Opinie o Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel w Białystok

Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel
5 1 4 5 1
Krystyna Nowy wpis
 Rekomendacja

Do gabinetu p. Anieli Kuptel trafiłam po zdjęciu gipsu z prawej ręki, która była unieruchomiona przez 7 tygodni z powodu złamania z przemieszczeniem dalszej nasady kości promieniowej .Ręka wyglądała okropnie. Zrosła się z przemieszczeniem, była opuchnięta, palce sztywne, do tego ostry ból. Pani magister natychmiast oceniła sytuację i wdrożyła program rehabilitacji. Zajęła się nie tylko nadgarstkiem, ale również stawem łokciowym, barkiem i górnym odcinkiem kręgoslupa szyjnego. Codziennie serwowała różne zabiegi, mój pobyt w gabinecie trwał czasami do 2 godzin i dłużej. Efektem czterotygodniowej rehabilitacji było odzyskanie lepszej sprawnosci ręki, znikła opuchlizna i sztywność palców,a także zmniejszył się ból. Życzliwe podejście , zaangażowanie i fachowa pomoc przywróciły mi nadzieję na odzyskanie zdrowia. Serdecznie pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

TakNie
Alicja Nowy wpis
@Krystyna

Czyli - sądząc po Twoich doświadczeniach - w tym gabinecie rehabilitacyjnym można liczyć na pełen profesjonalizm. Dobrze posiadać takie informacje - tak na wszelki wypadek. A co, jeśli chodzi o zakres cenowy usług? Ceny są przystępne czy jednak jest tam nieco drożej?

TakNie
Stanisław Kisło Nowy wpis

Żona z problemami kręgosłupowo-lędźwiowymi zmaga się od kilkunastu lat.Postawiona diagnoza korzonki.Przez wszystkie lata była leczona przeważnie farmakologicznie,różnego rodzaju zastrzyki,maście rozgrzewające a ostatnio nawet jakieś zabiegi.Wszystkie te działania przynosiły ulgę ale na krótką metę.Początkowo bóle pojawiały się dwa trzy razy do roku ale w ostatnich dwu latach praktycznie co dwa miesiące a ostatnio nawet częściej.Żona przy ostatnich atakach nie mogła się w ogóle poruszać,były wizyty domowe lekarza,pielęgniarka przychodziła robić zastrzyki a ja dźwigałem żonę do ubikacji bo sama nie była w stanie dojść.W takiej sytuacji rysował się naprawdę czarny scenariusz,wózek inwalidzki i życie w ciągłym bólu.Przy ostatnim rozpoczynającym się ataku chyba opatrzność skierowała nas do gabinetu pani mgr.Anieli Kuptel. Jakie było nasze pozytywne zaskoczenie gdy po szczegółowym badaniu,trafnej diagnozie i zaleceniach po kilkunastu sesjach zabiegowych bez używania środków farmakologicznych żona całkowicie stanęła na nogi.Na chwilę obecną nie odczuwa już żadnego bólu.Każdego dnia zabiegi były prowadzone dokładnie według zaleceń pani mgr.Anieli Kuptel i pod jej nadzorem,niektóre zabiegi wykonywała osobiście.Każdorazowa sesja zabiegowa trwała bez żadnych przerw do trzech godzin.Obydwoje z żoną jesteśmy ogromnie wdzięczni za przywrócenie zdrowia i z całego serca polecamy podobnie cierpiącym panią mgr.Anielę Kuptel i jej Gabinet Rehabilitacyjny.Należy jeszcze koniecznie dodać że spotkaliśmy tam ogromną życzliwość ,zrozumienie i ciepło.

Tak1Nie

Słowa kojarzące się z Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli Kuptel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni, odpowiedzialni, profesjonaliści . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 0 Najbardziej podobało mi się w ciepłe ze zrozumieniem podejście pracodawcy do pracowników i pacjentów Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli Kuptel: Najbardziej nie podobało mi się w brak Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli Kuptel:

Tak9Nie

Zostaw opinię o Prywatny Gabinet Rehabilitacyjny mgr. Anieli kuptel - Białystok

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie