Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

anonim z dc

anonim - 2011-10-07 18:34:04 Miałał znajomego który pracował ostatnio na jednym z obiektów w dc system. Dlatego pisze że miałm bo dziś byłam u jego w szpitalu i napisze że miał racje; prawdziwych przyjacół poznajemy w biedzie! Te motto napisał również jak mówiłdo przybranej siostry swijej którą uważał że jest pewna osoba. Ja uznawałmł go za przyjaciela a pewna jędza zrobiła z niego szmate w firmie za pomocą[usunięte przez moderatora]! Czemu [usunięte przez moderatora] uwierzyłeś osobie która miała podobne problemy w przeszłości i z którą włsne dzieci nie chcą być!!! A porząny człowiek odchodzi z firmy z powodu kogoś kto niema godności osobistej i ludzi z błotem równa; pytam się [usunięte przez moderatora]czemu!!!???To nie pierwszy i nie ostatni raz jak [usunięte przez moderatora]wykręca taki numer aby bronić swoją powiedzmy znajomą, robi to już od szkoły. A poza tym szkoda słów na nich. W firmie się różne rzeczy już mówi, po prostu trzeba robić dobrą mine do złej gry. Ludzie patrzą i słuchają i zastanawiają się czy oni nie będą nastepni aby zrobić miejsce na kogoś znajomego lub członka rodziny!!! Pracuje już pare ładnych lat i widze że wizerunek firmy psują ci którzy o niego powini dbać.

anonim z dc

anonim - 2011-07-29 12:34:38 Aron - 2011-07-28 20:38:51 Firma nie godna polecenia. Pisałem tu ale widze że firma wyczyściła cały profil, nie odpowiadały pewnie komuś opinie z firmy bo były zbyt prawdziwe. Polecam blig na temat firmy dc system, to były albo obecny pracodawca go założył bo zbyt wiele rzeczy tam się zgadza i potwierdza. OCENA FIRMY NEGATYWNA O takie Polskie walczyłem. LechuW.Właśnie nie o taką polskie walczyliśmy!!!! Gdzie zwykły pracownik jak śmieć jast traktowany w DC SYSTEM.

Adam$ - 2011-12-07 19:22:24 http://cia.media.pl/impel_praca_niczego_nie_warta?from=90&comments_per_page=90 Usunięcie wypowiedzi z dnia 04-12-2011r nic nieda! Wiele z nas to już przeczytało i zastanawia się co się dzieje z firmą dc system?! Dobrze że są osoby któe mają odwagie o tym mówić. Ludzie zaczynają patrzeć przełożonym już na ręce, firmu które spółpracują z dc system też zaczynają patrzeć na firme z innej perspektywy! Dobrze wszyscy wiedzą że to stalinowskie obozy pracy[usunięte przez moderatora] są! Tylko nie liczni mają odwagie o tym mówić głośno, a jak mówią to firma ich emilinuje!!!

Adam$

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
siwa

Dobrze że w końcu zdobyliście się na odwagie i mówicie o tej firmie i walczycie z tym co tam się dzieje, bo zle się dzieje w dc system! Pracowałam i również zle wspominam okres pracy u nich. [usunięte przez moderatora] i jeszcze raz MOBBING[usunięte przez moderatora] !!!

PK

Do RADCY.... Ja nie wierze abyś coś człowieku skórał. Ja byłem ich pracownikiem i potraktowali mnie podobnie jak śmiecia a nawet opisałem na tej stronie swoją sytuacje ale została usunienta przez firme dc-system. Ja powiadomiłem inspekcje pracy, marszała województwa mazowieckiego itp. o stosowanych praktykach w firmie, dałem listy obecności oficjalne i te nie oficjalne, nagrania z dyktafonu itp. A dlatego dałem bo dyrektor pan[usunięte przez moderatora]obiecał odpowiedzieć na moje podanie, do dnia dzisiejszego nie odpowiedział, więc umowa ustna między mną a dyrektorem uznałem za nie ważną i powiadomiłem odpowiednie organy i niektóre media. Ja odeszłem od tych idiotów i pracuje u konkurencji, po pewnym czasie zrobili mnie brygadzistą a w obecnej chwili jestem już koordynatorem ds pozyskiwania i utrzymania czystości. Jestem szanowanym pracownikiem i moi ludzie mnie szanują też, w przeciwieństwie do tedo co pracowałem w DC-SYSTEM!!!, poniżano i obrażano mnie, a kierowniczka obiektu wymyśliła sobie taką bajeczkie że dyrektor aż do domu mi przyjerzdzał. No cóż są siebie warci!!! Jak pisałem jestem szczęśiwy w nowej pracy a okres ostatni w dc-system wspominam tragicznie. Wąpie abyś wygrał Radco... , jeśli będziesz potrzebował świadka w sądzie i troche dokumentów o dc-system chęnie Ci pomogie w tych sptawach.

ACD
@PK

A jednak jest w firmie ktoś kto Cię szanował i ciągle Cię wspomina.

