SILGAN WHITE CAP

Tadeusz

Michał
@Tadeusz 10.11.2017 16:58
Słabej jakości jedzenie na stołówce, trzeba kraść kanapki z lodówki kolegów....

Z kanapkami musze przyznac proceder rozwinął sie na kradzież przeterminowanych jogurtow itp. Z racji niskich standardow żywieniowych na stołówce do łask powraca także PIZZA

Michał
@Tadeusz 10.11.2017 16:58
Słabej jakości jedzenie na stołówce, trzeba kraść kanapki z lodówki kolegów....

Do dnia dzisiejszego sprawca beszczelnych kradzieży został nie ujety.

Bulinka

Brawo handel paletami kwitnie w zmowie pana Jerzego z panem od BHP i jednym z pracowników myślą ze nikt nie widzi i nie wie tylko dyrektor generalny żyje w nie świadomości a tu przekręt za przekrętem a ludzie patrzą i płaczą.

Były

Acha..zapomniałem dodać o bardzo intensywnym "zapachu" lakieru od którego robi się niedobrze..

jasiek
@Były 18.08.2017 22:52
Pracowałem tam chwilę na wózku,ogólnie praca bez ciśnienia ale system pracy do d.py. 3 zmiany w systemie 4 brygadowym , wolny...

jakie 18,50 czlowieku ja po 15 latach pracy w tym obozie tyle nie mam

Mega mega pilne

W tej firmie dobre są akcje typu coś jest zepsute parę lat a tu nagle wpadają w szał i wszystko chcą zrobić w jeden dzień . Co i tak sie kończy porażką . No nic na to wychodzi że jak jest źle to tablica załatwi problem ale co ja mogę.

elo

jogi nie wiesz to sie nie wypowiadaj

MOPS
@elo 13.05.2017 19:17
jogi nie wiesz to sie nie wypowiadaj

Bracia z Ukrainy znów nas najechali brawo bo Polacy sie zwalniają wystarczy podnieść ludziom głodowe stawki to zostaną droga dyrekcjo .

@MOPS 23.05.2017 04:18

bracia to za dużo powiedziane po filmie WOŁYŃ, niech idą do pracy do swoich sąsiadów z Moskwy

Paulina

Uwaga, uwaga pojawiły się nowe oferty pracy! Poszukiwane osoby Packaging Engineer - Food Technologist, Customer Technical Service Engineer, Asystent sprzedaży ds. rynku niemieckiego. Miejsce zatrudnienia : Kraków. Myślicie o wysłaniu aplikacji?

fotograf

a co napisałem nieprawdę panowie z ukrainy są w 3 brygadzie :)))) a teraz jeden w 2 brygadzie i dostali 15 zł i opłacony hotel

Jogi

Chyba masz coś z głowa spełnieni za 13 zł po 10 latach pracy a Ukrainiec 15 zł na początek

fotograf

aby dostać auto służbowe octavie , mieszkanie opłacone , darmowe obiady i 15zł na start trzeba zmienić obywatelstwo na ukraińskie taka polityka w firmie , a polaczki marne 13zł po 12 latach pracy

Pytajacy

Panowie i Panie a czy ktos z Was ma jakies informacje na trmat pracy w Silgan Tczew? Sa oferty pracy, nawet atrakcyjne, ale jak czytam komentarze to zaczynam sie zastanawiac czy skladac CV. Jesli ktos ma jakies informacje i sie nimi podzieli to bede wdzieczny.

zejdz na ziemię

Liczy sie tylko bula skoro nie robią zebrań pracowniczych ;sprawozdań;bilansow rocznych i nie rozmawiaja z ludzmi

terefere

Gdyby mozna bylo wypowiedxiec sie swobodnie to mysle,iż wszyscy pisarczykowie okrzykneli by to pierwszoklaśnym wsrod najbardxiej poczytnych forow.

