Opinie o Massi Sp. z o.o. w Białuty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Massi Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Massi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Massi Sp. z o.o. w Białuty

Jacek

Polecam Massi. Opinie fajkowe. Szkoda ze nikt nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem ????.

@Jacek

Jak fajkowe to wiadomo kto pisał :) Jacku to ty jesteś kontem fejkowym. W Massi nie pracuje żaden Jacek. Polecasz? I nie podpiszesz się?

Hehe
@Jacek

Fejkowe to są opinie pozytywne, które pracownicy i kierownicy sobie sami piszą. Sami się dowiadywali u źródła czy takie opinie są sprawdzane. A że nie są to piszą same wspaniałe rzeczy.

@Hehe

Jak czytam takie wpisy to śmiać mi się chce bo tylko sflustrowani najczęściej byli pracownicy piszą rozżaleni i obrażani na cały świat i firmę w której pracowali i dobrze że już tacy nie pracują/maruderzy !!!

Prawda zawsze wyzwala :)
@Jacek

Być może nie może podać swoich danych ponieważ aneks umowy zabrania mówienia o firmie źle pod groźbą kary finansowej? Pierwszy raz udzielam się w dyskusji i jestem w stanie niemalże ze 100% pewnością rozpoznać kto komentuje na tym portalu :)

A

Czy jest możliwa praca zdalna?

@A

Tak. Wszystko zależy od stanowiska i ustaleń. Dużo osób pracuje w organizacji zdalnie .

Czy Massi Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Phi

Karta Multisport? Niedoczekanie. Socjal bardzo ubogi. Żenada. Pracuje tu ale jeśli chodzi o dodatki to wielki minus...

Buhaha

Kartę jaką? Tam nawet na święta nie ma porządnych prezentów. Nie ma ani multisportu ani żadnych innych benefitów !

Proszę o informację jak wygląda rotacja pracowników w firmie massi? Czy są wolne etaty?

jaczynieja
@Zainteresowany

Rotacja przybrała nienaturalne rozmiary. Wystarczy spojrzeć, że w kółko są te same ogłoszenia. Każdy nowy kto przychodzi, ten nie spełnia wymagań, albo nie wytrzymuje atmosfery i zmyka. A jak już ktoś posiedzi dłużej tzn. max rok, to robi się z niego ofiarę losu lub nieudacznika i wywala lub uprzykrza pracę.

@jaczynieja

Szkoda że nie powiesz szerzej o jakim dziale mowa. Tak firma wprowadziła zmiany w dziale obsługi klienta i w dziale księgowości. Firma idzie zgodnie z wartościami i najwyraźniej osoby nie podołały wyzwaniom jakie są w firmie rozwijającej się i najlepszą co zrobić uciec :) . Generalnie w firmie atmosfera, jest na wysokim poziomie, dostęp do zarządu jest na każde zawołanie. Jeżeli planujesz siedzieć i nic nie wnosić, liczyć tylko czas to nie ma co się fatygować. Ja pracuje już dłuży czas w firmie, i nie mogę narzekać. Cieszę się że mogę wnosić wartość i idę do góry ( rozwijam się ) .

Jac123
@Jacek

Bardzo ciekawe ale żeby uciec to trzeba powodu a nie bo tak w tych czasach ludziom zależy na pracy i nie uciekają, jak w pracy jest dobrze i są szanowni. Ściema i tyle.

Heniek
@Jacek

Jacku w którym dziale pracujesz ? Nie pamiętam....

pan x
@Zainteresowany

Ludzie szybko przychodzą, ale jeszcze szybciej odchodzą

;)
@Jacek

wow! co za wspaniała firma, w której "dostęp do zarządu jest na każde zawołanie" i ma swoje wartości. To prawda atmosfera jest na poziomie, piętro wyżej już nie, bo to za wysoki poziom. A skoro wiemy, że jest duża rotacja, to kto: 1. pracuje już dłuży czas w firmie - pracuje dłuższy czas i jest zadowolony? - nie mogę narzekać - mogę wnosić wartość - idę do góry ( rozwijam się ) (usunięte przez administratora)

Tomasz
@Zainteresowany

Siedem lat na rynku, trzeci zespół handlowy, drugie logo, mentalność właścicieli bez zmian ????