ACD
@ACD

Odezwij się... Wiesz do kogo...?

PK
@ACD

Nie chce mieć nic wspólnego z firmą dc-system i co niektórymi przełożonymi którzy mają nie równo pod sufitem!!! Pracuje dla konkurencji i jestem szczęśliwy, szanowany i doceniany, przeszedłem szczeble od najniższego i zostałem na poziomie menadżera do spraw kontraktów. A dc-system traktowało mnie jak psa i tak samo ja będę traktował ich!!!

Ważne
@PK

Też uważam że ta firma nie jestwarya ludzi którzy ciężko pracują, są oszukiwanie i jeszcze wieczne pretensje o nie wiadomo co Chciałbym się zatrudnić w konkurencyjnej firmie jakbyś był tak miły i podesłał mi nazwę firmy w której pracujesz byłbym bardzo wdzięczny :) Macwol94@gmail.com

Radca stowarzyszenia anty mobbingowego

Witam. Prowadze sprawe jednego z byłych pracowników tej firmy. Ostrzegam wszystkich, to co nazywa firma to zbiór [usunięte przez moderatora]. Mój klient zakłada sprawe o odszkodowanie od dc system. Zachęcam do zakładania spraw sądowych o odszkodowanie i zadośuczynienie gdyż w więszości bedą napewno wygrane sprawy. Mój klient przez tą firme wylądował w szpitalu i był w zględem jego stosowany [usunięte przez moderatora] i pnirzanie i doprowadzenie do odejścia z firmy. Pozdrawiam i nie poddawajcie się.

Asia-KaLL

Dobrze powiedziane PRACA DO KITU a zarobki jeszcze gorsze nie mówiąc o stosowaniu [usunięte przez moderatora]przez firme w zględem zwykłych pracowników!!!

[usunięte przez moderatora] i to tyle mam na ich temat dopowiedzenia!!! Pracowałem na otisie sp zoo warszawa i mam ich dosyć!!!

Powiem tak niechce bardzo aby mnie ktoś skojarzył; Ale gdy pracowałem(am) na obiekcie w W-WIE to na POLKOMTEL-u to dopiero była kierowniczka,lepiej nie mówić. Teraz jestem na innym obiekcie i innego kierownika i chwale sobie narazie spółprace. Pozdrawiam i nie dajcie się nie poważnym kierownikom!!!

jeszcze pracownik

Ciekawe czy w tym roku dostaniemy jakieś ubrania robocze a przewarznie coś na zime bo ostatniej zimy nie dastali pracownic co niektórzy bo kierowniczka mówiła że ma ubrania i paczki świąteczne wyłącznie na pracowników etatatowych a na zlecenie muszą u niej conajmie rok na obiekcie wytrzymać. Dziwne zasady ta kierownik ma bo u Struga nie miało znaczenie jaka umowa tylko abyśmy nie marżli a paczki dawał karzdemu bez znaczenia i wyjątku. A u menadżer [usunięte przez moderatora]jakoś dziwne zasady stosuje,chyba do biura musze się przejść albo zmienić pracodawce bo takie oszczędności to mogą cobie robić ale w biurze a nie na obiekcie i za takie wynagrodzenie i wymagania!!!!

Miałał znajomego który pracował ostatnio na jednym z obiektów w dc system. Dlatego pisze że miałm bo dziś byłam u jego w szpitalu i napisze że miał racje; prawdziwych przyjacół poznajemy w biedzie! Te motto napisał również jak mówiłdo przybranej siostry swijej którą uważał że jest pewna osoba. Ja uznawałmł go za przyjaciela a pewna jędza zrobiła z niego szmate w firmie za pomocą [usunięte przez moderatora].! Czemu [usunięte przez moderatora] uwierzyłeś osobie która miała podobne problemy w przeszłości i z którą włsne dzieci nie chcą być!!! A porząny człowiek odchodzi z firmy z powodu kogoś kto niema godności osobistej i ludzi z błotem równa; pytam się [usunięte przez moderatora], czemu!!!???

Mirka

I co może coś się zmieniło? Gucio prawda nic nie zmieniło to. Tak to funkcjonuje, ręka rękę myje, jedna wielka pomyłka praca dla nich, uciekajcie jak tylko możecie z daleka od tej firmy bo na zdrowie wam to nie wyjdzie! Praca w dc system to teraz wstyd, bo mało co klijętów ma dobre zdanie na ich temat.

PK - 2011-08-19 10:43:03 Firma [usunięte przez moderatora] i fakt obiecuje złote góry. Praca ponad siły i niepłacenie za przepracowane dni i godziny! Stosowanie [usunięte przez moderatora]przez kierowników obiektów za zgodą dyrekcji! Tak panie[usunięte przez moderatora] nic dziwnego że kierownicy są bezkarni i traktują swoje obiekty jak folwarki jak pan na to pozwala i toleruje to bo pan o wszystim wie co się dzieje! Ja dotrzymałem słowa a pan nie bo pan ma ludzi za nic! Ale niech pan wie że ten się śmieje co się śmieje ostatni. Są sprawy które nie są przeterminowane i sąd pracy chętnie się nimi zajmie. Firma nie godna polecenia i [usunięte przez moderatora]pracowników na godzinach i dniach pracy nie płacąc za nie!!! [usunięte przez moderatora]na stanowiskach w dc system!!! Do PK. Odnośnie tego co napisałeś,zaczne od końca; o osobie czyli powiedzmy o panie[usunięte przez moderatora],nigdy nie dotrzymał słowa zwykłemu szarakowi w firmie, a o [usunięte przez moderatora]- fakt są osoby które go stosują ale wszędzie znajdzie się czarna owca. A odnośnie że są kierownicy obiektów którzy traktują obiekty jak swoje obiekty jak folwarki to też w firmie wiadomo,nic nowego nie odkryłeś. Ze skargą do pana boga prosze!!!

Irmina

Pracowałam w dc system również na briko ale nie znam całej firmy jak jest, mogie tylko powiedzieć jak było na tym obiekcie. Podiełam tam prace jako miała być dorywcza na pare godzin za około 800zł miesięcznie a okazało się że trzeba było za charować po osiem godzin i mało było zawsze i zle ztobione. Walnełam robote równięż z dnia na dzień bo kierowniczka tego obiektu to chyba z księżyca się urwała. Mówiła co innego a wymagała co inne a płaciła jeczcze inaczej. Nie polecam pracy w tej firmie ale to opinia jest tylko moja po nie całym tygodniu pracy w dc system!

JWBD

A ja czytam te opinie i napisze że za delikatnie o nich piszecie. Ja pracowałem na budynku brico w warszawie nie napisze w którym miejscu bo będzie wiadomo o kogo chodzi, to tam sie dzieje to nie mówić, dobiero oszołom tam jest [usunięte przez moderatora] to letk mówiąc, tuman nie[usunięte przez moderatora], obrarza pracowników swoich i jak mogła to by zajechała by człowieka. Ale jak potrzebuje czegoś to zachowuje sie jak by chciała człowieka zjeść i jak by mogła to by całowała człowieka całego. Przecholował i wziełem wypłate i się już nie pojawiłem u niej, czy ja wół roboczy jestem abym charował siedem dni w tydodniu za marną pensie jaką płaciła, ciągle coś jej się niepodobało, niech sama zapiernicza jak taka mondra i cwana jest. Tylko płakać potrafi jak jej sie coś nie ukłda i mówi że z firmy odejdzie, niech idzie to ludzie odsapną z ulgą!

anonim z Warszawy jagie.

Właśnie dziwna firma,choć pracuje u nich powiecmy jakiś czas i ześliśmy z pewnego obiektu i zostałem przeniesiony na inny obiekt do innej [usunięte przez moderatora]to mam nadzieje że dotrzymają słowa i zabiorą mnie z tego obiektu i od tej [usunięte przez moderatora]! To prawdziwy oszołom musze przyznać,ciągle żle i coś jej nie pasuje. Niedosyć że wpadnie raz na tydzień to jeszcze nerwy popsuje,dobrze że jestem tylko zaporzyczony na ten obiekt bo niewytrzymałbym z nią naprawde,zero pojącia o pracy,jak ona dostała te stanowisko to cud,chyba że ma kogoś z rodziny w firmie i dlatego tak się rzuca ale do czasu jak ktoś niewytrzyma i mopem ją pogoni za wtrącanie się. Aby mądrzyć się to trzeba mieć pojęcie o tym co się mówi.

ewa12

Zgadza się,firma przyjmuje zamych znajomych i dobrze ich opłca. Jeśli pewna kobieta miała powarzne stanowisko w firmie i odchodzi z firmy a za jakiś czas przychodzi o tak sobie do pana dyrektora R. o tak zobaczyć co słychać to nic dziwnego,ale jeśli po miesiącu widze jak brat tej co odwiedzała dyrektora przyjęty jest do dc i to od razu jako kierownik to co można sobie pomyśleć?!!! Pewnie że kumoterstwo w firmie jest i to już zaczyna widać na każdym kroku! Firma dc system można powiedzieć że to firma rodzinna a co do tego że ludzi oszukują na wynagrodzeniach i tak wodóle marnie płacą to inna droga,przecież muszą utrzymać tych swoich znajomych na stanowiskach. Niepolecam firmy.

Na basenach w warszawie nie lepiej a wynagrodzenie to jałmużna.

Asia-KaLL

Warszawa praga niedaleko biura nie lepiej nas traktują w dc system.

Marta S.

Pracowałam i mogie powiedzieć że firma dc system sp zoo to firma nie godna polecenia, za taką samą prace w tej firmie dostaniecie o wiele więcej u konkurencji i nie będą was tak upokarzać jak tu!

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo