Opinie o SILGAN WHITE CAP w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SILGAN WHITE CAP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SILGAN WHITE CAP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILGAN WHITE CAP w Niepołomice

Haha

Co się dzieje w firmie? Dlaczego nowi pracownicy z agencji mają stawkę 27.7, podczas gdy ci, którzy pracują już 8 lat, otrzymują 26? Kiedyś śmialiśmy się z ukraińców, że zarabiają mniej...

Ss

To trochę nie tak działa. Oni też mają takie same dodatki i osobno premia

Członek ZZ S

Czy to prawda,że Przewodniczący wyciąga na ,,rękę,, netto ponad 9500 zł .Zajefajna FUCHA. Grzesiu ! TY nigdy nie będziesz KRAKOWSKi.Ps.Ludzie z busa mówią ,że nadużywasz alkoholu I Ty jesteś Przewodniczącym ????, Wstyd !

No a szeregowy pracownik jak? Nie widzę właśnie żadnej informacji o zarobkach w necie, a sprawdzałem dobrze. Jak to nie tajemnica zawodowa te zarobki tam, to proszę o widełki chociaż. Jaki przedział tych zarobków?

Ytre

Myślicie że będą jakieś podwyżki w kwietniu???

Hah
@Ytre

Jakie (usunięte przez administratora) podwyżki. Pracuj przez Smart Projekt. Oni płacą 27.70hahhahh. niektóre osoby co długo pracują tyle nie mają.... (usunięte przez administratora)

Na pracuj.pl znalazłem ofertę pracy dla ustawiacza linii produkcyjnej, ktoś już aplikował i coś powie więcej na ten temat? Napisane jest, że to praca od zaraz, a można wiedzieć kiedy dokładnie mógłbym zacząć, jeszcze w tym miesiącu? Ile jest tej dopłaty do posiłków, dużo trzeba płacić jeszcze ze swojej kieszeni? Pytam o to, choc benefitów oferują całkiem sporo.

Beata

Benefity są ale nie są one za darmo ubezpieczenie opieka medyczna karta multisport czy dodatek do transportu itp. to koszt około 300 zł. Za obiad płacisz około połowy ceny obiadu.Zarobki gdyby nie dodatek za prace w soboty niedziele i za pracę w nocy to niedługo będą zbliżone do płacy minimalnej.

Klarysa
@Beata

A można zrezygnować z Multisportu chociaż albo z pakietu medycznego czy te benefity są obowiązkowe? Weź wymień ile wynosi ten dodatek za weekend i nocki. Czy praca w weekendy jest dla chętnych, dla tych którzy wolą więcej zarabiać?

@Beata

Mnie interesuje firma, bo chciałem wysłać cv na stanowisko specjalista ds. CTS. Czy te obiady, które sa w połowie finansowane, to są także w weekendy i na zmianach nocnych, czy tylko w tygodniu??

Haha

@Haha

Serio tak jest? No to faktycznie ciekawe?? A od kiedy sa takie różnice w zarobkach? Czy to jakoś teraz się zdarzyło, że stawka jest inna i niższa dla osób z doświadczeniem, czy to latami trwa? I wgl co szefostwo mówi, skąd taka dysproporcja?

Aleksandriusz
@Haha

Jest tak dlatego że mają do liczonej stawki na godzine wszystkie dodatki czyli ze wszystkim maja 19 netto a normalny pracownik ma osobno stawkę na godzinie i osobno dodatki

Olka Nowy wpis
@Aleksandriusz

Okej, to w sumie ma sens. Tylko mam pytanko o te dodatki. One są takie same dla wszystkich? Ile wynoszą dla "normalnego" pracownika, poza tą stawkę 26?

Ss Nowy wpis

To trochę nie tak działa. Oni też mają takie same dodatki i osobno premia

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w SILGAN WHITE CAP?

Aleksandriusz Nowy wpis

Ciężko powiedzieć każde stanowisko ma inaczej płacone lepiej przyjśc i się dowiedzieć to nic nie szkodzi .

