Opinie o M&Z w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy M&Z. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M&Z o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&Z w Gdynia

tematNaCzasie

A czy na swieta wszyscy pracownicy otrzymuja bony? Czy wlicza sie do nich np. Osoby przebywajace na urlopach macierzynskich i wychowawczych oraz zwolnieniach lekarskich zwiazanych wlasnie z ciaza?

Niki
@tematNaCzasie

Nie licz na bony są dzielone niesprawiedliwie. Jak nie donosiłaś niusow to zapomnij. Paczek też nie było w tym roku.Nawet życzeń nie było...żenuaaaaa. Smiesznej imprezy tez na szczescie nie bylo bo nudy na tej wiosce zabitej dechami. Wielki mi przywilej chodzic po skrzypiacym ze starosci domu i podziwianie bydła. Jest coraz gorzej chyba się grunt pod nogami komuś pali najwyższy czas zamknąć ten bałagan.

Katarzyna

@Aloos, wydaje mi się, że nie jest to miejsce na tego typu informacje. Może ta osoba miała właśnie zgodę szefa na załatwianie spraw? Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może napisać coś na temat pracy w M&Z? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy w firmie można liczyć na umowę o pracę?

Były
@Katarzyna

(usunięte przez administratora) warunki, minimalna stawka i na każdym kroku wysługują się Toba

Katarzyna
@Były

Z Twojego nicku wnioskuję, że nie jesteś już zatrudniony w firmie M & Z z Gdyni. Czasami dodawane opinie przez byłych pracowników podyktowane są pewną pretensją związaną z zakończeniem współpracy ze swoim pracodawcą. Skoro pracowałeś w tej firmie jakiś czas, to czy na pewno nie ma zupełnie nic, co mógłbyś zaliczyć na plus? Czy obecni pracownicy M & Z mogliby ustosunkować się do wypowiedzi użytkownika @Były? Jak Wy oceniacie tą firmę?

obecny pracownik
@Katarzyna

Obecnie pracuję w tej firmie. Warunki pracy normalne, płaca więcej niz minimum. Kocham tą pracę, chociaż mam wykształcenie biurowe to wolę to stanowisko co mam, bo nie wyobrażam sobie pracy 8 godzin siedzenia za biurkiem. Może taki typ ze mnie, że wolę jak się coś dzieje i dużo dzieje, bo wtedy szybciej czas leci. Jak u kogoś pracujesz, to chyba rzeczą naturalną, jest że coś ktoś ci każe zrobić. Przynieś wynieś pozamiataj. Takie są realia przecież, wszędzie ....

Mix
@Katarzyna

Nic pozytywnego powiedzieć nie można.

Mix
@obecny pracownik

To jest żart? Kochasz ta pracę? To chyba jesteś z biura po lewej stronie wchodząc do hurtowni bo tylko tam miłość kwitnie. Nie ma niczego pozytywnego co można powiedzieć na temat tej firmy. Jak ludzie z Ukrainy wyjadą do Niemiec to może zacznie się tam traktować pracowników z szacunkiem a jest ich garstka. Nowi przychodzą i po dwóch dniach widza co się dzieje. Na trzeci dzień umowa o ile zdążą ja podpisać jest rozwiązana. Nie równe traktowanie to podstawa. Pip będzie miał co robić jak się w końcu wybierze do hurtowni. O przepisach BHP nikt tu nie słyszał. Pracowników coraz mniej a i Klientów też nie przybywa. Może jak naucza się latać nad zawalonymi alejkami to wrócą. Odradzam ta pracę. Jeżeli lubisz i umiesz systematycznie donosic i pozwalasz sobą poniewierac to praca dla Ciebie.Jezeli szanujesz siebie to nawet nie myśl o tej pracy bo Cię wykoncza.

Aloos

Kierowniczka z miasta Człuchów każdego dnia wychodzi o której chce z miejsca pracy czy to dopuszczalne? Z tego co wiadomo sprawy prywatne załatwia się poza godz.pracy lub za zgodą szefa.Do tego jest bardzo nieprzyjemna i wredna.Potrafila mnie olac kiedy prosilam o pomoc bo nie chcialo jej sie mnie obsłuzyc.Żenada!!!!

a kogo to....

TO NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ MOŻNA PRACOWAĆ donosicielstwo+wyzysk plotkarstwo+układy-układziki Szef ma 4 fury (minimum) płaci ludziom minimum, no i ta słodka jego prawa ręka księgowa pani N... ciekawe ile razy pod stołem majstrowała, z resztą całe to biurowe kółeczko wzajemnej adoracji nie ma za grosz kultury osobistej Ludzie omijajcie to miejsce z daleka, już lepszy Lidl czy Biedronka czego w trójmiejskie nie brakuje M&Z Gdynia mówimy stanowczo nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jozin
@a kogo to....

Tak dokładnie jest w 100% pracowałem wiem

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
figo.....fago

ejjjjj....czytam i nie wierzę.... ludzie skoro 3/4 załogi w hurtowni to ludzie pracujący szmat czasu , minimum 5 lat 10 lat.... o czymś to świadczy!!!!!!!!! .......niezadowolonych nie brakuje....... ale bzdury .....

Nina
@figo.....fago

Nikt ci nie zabrania spróbować. Tylko zrób badania u lekarza rodzinnego zanim tam się zatrudnisz, bo jak masz wysokie ciśnienie krwi to po miesiącu możesz dostać zawału albo udaru od stresu. Powodzenia.

