Opinie o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IBP Instalfittings Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IBP Instalfittings Sp. z o.o. w Poznań

IX

IBP Instalfittings Sp. z o.o. co kilka miesięcy poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. jakości. Czym jest to spowodowane? Złym zarządzeniem w dziale jakości, kiepską jakością produkowanych wyrobów na zgodność z dyrektywą ciśnieniową, czy brakiem doświadczenia pracowników z jakością i certyfikacją wyrobu ciśnieniowego?

mm

Witam, jak wygląda praca w laboratorium? Jaka atmosfera panuje? Nie chodzi mi o to, żeby była cukierkowa i słodka, ale czy ludzie nie robią sobie pod górkę?

Hela

Temperatura w pracy jest nie do zniesienia 34 stopnie ????. Firma od lat nie chce nam założyć klimatyzacji. Nie wiedząc dlaczego. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest bardzo niesprawiedliwa. Pracuje tu 15 lat i nie mam nawet 18 zł.

Szymon
@Hela

Praca w wysokiej temperaturze jest bardzo uciążliwa dla pracowników. Może jeśli będzie więcej zgłoszeń dotyczących tego problemu, pracodawca podejmie jakieś działania dotyczące klimatyzacji? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to warunki zatrudnienia zawsze można negocjować i próbować zmienić je na bardziej Ci odpowiadające. Myślisz, że mogłabyś zawalczyć o podwyżkę? Napisz więcej o warunkach pracy w IBP Instalfittings.

Stahu
@Hela

Skoro pracujesz tyle lat, to znaczy ,że akceptujesz taki stan rzeczy. Nikt za Ciebie umów nie podpisuje.

New

Jak kształtują się zarobki na start i jak to wyglada w dalszym okresie?

Firma IBP Instalfittings Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Jo

Na hali 30 stopni plus maseczki obowiązkowe nie da się oddychać !!!!

Co

Dzwon do kadr

????

Rozumem że o CNC chodzi ????????

To jak 20 kwietnia do pracy pozdro

Spoko

Co firma myśli o pandemi koronawirusa czy myśli o postoju bo w firmie a szczególnie w szatni trochę ciasno co ?

Witam.W związku z "Koronawirusem" panującym na całym świecie w firmie jest zakaz witania się i podawania sobie ręki.Lecz nie zachowujemy odstępu między sobą rozmawiając przy innych pracownikach.A ochroniarz pytając mnie o coś,to bardzo blisko podszedł.Zaczął rozmawiać aż to poczułem na twarzy ślinę tego pana.Mierzenie temperatury po wejściu do firmy nie jest dokładne bo jak się ma 33,8 lub 34,9°C(lub czerwony wyświetlacz tego urządzenia) to niby przekazuje że chyba "urządzenie" nie jest sprawne.A jeszcze jedno bo ochrona nie nosi maseczek na twarzy.Na hali pracujemy jak gdyby nigdy nic się nie działo w kraju.

X bryy

po nowych zakazach i nakazach ciekawe w jaki sposób firma planuje zorganizować pracę gdzie w IBP wszędzie ciasno a zachowanie odległości jest raczej mało realne :( podczas gdy większość pracuje on-line pracownik pracujący na cała resztę ma narażać zdrowie a być może i życie (usunięte przez administratora)

Nie wiem o co Wam chodzi Super firma Dyro mega spoko

Yyy

Brak szacunku dla starych pracowników. Przerzucanie na inne stanowiska. Ukraińców traktują lepiej niż nas.

Radek

Jeśli komuś brakuje chęci do pracy to dobra firma jak IBP Instalfittings też nie będzie odpowiednia bo takie firmy są wymagające.

cześć, w ostatnią sobotę odbyła się 8 firmowa kolacja wigilijna w hotelu Andersji. Przyszło ponad 350 osó i wszyscy się mega bawili. Jedzenie smaczne, wino od kolegów z Hiszpanii, zespół muzyczny oraz atrakcje suuper. Wszyscy byli zadowoleni. Jak to się ma do wizerunku firmy krzaka , którego można wyrwać, jak to się ma do waszych opini?

Temperatura w firmie jest bardzo uciążliwa. Klimatyzacji firma założyć nie chce. Wynagrodzenia są bardzo nie sprawiedliwe. Po piętnastu latach pracy 17.50 na godzinę.

Sebastian

W jaki sposób tłumaczy się firma? Efektywność pracowników spada w niekomfortowych warunkach, może to byłoby dobrym argumentem w rozmowie z szefostwem? Jakie wynagrodzenie mają nowi pracownicy, skoro osoby z 15-letnim stażem mogą liczyć na nieco ponad 17 zł? Czy oprócz podstawy są też jakieś dodatkowe bonusy i premie?

No
@Sebastian

14,50 stawka nowego pracownika 0.20gr co roku podwyżki przez 15 lat daje 3 zł to wychodzi 17,50 po 15 latach.