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
maciej

Czy są rekrutacje do działu logistyki/importu/współpracy z dostawcami? Czy firma posiada biuro w Warszawie?

@maciej

Tak prowadzimy nabór na to stanowisko. Proszę przesłać swoje CV na adres hr@massi.pl. Zapraszamy Mamy również biuro w centrum Warszawy.

MaUr

Jeśli by tak było jak piszesz firma by się nie rozwijała/rosła a to widać w rynku i chociażby to że są na rynku już dobrych parę lat biorąc pod uwagę ogromną konkurencję w tej branży i z mega zapleczem/budżetami na marketing. Ludzie odchodzą tylko trzeba sobie zadać pytanie DLACZEGO ? Może sobie nie radzą a właściciel oczekuje WYNIKÓW tak jak każdy kto miałby własną firmę.

@MaUr

Może właściciel powinien się zastanowić czemu ma tak dużą rotację pracowników i niepochlebne opinie. Wychodzenie z założenia, że właściciel oczekuje to takie w jedną stronę. Warto się zastanowić czego oczekują obie strony, bo to że właściciel oczekuje i będzie zadowolony nie przekłada się na oczekiwania i zadowolenie pracownika. Takie proste, a jakie trudne w praktyce.

@Hahaha

Takie prawo i przywilej WŁAŚCICIELA !!! Właściciel płaci i wymaga jeśli ktoś ma z tym problemem może sam zostać właścicielen....Jakie to proste

@MaUr

I wszystko w temacie. Płacę i wymagam. Pan i niewolnik. Super postawa. Nic dziwnego, że rotacja duża i opinie niepochlebne.

@Hahaha

Ktoś kto chce pracować nie ma z tym problemu dobrze że jest ich większość, gozej z tymi co nic NIE robią, narzekają a chcieliby brać kasę za nic twierdząc że wszyscy źli wymagający, winni za jego niepowtarzalna itd....Reasumując JAKA PRACA TAKA PŁACA tyle w tym temacie. Podkreślam że nie jestem pracownikiem tej firmy i jest to obiektywna moją opinia na podstawie przeczytanych wpisów.

Przepraszam za blad/literówka,zamiast NIEPOWTARZALNA powinno być NIEPOWODZENIA

@MaUr

Nie jesteś więc pracownikiem tylko obiektywnym obserwatorem. A to ciekawe. Komentujesz z pozycji właściciela. Potwierdzasz, że rekruter miły, a ci co odeszli wszyscy to maruderzy i lenie biorący kasę za nic. Reagujesz emocjonalnie będąc tylko obiektywnym obserwatorem wątku obcej dla Ciebie firmy... i wnioskujesz z zamieszczonych komentarzy, że ludziom się pracować nie chce. Przeczytaj raz jeszcze komentarze bez klapek na oczach. Podpowiem Ci tylko, że nigdzie nie padają słowa, że ktoś nie będzie pracował, bo kasa za mała tylko, że coś jest bardzo nie tak, bo rotacja duża i odchodzą zaangażowani ludzie. Skoro jesteś obiektywnym człowiekiem to skąd w ogóle takie śmiałe i bezczelne stwierdzenia, że byli pracownicy tej firmy to lenie i maruderzy.

@Hahaha

Bo większość zaznaczam nie wszyscy negatywne opinie piszą nieudacznicy,lenie,roszczeniowcy, którzy wyłącznie skarżą się na wszstko i wszystkich oskarżając/szukając winnych swoich niepowodzeń a 25 lat w handlu/doświadczenia pozwala mi redagować taką właśnie obiektywną opinię. Nie chce mi się już komentować w tej sprawie.... Grochem o ścianę Powodzenie życzę z takim podejściem i nastawieniem skończyły się czasy płacenia za udawanie że się pracuje.

