Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

zielonogórzanin

Firma otworzyła oddział w Zielonej Górze - aplikował ktoś ? Ktoś pracuje ? Jak wygląda sprawa wynagrodzeń i czasu pracy ?

Olimpiada w jarzynowie

@Ff Tak chwalisz martex to idź do tej firemki do Będzina na Zagórska na czterobrygadówkę. To zobaczysz jak szybko zatęsknisz za fiege.

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cwane wozy

Wielka firma na Europę a nawet głupiego multisportu nie ma. Już nie wspomnę o premii rocznej czy miesięcznej max 15%. Najłatwiej jest okłamywać nas ludzi.

Dawid

Nie chcę mi się z wami gadać

szukają kierownika działu obsługi klienta. dlaczego poprzedni odchodzi?

Video
@anonymous

Bo jest (usunięte przez administratora) i uciekł bardzo szybko. Nawet są męskie sekretarki (przydupasy) w biurach, które rządzą lepiej niż ich własny kierownik, który siedzi u sekretarki w kieszeni!!! Karczek nie jest kierownikiem i chłopaki od niego ze zmiany są nareszcie wolni, najlepszy dział to kontrol stok, a tak to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Fiegus

We Fiege nie jest źle dla nowych, ale jak to ostatnio jeden z kierowników zmiany powiedział , my starsi pracownicy zostaliśmy wydymani. Idiota po 2 latach ma tyle co magazynier po 10 latach.

Ff

Nie warto, pozdro. Idź do martexu fajnie płacą spoko robota, to jest w polonia logistyk

San Bernadino

Witam serdecznie wszystkich pracowników oddziału w DG, od kilku miesięcy nie jestem już pracownikiem firmy Fiege ale to co tutaj wypisujecie woła o pomstę do nieba. 90% z was ma tą firmę głęboko w 4 literach, zero zaangażowania, smsy w regałach, pobieranie dla sztuki byle by coś przywieść, bajerka w każdym regale, przerwy po 15 min. Myślicie, że tego nie widać. Zazdrość i zawiść na każdym kroku, obgadywanie i nic nie robienie do tego jesteście pierwsi ale do pracy to już brak chętnych, nikt was tam nie trzyma dajecie wypowiedzenie i szukacie innej pracy. 2500 tyś to mało! doliczcie do tego jeszcze z 300 zł premii oraz jakieś 100'' i zrobi się 2500 na rękę w, której firmie w okolicy macie tyle! Porównujecie prace w Brembo do Fiege to chyba jakaś kpina, połowę dnia przełazicie i przejeździcie na reach truckach i ciągle wam mało co roku jest podwyżka i dobrze wiecie, że będzie to 100 zł ale zawsze jest lament. Jesteście robolami i nic więcej nie dostaniecie, no może lider teraz będzie miał 3500 :) Zastanówcie się ile dobrych pracowników odeszło w tym roku, ale naprawdę solidnych, którzy mieli sporą wiedzę i trzymali ten bałagan w kupie! Czy ktoś próbował ich zatrzymać, czy coś im proponowali... raczej znacie na to pytanie odpowiedź, więc wracając do głównego tematu a są nim oczywiście pieniądze to też uważam, iż ,,starzy'' pracownicy powinny dostać przynajmniej te 3200 brutto za wysługę ale tylko ci, którzy na to zasługują.

@San Bernadino

Pindolenie !!!

Never
@San Bernadino

Dużo prawdy jest w tym co piszesz. Mimo to że Grześka na zmianie sie spoko pracuje to zawiści, zazdrości, chamstwa i gadulstwa nie brakuje wśród starych magazynierów.

Avatar

Haha FIEGE do kasacji....Ta firma juz jest spisana na straty.Dali podwyzki takie ze (usunięte przez administratora) az sciska hehe. Ale to tylko wina tych co siedza na stolkach i nic nie robia.

Pseudo podwyżka

Młody przychodzi do pracy lat 22 i ma 2500brutto. Stary lat 37 z 11 letnim stażem w firmie ,zarabia 2800brutto .Gdzie tu logika?Młody po dwóch latach ma tyle co stary. Nie będę obrażał nikogo, ale jak patrze co się dzieje ,to żal (usunięte przez administratora) ściska, że tak to zrobili .

Czesio666

100 brutto. Potwierdzona informacja, zastanówcie się poważnie nad rolą kolegów z Ukrainy, oni zawsze będą chętni do pracy, więc myślę że nie ma co za dużo wymagać od tej firmy. Naj rozsądniej po prostu zmienić pracę według rozsądku.

@Czesio666

W błąd wprowadzasz ludzi. Od roku 2018 zarobki na najniższym progu będą wynosić 2800 brutto. O reszcie progów dowiesz sie na spotkaniu. Pakiet socjalny ma być nie za bardzo ciekawy aczkolwiek będą karty multisport , bony na wielkanoc oraz na święta BN w wysokości 300 zł brutto. I tyle w tej firmie dostaniesz. Jak chcesz więcej to szukaj sobie innej pracy gdzie ci będzie lepiej. Powodzenia.

Ktoś
@Roberto S.

Skąd takie masz newsy? prezentacji nie było...

Igor
@Roberto S.