Kola

jeśli masz takę stawkę to na nią zasługujesz, pewnie nie chce ci się robić i myśleć. Ja pracuję trochę ponad 6 lat mam 25,76, premię zawsze mam na maksa a teraz jeszcze większą co kwartał dodatek za nie chorowanie i z wniosków racjonalizatorskich ponad 16 tysi w tym roku. Mnie się podoba

@Kola

No wiemy kolego ,że na miedzi macie takie stawki ????

Hela

Są takie prace, że nie wiem jak byś się starał to i tak nie zrobisz normy. Taka jest sprawiedliwość w tej firmie. I Na premierę nie ma co liczyć. A są takie że można wyrobić prawie 200% Z wielkim spokojem i bez pośpiechu to zawsze mają premie i czas na wszystko To takie nie sprawiedliwe. To po co się starać jak i tak nie zarobisz!!! ????

@Hela

a to ciekawe, jak wszyscy w dziale pracowali na premię to wszyscy premię mieli, a jak masz zapracować indywidualnie to nie da rady. Może się nie chce pracować i musisz mieć czas na palenie.

Kola

Jeśli jesteś mobbowany to jest skrzynka antymobingowa to napisz skargę i będzie rozpatrzona. IBP wprowadziła jako pierwszy walkę z mobbingiem i już kilka spraw się odbyło z różnymi wynikami.

Czytam te wasze opinie i jestem zdziwiony skąd tyle głupoty i kłamstw. Czy to wam poprawia nastrój? Jeśli jest tam tak źle to dlaczego się nie zwolnicie? Jeśli jest jak piszecie to na pewno pracę znajdziecie, w lepszych warunkach i za większe pieniądze. Chociaż z tego co wiem to już kilku, którzy próbowali wrócili z powrotem. Z tego co wiem płace nie jest taka zła na początek otrzymujesz 16,50 plus premia oraz dodatek za niechorowanie, umowa o pracę od samego początku. Jeśli chodzi o klimatyzację, to klimatyzacja jest zainstalowana, na niektórych działach pracownicy wyłączają bo za zimno, w zimę można chodzić w krótkim rękawie. Premia indywidualna jest w okresie testowym dla 32 osób jednak ustawia się długa kolejka aby dołączyć do grupy testowej, więc chyba nie jest tak źle. Po za tym z każdym problemem można iść do Dyra i nie słyszałam aby komuś odmówił pomocy.

Na hali w obrębie miedzi, XL i B-Press jest 31 stopni. Jest okropnie. Ciężko wytrzymać w takich warunkach. Mają nas gdzieś. I to w październiku taka temperatura. ????

Jan

Czy nie ma możliwości zamontowania klimatyzacji lub ustawienia wiatraków, żeby temperatura była niższa? Jeżeli więcej osób zgłosi to przełożonemu, może weźmie pod uwagę poprawę warunków pracy. Jak myślisz?

@Jan

Możliwość jest, tylko żal pieniędzy. Wiadomo, że zawsze chodzi o pieniądze.

IBPnowadopracy

Witam, widzę że rekrutują do księgowości. Czy zespół się powiększa? Jak wygląda praca w księgowości w tej firmie? Jaka jest atmosfera w zespole? Jaki jest przełożony, jaki ma styl zarządzania? Czy zdarzają się nadgodziny? Jaki pakiet świadczeń dodatkowych socjalnych? Czy da się wyciągnąć 5 tys zł miesięcznie na rękę? Pozdrawiam i dziękuję za informacje

Sebastian
@IBPnowadopracy

Również jestem ciekaw kwestii które poruszyłeś. Na forum panuje spory ruch, więc liczę że już niedługo ktoś napisze coś więcej na ten temat, każda szczera opinia jest bardzo cenna i pomaga potencjalnym kandydatom do pracy, warto dzielić się swoimi wrażeniami.

No.
@IBPnowadopracy

Zespół się zdecydowanie pomniejsza. Praca w księgowości jest na średnim poziomie. W atmosferze jest troche cynku, fosforu, oparów. Przełożony jest... Zatrudnij się i odpowiedź sobie sama ???? czasem są nadgodziny. Co do pakietów to kiedyś dawali mleko teraz plusze, dla lepszej energii do pracy. I myślę że 5 tysięcy na rękę swobodnie w dwa miesiące jest się w stanie wyciągnąć (z nadgodzinami) jeżeli są

Jan
@No.

Wychodzi na to, że pensja za miesiąc pracy oscyluje w granicach 2500 zł na rękę. Czy poza pensją podstawową można liczyć na ewentualne dodatki? Ciekawi mnie, jakie benefity oferuje pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o IBP Instalfittings Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IBP Instalfittings Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBP Instalfittings Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBP Instalfittings Sp. z o.o.