Opinie o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dino Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Iłowa Żagańska 34a

nowa

witam. dostalam propozycje pacy w DINO czy ktos moze mi powiedziec jak naprawde jest w tym sklepie?! prosze o porade... czy warto sie tam pchac???

łapa psa

witam to ja łapa psa !!!;-) chcę wam wszystkim powiedzieć że nie ma lepszych i ładniejszych dziewczynek niż w dino! dziewczyny sa zgrane i panuje tam bardzo miła atmosfera i słychać że dziewczynki maja zawsze (usunięte przez administratora) .... humor ! ja łapa psa stwierdzam ze market w iłowej imieniem DINO jest the best! a kto sie z tym nie zgadza niech spada do biedronki!

...

W głowie mi się nie mieści to wszystko!!! Trzeba obsmarować kogoś na forum, za to, że miało się gorszy dzień??? Kasjerka też ma prawo mieć zły humor a przede wszystkim to też jest człowiek i należy się szacunek!! Te czasy, że klient nasz pan już dawnoooo minęły!! Osobiście często robię zakupy w Dino i bardzo lubię dziewczyny tam pracujące, są bardzo uprzejme, pomocne i w żadnym sklepie się jeszcze nie spotkałam z tak zgraną ekipą.. Prawdę mówiąc to podziwiam dziewczyny tam pracujące, za cierpliwość do niektórych klientów, i to Wy klienci zastanówcie się nad swoim zachowaniem!!

patrzący z innej perspektywy

witam, także jestem klientem Dino i stwierdzam, że wszystkie kasjerki są naprawdę miłe i bardzo pomocne. Pisanie negatywnych opinii na temat którejkolwiek, odzwierciedla osobę, która prawdopodobnie nigdy swoich rąk nie skalała ciężka pracą, a praca kasjerki do takiej należy, tym bardziej, że klientela nie zawsze należy do sfery wyrafinowanej.

fanka
@patrzący z innej perspektywy

praca ciezka ale jak ktos ma checi i przede wszystkim siły to da rade ale co mnie najbardziej wkurza to marnotrastwo owoców, warzyw i chleba a zamówienia parti pasztetów gdzie na sklepie niema gdzie wcisnac ani jednego to totalny ezsens abo nastepnej ilości winogronu gdzie sa 3 paczki i szybko sie psuje a na sklepie lezy od tygodnia i sie psuje

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dino Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kasjer/Sprzedawca dyskont paliwowy
Iłowa
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Pracownik z wielkopolski

Wszystko co tu jest pisane to prawda , a nie tylko tak się dzieje w tej miejscowości a w każdym markecie firmy Dino. Jeżeli chodzi o przeszkolenie to jest kpina a nie szkolenie, temperatura na sklepach sami klienci " Mówią dlaczego tak zimno" przepisy bhp - co to jest-więc jeżeli czyta to ktokolwiek z inspekcji pracy to my biedni pracownicy poprosimy o pomoc z waszej strony. Jedyna dobra strona tej firmy- chcesz(usunięte przez administratora) idź do dino nerwy cię wykończą. Takie same warunki były kiedyś w biedronce a teraz sama z chęcią poszłabym tam pracować i chyba to zrobię.

niezadowolona

Prawda praca w Dino nie należy do łatwych.Ciągle tylko kontrole i fochy z góry.Jak nie wyrabiamy sie w ciągu dnia to każą wykładać towar w nocy.Paranoja .Kiedyś mówiono że w Biedronkach jest(usunięte przez administratora)ludzi teraz jest w Dino.

Złych ludzi już nic nie zmieni ,póki "żli'' nie odejdą w Dino się nic nie zmieni .Tak wielu ludzi przez to piekło przeszło .

A ja dodam :one są poganiane jak zwierzęta ;wrzucają ziemniaki do paki ,a za chwilę na mięsnym obsługują ,ale czystość to podstawa i na tym dziale powinno się zwracać zszególnie na to uwagę.

Życzliwy

A ja powiem tak. Na stanowisku (usunięte przez administratora) panie, które obsługują powinny mieć czyste i zadbane paznokcie a nie jakby dopiero co z pola wróciły! To obrzydza i to nie wiecie jak!

I co p. kierowniczki ? brudne wanienki na nabiale ,mleko płynie w Dino jak rzeka , brakuje dużo cen na produktach , brudne półeczki tak rządzicie !!

gal anonim

i pojawiła się nowa pracownica.. ciekawe ile wytrzyma ?