@MaUr

Jako były pracownik tej firmy, a obecnie dobrze prosperujący przedsiębiorca stwierdzam, że takie nastawienie do ludzi i pracowników jest rodem z lat 90-tych. Pracownika trzeba słuchać i mieć tą umiejętność prowadzenia za sobą i wyciągania talentów. Powiedzenie płacę Ci i rób co każę bez gadania, bo będę niezadowolony to zawsze się kończy źle. Każdy ma swoje podejście. Ja nie postrzegam ludzi jako leni i nieudaczników. Mam 20 lat doświadczenia i wiem, że czasy czerwonych organizacji się skończyły i ten system zarządzania nie sprawdza się w ogóle. Za powodzenie nie dziękuję. Nie jest mi potrzebne. Mam zgrany zespół. Mogę liczyć na ludzi z którymi pracuję, bo widzę w nich przede wszystkim ludzi, a nie nieudaczników i leni. Wiem jedno, że praca w tej firmie dała mi takiego kopa do tego co teraz robię, że robię wszystko żeby z firmami z takim nastawieniem do otocznia nie mieć nic wspólnego. Radzę przejrzeć na oczy.

@Hahaha

To dlaczego takie biadolenie na swój los w firmie której się pracowało trzeba się zająć swoim obecnym biznesmen a nie bezproduktywnym pisaniem komentarzy a tak na marginesie nie zrozumieliśmy się wogóle co do treści moich wypowiedzi.....i tu "pies pogrzebany"

@MaUr

Widocznie mam tak dobrze zorganizowany czas, że starcza go na śledzenie i aktywne uczestniczenie w wątku, który mnie również dotyczy. Tym bardziej, że osoba która nazwa się postronnym obserwatorem pisze, że ja jako były pracownik jestem leniem i maruderem i za nic była mi kasa wypłacana. Jestem w stałym kontakcie z pracownikami firmy. Nie pozwolę na obrażanie siebie i ich. Są to wartościowi ludzie. Pytanie do Ciebie, dlaczego jako przedsiębiorca i postronny obserwator masz prawo zarzucać mi jako byłemu pracownikowi lenistwo i maruderstwo, i czemu zajmujesz się sprawą, która jako postronnego obserwatora Cię wcale nie dotyczy. Mam prawo wypowiadać się w sprawie, która mnie dotyczy. Pytanie-w którym momencie biadole?

@Hahaha

Po pierwsze przede wszystkim nie jesteśmy na ty po drugie czytanie ze zrozumieniem nie pisałem kogo konkretnie wpis dotyczy na pewno nie pracowników tej konkretnej firmy/osób a ogólnie po trzecie sam Pan sobie przypisał powyższe epitety Nie mam zamiaru kontynuować już i tak przeciągającej się wymiany zdań a jako niby doświadczony biznesmen dał się Pan wciągnąć w umyślnie zastawioną "zasadzkę" mimo wszystko raz jeszcze życzę powodzenia we własnym biznesie.

@MaUr

umyślnie zastawiona "zasadzka". Żenujące...

Nicki
@MaUr

Lenie, nieudacznicy, roszczeniowcy....??!! Po 1: od tego jest ten portal aby wyrażać swoją opinię. Moje poczucie sumienia skłoniło mnie do napisania tej opinii po to, aby inni znali subiektywną prawdę. Tak, subiektywną. Jednak staje się ona obiektywna patrząc na to, że inne osoby mają bardzo podobne zdanie i uciekają. Po 2. te wszystkie obelgi wymienione w poprzednim punkcie to najzwyklejsze (usunięte przez administratora) - nie zna Pan nas. Ale cóż, najlepszą obroną jest atak... tylko nie w przypadku inteligentnej wymiany zdań Jeśli czuje się Pan dobrze w tej firmie to gratuluję. Ja jednak mając już trochę doświadczenia i wiedzy na temat tego, jak powinna wyglądać taka praca i relacje z pracownikami ciesze się, że jestem już gdzie indziej.

