Eurowater Sp. z o.o.

Lipków

Opinie o Eurowater Sp. z o.o.

wykończony

Jeśli chcecie całkowicie pozbyć się życia prywatnego ,być na każde zawołanie swojego pana i władcy nie wspomnę o 100000 km rocznie plus ogrom pracy którą trzeba wykonać samemu,ciągły sters i napinka, dzień od 8:00 czesto do 21:00 to polecam tą pracę.przed podjęciem pracy polecam porozmawiać z innymi serwisantami (jak jeszcze są )NIE Polecam ,w tej pracy nie jesteś wstanie nawet planować następnego dnia.kasa no na dzisiejsze warunki nic specjalnego biorąc pod uwagę że tak na prawdę praca 24 h /dobę ponieważ musisz być cały czas dyspozycyjny. pozdrawiam i życzę miłej pracy

Łysawy
@Ja 03.12.2017 22:02
Witam, chciałbym złożyć cv na reg.Sląski, proszę napiszcie czy warto

Jeżeli jesteś gotowy przychodzić do pracy w poniedziałek i nie wiedzieć czy wrócisz do domu wieczorem, w środę czy w piątek to tak. Podstawa wyższa niż u konkurencji, płatne nadgodziny (w tym dojazdy i powroty), diety, rozłąkowe itp.

tata
@Łysawy 07.12.2017 21:33

ile tak naprawdę można zarobić??? czy to warte poświęcenia ,jak planowany jest grafik tygodniowy miesięczny? czy da się tą pracę pogodzić z rodiną ma 2 małych dzieci.' proszę o podpowieź bo pracuję w takiej firmie gdzie nawet dnia do przodu nie jestm w stanie zaplanować a chciałym coś zmienić na lepsze

Nik

Ile proponują na początek ???

szef serwisu

słyszałem o pracy w tej firmie od moich mechaników. podobno problem tkwi w kierowniku i że cieżka praca wymagająca. sam szukam pracowników już rok ,teraz nie ma na rynku pracy konkretnych ludzi.

Wojtek

Byłem jakiś czas temu na rozmowie k. Nie skusiłem się ,trzeba przygotowć się na ciągłą delegację a kasa też nie specjalna jak na życie poza domem :(

Huhuhu

Nie polecam wytrzymcie rok może dwa.

Nowy

Po rozmowie kwalifikacyjnej ma przeczucie ze nic z tej pracy nie będzie. Wysokie wymagania kasa kiepska

Klijent

Widać problemy w firmie.obiecywali że serwis przyjedzie na już a przyjeżdża po miesiącu. Widzę to bo jestem klijentem tej firmy.jak jakiś serwisant jest coś kumaty to za chwile odchodzi z tej firmy.chyba kierownictwo nawala.

Miałeś do czynienia z firmą Eurowater Sp. z o.o. ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw opinię o Eurowater Sp. z o.o. - Lipków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurowater Sp. z o.o.