Opinie o Massi Sp. z o.o. w Białuty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Massi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Massi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Massi Sp. z o.o. w Białuty

Administrator Nowy wpis

W Massi Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Doradca Klienta. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Tematy ze dwa lata temu się pourywały? Ja to chciałam się po prostu dowiedzieć jak radzą sobie teraz specjalisty ds. sprzedaży, bo kiedyś jak była dostępna oferta to wymagali minimum 3ech lat doświadczenia, ciekawe jak to jest teraz uznawane? Z jakiej podstawy się rusza?

Subiektywny

Firma Massi to typowy mem o polskich przedsiębiorcach. Właściciele oderwani od rzeczywistości i faktów na pierwszym miejscu stawiają swój brak kompetencji i niską elokwencję. Ewidentnie w komentarzach widać usilne ratowanie reputacji przez braci, którzy być może prywatnie są fajnymi osobami, ale jeżeli chodzi o sprawy zawodowe jest to najgorsze miejsce w jakim było mi pracować. A o to kilka przydatnych informacji: 1. Wynagrodzenie: 3 na 10 2. Atmosfera: 0 na 10 3. Warunki pracy (sprzęt, czystość, szkolenia itp.): 0 na 10 4. Lokalizacja: 2 na 10 5. Benefity, dodatki, troska o pracownika: 0 na 10 6. Ilość pracy: 2 in 1, czyli dwa etaty w jednym 7. Rotacja: Ogromna Dodatkowo spotykałem się tam z chamstwem, lenistwem, alternatywną rzeczywistością, debilną podnoszącą zakompleksione ego hierarchizacją, o manierach i kulturze już nie wspomnę. Piszę to z czystej uczciwości i życzliwości, a każdy niech wyciągnie z tego lekcję dla siebie. PS. Nie będę podpisywał się z imienia i nazwiska, bo wstydzę się, że tam pracowałem.

Pracowałam tam
@Subiektywny

Dokładnie zgadzam się ze wszystkim jako były pracownik.

Hanna
@Pracowałam tam

Czemu były, poleciałeś? Czy sam się zwolniłeś?

Pracowałam tam też niestety
@Subiektywny

Pełna zgoda, a szkoda bo na pierwsze wrażenie jest potencjał...

@Pracowałam tam też niestety

Jak to? To na rozmowie rekrutacyjnej obiecują coś co potem nie ma racji bytu w rzeczywistości? Czy o co chodzi z tym potencjałem?

Stracony potencjał

Niestety, ale firma z dużym potencjałem przegrała na własne życzenie. W tak zwanym zarządzie jest jedna bardzo niekompetentna osoba, która swoimi decyzjami doprowadziła do odejścia wielu osób, które te kompetencje miały i wprowadzały duże zmiany na + zepsuła dobre imie wielu osobom, które wierzyły w kłamstwa i niestety w imie spółki przekazywały je dalej praktycznie doprowadziła do bankurctwa firmy w tym momencie hasło firma rodzinna niestety obiera troche inne znaczenie, i w zwiazku z powyzszym firmy nie polecam

Elżbieta
@Stracony potencjał

bankructwa? jakie decyzje masz w tym momencie na myśli? bo ciekawa jestem co takiego musiała zrobić, żeby tyle osób chciało odejść

Ręce opadają
@Stracony potencjał

Z dwóch braci to ten młodszy robi krecią robotę w firmie. Osoba, która nie ma kompencji społecznych i absolutnie nie nadaje się do zarządzania ludźmi, komunikuje się za pomocą pasywnej, a czasami bezpośredniej agresji. Być może robi dobrą robotę, ale nie powinien nigdy zarządzać ludźmi, bo nie ma do tego kompetencji.

Elżbieta
@Ręce opadają

Aha czyli mimo wszystko jednak jest trochę inaczej? Bo mnie bardziej zastanawia teraz kwestia kondycji firmy ze względu na podejmowane tu decyzje. Mimo złej atmosfery jakoś to wszystko się rozwija?