I znowu nowa twarz ,ile jeszcze nowych ? nie lepiej kierownictwo zmienić?

I co tam w Dino? znowu następna pracownica odeszła, bo ją wygryzły ,są jak te myszy.Już niedługo urwią im się premie,bo Dino oleją.

gal anonim

masz rację źle to świadczy o markecie , ale z tego co mogłeś zauważyć prawa są tam łamane. Większość czytelników i użytkowników tego forum podziela moje zdanie.. Biedroneczka już ładnie się powoli prezentuje, kadra szkoli , a teraz czekamy na otwarcie w grudniu.. =)

Nie upadłem na głowę ,ale nawet w tych czasach i w tym[usunięte przez moderatora]....markecie obowiązują pewne prawa !!

gal anonim

szkolenia ? człowieku na głowe upadłeś ?! polskie realia są jakie są, notabene każdy je zna i wiadomo jak jest nawet gdyby odbyło się takie szkolenie to Pan bądź Pani pogadał/aby sobie nikt by tego nie słuchał , bądź przytaknęłaby większość i przypuszczam na tym by się zakończyło.. w sumie słusznie i niesłusznie , że tak po prostu się to wszystko odbywa pozdrawiam

A gdzie wasze szkolenia BHP i p .poż? Są tylko jakieś świstki podpisywane na przerwach śniadaniowych..Brak szkoleń na dziale mięsnym.

Tak ,wszystko to prawda,ale do tej pory nikt nie zgłosił tego w PIP ,a w Dino przydałaby się taka kontrola i wtedy wypowiadaliby się i wszyscy byli pracownicy.Niech ktoś się odważy ,już dawno powinnyście to zrobić.!!

gal anonim

"nie rozumiem dlaczego tak najeżdżacie na Dino? " Bo widocznie nie zauważasz, a może nie chcesz widzieć rzeczy, które są i były trudnymi momentami dla pracowników. Była naruszana godność człowieka, a płaca za tą mordęgę ?? Chyba pozostawia wiele do życzenia. Notabene stosowany był [usunięte przez moderatora]!! -> to zjawisko jest karalne, a koniec powinien być w sądzie pracy, a nawet przepraszam nie usłyszałam. Bo obrzucenie "mięsem" za popełniony błąd się należało. A jak się kierowniczki kłóciły między sobą i potem jedna z nich wyszła się wyżyć na pracownikach to było okey ?? "Atmosfera w pracy jest normalna, powiedziałabym nawet że cała nasza ekipa jest zgrana włącznie z kierowniczkami" " z wypowiedzi wnioskuję, że albo wypowiadają się byli pracownicy, którzy wiązali swoją cało życiową karierę w pracy w tejże placówce i im nie poszło, albo ludzie z konkurencyjnych sklepów." Normalna ?? Od początku istnienia sklepu zwolniło się 5-6 pracowników i wszyscy z tego samego powodu.. i to jest Twoim zdaniem normalne ?! chyba bez komentarza to pozostawimy. Teraz też jest duża rotacja i myślisz , że to jest sposób?.. Z jednym się z Tobą muszę zgodzić każdy ma tam dobrze , kto się podlizuje i kapuje do "pokoju zwierzeń" bądź do "centrum dowodzenia" :). hmm... co do drugiej kwestii masz rację wypowiadają się byli pracownicy, którzy znają wszystkie aspekty pracy w tym miejscu. Skoro robisz kilka miesięcy to nie czarujmy się , że było i jest tak "słodko"jak opowiadasz. Z drugiej jednak strony rozumiem , że mogłaby się noga powinąć 1-2 osobom max , ale 5-6 ?? Bez komentarza , a dalsza konwersacja do niczego nie prowadzi pozdrawiam

Zgadzam się w zupełności z koleżanką z pracy, nie rozumiem dlaczego tak najeżdżacie na Dino? Przecież nikogo nie zmuszamy żeby robił w tym sklepie zakupy.. A co do atmosfery w sklepie to też uważam, że jesteśmy bardzo zgrane ( i mówię to, choć nie jestem z Ruszowa a dziewczyny stamtąd są na prawdę fajne i nie wiem o co się tak czepiacie?? Prawda jest taka, że ich nie znacie i dlatego gadacie takie głupoty!!!)

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Iłowa

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska?

Dino Polska