo monotonna praca. - Rasizm, zarówno wśród Polaków jak i innych narodowości. Plusy: - W porządku wynagrodzenie. - Możliwość poznania fajnych ludzi. - Da się troszkę podszlifować angielski.

Szukam pracy

Witam ???? Możecie powiedzieć jak wygląda praca w grinkorze? czy warto rzucać wszystko i postawić na jedną kartę? Jestem w Anglii dość długo --ale pracuje przez rozne agencje pracy teraz mam okazję iść na kontrakt czy to jest dobry pomysł? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi x

@Szukam pracy

oczywiscie super praca

Lolla45
@Szukam pracy

Nie nie polecam. To co sie tam teraz wyprawia, przechodzi wszelkie granice.

Aneta

@Lalala, widzę, że masz wiedzę o tym, jak wygląda praca w firmie Greencore Sandwiches, więc chętnie poznamy Twoją ogólną opinię o pracy w tym miejscu. Jak ocenisz poziom wynagrodzenia oraz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Są jakieś inne aspekty, które należałoby poruszyć na forum? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na ten temat.

Aneta

@anonymous, możesz przytoczyć coś więcej na temat pracy w firmie Greencore Sandwiches? Rozumiem Twoje zadowolenie, jednak taką opinię powinno się odpowiednio uzasadnić. Podziel się z nami szczegółowo swoją opinią na ten temat.

Aneta

@Szukam pracy, dostałeś propozycję pracy za pośrednictwem firmy Greencore Sandwiches? Firma sama zgłosiła się do Ciebie z propozycją pracy, czy może zostałeś polecony przez jakiegoś znajomego, który ma doświadczenia związane z pracą w tym miejscu? Sprecyzuj swój komentarz w tym zakresie.

Aneta

@Xxxx, @ANONIM, @Pracownik,@anonymous, poziom Waszych wypowiedzi rażąco narusza regulamin, który obowiązuje na forum publicznym. W swoich wypowiedziach obrażacie i wyzywacie osobę, która jest związana pracą w firmie Greencore Sandwiches. Zapoznajcie się z regulaminem forum i na przyszłość go przestrzegajcie https://www.gowork.pl/regulamin @Ważąca z Wilkami, dokładnie tak, jak piszesz należy oceniać pracę w firmie Greencore Sandwiches, a nie poszczególne osoby, które tam pracują. Jeżeli możesz napisz, jak oceniasz pracę u tego pracodawcy? W ostatnim czasie były jakieś zmiany, które warto odnotować?

Aneta

@Юра, rozumiem, że pracowałeś z obywatelami z Polski w firmie Greencore Sandwiches. Czy możesz podzielić się swoimi wrażeniami odnośnie tego miejsca pracy? Jak wyglądała stawka wynagrodzenia, którą otrzymywałeś od pracodawcy? Ktoś z forumowiczów może napisać, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Greencore Sandwiches? Firma poszukuje nowych pracowników? Są szansę na zatrudnienie?

Юра

Привет, я хотел узнать, что в фирме работают много поляков потому что я работал с Поляками и Мне они не нравились и украли меня деньги :(

Aneta

@Ona z nocki., Twoje roczne doświadczenie pracy w firmie Greencore Sandwiches może być pomocne, dla osób które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie. Napisałaś, że nie polecasz pracy dla par, które chciałyby razem przyjść do pracy. Dlaczego? Osoby w parze są w jakiś inny sposób traktowanie od osób, które są singlami w zakładzie? Nie rozumiem za bardzo tego punktu Twojej wypowiedzi, dlatego wyjaśnij co napisałeś na ten temat. Przy okazji również napisz szczegółowo, jak kształtuje się poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie, dla osób świeżo zatrudnionych. Informacje, które zawierasz w swoim komentarzu są pomocne, dla osób, które przeglądają ten wątek.

Ona z nocki.

Jestem świeżym pracownikiem tej firmy (czytaj rok) ... Osobiście uważam, że w starej atencji było zdecydowanie lepiej, teraz mam wrażenie, że jestem traktowana jak miot... Niby miało sie nic nie zmienić, a jednak pełne zaskoczenie. Ludzie? Ja tam staram się ze wszystkimi doborze trzymać, nawet jak gdzieś coś gadają mi za (usunięte przez administratora) to się do Nich uśmiecham. ;) Nie polecam parze (facet/dziewczyna) pracować w tym zakładzie razem, roztrzaska się to prędzej czy później... ???? Zarobki nie są najwyższe, ale wiesz, że przyjdzie piątek i ta wypłata będzie.

Aneta

@Kaskiaaa, rozumiem, że możesz odradzać pracę w firmie Greencore Sandwiches, lecz wypadałoby, aby taką opinię odpowiednio uzasadnić. Z Twojego obecnego wpisu nie wynika, jak wyglądają obecne warunki zatrudnienia u tego pracodawcy, dlatego, proszę, abyś uzasadnił swoją wypowiedź i poruszył aspekty związane bezpośrednio z pracą w tym miejscu.

Aneta

@/////////////, dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w firmie Greencore Sandwiches. Staż pracy, który przedstawiłeś w swoim komentarzu, jest bardzo długi. Przez okres, który przedstawiłeś na pewno wiele zmieniało się w tej firmie. Możesz w skrócie opisać, jakie najważniejsze zmiany zaszły w tym zakładzie? Przedstaw, proszę, jak oceniasz warunki socjalne w tym miejscu pracy.

