Opinie o Massi Sp. z o.o. w Białuty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Massi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Massi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Massi Sp. z o.o. w Białuty

Z

W tej firmie robienie z ludzi idiotów to na porządku dziennym. Darujcie sobie i nie róbcie zacofanego PR, pisząc pochlebne komentarze. Gowork to do oceny pracodawcy i atmosfery w firmie, a nie gwiazdki do sklepu na google. Pisanie fejków o tym, że są ekstra umywalki i wanny nie polepszy tutaj renomy, tylko utwierdzi, że pozytywne opinie to te desperackie. Nie wiem, co jest w komentarzach dokładnie prawdą a co nie, ale rotacja w tak malutkiej firmie nadaje się do rekordów Ginessa. Odchodzi cały czas więcej ludzi niż przychodzi nie bez powodu. A szukanie winy w odchodzących to klasyka polackiej mentalności, wszyscy źli, tylko „pan” nieomylny. I zasuwajcie, bo firma taka biedna, źli niedobrzy ludzie sobie poszli i trzeba harować, żeby ratować takie (usunięte przez administratora) Bawią mnie komentarze, że opóźnień nie ma. To się łatwo da sprawdzić jak się chce zamawiać z kogo kto chce znowu robić idiotę. Haha pozdro handlowcy i obiecanki cacanki. Tylko obsługę klienta mają super to też kwestia czasu kiedy i ta odejdzie bez podwyżek. Atmosfery to tam nie ma bo jest harówa, ponoć i sprzątanie, bo serwis sprzątający za drogi, nie pytajcie o podwyżki, szkolenia czy robotę zdalną. Tam nie ma na nic kasy. Zaściankowe myślenie – mentalność zatrzymała się w latach 90, patrzeć pracownikowi na ręce, czepiać pracowników terenowych, że za mało jeżdżą, obserwować, żeby przypadkiem minuty nie zmarnował, ciągle coś będziemy zmieniać i nikt nie zna oferty nie wie co się dzieje, lepiej pisać „wysrywy” na linkedin, z których wynika tylko tyle, że ktoś tu o biznesie nie ma pojęcia i udaje filozofa. A no i kto chce pracować w rodzinnej firmie to działa to tak że połowa kadry obsadzona rodziną i ziomkami właściciela? Państwo menagerstwo po znajomości reszta plebs tak to wygląda. A potem udawane komentarze, że byli pracownicy się mszczą, bo nie umieli spełnić wymagań, bo właściciel dużo wymaga a oni się nie nadają. Może niech pójdzie do normalnej firmy popracować i zobaczy, jak się powinno traktować ludzi. Żeby wymagać, trzeba zacząć od siebie. A zarządzać trzeba umieć.

@Z

W punkt. Lata lecą, a tam się widzę nic nie zmienia. Szkoda tylko ludzi, którzy na początku uwierzyli w czary mary właścicieli, a potem zostali zgnojeni. Z pozytywnymi opiniami, które sami sobie piszą to ostra desperacja:)

Damian Herczyk
@Hahaha

Pozdrawiam was gorąco! Jak czujecie się z tym, że nie mieliście żadnego kontaktu z firmą, a jedynie popychacie sztucznie napompowane opinie o atmosferze pracy? :) wiecie że działacie na niekorzyść jednej ze stron?

@Damian Herczyk

Pozdrawiam równie gorąco, ale skąd stwierdzenie, że nie mam nic wspólnego z tą firmą skoro na tym forum wypowiadam się, że jestem jej byłym pracownikiem. Tak jak już było napisane w moich wpisach jako były pracownik nie pozwolę na obrażanie mnie jako byłego pracownika oraz wartościowych ludzi, którzy mieli nieprzyjemność tam pracować. Nie pozwolę działać na szkodę własną i innych pracowników bo mam do tego prawo, a jak ktoś tego prawa nie rozumie to jego problem.

Haha
@Hahaha

To się podpisz a nie anonimowo piszesz . Widać właśnie jakie masz wartości . Lepiej podpisać się i być odpowiedzialnym za słowa. Anonimowo łatwo owczarnia innych i wszystkich.