Ytre

Myślicie że będą jakieś podwyżki w kwietniu???

Urszula
@Ytre

A co? Były w firmie głosy, że mają dać podwyżki? Chodzi o jakieś regularne podwyżki, które dają np. co roku? Czy raczej z powodu sytuacji, znaczy inflacji, chcą dać podwyżki? Jakieś szczegóły?

Seria
@Urszula

Nic nie było, pora się zacząć rozglądać za lepiej płatną pracą i tyle...

Paulina
@Seria

To jakie tu podstawy macie jeśli można wiedzieć? Jakieś premie chociaż czasem dają? A może na święta jakiś dodatek był?

Produkcja.
@Urszula

Tak, były, kolejny rok poniżej inflacji. Czy to. Jest podwyżka?

Hah

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja na technika utrzymania ruchu to nieporozumienie.Treść ogłoszenia to praca dla pracownik fizyczny ,jednak Panowie rekrutujący urządzili mi istny egzamin ustny z elektryki,elektrotechniki,automatyki ,znajomości j.angielskiego i na końcu znajomości czytania skomplikowanego schematy w j.angielskim oraz znajomości programowania i obsługi sterowników PLC.Rozmowa a raczej odpytka trwała około 50 min.Nie mówią ile mają zamiar zapłacić ale jedynie wymagają .I to wszystko na stanowisko -pracownik fizyczny do utrzymania maszyn w stanie sprawności.Moim zdaniem to wiedza na poziomie studiów wyższych technicznych o specjalności inż.elektryk,elektronik ,informatyk programista.Nie polecam bo to wielkie nieporozumienie i wprowadzanie potencjalnego pracownika w błąd odnośnie oczekiwań a ta płaca to pewnie na poziomie 2500-3000 na rękę bo tak wynika z powyższych wpisów

Dno

bonjovi

@bonjovi

ale to czekaj, serio nie poznałeś stawki na rozmowie? to kiedy mieliby Ci powiedzieć ile mają zamiar płacić?

Grazia
@bonjovi

A to dziwnie bo taki mistrz od maszyny lakierniczej pracuje ze 20 lat, a chyba tylko podstawówkę skończył i nawet po polsku nie potrafi się wysłowić. Coś tam robi ale najwięcej to bajek- normalnie powieściopisarz.

Niepolomiak
@bonjovi

Człowieku.... W UR w Swcpl przewinęło się wielu. Niestety każdy odchodził z pewnym poczuciem braku kasy. Praca i maszyny są skomplikowane. Hałas. Pot. Brak pomocy a same urządzenia stare i bez wsparcia ze str producentów, bo ich już dawno nie ma. Płaca tak tak 2500/3000. Oczekiwania? Technik i jak zauważyłeś. Technik po podstawówce, żeby nie oczekiwał kasy, z wiedzą po studiach i doświadczeniem jak po NASA. Niestety kadra zarządzająca nie dostrzega tego jak wiele potrzeba żeby oni mogli pojechać i prezentować slajdy że słupkami. Wielu było, zawiodło się, odeszło.

@Niepolomiak

Osoby zarządzające firmą wiedzą, jaka jest rotacja i interesują ich powody odchodzenia pracowników? Na ile są skłonni do kompromisów, czy to, by zwiększać wynagrodzenia, czy żeby obniżać próg wymagań? Kiedy w tej firmie człowiek może się spodziewać podwyżki i co z częściami zamiennymi do tych maszyn, jest czym je naprawiać?

