Opinie o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

Jedno tylko prawda ,że dążą do czegoś kosztem innych ludzi.

przestańcie już tak jechać to Dino, pracuję tam od paru m-cy i to co tu czytam nie mieści mi się w głowie, z wypowiedzi wnioskuję, że albo wypowiadają się byli pracownicy, którzy wiązali swoją cało życiową karierę w pracy w tejże placówce i im nie poszło, albo ludzie z konkurencyjnych sklepów. Co do klientów, to każdy ma prawo kupować gdzie chce, czy to będzie nowo otwarta Biedronka w Iłowej, czy Carrefour w Zielonej Górze. A co do kierownictwa, to albo z zazdrości jest tak oczerniane, albo wypowiadają się po prostu ludzie,którzy wypominają komuś swoje błędy. Przecież one też mają kogoś nad sobą i wierzcie mi są to ludzie dążący do perfekcjonizmu, ale wysiłkiem innych ludzi. Atmosfera w pracy jest normalna, powiedziałabym nawet że cała nasza ekipa jest zgrana włącznie z kierowniczkami, więc już dajcie na luz bo zaczynacie przynudzać.

gal anonim

hmm.. pracę w Dino można byłoby porównać do sexu bez zobowiązań.. więcej czy mniej się starasz tym bardziej będą chcieli Cię szybko [usunięte przez moderatora].. , a potem kopa na zapęd bo zawsze znajdą łosiam który będzie robił za psi grosz.. inteligentni zabiorą kasę i już tam po prostu nie wracają. Tak robiła większość byłych pracowników. pozdro !

Ma prawo to staż ,a nie wyścig z czasem ,za to 2 nowe twarze są na jak długo?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dino Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
gal anonim

hehe :) przecież rusza się jak żółw to gdzie mowa o poganianiu ?

A co to Dino ma stażystę a jak ją poganiają ,nie wiedzą co to staż? przecież to nie pracownik a traktują ją jak gumkę .

odp :my my

człowieku zastanów się co piszesz ! w sumie lekcja pokory i "kubeł zimnej wody" przydał się kierownictwu i miejmy nadzieje , że na "dłuższą" metę to zostanie gdyż 1.12 otwarcie biedronki ! jednym słowem konkurencja i muszą ciężko zapracować sobie na dobrą opinie sklepu. Tomasz był świetnym pracownikiem , ale raczej nikt nie potrafił tego docenić również pani Alicja była kolejną ciepłą i wspaniałą osobą ,której i za co zostali zwolnieni ??. Pracowali po 12 godzin za marne grosze ! Puki co mogę jedynie dodać , że jest bałagan i tylko jedna z kierowniczek zaczęła wreszcie pracować jak każdy normalny pracownik sklepu,miejmy nadzieje , że druga się ogarnie :) Biorąc rzutem na taśmę przykładu sklepu Eko.. Pracownicy są równi łącznie z kierownikiem sklepu i tam nie ma historii , że kierownik to jest tylko od nadzorowania i poganiania pracuje jak każdy normalny pracownik, a odpowiedzialność materialna jest solidarna. Każdy klient zauważył i ludzie sobie chwalą ten sklep i tych pracowników. Myślę , że i w tym wypadku kiedyś taka rzecz nastąpi w Dino, ale potrzeba czasu..,ile ? hmm.. zobaczymy , de fakto trzeba sprężyć cztery litery do grudnia !

my my

heheheh cos cicho o Dino jest chyba panie kierowniczki pokłóciły sie ze nikt nie chce pisac co tam sie dzieje ale my klienci wiemy ze nie jest tam wesoło bo to co słychac z zaplecza to smiech na lini pani zastepczyni placze i kluci sie z kierowniczka ale to normalka w tym sklepie i [usunięte przez moderatora]......

Witam ! Co tak ucichło w Dino?nowe pracownice,narazie spokój przed burzą?

Panie kierowniczki !,może i te pracownice mają problemy ze składnią,ale wykształcenie samo nie jest miarą inteligencji,jak widać paniom ta definicja jest obca . Choć i w edukacji i matematyce spore luki macie wydaje wam się że własnym ''mocarstwem władacie"

...

ludzie ale jedziecie(usunięte przez administratora) oczywiscie sa to osoby zarzadzajace sklepem w Iłowej ale macie racje jestem klientka i to co widze i slysze od moich znajomych lub robiac zakupy w sklepie to az w głowie nie miesci mi sie ze tak moga byc traktowani pracownicy w Dino w Iłowej myslalam ze jest to porzadny sklep bo nowy i wiadomo pracownicy nie znaja sie tak jeszcze ale tu pracownicy sa zgrani a co do tych dwoch(usunięte przez administratora)estem w szoku oj tracicie duzo ludzi.Przez wasze kierownictwo siedzace w biurze i stosujace swoje tortury wobec pracownikow a z tego co mi wiadomo to ten sklep ma swoj szyld (usunięte przez administratora) bedziecie mieli spokojna prace .

Witam wypowiedziały się pracownice sklepu i to dośc śmiało ,bo z konkretnymi nazwiskami to opinia musiała zejść z monitorów,ukłony dla nich ,nie dajcie się!!

była pracowniczka

Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi.. Mogę jedynie dodać , że opinie negatywne odzwierciedlają sytuację panującą w tym sklepie.(usunięte przez administratora) użyte przez kolegę/koleżankę doskonale tutaj pasuje. Jak ktoś wcześniej zauważył (usunięte przez administratora) Muszę się z tym zgodzić. Cały czas słyszy się szybciej , szybciej.. , a kierownictwo siedzi i oglada co sie dzieje w kamerach z pozdrowieniam(usunięte przez administratora)same nie potrafią poradzić sobie ze stresem i nerwami. Nie mogę się zgodzić z tym , że jest tak super, miło i przyjemnie. Gdyby tak było nie zwolniłyby się 3 pracownice w ciągu miesiąca ,dwóch co jest zastanawiające.. Pensje pozostawiają wiele do życzenia (usunięte przez administratora) !!!! Nawet nie ma najniższej krajowej. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Iłowa

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska?

Dino Polska