Q
@MaUr

Przecież tych dwóch braci co ukradło księżyc dumnie nazywających się zarządem to jest stan umysłu, który jest rozumiany jedynie przez nich samych A efekty ich zarządzania są w branży szeroko znane Podsumować można je jednoznacznie co roku cyrk odjeżdza a dwóch klaunów zostaje Gdzie cyrkiem nazywamy ludzi z marketingu sprzedaży itp Jedyną stałą w firmie Massi to chyba te Fokusiki i pustka towarowa gdy już wasz naganiacz namówi mnie na zakup

kandydatka

mialam rekrutacje do dzialu produktu w firmie Massi, mimo ze nie otrzymalam oferty mialam pozytywne wrazenie o firmie podczas rozmowy. Rekruter byl bardzo sympatyczny ale konkretny, informacje zwrotna dostalam w ciagu 2-3 dni od rekrutacji, powodzenia przyszlym kandytatom

@kandydatka

Potwierdzam, kompetentny rekruter, szybka reakcja/odoowiedź zgodnie z deklaracją.

prawda

Tragiczna atmosfera. Każdy tylko patrzy jak ci dogryźć lub cię wygryźć. Nie polecam, trzymajcie się z dala od tego syfu

HR
@prawda

Czy możesz podać obszar o którym mówisz ?

prawda
@HR

dzial obsługi klienta. udają przyjaźnie a skaczą sobie do gardeł i spiskują.

@prawda

Dokładnie. Firma niby rodzinna a atmosfera tragiczna. Jak się tylko wchodzi do firmy to czuć to.

Jaka umowa obowiązuje w Massi Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Dział HR

Podczas 3 miesięcznego okresu próbnego Firma Massi oferuje umowę u pracę.

Inna prawda

Pracuję w Massi już trochę czasu, jak dla mnie atmosfera jest bardzo fajna, każdy jest przyjazny i próbuje sobie pomóc. Widać, że właściciele mają pomysł na firmę i wiedzą co chcą robić. Polecam

Czy w obrębie jednego działu w Massi Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak, oczywiście. Firma stawia no rozwoj pracowników. Pracownicy którzy chcą się rozwijać, są zawsze doceniani.

Prawda

Niestety nie jest prawdą, że firma stawia na rozwój pracowników. Nie ma rekrutacji wewnętrznej, wszyscy liderzy zostali zatrudnieni z zewnątrz.

Pracownik Dop
@Prawda

Chyba nie jesteś na czasie, i nie prostujesz w Massi. Ostatnio nawet była wewnętrzna rekrutacja ????. Poco piszesz takie (usunięte przez administratora)

Jac123

Tak i dzieki temu tyle ogloszeń. Ściema za sciemą.

Jacek

Polecam firmę - miałem możliwość wzięcia udziału w rekrutacji . Profesjonalne podejście !. Akurat ja nie zostałem wybrany, ale kontakt pozostał. Widać ze właściciele wiedza co robią.

Jack123
@Jacek

Ta jasne na pewno to jest prawda

Zenek

Witam wszystkich , mam pytanie jaka flota aut dla koordynatorów ma massi, i na jakie zarobki można liczyć, dziękuję za informacje

@Zenek

Flotę samochodowa posiadamy - Fordy

Adrian Breś

W tej firmie jedyną pewną i stałą rzeczą jest ZMIANA. Większość osób za zmianami nie przepada i to często jest powodem, iż nie osiągają one wyznaczonych celów. Młodzi właściciele firmy Massi od samego początku stawiają sobie i pozostałym pracownikom wyzwania. Mierząc się z nimi każdy ma możliwość doświadczenia nieustannego ROZWOJU wśród ZAUFANYCH LUDZI, którzy najbardziej cenią sobie JAKOŚĆ i przyjazną ATMOSFERĘ. Jako osoba odpowiedzialna za powstanie i rozwój Działu sprzedaży w firmie Massi, mogę zapewnić każdego obecnego i przyszłego pracownika, że bez zmian żadna z wyżej wymienionych wartości nie przetrwa, a są one przecież siłą napędową firmy. Wszystkich byłych pracowników pożegnaliśmy za porozumieniem stron, więc nie widzę powodów, dla których warto się pochylać nad przeszłością, której już nie zmienimy. Świat idzie do przodu, a my razem z nim - tyle że w trochę szybszym tempie :))

bzw
@Adrian Breś

Witam. Jeśli tak szanują Państwo pracowników to dlaczego mimo zapewnień o spotkaniu rekrutacyjnym podczas wstępnej rozmowy telefonicznej był brak kontaktu z Państwa strony? Data i godzina miała być przesłana po zakończeniu rozmowy. Z szacunku dla drugiego człowieka można powiedzieć już na etapie rozmowy telefonicznej, że dana osoba nie pasuję. Szkoda, że chwalą się Państwo w ogłoszeniach, że firma jest przyjazna pracownikom itp., a wpadka już na pierwszym etapie rekrutacji.