nieNiepolomiak

Czy wiedzą jaka jest rotacja? Pewnie tak, bo HR-y dostają wypowiedzenia. I płacą za ogłoszenia na portalach, najpierw z logo firmy a potem anonimowo, z agencji rekrutacyjnej. Czy interesują ich powody? Nie. Nie prowadzą rozmów z odchodzącymi. Raczej "za bramą czekają następni". W przeszłości kierownicy UR mieli problemy z zatrudnieniem wykwalifikowanej osoby, bo stawka jaką dyktowały kadry wracała do poziomu osoby odchodzącej z dnia jej przyjęcia. (!) Przy czym podwyżki nigdy nie były uznaniowe, za umiejętności, za kwalifikacje, raczej mniej niż inflacja. Stawki więc obniżane były względem rynkowych i w pewnym momencie braki w działach to było coś normalnego przez wiele miesięcy. Na ile są skłonni do kompromisów, czy to, by zwiększać wynagrodzenia? W ogóle - nie spotkałem się z tym, żeby dla kogoś z UR, w ciągu kilku lat odejsć, coś chcieli zaproponować, żeby skłónić do pozostania w firmie. Kiedy w tej firmie człowiek może się spodziewać podwyżki? Raz w roku, mały procent od małej podstawy. Co z częściami zamiennymi do tych maszyn, jest czym je naprawiać? Zależy od tego co to za maszyna. Wiele z nich już nie ma wsparcia serwisowego, bo nie ma producentów lub modele są tak stare, że producenci go nie oferują. Trzeba nieraz mocno kombinować. Wymieniać części na nowsze, ale to są skomplikowane zabiegi. Trzeba znać się na elektryce, mechanice, na specyfice danej maszyny, jest gaz, procesy spalania, środowisko Ex, średnie napięcie, dużo. Na ile są skłonni do kompromisów, żeby obniżać próg wymagań? Kto? UR potrzebuje mądrych i sprytnych techników i specjalistów. Trudno obniżyć wymagania, nie można na jednej zmianie mieć kogoś słabego, na kolejnej talentu, który wszystko naprawi. To jest zespół i równa się w górę. Niestety sam fakt pracy i zdobywania umiejętności dla idei to za mało. HR ma wymaganie żadne: przyjdź bądź, pracuj. Para rąk wrzucona w dział, zrealizowanie zapotrzebowania na pracownika. Nie wiem, czy HR ma nawet kwalifikacje do tego, żeby sprawdzić kwalifikacje techniczne - gdlatego rozmowy, jak tu piszą, przeprowadza UR. Kadra zarządzająca, szeroko rozumiana oczekuje, że nic się nie będzie psuć, awarie nie wystąpią, będzie działał 5S, 6S preventive i wszystkie możliwe Leany... Awaria - wina UR, naprawiona? Czemu tak długo?

Czy w SILGAN WHITE CAP możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku brak?

Opie

Obecnie nie zatrudniają nikogo, ze względu na cięcie kosztów.

@Opie

Czym spowodowane są te cięcia kosztów? Czy przewidują jakiś termin, w którym zaczną znów rekrutować nowych pracowników? Chciałem złożyć tutaj CV, bo nie dawno przeprowadziłem się w te okolice i poszukuję nowego miejsca pracy ...

Szukając pracy w sieci, natknąłem się na ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty ds. planowania produkcji. Firma podkreśla, że jest to praca na zastępstwo na okres około 18 miesięcy. Czy po takim czasie szef wychodzi z propozycją dalszej współpracy, np. na innym/podobnym stanowisku? Nie chciałbym od razu po zakończonej umowie zmieniać miejsca pracy. :( Myślicie, że jest taka szansa? Poza tym, w benefitach napisano, że istnieje możliwość pracy zdalnej. Na tym stanowisku też? W 100%? Czy może w jakiejś części?

Członek ZZ S

Szybki Tadek
@Członek ZZ S

Brak podejścia do pracownika brygada D

@Szybki Tadek

A w czym konkretnie się ten brak podejścia tam przejawia?

Ytre

Jaka jest atmosfera pracy w biurze obsługi klienta?

Kotr

Dobra ????naprawdę

@Kotr

te znaki zapytania zastanawiają... a ile osób tam jest i atmosfera jest dobra tylko za sprawą zespołu czy warunki też jak najbardziej są ok? standard utrzymania biura jaki jest, w miarę nowocześnie?

