Eurowater Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Eurowater Sp. z o.o.

Atm

Nie może być źle bo z firmy praktycznie nikt nie odchodzi. Ludzie w biurze pracują po kilka/kilkanaście lat-wciąż Ci sami i tylko czasem dochodzi kolejna osoba. Zresztą poznałem kiedyś ich głównego szefa - takich ludzi w dobie kapitalizmu i powszechnego wyzysku praktycznie się już nie spotyka.

Prawda
@Atm 14.12.2015 23:24

Ściema

Jaki

Ciekawe kto z pracowników to pisał. I dlaczego nie mogą znaleźć nowych serwisantów . Czyżby coś było nie tak ?

eee

Idealnie, że nie wciskają pracownikom śmieciówek, tylko zapewniona jest umowa o pracę. Taka stabilna praca jest dośc istotna, bo wiąże się to z odpowiednimi socjalami.

królewicz

Bardzo profesjonalny serwis z Wrocławia ,auta dobrze wyposażone w części zamienne, duża wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem ogromne zaangażowanie w pomoc klientowi, wielokrotnie współpracowałem z serwisem Wrocław z panem Jackiem naprawdę duży profesjonalizm

klient

Widzę,że wpisy stare ale rzeczywistość dzisiaj taka sama.

rev. kontakt

To fakt, jak coś trzeba to lepiej załatwiać w Izabelinie - tam się lepiej można dogadać. We Wrocławiu ten szef jakiś dziwny - trudno się z nim dogadać a lubi być groźny i pokazywać kim jest.

kontakt

firma profesjonalna ale zarządzanie fatalne, brak perspektyw rozwoju, brak szacunku dla klienta jak już zapłaci, spychologia

Zostaw opinię o Eurowater Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurowater Sp. z o.o.