Ręce opadają Nowy wpis
@Elżbieta

Nie wiem, szczęśliwie już tam nie pracuję. Ale jedno wiem po "przygodzie" z Massi. Nigdy więcej "małych firm rodzinnych".

xxx Nowy wpis
@Elżbieta

Zadzwoń do właściela i się zapytaj.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Lubisz pracę w biurze, kontakt z klientem, nie przeszkadza Ci, że jesteś podsłuchiwanym w każdym miejscu na terenie pracy. Dołącz.

Sylwia

Jak to podsłuchiwanym? Powiesz o tym coś więcej?

@Sylwia

To jest proste ściany maja uszy.

Wiki

Ja polecam kontakt z hałabałą. Ten pan powinien mieć zakaz kontaktu z pracownikiem czy klientem. Buc, buc, buc

Buc Buc
@Wiki

Zgadzam się! Buc znęcający się psychicznie nad pracownikami, mający mniemanie o sobie samym .... dalece na wyrost!

@Buc Buc

Jesli takie niefajne rzeczy miały miejsce, to czy ktoś próbował gdzieś to zgłaszać?

Ręce opadają
@Wiki

Śmiechłem w głos. Hałabała to najlepsze określenie tego człowieka :D

On - Angel

Szacunek!!dla ludzi w obsłudze na słuchawce, że znoszą i cierpliwie przyjmują upokorzenia i jakkolwiek ratują wizerunek tej (usunięte przez administratora). Massi to jak kinder niespodzianka nie wiadomo co będzie i kiedy będzie kolejna dostawa z tzw. Linii produkcyjnej z CHIN ???? a jak czegoś nie upchną za tajnego bona (usunięte przez administratora), o którym ja jako szef nie wie to zostaje ewentualnie Tania Łazienka - czyli druga spółka rodzinnej firmy. Nawet nie zapisuje imiennie kontaktów od nich bo jak trafi się ktoś fajny i kumaty to odchodzi. Ludzie OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!

@On - Angel

jesteś chyba największym odklejeńcem na portalu:) Niby klienci z ceneo wzieli się z (usunięte przez administratora) podobnie jak Google itd. TO są wszystkie rzetelne opinie baranie, nie masz pojęcia o temacie to siedź pod stołkiem cicho jak nikt nieprosi o zdanie. Kasjerze w biedronce

Hahaha

Jaka agresja! Ktoś chyba się mocno nie kontroluje. Polecam udać się do specjalisty. Może jeszcze nie jest za późno.

Patrycja

Mimo ze podzielam twoje zdanie, to uważam ze agresją nie jesteś nic w stanie zdziałać …

Edyta

W sensie ta opinia jest trafna? Wiesz może czemu ludzie stąd odchodzą Twoim zdaniem tak jak napisano wyżej?

Dariusz T.

Massi to polska marka, powstała na bazie wieloletnich tradycji rodzinnych w branży łazienkowej. Dostarcza pojedyncze wyroby i gotowe zestawy WC, których produkcja opiera się na doświadczonej kadrze, zaawansowanym parku technologicznym oraz wyselekcjonowanych dostawcach materiałów. Zanim wyroby trafią do sprzedaży, podlegają wnikliwej kontroli. Dzięki temu ich jakość znacząco przewyższa cenę. Misją marki jest ułatwianie tworzenia łazienek tak unikatowych, jak ich użytkownicy. Takich, które w pełni odpowiadają indywidualnym potrzebom, stylom życia i charakterom. W których można poczuć się naturalnie, dobrze i swobodnie. Marka rozwija ofertę kompletnych zestawów do łazienek, które pozwalają na szybszy i łatwiejszy dobór wyposażenia oraz cieszą użytkowników przez wiele lat. Massi to również zgrany zespół, partnerskie podejście i doskonała obsługa. Wanny i miski WC Massi Wanny Massi produkowane są w Polsce z najwyższej klasy akrylu, który pochodzi od sprawdzonych producentów i był testowany latami. Odpowiednia grubość akrylu (4-8 mm) gwarantuje solidność wanny oraz pozwala po latach eksploatacji niewielkim kosztem całkowicie ją odnowić. Wanny Massi są piękne, stylowe i nowoczesne, stając się ozdobą łazienki. W ofercie marki znajdują się modele wolnostojące i tradycyjne do zabudowy – o różnorodnych kształtach i stylistyce. Wszystkie łączy świeży, ponadczasowy design, ergonomia i niezawodność. Miski WC zajmują ważną pozycję w portfolio Massi. Chociaż technologia wypalania ceramiki uległa znaczącej ewolucji, to sam proces przebiega podobnie, jak wieki temu. Miski WC Massi są nowoczesne i stylowe. Spełniają restrykcyjne normy jakości, bezpieczeństwa i higieny. Do wyboru pozostają różne wzory, rozmiary, a nawet kolory, stanowiąc punkt wyjścia do stworzenia w pełni spersonalizowanej łazienki czy toalety.