Parker

Tragiczna atmosfera i tyle

Obserwator
@Parker

I to byłaby odpowiedź na to jak co chwilę wystawiają ogłoszenia o pracę na kilka stanowisk. Pewnie nikt tam nie chce pracować. A ogłoszenia już chyba są wszędzie. Niedługo zobaczę je w swojej lodówce ????

@Parker

Paker. Chyba powinieneś również brać pod uwagę że firma się rozwija. Twoja opinia to nie jest dodatnią wartością . Jak widać firma ceni sobie osoby z którymi chce pracować. Ja byłem na rekrutacji i widać że firma kładzie nacisk na ludzi z jakimi chce pracować. Osobiście chciałem pracować w firmie MASSI lecz dostałem informację iż na stanowisko które aplikowałem rekrutacja się zakończyła i za to również cenie firmie iż wysyłają informację o zakończonej rekrutacji. Pisać można wiele ale najlepiej spróbuj sam a nie piszesz komentarze..

bzw
@Jacek

Dzień dobry. I tak i nie, odnośnie tego czy firma się rozwija. Moim zdaniem ogłoszenia o pracę pojawiają się dość regularnie, na te same lub podobne stanowiska. Jeśli się rozwijają to super, a jeśli jest rotacja? To o czymś świadczy. Przeglądając archiwalne ogłoszenia o pracę można złapać się za głowę. Pytania rodem z podręczników dla rekruterów itp. Nie będę się zagłębiach w ten temat. Napiszę jeszcze o procesie rekrutacji w tym roku i braku szacunku dla potencjalnego pracownika. Najpierw odbyła się rozmowa telefoniczna podczas której osoba dzwoniąca po wstępnym wywiadzie zapewnia, że prześle smsem datę godziny spotkania już w firmie po czym jest już zero informacji, brak wiadomości o spotkaniu. Temat zamknięty. Czy nie lepiej nie kłamać, że wyślę się informację o dacie spotkania i powiedzieć,przez telefon że na tym etapie dziękujemy.

Właściciele myślą że stworzyli markę i mogą robić co chcą zarówno na rynku jak wśród pracowników. Atmosfera pracy bardzo zła pracownicy patrzą wilkiem na siebie.(usunięte przez administratora) Pytanie jak długo są jeszcze w stanie utrzymać się na rynku .

Wiesio

Witaj.A jaka atmosfera w dziale handlowym? Dlugo pracowales? Startuje na specjaliste ds.sprzedazy Pozdro

@Wiesio

Nie polecam w żadnym wypadku lepiej iść do Biedry na kasę.

Magdalena Pływaczewska
@anonymous

@Wiesio, zapraszam Cię do złożenia aplikacji. W trakcie rekrutacji będziesz mógł nas lepiej poznać i samemu ocenić, jak działamy, co jest dla nas ważne i dlaczego stawiamy na wyjątkowych ludzi. Do zobaczenia (mam nadzieję :), Magdalena Pływaczewska, Kierownik Biura Obsługi Partnerów

Wiesio
@Magdalena Pływaczewska

Dziekuje za zaproszenie,ale juz skladalem aplikacje i po rozmowie wstepnej przez telefon ,nie otrzymalem dalszej mozliwosci zaprezentowania sie na rozmowie rekrutacyjnej. Serdecznie pozdrawiam i życzę owocnej rekrutacji:)

Monika Kaniewska

że co? dyrektor nie wyjściowy!!!Oj bardzo wyjściowy akurat!!!

Adrian Breś

Proszę przedstawić się wszystkim na forum z imienia i nazwiska, a ja, ten „niewyjściowy dyrektor” chętnie odnajdę Pańskie CV, być może spotkamy się, a następnie podzielę się tutaj opinią na temat Pańskiej kandydatury. „Ludzie zapomną co powiesz. Ludzie zapomną co zrobisz, ale ludzie nie zapomną jaką stanowisz wartość i co po sobie pozostawisz”. Pańska wypowiedź ukryta za wymyślonym nickiem nic, moim skromnym zdaniem, nie wnosi.