Asd

Jak wyglada praca na magazynie w tej firmie ? Magazynierz sa w porzadku czy Tez mamy doczynienia z tymi dziewczynami ? Widzialem ogloszenie ze sa dobre zarobki i stala praca.

anonimka

Szczerze odradzam pracę w tej firmie, wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Pracowało się tam trochę więc się wie... Rozumiem że mamy ciężkie czasy , ale wyzysk i atmosfera jakie tam panują to koszmar.... Szkoda,że nie żyjemy w Państwie prawa gdzie właścicieli tej firmy za takie traktowanie pracowników powinno się surowo karać i powinno wprowadzić się tam porządek za nie respektowania kodeksu pracy! Najgorsze jest jednak postępowanie tych ludzi którzy tam pracują człowiek, człowiekowi wilkiem i tyle....

@anonimka

To prawda. Wyjątkowa konfidencja. Szczególnie 2 dziewczyny, które zawsze zbierają zamówienia razem. Powtórzą szefowi wszystko co powiedziałeś + ubarwią to odpowiedni. ABSOLUTNIE ODRADZAM NAWET NAJBARDZIEJ ZDESPEROWANYM!!

tusk

kiedyś będziecie potrzebowali pracy i co wtedy. A szukają teraz kierowców C+E na przykład i nie wierzę że nikt stąd nie aplikuje

abc

Widzę że dzieje się tu jakiś chory absurd! Firma wrzuca tu swoje ogłoszenia o pracę? Szczyt bezczelności! Dla desperatów, którzy zdecydują się zatrudnić w tej firmie na stanowisk pracownik sklepu, ostrzeżenie: Absolutnie pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie się w okresie październik - grudzień.

zbyszek

jest koniec roku, za to że żle pracujecie ostatnio dostaniecie pensje na ostatnia chwilę(wyjatkiem jest ewcia).Dosiego roku.Wasz..........!

fat

Piszesz w 100% prawdę Lalko. Ale chyba troszkę pomyliłaś cyferki. W tygodniu trzeba przepracować 45h a co drugi tydzień 51 godzin, i tak na zmianę. Faktycznie za 9 godzinę i za co drugą sobotę szef nie płaci. Nie jest to zgodne z prawem i nie jest to uwzględnione w żadnych dokumentach. Przy średnich zarobkach w tej firmie łatwo jest obliczyć że co miesiąc dostajemy około 250 zł mniej niż faktycznie zarobiliśmy. Listopad i grudzień to najbardziej pracowite miesiące w roku. Nadgodziny (licząc od dziesiątej) są wypłacane do ręki. Nie są uwzględnione w dokumentach. Według regulaminu pracy za dni świąteczne przypadające na weekend powinniśmy dostać dzień wolny na tygodniu, ale w tej firmie ten przepis nie obowiązuje. Myślę że inspekcja pracy nic tu nie pomoże. Mamy ciężkie czasy. I jest coraz gorzej. Wydaje mi się że taki perfidny wyzysk jest spowodowany strachem ludzi przed utratą pracy. Nikt się nie wyłamie, nikt się nie odezwie. Poza tym w tej firmie ludzie na siebie donoszą. Wygląda to troszkę jak w przedszkolu. Ktoś kto pracuje obok ciebie może w każdej chwili iść do szefa i powiedzieć że, ty powiedziałeś to... czy tamto... A konsekwencje mogą być poważne. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Może zniszczyć psychiczni i zawsze będą jakieś kwasy i pretensje.

Anonimka
@fat

100% Racja

Anonimka
@Anonimka

Nick 2016-04-23 19:13:52 Chyba nawet wiem o kim mówisz obydwie są już pewno pomarańczowe od soku marchwiowego, który codziennie piją haha Prawda jest taka,że jedna uczepiła się jak rzep drugiej i plotkują na prawo i lewo, byłam nie raz świadkiem takich sytuacji. Pracując tam jakiś czas stwierdzam,że za żadne skarby świata bym tam nie wróciła,a na koniec jeszcze usłyszałam,że tylko bawiłam się telefonem i pisałam smsy.. żenua...

Lalka

M&Z Gdynia Hurtownia Zabawek. W firmie dzieją się przedziwne rzeczy. Forma zatrudnienia to umowę o pracę. 40 godzin tygodniowo. ALE.... Szef chce byśmy pracowali od poniedziałku do piątku po 9 godzin dziennie i co druga sobota obowiązkowa. ALE najlepsze jest to, że nie płaci za nadgodziny !!! W miesiącu musimy przepracować 192 godziny a dostajemy pensję za 168 !!! Ciężko uwierzyć w bezczelność i ryzyko jakie podejmują właściciele firmy ( dwóch wspólników ). Październik i Listopad to najbardziej pracowite miesiące roku. ALE... Dopiero 10 godzina na tygodniu liczona jest jako nadgodzina a soboty musimy przepracować CZTERY w miesiącu by dostać pieniądze za dwie. W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI !!! ALE... Nadgodziny za które JEDNAK dostajemy pieniądze płacone są do reki a nie jako część pensji przy przelewie na konto !!! Ps: PIP już został poinformowany. Sprawa w toku...

obywatel kw

Podzielam opinię przedmówcy. Bardzo solidna firma.

Edi

Płatnik bardzo dobry, osobisty kontakt z szefostwem znośny, a czasami nawet dobry :) Jak komuś zależy na pracy to tylko pozazdrościć pracodawcy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o M&Z - Gdynia

• Jak się pracuje w M&Z?

Zobacz opinie na temat firmy M&Z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M&Z?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M&Z?

Kandydaci do pracy w M&Z napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M&Z
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Chwaszczyńska 131 B
    81-571 Gdynia