Kotr
@Honorata

Te znaki zapytania to był emotek. W biurze w Krakowie jest wszystko ok, standard i komfort pracy jak najbardziej w porządku. Niestety inflacja już powoli nie pozwala powiedzieć że zarobki też w porządku...

Urszula
@Kotr

A co właściwie oznacza komfort pracy? Chodzi o warunki lokalowe w biurze? Jest ono klimatyzowane? Mnie interesuje też, czy jest tu jakaś socjalka? Taka z kawą, herbatą, mikrofalą, jakieś krzesła i stół do jedzenia? Tutaj też jest komfortowo?

Witch

Nie wiem jak sama praca, ale rozmowa kwalifikacyjna tragedia. Sztywne twarze, zero uprzejmosci, wzrok w sufit, w okno, na kolana albo wrecz wywracanie oczami!!! Jezeli to jest firma miedzynarodowa to ja serdecznie dziekuje. Podejscie do potencjalnego pracownika zenujace. Wspolczuje pracownikom i po takim podejsciu nawet nie czekam i nie chce znac wynikow tej pseudo rekrutacji bo to brak szacunku. Nawet udawac milych nie potrafia. Zniechecenie do rozmowy odczuwa sie po pierwszych 2-3 minutach i w sumie jedyne na co sie czeka to na zakonczenie. Bardzo niemila atmosfera, sztywna i najlepiej to byc posagiem. Jednym slowem odradzam. Stracony czas i nerwy.

mietek
@Witch

A na jakie stanowisko byla rozmowa i z kim?

Witch
@mietek

Nie pamietam nazwisk bo szczerze mowiac nie interesowaly mnie. Stanowisko zwiazane z obsluga klienta, ale jezeli tak obsluguja klienta jak potencjalnych pracownikow to naprawde wspolczuje. Serdecznie odradzam. Biorac pod uwage opinie pracownikow to intuicja slusznie mi podpowiadala. Lepiej omijac niz w czyms takim utknac...no chyba ze jest sie tez tego typu osoba.

Jsjs
@Witch

Ja z mojej strony mogę potwierdzić że na rozmowie kwalifikacyjnej jedynie jedna osoba od strony pracodawcy była niemiła i wręcz odstraszała od tej pracy swoją postawą, nazwisko jednak zachowam dla siebie. Kto pracuje dłużej może się domyśli.

Yeuuu
@Witch

Żałuj, bo być może na rozmowie nie było zachęcająco, za to praca jest fajna i miła atmosfera w biurze obsługi klienta. Czasem pierwsze wrażenie jednak może mylić.

Robert
@Yeuuu

O jak jest fajna, to napiszesz coś więcej? W sumie ciekawi mnie, ile dają na rękę pracownikowi obsługi klienta. Z 3500 chociaż idzie zarobić? W ogóle, to atmosferę wśród pracowników, jakbyś ocenił? Ciekawi mnie to.

Yeuuu
@Robert

Wszystko ok, zarobki też.

Nigdzie nie ma kontaktu żeby zadzwonić albo wysłać CV...

Natalia
@Nowy

Przecież na stronie jest cała metryczka kontaktowa, a strona wyskakuje jako pierwsza w wynikach wyszukiwarki :0 A na jakie stanowisko chcesz wysyłać cv? Na produkcję? Coś jest wolnego?

Ucieszony

Hurrrra! Dobra firma. Przed Świętem wolne dała. A odgrażali się zarządcy że do pracy trzeba będzie przychodzić. Dobra firma. I jeszcze można sobie z wybić nieobecności pokryć. Dobra firma. A jak komuś urlopu braknie to z przyszłego roku może "pożyczyć". Dobra firma. Nawet związki jak mysz pod miotłą.

Olga
@Ucieszony

Hmmm wygląda to wręcz bajecznie. zawsze jest taka miła atmosfera czy tylko na koniec roku na święta? dobrze tu płaca? Aaa i czy jest stały zespół czy jest szansa złożyć cv ???

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SILGAN WHITE CAP?

Są ????

Halina

Dasz znać jakiego typu są to imprezy? Jak często sa organizowane?