Cyprian
@Dariusz T.

Mam od nich umywalkę, wannę i kran. Produkty generalnie drogie, ale jakościowo Naprawdę (usunięte przez administratora)

Habre
@Cyprian

Bo sprawdziłam niestety u siebie, że jakość marna

Mariusz S.

Firma wysoko stawia na rozwój swoich pracowników, jest oczywiście presja, bo każde czynności muszą zostać wykonane na czas, i zrealizowane pod każdym kątem. Mimo to, mnie osobiście praca się tutaj podoba, rozwijam się i zaczynam dobrze zarabiać

Q
@Mariusz S.

Presja to tam jest od 4 lat!!! Głównie aby kupić gdziekolwiek towar aby było co sprzedawać ,,Firma wysoko stawia na rozwój swoich pracowników" Dla tego masowo odchodzą? (na wiosnę zwolnił się cały magazyn i nie miał kto jeździć czy siedzieć na telefonie) ,,bo każde czynności muszą zostać wykonane na czas, i zrealizowane pod każdym kątem" łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu Strategia ratowania twarzy firmy już odbywała się na internetach nie udała się trzy razy oraz zmiana Loga nic nie dała. Ale spokojnie kliencji szybko ci wytłumaczą jak byli (usunięte przez administratora)przez Braci że będziesz się wstydził tych wpisów mających odbudować wizerunek ich ,,twarzy"

@Q

Przeczytałam kilka zamieszczonych tu wpisów i chociaż nigdy tego nie robę , bo nie jestem fanką tego typu "aktywności" ..napiszę jednak coś od siebie, bo tego spokojnie czytać się nie da. Zawsze wydawało mi się ,że takie fora służą do oceny a nie pisania i uzewnętrzniania swoich frustracji itp. Oceny mogą być przecież pozytywne i negatywne, bo nie każdemu musi pasować akurat to co oferuje firma i ma do tego prawo i może zawsze zmienić organizacje. Firma akurat mierzy się z hejtem byłych dwó.. pracowników ,ktorzy naprawdę nie nadawali się do tej firmy i jak widać teraz wyrażają nieprawdziwe opinie . Magazyn żadnych zmian nie miał, wszyscy są na pokładzie, nawet zwiększyły sie zasoby. Oczywiście w dziale sprzedaży ludzie się zmieniają . A Po drugie firma roku na rok rozwija się i zmienia na plus.

Q

Niestety mijasz się z prawdą Jedyną stała osobą jest dziewczyna na słuchawce jednocześnie wystawiająca FV oraz kobieta z reklamacji Mówienie że magazyn nie miał zmian jest kłamstwem gdyż zespół sprzedażowy numer 2 gasił za nimi światło

Wikingowie
@Mariusz S.