Kan
@anonymous

Wyczerpująca odpowiedz.... może byś opisał jak i co.

Wiedzący
@Adrian Breś

NIe znam tej firmy, ale w Pańskiej wypowiedzi tyle złości ... do tego groźby , a w podtekście braku szacunku do kandydata na pracownika co to by menago chciał od razu oceniać po CV - to jakie podejście jest do pracownika który już pracuje?... Smutne

jeszczeTuSiedze

Dramat ,jak jedna nieudolna osoba swoimi zarządzeniami może zepsuć dobre relacje w zespole

Pracowała- zrezygnowałam
@jeszczeTuSiedze

Najprawdziwsza prawda. Tylko wspaniałych ludzi odeszło- zostało zwolnionych. Bez nich to już nie to samo. Szkoda :( A podobno liczą się wartości- człowiek.

Serio, serio

O kim mowa?

Koordynator
@jeszczeTuSiedze

Zgadza się, nie warto - "być skazanym na współpracę" z osobą, która totalną ignorancję, niewiedzę i brak umiejętności przykrywa ekstremalnym chamstwem.

bialuty
@Koordynator

Czy chodzi o kierowniczke ?

nazywajmy rzeczy po imieniu
@bialuty

chyba raczej o wszechstronnego kierownika

Serio, serio..
@nazywajmy rzeczy po imieniu

A to tam jest teraz jakiś kierownik?

@Koordyntor
@bialuty

Czyżby ktoś tu się poznał na "owej" osobie? Szkoda, że tak późno...

Życzliwy...

Jeśli jesteś osobą ze swoim zdaniem i światopoglądem , nie dasz sobie wejść na głowę, nie chcesz być wykorzystywany- to miejsce nie jest dla Ciebie. Chyba, że lubisz się podlizywać i zmieniać się na siłę, na potrzeby kogoś... Podporządkujesz się, będziesz siedział cicho i słuchał poleceń- zagrzejesz miejsce... Kiedyś- poleciłbym z czystym sercem, teraz- przykre, ale NIE...

Życzliwa...
@Życzliwy...

Życzliwy za co Cię zwolnili ???

Życzliwy...
@Życzliwa...

...i tu 'pudło'. Kto powiedział, że to oni mnie zwolnili...

Ciekawość
@Życzliwy...

Życzliwy, co się w takim razie zmieniło, że teraz już nie jest w porządku?

Podobne odczucia
@Ciekawość

Może warto zadać sobie pytanie 'kto' to wszystko zmienił i spowodował odejście tylu osób...

Tomasz Mielcarek

Jak już dyrektor sprzedaży dodaje komenty na goworku to musi być dramat.

Niedoszły pracownik
@Tomasz Mielcarek

Własnie czytałem, jak dyrektor musi bronić firmy na gowork znaczy, że nie jest dobrze. Zastanawiałem się nad wysłaniem CV już się nie zastanawiam. Panie dyrektorze jest opcja zapłacenia gowork za usuwanie komentarzy może firma da budżet

XD
@Niedoszły pracownik

Ej, no co został wywołany do tablicy to się broni i bardzo dobrze. Od tego jest to forum, żeby firma nad nim czuwała i odpowiadała na zarzuty. I zrobiła to na tyle dobrze i autentycznie, że patrząc na to z zewnątrz aż się chce iść na rekrutacje

treska
@XD

Właśnie po to jest gowork żeby wypowiadali sie i pracownicy i ci z firmy. tylko wtedy mamy pełny ogląd sytuacji

Maciek P.

Pracowałem w firmie Massi jako magazynier. Poleca firmę szef odpowiedzialny za magazyn był wyrozumiały . Gdy potrzebowałem wsparcia zawsze otrzymywałem . Odszedłem z firmy z powodu przeprowadzki do innego miasta . Polecam firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Massi Sp. z o.o. - Białuty

• Jak się pracuje w Massi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Massi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Massi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Massi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Massi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Massi Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 83 ocen.
  • 33B
    05-870 Białuty