Panie, Robercie skąd takie informacje, 2800brutto to tam nie mają ludzie którzy pracują od początku firmy, jeżeli świeży pracownik ma mieć 2800brutto, to moim zdaniem pracownik, który pracuje tam ok. 8 lat powinien dostać ok. 3500brutto, ale bez obrazy jest to nie możliwe gdyż niestety, ale pracodawca jest zbyt chytry by dać tyle pracownika, których powinien szanować, a niestety gdy tam pracowałem to było inaczej.... Jest obok kilka firm, które proponują od razu 2700/2800 brutto, a u was trzeba pracować 10lat by mieć podobna stawkę. Pozdrawiam

Kris
@Roberto S.

Panie Robercie z całym szacunkiem, ale śmieszne jest co Pan pisze 2800 brutto na start chyba w snach hehe śmieszne na prawdę. Tam ludzie którzy pracują od początku firmy to nie mają takiej stawki, lepiej utrzymać w pracy doświadczonego pracownika niż świeża bądź Ukrainca, który i tak ma wyrabane na to co robi, bo za pół roku już do was nie wróci

@Igor

Przepraszam. The Specialist Kark & banda złodziei mi kazali tak napisać.

@Kris

myślałem że to naprawde śmieszne.. bo to jest K..A ŚMIESZNE !!!!!!!!!!!!!! SPECJALIŚCI JAK Z KOZIEJ D..Y TRĄBA

Brawo
@Czesio666

Czesio666, brawo miałeś nosa 100zl brutto brawo fiege 2800brutto najwyższa stawka i ta kwota jest osiągalna już po 2 latach, pracuje trochę dłużej i w zasadzie umiem robić tylko jedna rzecz i mam tyle co gość robi tu 10lat hehe dzięki kierowniku :)

100 zł BRUTTO !!!!!!!! Po 24 miesiącach pracownik przechodzi na najwyższy próg wynagrodzenia !!! Banda złodziei i decydentów !!!! WSTYD !!! WSTYD !!! WSTYD !!! Robić minimum LUDZIEEE !!!! Niech robi Ukrainiec !!! (który też to ma głęboko w czterech literach).Z każdym problemem iść do "specjalistów" którzy nic ale to nic kompletnie nie robią ! Wymyślacie głupoty. Żenada !!!!!!!!!

Czesio666

W Fidżi jest ok, setki som, o co wam chodzi, a grafik tesz jest ok. I dniuwka 1 stycznia??

Avatar

I co z tego ze zacheca nowych ludzi kasa ale co ze starymi pracownikami dla nich tez beda podwyzki??Jezeli nie to trzeba sie zwalniac...Nawet jak przyjada nowi pracownicy i poznaja kierownikow zmiany to zaczna sie zwalniac bo z glupim karczkiem nikt nie wytrzyma...

Misiu

Czy wiadomo coś na temat podwyżek w Fiege ,na przełomie grudnia i stycznia?. Kolejne doświadczone osoby odchodzą z firmy, a kilkoma złotymi ludzi nie zatrzymacie, ani nikt nowy nie przyjdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawid, wyżebrałeś coś konkretnego dla swoich pracowników???????????

Arni
@Misiu

chodzą słuchy ze ma byc to 200 zloty brutto. Jesli tyle będzie to po zimie odejda kolejne osoby pewnie

@Arni

Podobno w brembo są przyjecia od 3300 brutto na start. Dodatkowo benefity, przejazdy do i z pracy, bony, paczki, premie roczne, wczasy pod gruszą, szybkie terminy do specjalistów lekarzy poprzez wykupienie taniego dodatkowego ubezpieczenie medycznego.

Wieloryb
@Misiu

Dawid wyżebrał ale dla SIEBIE !!!!!!!!!!!!

@Misiu

Dyrektor wczoraj wygadał się że najniższa płaca od stycznia ma wynosić 2750 a najwyższa 3400. Premia ma być max 25%. Również ma być pakiet socjalny ale już nie zdradził bo wszystkiego dowiemy się w połowie grudnia.

Avatar

Ludzie obudzcie sie.Nawet jezeli podniosa z 200brutto to ludzi tym nie zacheca.Stawki w wiekszosci firm wachaja sie od 2700-3200 brutto na poczatek.W Fiege zarobic sie nie da.Nawet jezeli podniosa stawke to premie mala dadza albo wcale.W tej firmie zadanie jest takie masz duzo robic a nie zarobic hehe Pozdro dla tych ktorzy tam jeszcze pracuja....

tom

Wszyscy na karczka i artura. Zapomnieliscie o panu kierowniku po drugiej stronie? pan kierownik z inboudu. cham wiekszy niz karczek z arturem na dodatek terrorysta zlodziej. bylem na dodatkowych godzinach,na mówil mnie i wiecej nie pujde. wrzeszczał i wyzywał ludzi. wole nadal pikować u sebastiana który jest bardziej normalny niz ten pan. dziekuje i nie polecam. ludzie obudćcie sie i jak mozecie pracowac z takim billadenem.

ZIOMEK
@tom

Wróć do szkoły matole naucz się ortografii potem komentuj.

Zią
@ZIOMEK

Wielorybie tłusty ty bo ci tlenu braknie i binladen będzie smutny jak się zapowietrzysz

Avatar

W Fiege DG potrzebuja pracownikow bo wrzucili ogloszenie na info praca ale ciekawe czy zarobki podniesli??Bo jezeli zarobki stoja w miejscu to ludzie nie przyjada.A tym bardziej zmiany w kierownictwie tez by sie przydaly.Pozdro dla tych ktorzy jeszcze tam pracuja:-P

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.