Szkoda ze oporni ludzie tego nie rozumieją:) i myślą ze nikt nie ma prawa zwrócić nikomu uwagi, jeśli nic nie robi

Prawie uwierzyłem

Żadnego Mariusza już nie ma

@Prawie uwierzyłem

Czy mówimy o tej samej firmie ? :D bo wydaje mi się, że jesteś kolejną rozgoryczoną laską którą wywalili bo nie umiała kawy zaparzyć:D

@Mariusz S.

Rozwój pracowników ? Hahahah Panowie mają zbyt wysokie ego względem swojego wzrostu. Mało dają a chcieli by dużo dostać. To nie idzie niestety w parze. Jak jesteś (usunięte przez administratora) to jest jak jest.

Marian

Szanowni Państwo, byłem pracownikiem firmy Massi na stanowisku Handlowca, ocena w skali od 0-10 to mocne 8 nie 10 ponieważ braki towaru z różnych przyczyn ale nie jest to miejsce na tego typu komentarze. Jeśli ktoś uczciwie i dobrze pracował kasa na dobrym poziomie i zawsze wypłacana na czas. Atmosfera przynajmniej ja tak oceniam pozytywna/dobra od każdego do kogo się zwróciłem o pomoc-otrzymałem, marka Massi na rynku rozpoznawalna i chętnie kupowana. Oczywiście są niedociągnięcia ale w każdej firmie są trzeba mówić, rozmawiać- rozwiązywać za pomocą konkretnych argumentów nie szantażem/kasa albo straszeniem że odejdę. Zapytacie dlaczego zmieniłem pracę? Ponieważ dostałem propozycję pracy w bardziej rozpoznawalnej firmie i na wyższe stanowisko I uczciwie napiszę przeważyło brak towaru. Podsumowując firma, ludzie, wynagrodzenie, atmosfera oceniam pozytywnie/dobrze podkreślam w tym czasie kiedy ja pracowałem. Pozdrawiam tych zadowolonych i tych mniej. Pozdrawiam cały zespół i życzę sukcesów.

Handlowiec
@Marian

Dzięki za opinie

Sądzę, że jeszcze więcej trzeba zainwestować w coachingowanie pracowników a mniej w (usunięte przez administratora) sprzedaży"........wróć tu już nie ma działu sprzedaży.... o (usunięte przez administratora) kto to sprzeda, jakim trzeba być debilem licząc na zamówienia bez świadomości marki....

Jewuła Gabriel

Kompletnie i z ręką na sercu nie pozdrawiam ludzi którzy piszą komentarze o firmie, a okazuje się ( informacja z 1 źródła) że nigdy w zyciu nawet nie przechodzili obok siedziby firmy MASSI :)

@Jewuła Gabriel

otóż to. tutaj taktyką tych sfrustrowanych żałosnych polskich rolników jest wypisywanie o firmie, która w rzeczywistości nie miała żadnych zwiększych zmian, w magazynie pracownicy są od roku ci sami, nawet ich przybyło. Ale najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nigdy tu nawet CV nie składali

@Mariusz S.

Mądrze piszesz. Szok to co ludzie piszą, najlepiej oczerniać nie będąc w firmie, i nie znając sytuacji. Firma naprawdę na wysokim poziomie.

Robert K.

A no właśnie, bo dziś przyjęło się do wiadomości wypisywanie wszelkiego rodzaju idiotyzmów o ludziach i firmach w sieci, a jak jeszcze pracowali, to złego słowa nigdy nie powiedzieli;) W internecie łatwo pisać kłamstwa i oczerniać innych ,ale szkoda że nie mamy tyle odwagi by to samo powtórzyć przy kimś, jeszcze o ile coś jest prawdą.

Darek

Na linkedin jest oferta pracy dla handlowca, b napisał, ze płaca na czas. To jest dopiero obłuda. Czekaj, czekaj, może dostaniesz

@Darek

Dzięki Darek, przez chwilę myślałem żeby aplikować, ale potwierdziłeś tylko to co mówi rynek o tej firmie. Zabieranie rabatów z dnia na dzień, wycofywanie się z umów bez informacji, brak serwisu, rotacja PH jak na strzelnicy sportowej. Pozdrawiam z konkurencji.

Magazynier
@Darek

Dobre, ja spierdoliłem chyba w najlepszym momencie. Teraz to już nie ma czego pakować do wysyłek.

Konkurencja
@Jewuła Gabriel

Tak. Właśnie działa konkurencja, i ludzie którzy nie potrafią pracować. Śmiech .

Pawel

Sam proces rekrutacyjny zapowiadał się profesjonalnie. Do czasu. Dział zajmujący się zatrudnieniem wykazał nieprofesjonalne podejście do udziału w procesie rekrutacji. Stanowczo odradzam.

@Pawel

A co to za nieprofesjonalne zachowanie? Bo odradzasz a nic nie wytłumaczyłeś. Będę chciał wysłać CV i przydałoby mi się info o co konkretnie chodzi. Podpowiesz?

Pawel
@Jan

To już zależy od stanowiska i jakie miałeś obecne doświadczenie z ludźmi z HR. Generalnie problem polega na "ghostowaniu". W trakcie rekrutacji kontakt nagle się urywa. Chociaż mile jesteś zapewniany, że odpowiedź pojawi się w przeciągu najbliższych dni. Może to wina osoby trudniącej się rekrutacją - sama firma natomiast może działać dobrze, ale jeżeli już na tym etapie pojawia się taki mankament, to chyba wypada mi podziękować. To zgłoszenie nie było dla mnie priorytetem, ale nie zaszkodzi zostawić informacji. Szanujmy nie tylko swój czas, ale i innych.

@Pawel

Wiadomo trzeba szanować czas kandydata, ale takie czekanie na odpowiedź to raczej standard w firmach. Czasem odzywają się po takim czasie, że już właściwie nie liczy się na robotę. Przynajmniej ja miałem takie przypadki. Do ciebie w końcu się odezwali czy nie?

Wojtek
@Jan

Tu czeka się bardzo długo.

@Wojtek

A nie można po prostu zadzwonić prędzej i spytać jak wygląda sytuacja?

Byłem pracownikiem massi

Osobiście ja nigdy na magazynie nie zostałem źle potraktowany, kasa zawsze czasowo ale to chyba standard na umówię, miałem na rok czasu, potem poszedłem do innej firmy. Kurde.. warto podjąć tutaj prace, skoro np. mi pracowało sie przyjemnie

dziwny ten świat
@Byłem pracownikiem massi

Ja też pracuje na magazynie w massi i czasem aż jestem zdziwiony, co ludzie wypisują o nas, skoro to my najlepiej wiemy co się tutaj dzieje:D Nie ma tragedii, firma się dobrze trzyma, praca jest, kasa jest.

Magazyn

Potwierdzam co piszesz . Firma jedynie miałam problem z handlowcami . Panowie PH równo chcieli oszukać firmę . Bracia są wporzadku. Dochodzili do wszystkiego sami. Ja ich doceniam i dobrze mi się pracuje

Jacek
@Magazyn

Dokładnie.

Irena
@Jacek

No to dobrze że na magazynach nie narzekacie. A przyjmują na magazyny też kobiety czy tylko męską kadrę tam macie?

@Magazyn

Trafna opinia .

@Jan

Jak zgadzasz się z opinią że jest ok to powiedz na jakim poziomie są zarobki. Też dobre? Warto się tu przyjąć do pracy bo akurat miałem taki zamiar.