JAK tam linka prowadzona przez Terego dalej jest czy go nie ma pracowaliśmy z mężem 12 lat temu czasy te wspominam nie żle czasami były zgrzyty Tery nie tolerował kolorowych,ale też były kokietki jak piszecie które miały diabła za skórą.POZDRAWIAM.

/////////////

Bardzo dawno nie odwiedzalem tego forum,ale widze,ze tu nic sie nie zmienilo. Ludzie dalej sie opluwaja zreszta tak samo jak w pracy.Pracuje tam7 lat zawsze tam bylo wariactwo,ale co teraz sie tam dzieje to przechodzi wszelkie oczekiwania.Fakt,ze teraz duzo ludzi odchodzi z tej fabryki,i slusznie.To,ze Polacy sie opluwaja,to jedna rzecz,ale Anglicy czy Rmumuni nie sa lepsi tak samo sa zazdrosni i jeden na drugie nadaje.Poprostu niektorzy ludzie co tam pracuja to zwykla najnizsza klasa spoleczna bez zadnych zasad,kultury osobistej nie maja niczego do zaoferowania oprocz paru funtow na koncie.Czasami przygladam sie im jak krzycza, wydaja rozne dziwne dzwieki,i malo tego mysla,ze sa tacy super,ze wszyscy ich podziwiaja ,gratulacje Panowie wstyd przynosicie tylko waszym rodzicom. Nastepna sprawa cwaniactwo i lenistwo,pzeciez Ci ,ktorzy znaja jezyk znalezli ,lub szukaja nowej pracy.Takiego przyzwolenia ze strony pracodawcow na cwaniactwo i lenistwo nigdy nie widzialem,a w Polsce pracowalem w kilku zakladach.Tak ,ze wcale sie nie dziwie,ze normalni ludzie odchodz stad.Krzyki,wrzaski ,przeklenstwa ,brak szacunku dla drugiej osoby,ponabijac sie z kogos oto cala codziennosc tego zakladu. Jest tu niewielka grupa ludzi ,ktorzy normalnie pracuja i zachowuja sie ,aleeee dla tej calej reszty sa frajerami , bo naprzyklad mowia dziekuje,lub dzien dobry dziwne to dla tamtych jest,ze nie obgaduja innych poprostu pracuja. Wstydze sie ,ze pracuje wsrod takich osob,wiec nim ktos podejmie tu prace niech sie dobrze zastanowi,bo szefostwo tego zakladu nie jest nic lepsze ,tak jak powiedzialem daje przyzwolenie na to (usunięte przez administratora)

Aneta

@Mmmm, w swoim komentarzu skupiłaś się na przedstawieniu atmosfery panującej w pracy za pośrednictwem firmy Greencore Sandwiches. Mogłabyś napisać coś na temat wynagrodzeń jakie oferuje pracodawca? Poza stałą stawką podstawową można liczyć na świadczenia dodatkowe bądź benefity w postaci np. prywatnej opieki medycznej? Pracodawca w jakiś sposób motywuje pracowników do bardziej wydajniejszej pracy? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt.

Natti

Witam kolezanki Czy ktos wie czy chlopak z low risk ma dziewczyne? Chodzi mi chlopaka ktory jest managerem. Malo osob cokolwiek o nim wie ... A z checia bym sie z nim umowila ;) Natalia

Ona
@Natti

Jak jestes taka odwazna zeby pisac na forum to podejdz do niego i zapytaj pustaku !

Natti
@Ona

Probuje ale on ciagle jest z kims ... Bardzo nie dostepny sie wydaje ... ale ma fajne doleczki jak sie smieje ... ;) Wiem juz ze lubi pokera bo graja z kolega non stop ... lecz interesuja mnie tez inne rzeczy... a on tylko z tego co widze z anglikami przebywa wiec ciezko mi informacje wyciagnac... A nie mam na tyle odwagi " jeszcze " by sama podejsc... Ktos pomoze ?

Witam, chcem wyjechać do Warksop czy jakoś tak w Englend, bo slyszalem ze pieniarzki mozna szybkim fastem zarobiać p 14 F za houare a za neight shift 200% x 0 normy, wienc 200 x 14 f ale fajnie hehe. Ponoc Polacy sa mili dla wszystkich i nie maja buló dópy ze ktos lepiej od nich zna engielski. No wlasnie bo slyszalem ze jak ktos perfekcyjnie muwi po english to moze dostac lepszom prace niz pracownik bez znajomosci jezyka foreign language if you know what i mean mateee. Morze mi ktos doradzic gdzie sie trza zglosic itp?I ile hajsó na poczatek trzeba wziac?

riki
@anonymous

Sądzą po tym co piszesz,skoncentrowal bym się najpierw na ojczystym języku

Mmmm

Witam ☺ jestem w szoku co zaopserwowalam w grinkorze . Dlaczego Polak Polakowi wilkiem a Inne narodowości pomagają sobie nawzajem? Jestem w szoku ! Polacy obgadują się nawzajem i dołki kopia a Rumuni Anglicy są zupełnie inni. Dlatego będziemy zawsze gnojeni i poniżani. Powinniśmy się szanować i pomagać jeśli nie będziemy tego robić nasz naród będzie gnojony . Kochani zdajcie sobie sprawę,że wszyscy powinniśmy być jednością. Jeszcze jedno jeżeli każdy jest obojętny i ma (usunięte przez administratora) . Pamiętajmy karma wraca. I to mnie cieszy ! Karma dzieła także zanim zrobisz lub powiesz komuś coś złego pamiętaj ,że wszystko wróci!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches