Opinie o SILGAN WHITE CAP w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SILGAN WHITE CAP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SILGAN WHITE CAP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILGAN WHITE CAP w Niepołomice

Ekspert

Cześć ! Mamy stan Pandemi Co-Vid 19. Są restrykcje,obostrzenia ,zakazy,nakazy ,wytyczne .... Nawet Silgan wdożył procedury .ale.... Mamy nowego Wirusa .To Co-Vid 23 .Tak,tak wirus zmutował. Pytacie jakie są objawy ? Wirus nie jest śmiertelny .Upss...!Super ! Objawem jest zniechęcenie,apatia, depresja, zaburzenia somatyczne ... Pytanie czy Silgan podoła nowemu wirusowi Co-Vid 23 ? Ja w to wierzę . CZEKAMY na PODWYŻKI ! Ps. W temacie segregacji śmieci .Sam nie wiem ,gdzie Zarząd Silgan wrzucić .Czy to będzie kontener niebieski,żółty, zielony . Przepraszam ! Nie wiem . Uważam ,że Zarząd Silgan trzeba wysłać w Kosmos . Może taka misja na Marsa ?

Lola

@Jubileuszowy Janusz to dostajecie prezenty świąteczne w formie jakichś upominków zawsze, a nie bonów itp ?

Jubileuszowy Janusz

Trzydiestolecie, moc prezentów z okazji jubileuszu, człowiek ma tylko nadzieję, że książka kucharska będzie dłużej służyła do rozpalania ognia w kominku, niż żywotność tego badziewnego scyzoryka za 30 zł.

Matematyk
@Jubileuszowy Janusz

Nie rozumiem cię firma ledwo wychodzi na zero!!! Oczekujesz cudów policz 30 lat spółki to akurat 1 zł na rok a książka do bonus ekstra powinieneś być szczęśliwy

Janusz z Raju
@Matematyk

No tak. Szkoda, że Ewa skusiła Adama I obarczeni grzechem pierworodnym nie doczekamy 2000lecia...

Uzdrowiciel
@Janusz z Raju

Jak będziesz gotować teraz z książki to może doczekasz

Morskie Oko
@Uzdrowiciel

Weź nie ironizuj. Masz czas,idą Święta Bożego Narodzenia, w domu pomożesz umęczonej Żonie i przygotujesz Wigilijną wieczerzę. Chyba , że, jesteś kobietą to pomożesz mężowi (równie umęczonemu) w, hmm... , ZABICIU KARPIA !!! A że, poprosiłeś/łaś o urlop to detal, niuansik niewarty wzmianki. Przecież nie musisz brać urlopu w lecie. Wtedy jest gorąco (uff), tłumy na plaży (łee), dzień taki długi (o nieee), a jeszcze sąsiad woła na grila ( z piwkiem) (idź precz siło nieczysta - wolę do pracy iść na noc). Jest na śnieg nadzieja i że z dziećmi bałwana ulepimy (żeby nie być sami), zjedziemy z górki na sankach (może nie za mocno uderzymy głową w drzewo) a, w Sylwestra wystrzelimy w Niebo ognie sztuczne i będziemy się cieszyć jak dzieci. Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia Moi drodzy współpracownicy. Dosiego 2021 roku kochani.

Panie Marcinie K.! Nie mam jak tego powiedziec wprost bo sie wstydze i krepuje. Moze przeczyta pan to i bedzie jakis efekt. Przyszedl pan do tej firmy z zewnatrz. Przyjecie nie bylo za cieple bo trudno oczekiwac gdy ktos nie wiadomo skad zostaje przyniesiony przez niemcow w teczce. Wiele osob liczylo mimo to na pana. Mial pan byc kims kto zmieni zarzad i firmie, bo poprzedni nie byl dobry. Gdzie ta rewolucja? Co sie zmienilo? Rozumiem ze ci ktorych pan zastal w tej firmie sa zlem koniecznym a czesc z nich juz pan wymienil. Nie oczekuje ze bedzie pan nas lubial, ale moze choc szanowal? Pierwsze z brzegu: na zebraniach porannych stoimy i produkujemy sie. Ich forma to pana dzielo. Wiec co mamy myslec jesli podczas tych i innych stoi lub siedzi pan wpatrzony non stop w telefon, cos tam piszac, ewidentnie majac lepsze rzeczy do roboty. Skoro to pana nie interesuje, to skad mamy miec motywacje do pracy? Dobrze by bylo miec kogos kto temu przewodzi, nada kierunek, a nie kogos kto jedynie deleguje zadania i "oczkuje poprawy". Moze gdyby mniej patrzyl pan na telefon a wiecej obserwowal ludzi zauwazyl by pan kto pracuje a kto tylko imituje prace?

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja na technika utrzymania ruchu to nieporozumienie.Treść ogłoszenia to praca dla pracownik fizyczny ,jednak Panowie rekrutujący urządzili mi istny egzamin ustny z elektryki,elektrotechniki,automatyki ,znajomości j.angielskiego i na końcu znajomości czytania skomplikowanego schematy w j.angielskim oraz znajomości programowania i obsługi sterowników PLC.Rozmowa a raczej odpytka trwała około 50 min.Nie mówią ile mają zamiar zapłacić ale jedynie wymagają .I to wszystko na stanowisko -pracownik fizyczny do utrzymania maszyn w stanie sprawności.Moim zdaniem to wiedza na poziomie studiów wyższych technicznych o specjalności inż.elektryk,elektronik ,informatyk programista.Nie polecam bo to wielkie nieporozumienie i wprowadzanie potencjalnego pracownika w błąd odnośnie oczekiwań a ta płaca to pewnie na poziomie 2500-3000 na rękę bo tak wynika z powyższych wpisów

Dno

Pracowałem tam przez pewien czas. Opinia na chłodno po dłuższym czasie od zakończenia pracy. Pracownicy średnio kompetentni na produkcji i leniwi. Zarobki mocno przeciętne. Praca lekka, ale w słabych warunkach (wysoka temperatura, smród). Jeżeli ktoś szuka pracy na chwilę i nie może innej znaleźć to mogę polecić.

Bob

To wychodzi na to że jesteś jeszcze bardziej leniwy od tych pracowników jak ci niepasowało, zatrudnij się w firmie jak taką znajdziesz gdzie będziesz siedział i pachniał

Nie zgadzam się, że pracownicy są leniwi. Pracownicy są umotywowani do działania adekwatnie do poziomu kadry zarządzającej nimi i jej klasy. Skoro góra nie ma wypracowanego w oczach załogi autorytetu... to pracownicy robią minimum, powoli i prawie do końca swojej zmiany.

@Bob

Dziękuję za poradę. Tak też właśnie zrobiłem. Zarobki dużo wyższe, a ja wychodząc z pracy pachnę użytymi rano perfumami. W silganie po pracy można co najwyżej smierdzieć farbą, plastikiem i nie wiadomo jeszcze czym. Pozdrawiam i życzę pracownikom Silgana odwagi. Uwierzcie, że w większości firm jest lepiej.

ZgniecionyJanusz

Od zawsze szło mi źle w szkole, ale mam dwie ręce, więc dostałem pracę w Silganie. Z matematyki miałem zawsze same dwóje, więc może mi wytlumaczucie, jak to jest możliwe, wpakować 15 osób do kontenera 5m×2m przy obostrzeniu rzadu o odleglosci miedzy osobami 2m?

Ta
@ZgniecionyJanusz

Myślałby kto ,ze tak przestrzegasz obostrzenia rządu , nawet jakby firma Hiltona postawiła było by zle , jeszcze ręce każą myć No ludzie co za czasy .....

Wirus3
@Ta

Jak przyjedzie kontrola z sanepidu też do nich użyjesz takie argumentu?

Ta
@Wirus3

To wtedy prawdopodobnie będzie się tłumaczyła i szukała argumentów

Wiru3
@Ta

Wtedy będzie już za późno

Mała Mi biura
@ZgniecionyJanusz

Czy jest możliwość małego bonusa na MIkolaja i zamiast 20 kaw zamienić na czekoladę nie każdy piję sama kawę.

Tp2

Polecam przez ostatnie ciężkie miesiące w zakładzie dużo się dzieje pozytywnego.

Jak wygląda ścieżka awansu w SILGAN WHITE CAP?

olaf_z_gliwic

Na produkcji wygląda to tak, że jak się ktoś zwolni i jest miejsce to wpada... w biurze nie ma, przyjmowani są nowi wg gustu dyrektora.

Regał na blachę magazyn Tp1

Kolejny przykład jak wyrzuca się pieniądze w błoto żeby było ładnie ....Było miejsce na 90 paczek blachy po montażu regału za duża kasę jest miejsce na 30 paczek .... Ale jest ładnie .....do tego pół regału wyłączne z użytku :) alternatywy 44 to pikuś ale ładnej jest Obudź cię się po co wyrzucac kasę w błoto ...

Alex
@Regał na blachę magazyn Tp1

Prawda zamiast książek na jubileusz przydały by się zestawy kluczy osobistych. Podstawa młotek kombinerki i klucze 10...-19 czego brakuje na obu wydziałach

nn
@Regał na blachę magazyn Tp1

kasa w bloto jest wyrzucana co rusz. a ci nowi genialni zatrzudnieni z innego sektora, fotografowie, ideowcy, wizjonerzy, wam wode a sobie ambrozje.

mietek
@nn

inny sektor zaczyna sie na samej gorze i nikt z decydujacych nie ma prawa pojawic sie nie majac podobnych przekonan. Dla mnie dzialania nowych to to samo co dzialania starych. Amatorszczyzna i nieudolnosc. Genialni, raczej nie. Ideowcy, wizjonerzy? Bardziej 5 pomyslow na minute i krotkowzrocznosc, moze nawet bladzenie. Ale... kreci sie.

Wirus i paskudna Woda z

Czy ktoś se zdaje sprawę że nalanie wody do nowych butelek jest jak całowanie z każdym że zmiany ponieważ przykładasz ja do dozownika później pijesz nie wiesz kto byl przed tobą bez żadnej dezynfekcji nie którzy przykładaj butelczki z których piją .w ramach oszczędności i pro ekologii trzeba nie pić żeby nie ryzykować

Jest fajnie

Kucharz

Masz szanse na poprawę zdrowia teraz jak dostaniesz książkę kucharska na 30 lecie firmy zrobisz sobie taki rosół że nawet ta woda ci nie zaszkodzi.

Svetlana Vasilwoda

Czy to znaczy że zaczyna się gotowanie z dwóch garkow jak za dawnych rządów?

Sasza
@Svetlana Vasilwoda

Juz dawno tak jest tylko zwiazkowcy wskoczyli do garnków czytaj sprzedali sie za stanowiska

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SILGAN WHITE CAP?

DUŻY JOHNY

Czy Dyrekcją piła już nowa wodę jaka nam zaoferowala?

Svetlana Vasilwoda

Wiadoma sprawa. W biurach to macie życie..

blondynka

Mamy PANDEMIE .Wszyscy z nią walczymy.Ja też walczyłam.Do czasu ! Ja przegrałam tą walkę .Zrobiłam sobie TESTY. I...!? Mam pozywne 2 testy. Testy są na " + ". To straszne ! Przepraszam musiałam to Wam napisać . Musicie to wiedzieć . Tak ! Jestem pierwszą ofiarą pandemi . Przepraszam !

Yhym
@blondynka

Gratuluję i życzę więcej pozytywnych wyników

70 +

Dobrze że choć tyle, mogło być 0

Ekspert
@70 +

W temacie .Te 70 + to chyba brutto . Jaja sobie robią z Załogi .

Bercik
@Ekspert

Toż przecie możesz złożyć pismo że się zrzekasz na szczytny cel np. "Solidarność", PCK, WOŚP czy inne tego typu org. które żadnym groszem nie gardzą.

Kucharze rządzą
@Bercik

A przypomnij mi jakie były podwyżki na koniec poprzedniego tfu zarządu, bo o ile mnie pamięć nie myli to chcieli dawać po 13gr a z 10 lat temu to nawet grosza dawali i ludzie podpisywali i dobrze było. Teraz przynajmniej jest zagwarantowane że rok w rok jakaś podwyżka będzie wcześniej podwyżki dostawali tylko pupile i lizidupy teraz widać kto się zaliczał do tamtej grupy bo najwięcej tacy szczekają co ich od korytka odciągli ????

Bercik
@Kucharze rządzą

Primo - 70+ to nie wiek, ale dodatek zdrowotny, secundo - ostatnio były wyrównania stawek.

Wirus 2

Kontenery to jakaś kpina 15 osób na raz w jednym miejscu bez wody na 5 m porażka ludzie opanowanie

Brygadzista tp 1
@Wirus 2

Nie wszyscy sa w kontynerach ukladowicze i sprzedawczyki zostały na szatni

Wirus 3
@Brygadzista tp 1

Pijesz do brygady D ??

;)
@Wirus 3

To jest brygada W jak wiadomo :)

Broda
@Brygadzista tp 1

Za to dostaniecie nasze (jak piszesz) kontynery i będziecie mogli się rozśrodkować. A, jak nie chcieliście, szatniowi krzykacze, iść na dół, to trzeba było znaleźć odpowiednie argumenty. Teraz pozostało biadolenie na forum.

Zaciekawiony

Witam Jak wygląda praca na magazynie? Jakie są zmiany i kasa? Pozdrawiam

Jakim magazynie ?

Zaciekawiony

Praca jako operator wózka widłowego? Magazynier? Nie ma tam takiej funkcji?? ;P

@Zaciekawiony

No jest, ale raczej obsadzona ????

@Zaciekawiony

Przecież są ogłoszenia ze przyjmują na operatora wózka i to chyba bezposrednio do firmy ? Tak więc moje pytanie jak wyglądaja tam zmiany i jaka kasa ?

@@Zaciekawiony

Do Niepołomic ? Jakiś link jakby się dało.

widłak 44
@@Zaciekawiony

Nie pracuję jako wózkowy, ale postaram Ci się odpowiedzieć. Wózkowi poruszają się po całym zakładzie. Magazyn ma swoich, a ogłoszenie o jakim piszesz dotyczy raczej tych wózkowych, którzy przewożą towar (blachę) pomiędzy magazynem i pomiędzy działami produkcyjnymi. Praca na IV brygadówce czyli 7 dni w tygodniu 4dni-1dzień wolnego-4 popołudnia- 1 dzień wolnego-4 noce- 2 dni wolnego. zmiany 6/18/22. Kasa - nie wiem.

Wirus

Bardzo proszę w imieniu pracowników firmy , zwrócić uwaga naszym sąsiadom ze Wschodu , ze panuje w naszym kraju Pandemia i obowiązkiem jeżeli już nie przyzwyczajeniem jest mycie rak po wyjściu z toelaty. Dziękujemy staramy się nie zachorować.

Dzień dobry, Chciałam zapytać o pracę Kontrolera Jakości: - o jakich urządzeniach pomiarowych mowa w ogłoszeniu o pracę? - jakie warunki panują w dziale ww. stanowiska? - w jakich granicach waha się wynagrodzenie na ww.stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

White
@Ania

Ogłoszenie jest już nie aktualne.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SILGAN WHITE CAP?

Xyz

Jest ciężko masz plecy znajomość jak w PRL u

Zostaw merytoryczną opinię o SILGAN WHITE CAP - Niepołomice

• Jak się pracuje w SILGAN WHITE CAP?

Zobacz opinie na temat firmy SILGAN WHITE CAP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILGAN WHITE CAP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILGAN WHITE CAP?

Kandydaci do pracy w SILGAN WHITE CAP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILGAN WHITE CAP