Aleksandriusz
@Halina

A co chcesz się zabawić ?

Grażyna

Widzę że szukają kogoś na stanowisko juniorskie jako sales specialist. Ktoś wie jak wyglada rekrutacja na to stanowisko? ;)

@Grażyna

Normalnie, najpierw jest wstępna rozmowa z kimś a HR a potem z kierowniczka działu obsługi klienta i ewentualnie z managerem odpowiedzialnym za dany rynek, ta rozmowa jest w języku rynku na który aplikujesz.

@Opie

A coś więcej? O co ewentualnie pytają lub na co się w razie czego przygotować?

Wiktoria

skąd są dokładnie te dowozy pracownicze? z rynku niepołomic czy jeżdzi po sąsiednich wioskach ? pisaliscie niedawno że taki dowóz jest ale nigdzie nie mogę znaleźć czy koło mnie gdzieś przejeżdza

Ur

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu?

Srak po Rucoli

Masz problem z zatwardzeniem zapraszamy na obiad z stołówki ... Sraka po 20 minutach szkoda słów

Grażyna
@Srak po Rucoli

A gdzie ta stołówka, w oddziale w Krakowie czy Niepołomicach? :) A tak na poważnie, znalazłam ogłoszenie, ze potrzebują kogoś na stanowisko kontrolera w Krakowie. Zdradzisz jak sie pracuje w firmie? Warunki są ok?

Kontroler
@Grażyna

Tylko w Niepołomice .prac oki system weekend praca na 3 zmiany w lecie upał bardzo duzy wypłata na czas socjal w miarę . wynagrodzenenie jak wszędzie czy. Dłużej tym lepiej jak zależy ci

Paulina
@Kontroler

a coś robią z tym upałem ? macie dodatkowe przerwy?

bonjovi

Karma

Plastiki wam zamknęli ze względu na oszczędności to czekajcie teraz na strumień podwyżek. Jedyny plus to to, że Władek nie został .

@Karma

A co Ci Władek przeszkadzał ?

Darek
@Michał

Pewnie się kumplowal z klapciatym sysłem.

@Michał

Plastiki zamknęli i dobrze bo większość towarzystwa to byli znajomi i rodzina a praca była na drugim miejscu, współpracowałem z tym działem aż do ich zamknięcia

Darku
@Darek

Akurat ich kierownik był osobą która trzymała to w kupie, a Władek odszedł razem z pozostałymi pociotkami.

Nie tylko Władek nie został, nikt nie został 80% załogi była po znajomości

Sławek
@Karma

Ani Władek, ani połowa Staniątek nie została, może 4-5 osób była z poza układu sąsiedzko-rodzinnego, pomijając fakt, że Ci pozostali byli inaczej traktowani

Wojtek
@Karma

Jak wydziałem zaczęli kierować dwaj panowie ze Staniątek z pociotkami to było wiadome że długo to nie potrwa

@Karma

Rozgonili to towarzystwo wzajemnej adoracji: rodzina, koledzy i Staniątki, poza paroma osobami traktowanymi jak gorszy sort.

Mops
@Darku

Jedynie co on utrzymywał to łupież na głowie ????

Stołówka to DNO

Spalony kotek otruć się można jak coś się nie nadaje to się tego nie daje ludziom do jedzenia płacimy za to jak każdy inny z zewnątrz szkoda słów można tu dopisać swojej opinie

@Stołówka to DNO

Ale o co konkretnie chodzi? Co dają takiego, że idzie się potruć niby?

@Stołówka to DNO

Byłam na tej stołówce kilka razy i nie wiem o co chodzi, bo jedzenie było dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o SILGAN WHITE CAP - Niepołomice

• Jak się pracuje w SILGAN WHITE CAP?

Zobacz opinie na temat firmy SILGAN WHITE CAP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILGAN WHITE CAP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILGAN WHITE CAP?

Kandydaci do pracy w SILGAN WHITE CAP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILGAN WHITE CAP