Moje kilka słów

Jak wygląda sprawa nieudolnych pracowników, którzy swoje problemy egzystencjalne, oraz świadomość mało znaczącego życia dla otoczenia. Po jakim czasie pozbywacie się kogoś, kto przez 8 godzin pracy, siedzi 6 godzin w telefonie, a pozostałe dwie godziny, to kawa i papieros ?:) Postaram się opisac takie zdarzenia i odpowiedzieć na to pytanie, myślę że bęę w stanie rozwiać wszelkie wątpliwosci. Jestem ciekaw dlaczego w ogóle ktoś tak bezużyteczny, dostaje możliwosć wyrażenia swojej opinii, która swoją drogą interesuje tylko jego samego, oraz kogoś, kto jakims cudem jest taki sam. Chociaż w sumie chyba nie trudno jest w dzisiejszych czasach znalezc takich ludzi, wychdoza z zalozenia ze zarabiaja na firme krocie, wiec nie jest problemem zadnym, jesli zaczynają na ten przyklad wynosic różnego typu rzeczy, z firmy do domu. Na magazynie były takie sytuacje, że pracownicy lubieli się zbyt bardzo kręcić wokół przesyłek, ja osoobiście nie życzył bym sobie jako klient, by koło mojej wanny która nie kosztuje dużo, kręcił się jakis przygłup, któremu slinka cieknie patrząc na nią, a w głowie wyklina klienta, że jak to tak można kupowac tak drogie rzeczy, skoro on tak cięzko pracuje na to, zeby sobie mogł kupowac papierosy i jakos się utrzymywać. Dramatyczne dla mnie jest to, że takich ludzi trzeba kontrolować, nie zasluguja w zadnym stopniu na jakikolwiek stopien zaufania. Są czesto sytuacje, gdzie pracownik naprawde dostaje kredyt zaufania, wiecie co w zamian za to robi? Niszczy go szybciej niż to było w stanie, mimo że dział obsługi klienta dokłada starań, by klienci byli zadowoleni z usług i wszystko było zgodnie z wytycznymi, to pracownikowi jedyne co chodzi po głowie, to uszkodzenie produktu, tak by zrobić wszystkim na złość. I czyja to jest wina, że do takiej formy przychodzą małe głupie dzieci, które mentalnie są wiekowo w 2 klasie szkoły podstawowej? Czym w tym wypadku zawiniliśmy my, jako pracownicy, że dzieci także mają możliwosć składania CV do firmy. Najlepsze jest to, że większośc osobo ktora pisze w CV że posiada Umiejętnosć Pracy w Zespole, w rzeczywistości nigdy w jakimkolwiek zespole nie pracowała. Jedyny zespół w jakim pracowała i to zchrzaniła, to na plastyke 5 klasie podstawówki, jak na świeta malowali szkołe farbami akrylowymi:) Ludzie, zastanówcie się czasami, ile pracuje się na swój własny wizerunek i renomę. Mój znajomy prowadzi zakład stolarski, robią na zamówienia szafy, biurka, meble kuchenne. Z opinii ludzi wynika, że robi naprawdę zajebistą robotę, jest terminowy i dokładny, ale jeśli przychodzi do niego ukrainiec, i potrafi mu zmarnować materiał za 3 tysiące zł, plus dwie maszyny i narzędzia ręczne, to on ma go trzymać? Próbować szkolić? Hehe..

Maksym
@Moje kilka słów

Na moje oko są to 2-3 osoby haha, jakby to powiedział jeden z trenerów KSW- szkoda dawać jeść.

Hahaha
@Moje kilka słów

porządny elaborat. Gratuluję. No cóż jeżeli w firmie funkcjonuje porządna kadra zarządcza to jest od tego, żeby selekcjonować pracowników i nie powierzać pracy ludziom się do tego nie nadającym. Inna jest jednak sytuacja jak firmy nie stać na pracowników i jest tak zdesperowana, że na tym trudnym rynku pracownika powierza pracę temu, który zgadza się pracować za małą stawkę. Dobry, myślący pracownik się ceni. Jeżeli pracodawcy nie stać na takiego pracownika to niech nie lamentuje, bo chytry dwa razy traci.

Franek
@Moje kilka słów

W punkt powiedziane ! Subiektywnych i merytorycznych opinii nigdy za wiele. Ale tych odbiegających od rzeczywistości powinno nie być wcale !!!!

message
@Franek

haha nooooo XDDD ja już się tutaj naczytałem tylu idiotyzmów że to głowa mała żeby spamietac.. że niby paczki są takie i takie, że na telefon nie da sie dodzwonić przy zamawianiu czegoś, i tego typu bzdety. A rzeczywistość pokazała że jest wręcz na odwrót. Niestety to się nazywa chciwość, zachłanność i zazdrość:DDDDDDD Pozdro

Grzegorz

Ogólnie to firma od wewnątrz jest bardzo wymagająca, ale dzięki temu, klienci są bardzo zadowoleni z usług, terminów dostaw itd. Nie mogą sobie pozwolić na żadne opóźnienia itp. Ja to rozumiem i dobrze że takie firmy jeszczę są, które trzymają poziom.

Dydys
@Grzegorz

Ale za to ze są wymagający, doceniają wkład pracowników:)

alohha 822
@Dydys

W większości firm jest tak, że jesli pracownik na siebie zarabia, pracuje na dobro firmy i przedsiębiorca widzi to, to nie ma żadnych podstaw do zwolnień itd. Oczywiście dobry pracodawca może dać podwyżkę z racji na zaangażowanie, bo pracownik na to zasługuje. Najważniejsze by bezpiecznie czuć się w pracy, jest zarabianie na siebie i na swojego szefa, bo od tego jest pracownik. Tak jest w każdej firmie, w Leroy Merlin, w Merkury, w Media expert itd..

Marcinek
@Grzegorz

tak jak i wszędzie hehe

TOMEK
@Marcinek

(usunięte przez administratora) :D Przecież dzisiaj wszystkie firmy na całym świecie, polują na pracowników którzy (usunięte przez administratora) będą sumiennie wykonywać obowiązki wszystkich w firmie, przez cały dzień. W rzeczywistości dziś, przedsiębiorcy doszli do wniosku, że nie opłaca im się zatrudniać kogoś by ciąć koszty, bo pracownik będzie pracował w 20% zmotywowany. System fotowolaiki jest z jednej strony słuszny, dostajemy premie od obrotów, w nieruchomościach jest identyczna sytuacja, ale to nie jedyne branże. Wystarczy dać od siebie ,,to coś". Jeśli nasz szef zarabia więcej, nie wstydźmy mu się tego powiedzieć, od niego zależy czy to doceni czy też nie. Jeśli nie- to zaprzestańmy działan ponad program, a zobaczymy jaka sytuacja wyjdzie:)

Bingo
@TOMEK

A niestety dziś takich praktycznie nie ma:/ ludzie dostali za dużo socjalu, za łatwo im niektóre rzeczy przyszły, by teraz móc cokolwiek docenić:) Ale.. jednym słowem== POLSKA

Dejwidson

Miałem rozmowe z Panem rekrutującym, bardzo sympatyczny człowiek, z uśmiechem na twarzy przyszedł i poprosił mnie do siebie, rozmowa na moją korzyść, mam się odezwać z finalną decyzją, i chyba zdecyduje się na pracę

Aga

Nie rób tego

Brat pitt

Zapraszamy:)

Asystentka księgowości
@Dejwidson

Spotkanie w siedzibie firmy odbyło się na wysokim poziomie. Aktualnie proces jeszcze trwa i oczekuje informacji od p.Jacka. Jestem informowana na bieżąco.

Nikoś

Z Panem Jackiem ?

Adrian s
@Dejwidson

Ja również polecam:) na fake opinie od osob ktore nigdy nie pracowały, lepiej nie patrzyć

Michał Knap
@Dejwidson

Daj znać jak tam wszystko poszło:)

onions

w sumie teraz kiepski czas na rozmowy kwalifikacyjne, duży ruch w sprzedaży, dużo zleceń i zamówień.. no ale wiadomo że lepiej iść na rozmowę dziś, już żeby jutro było za pozno

Faustyna
@onions

Ogólnie to jeśli w massi ktos oddzwania i zaprasza na rozmowe to po prosru są wami zainteresowani