@Haha

Napisała to osoba, która się w pełni przedstawiła:) Gratuluję intelektu:)

Pikachu

Po komentarzach, które są pisane bez żadnej składni, możecie Państwo tylko zobaczyć jakie to kartoflisko. Za oknem rozrzutnik (usunięte przez administratora) to codzienność. Jeżeli szukacie wolontariatu, a nie pracy i chcecie pomagać upośledzonym, wysyłajcie tam swoje cv.

Kontrahent

Polecam . Z Massi współpracuje od dłuższego czasu. Jakosc produktów naprawdę na poziomie . Widać ze dbają o ten standard . Jeżeli ktoś myśli ze wszędzie jest ideał i tego oczekuje . To jest w błędzie . Kazda firma przy rozwoju popełnia błędy . Ja z czystym sumieniem polecam .

xddddd
@Kontrahent

ja powiem od siebie że mam ich wanne rok, zero rys, szybko spływa woda, wizualnie bardzo fajna

Gondek Faustyna
@Kontrahent

My zamówiliśmy umywalkę i wc, pani Marlena na infolinii bardzo doradziła:)

alicja
@xddddd

czeba przyznać ze produkty maja dobre

Papież Prius 13
@alicja

Analfabetko jedna naucz się pisać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A propos umywalek i wc od massi, mimo opinii ,,ekspertów remontowo budowlanych", z opinią których spotkałem się przy remoncie łazienki, oni uważają, że to, czy wanna lub WC kosztuje 300zł, czy 5000zł, to wszystko jedno:) Tak samo z wódką, oni idą do sklepu i kupują najtańszą flaszkę, bo przecież to jedno i to samo. Niestety, tacy również stąpają po tej ziemi, na szczęście ja oduczyłem się oszczędzać jakiś czas temu, a miska wc bezkołnierzowa od massi, została kupiona przez żonę tak o, popatrzyła na opinie, na materiał, poczytała co to za materiął, mowi- biorę:) No i wzięła

Zdezorientowany
@Papież Prius 13

Och jacy ci wszyscy ludzie wychwalając massi są "kulturalni". Wyzwiska w stosunku do osób krytykujących firmę po raz kolejny. Przypadek?

Sebastian

Rozmowa kwalifikacyjna przeszła do meritum, zaproponowano mi bardzo dogodne warunki pracy, oczywiście podjąłem się jej. Mija dziś 3 dzień pracy, jestem dotychczas bardzo zadowolony, jest to w porównaniu do byłej pracy, nagroda.

Grzes
@Sebastian

Z kim miales rozmowe?

Sebastian
@Grzes

Z Panem Jackiem

@Sebastian

Trzeci dzień pracy i już nagroda. No, no ciekawe. Napisz coś więcej.

Łucja
@Hahaha

Jemu chyba chodzi, że ta praca jest lux w porównaniu z jego poprzednią. Ale jakkolwiek - też liczę na rozwinięcie tematu. Dlaczego? Bo wcześniejsze wpisy są... dziwne. Jakieś dywagacje o rynku pracy w generalnym ujęciu, nic o firmie. Więc @Sebastian, czekamy na Twój powrót :)

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Arkadiusz S.

Moja opinia o firmie Massi jest bardzo pozytywna, wspaniali ludzie którzy lubią swoją pracę, bardzo zaangażowani w sprawy klientów oraz pełen kontakt z nimi. Nie oczekiwałem na maila tydzień, jak w przypadku innego producenta, lecz 1 dzień roboczy :)

Kamil O.

Jestem mega zadowolony z usługi. Wszystko na najwyższym z możliwych poziomie. Nawet po ponad roku od zakupów. Dziękuję Pani Kasiu. :)

Gancarczyk
@Kamil O.

Pani Marlena tez bardzo w porządku:) nie bylo problemu sie dodzwonić i dopytać o kilka kwestii

Alberto
@Kamil O.

