Opinie o Rafał Małkowicz Decodesign w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rafał Małkowicz Decodesign, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rafał Małkowicz Decodesign na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Małkowicz Decodesign w Kraków

Łucja Nowy wpis

W firmie Decodesign szukają teraz Przedstawicieli handlowych - ogłoszenie można znaleźć w Internecie. Piszą, iż oferują stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia do pracy. Wszystko ok, ale czy ktoś się orientuje, na jakie zarobki można tam liczyć na start?

mario Nowy wpis
@Łucja

3 koła i depresje

Klient Nowy wpis
Klient

Panie Rafale proszę porozmawiać z pracownikami oraz sprawdzić treść ofert na znanym portalu aby klientów nie wprowadzać w błąd. Nie miłe to jest jeśli na aukcji roleta kosztuje 47zl i można zmniejszyć wymiar bezproblemowo w tej samej kwocie to dlaczego pracownik żąda za roletę 65zl . Chyba ze to jest taka Pana strategia firmy, wtedy proszę podać nr tel do Pana a klient będzie miał możliwość wysłuchać Pana tłumaczeń. Na chwile obecna nie polecam takich rozwiązań ale to tylko moja opinia

Joanna Nowy wpis
@Klient

Szanowny Panie, odpowiadając na Pana wpis: - po pierwsze dokonał Pan wpisu na portalu poświęconym ocenie pracodawców, a Pana wpis dotyczy zakupów; - po drugie: masło producenta XXX kosztuje w sklepie X 4 zł, w sklepie Y 5 zł, a w sklepie Z 6 zł. Pan jako konsument ma prawo dokonać wyboru miejsca zakupu towaru. Zachęcam do bardziej przemyślanych wpisów.

budziwuj

Niestety zgadzam się w powyższym. Dodatkowo oczywiście na kwitach najniższa krajowa

Ja.

Uwagi co do pracy w tym zakładzie żeby było lepiej. Szef powinien spotkać się w końcu z pracownikami!!! Zacząć z nimi konkretnie rozmawiać bez obecności rodziców bo to on jest szefem a nie oni, im należy się już odpoczynek, potem przelewają swoje humorki na pracowników. Problem w tym że niektórzy się boją wyrazić swoje zdanie. Zostawiać opinie dla siebie i wyciągać wnioski, (NIE SPOWIADAĆ SIĘ IM) . Przede wsytkim wybrać kierownika zmiany, osobę która adekwatnie do PENSJI będzie zarządzać reszta ekipy i ich pracą, bo praca to praca, znajomi to znajomi, trzeba to rozróżniać i patrzeć na siebie i na swoje obowiązki, oczywiście też pracując jak równy z równym. Pytać i opierać swoje decyzję na zdaniu stałych pracowników, docenić ich, bo to dzięki nim ta firma funkcjonuje, a nie na oślep wprowadzać zasady które starzy sobie wymyślą i tylko utrudniają prace. Co do firmy nie będę się czepiać, w miarę dobrze wspominam pracę, czepiam się tylko sprawiedliwego funkcjonowania, bo znów ogłoszenie. Zwalniacie pracowników w oparciu o opinię rodziców. Nie trzeba się lubić ważne że ktoś pracuje, a tam zwalnia się kogoś jak nie spodoba się mamusi albo tatusiowi. W skrócie... Człowieku, słuchaj ludzi nie rodziców, masz już chyba ten odpowiedni wiek żeby samemu podejmować decyzje w oparciu o wiedzę i opinie pracowników. Tak powinno być w każdej firmie. A do ludzi pracujących, odezwijcie się w końcu i wyraźcie chęć współpracy, tym bardziej że może być lepiej nie tylko dla was ale i dla całej firmy. Każdy pracuje na swój sukces, szef jest zadowolony=wy jesteście zadowoleni i może nagradzani za pracę. Moje spostrzerzenia są oparte na sytuacji w nowej pracy, widzę jak dobrze funkcjonuje praca i jak powinna funkcjonować też tam z uwagi na pracowników.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rafał Małkowicz Decodesign na stanowisko Przedstawiciel handlowy do sieci marketów budowlanych Mrówka (Grupa PSB)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Rafał Małkowicz Decodesign w mieście Kraków, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Małkowicz Decodesign - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rafał Małkowicz Decodesign
1/5 Na podstawie 1 ocen.