Ogólnie tragedia, nie polecam pracować w tej firmie, wymagają bym stawiał się od poniedziałku do piątku w umówionych godzinach, do tego PRACOWAŁ, DRAMAT. Pozdrawiam sfrustrowane osoby - ile wy macie lat, ,,dorośli " partacze:D

Hahah

Ludzie myślą ze będą pracować od środy do piątku hhahah i po 2-3 godziny najlepiej .

pokolaczek
@Hahah

I niech jeszcze zapłacą tym ludziom XDDDD 3 tysiące na reke. Wtedy moooooże, ale to może, sie zastanowią:D

@pokolaczek

owszem, na dzień dzisiejszy niestety ale (usunięte przez administratora) bardzo rozleniwił ludzi, leniwi dostają kasę za darmo, pracowici pracują na tych nieudaczników

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Massi Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Tragicznie. Brak zaufania, standardów, wsparcia, kumoterstwo, popędzane, insynuowanie, dezinformacja, stawianie przed faktem dokonanym, brak przestrzeni na budowanie relacji, ekipa na strachu chowana.

Tito

15/20 lat temu powstała w Europie fala (w ekonomi nazywamy to dźwignią) Na tą falę załapało się wielu tzw. przedsiębiorców nie rozumiejących konstrukcji tej dźwigni a pokusa zrobienia czegoś z niczego była bardzo wielka. Do momentu funkcjonowania dźwigni pieniądze generalnie robiły się same, im większy wkład tym większe zwroty. Jednak koło roku 2006/2010 zmieniły się ,,zasady gry" i kto nie zauważył zmian (a było to trudne gdyż stopa zwrotu nadal była/jest nad wyraz atrakcyjna) kręcił się w około swojego ogona, dodając tutaj kwestie indywidualne jak ego, kompleksy czy wewnętrzne przekonania zbudowane na wychowaniu i przekonań z funkcjonowania gospodarki ze starego systemu doprowadziła setki takich firma jak Massi do błędnego koła a co za tym idzie zjadanie swoich aktywów. Jedynym błędem Braci Massi był fakt zatrudnienia osób decyzyjnych którzy nic nie wnieśli do ich firmy Co ciekawe w drugim zespole handlowym całkiem z przypadku bracia dostali trzy aktywa, które naprawdę mogły przekierować firmę na nową falę ale spotkanie wigilijne w szczególności rozmowy w korytarzu jedynie pokazywały że Panowie kompletnie nie wiedzą o co chodzi a gwoździem do trumny było drugie spotkanie handlowe Każdy z pracowników komentujący negatywnie pracę w Massi tak naprawdę powinien się zastanowić. Bracia naprawdę dawali wiele za tak nie wiele oczywiście nie świadomie i 90% załogi jedynie to wykorzystywała. Większość mówiła dokładnie to co chcieli usłyszeć lub tworzyli iluzję kompetentnych w zamian za kawałek z ich zysków

Tomasz

Ciekawe nowe projekty, dużo optymizmu oraz wsparcia od całego zespołu :) Jako były pracownik - polecam! :)

Lukas Ozimek
@Tomasz

Również mogę wyrazić swoją opinie- bardzo polecam osobom chcącym się rozwijać, które nie oczekują w pracy wykładania towaru na półki sklepowe, ale czegoś więcej:) Gdyby nie praca za granicą, został bym na dłuzej.

Szczygieł
@Lukas Ozimek

Tak mówisz ? :P W dzisiejszych czasach niestety praca na etat=średnie życie:) hehe

Prawie uwierzyłem
@Tomasz

Projekty były tak ciekawe, ze ludzie zdecydowali się odejść z Massi.

Łucja
@Lukas Ozimek

O, to co tam robiłeś poza wykładaniem towaru na półki? Bo ja właśnie chcę zmienić pracę, ale tego się boję, że każdy dzień będzie taki sam.

Zostaw merytoryczną opinię o Massi Sp. z o.o. - Białuty

• Jak się pracuje w Massi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Massi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Massi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Massi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Massi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Massi Sp. z o.o.