Przyznam ze dział obsługi jest naprawdę dobry w tej firmie, na ceneo kupiliśmy umywalkę i po telefonie wiedzieliśmy gdzie jest itd

Zadowolony kupujący

Bardzo długa gwarancja na asortyment sklepu Massi. Produkty już na 1 rzut oka są wykonane z należną starannością, bardzo wysoka jakosc całej obsługi klienta, oraz realizacji zamówień

pracujący pan

Szef tej firmy to naprawde bardzo odpowiedzialna osoba, w pracy jak to w pracy, jeśli wypełnia się swoje obowiązki należycie, bez zbędnych sytuacji, to pracownik ma spokojny czas pracy, a czasem nawet pochwałę dyrektora:)

Q
@pracujący pan

Kolega widzę z nowego naboru W tym roku to drugi zespół

Maksymilian G.
@Q

Najwyraźniej poprzedni ludzie nie nadawali się nawet do krojenia chleba:)

Sławomir P

Współpraca z firmą Massi Sp.z.o.o. jak dla nas przebiega bardzo poprawnie, terminowa i bardzo słowna firma, pozytywnie nastawiona do każdego. Zawsze obsługa firmy służy nam pomocą

Gabriel B
@Sławomir P

My również nie mamy zastrzeżeń;)

Olek
@Sławomir P

Macie może jakieś większe rabaty przy zamówieniach hurtowych ?

Monika Biernat
@Olek

To chyba oczywiste, że producent sprzedaje produkty w hurtowych ilościach taniej, niż detalicznie :)

Klient Massi

Firma wysoko stawiająca na jakość produktów dla klientów, oraz nienaganną obsługę klienta za którą dziękuje serdecznie

Kamilka

Zakup w 100% udany, fajna cena za umywalkę, jakość wykonania bardzo dobra, polecam

Feliks

Jestem bardzo zadowolony, nawet po pewnym czasie obsługa jest chętna do pomocy i bardzo szybko udzielają odpowiedzi na pytania

Paulina S.

Podejmując współpracę z firmą, zostałam bardzo miło potraktowana, z kulturą i ludzką chęcią pomocy. Wszystko przeszło bardzo sprawnie i po mojej myśli, za co bardzo dziękuję wszystkim pracownikom

Agata

Polecam produkty . Wanna wolnostojąca wysokiej jakosci . Zakupiłam w GO Color, miłe zaskoczenie w jaki sposób otrzymałam.

Janusz

Byłem na rozmowie w sprawie pracy na magazynie w Ożarowie. Kierownik w porządku, rozmowa przebiegała normalnie. Potrzebne uprawienia na wózek- niestety ja nie posiadam, a to minus

Czy w firmie Massi Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Aga

Ani jednego, kompetencji w firmie brak, nie ma ekspertów, a o szkoleniu zapomnij, nie ma pieniędzy. Wiem to od kuchni.

@Aga

Agnieszko, skąd taka informacja . Skoro w firmie nie ma osoby o inicjalne Agnieszka. Śmiech ta opinia ????. Powodzenia u konkurencji A..

Burczyn Damian

W Massi, dział marketingu jest naprawde rewelacyjny, bardzo mila Pani, która dobrze orientuje się w sprawach papierkowych:)

Klient - miska molis

Polecam firmę . Kupiłem miskę , monter uszkodził mocowania wc. Serwis zadziałał sprawnie i dosłał mi mocowania . Z czystym sumieniem polecam .

Marceli

Obsługa klienta w tej firmie na naprawde wysokim C, sprawa załatwiona w kilka minut, były małe nieścisłości z mojej strony, ale udało się wszystko

Milena

Miałam okazję rozmawiać podczas finalnej rozmowy z Maciejem Siejką. Rozmowa była bardzo ciekawa i skrupulatna. Nie byłą łatwa bo padało wiele pytań, ale opinie na tym portalu są przesadzone.

Hehe
@Milena

Pan Maciej jest akurat bardzo w porządku ;)

Q

Brawo

Zostaw merytoryczną opinię o Massi Sp. z o.o. - Białuty

• Jak się pracuje w Massi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Massi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Massi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Massi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Massi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Massi Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 83 ocen.
  • 33B
    05-870 Białuty