nigdy więcej

10 ZMARNOWANYCH LAT ! ZWALNIAM SIE !

brzydal

jeśli nie jesteś ROBO-COPEM przemyśl to nie raz ,nie dwa ...jeden wolny week./miesiąc ;chory ststem ; zbyt wysoki koszt życia prywatnego i osobistych wyrzeczeń ; zapomnij aby ktoś z Twoich bliskich mógł na Tobie polegać systematycznie o określonych porach dnia czy nawet nocy czy to w etui tygodnia czy weekendu; system narzucony przez kilku pasibrzuchów którzy mają największe dodatki za orke w week. Pytasz o pieniądze ? Nie powiem ci ;bo wstyd !!!

marko

co sądzicie o busach pracowniczych, przechodziłem kiedyś koło nich to za specjalnie nie wyglądają, i chyba nie wszyscy w nich podróżują na siedząco.

niesmak

praca ciekaw. placa taka sobie ale srodowisko toksyczne. od gory do dolłu .... odradzam

Filip

Związki zawodowe istnieją w tym zakładzie tylko teoretycznie, są CAŁKOWICIE nieskuteczne i zastraszone przez Pana Jerzego

t7878

Ja słyszałem że zarobki są wysokie, różne dodatki, premie , trzynastki. Czy to prawda?

Gruby

Jeśli lubisz gorąco, hałas, oraz smród lakierów to ta praca jest wymarzona dla Ciebie. Sezon na wieczka trwa od maja do września i właśnie w tym okresie przygotuj się że będziesz biegał jak kot z pełnym pęcherzem, bo opóźnienia w produkcji są normą. Może dlatego że wszystko się sypie. Lecz trudno się spodziewać niezawodności od maszyn które wycofano z zakładu z Niemiec. Za wybraki oraz za małą produkcje zapłacisz z własnej i tak nie wysokiej premii. Mistrzowie na produkcji to królowie Twojego marnego żywota. Siedząc w klimatyzowanym biurze wydają sprzeczne sobie decyzje. Ogólnie chaos jest tu normą a nie wyjątkiem. Podobno na lakierni ciężko jest przejść badania( próby wątrobowe) bez łykania tabletek a ubytki słuchu to ciągły problem na TO. Pozdrawiam wszystkich masochistów którzy się decydują na "kariere' w tym zakładzie.

fan bametu

Obudźcie się panowie! Wyszkoleni ludzie wam się zwalniają na pęczki, jak tak dalej pójdzie to nie będziecie mieć czasu kłócić się przy ładować palet do służbowych samochodów tylko będziecie sami odbierać z maszyn. Tylko ostrzegam że na hali jest bardzo gorąco. I te remonty, jeszcze nigdy nic nie zostało zrobione jak trzeba, nic nie działa a przelewy za robotę idą

quake

A więc tak, płaca marna marna biorąc pod uwagę warunki panujące ( duży hałas, gorąco w lecie ok 35 stopni) , smierdzi (lakiery, rozpuszczalniki) jak to komuś nie przeszkadza za stawki jakie dają śmieciowe umowy to oby takich pracowników więcej. Co do kariery i rozwoju to nie wiem , bo krótko tam zabawiłem , ale słysząc rozmowy to o rozwoju zapomnij , zarobki słabe , ogólnie kadra zarządzająca ma wsio w 4 literach,i jak kolega wyżej napisał tylko złote góry.

smoky

Zgadzam się z opinią że nie jest to firma dla osób zdolnych i ambitnych. Samej dyrekcji nie zależy na zatrudnianiu takich osób, bylebyś nie chciał(a)dobrze zarabiać a będzie OK. Zarobki niskie plus praktycznie zerowe szanse na podwyżkę w przyszłości... Częstą praktyka jest obiecywanie złotych gór, a później nie wywiązywanie się ze słowa.

Jupiś

W firmie przede wszystkim jakie wynagrodzenie masz na początku to takie ci zostanie. Nie ma żadnych podwyżek. Nie ma komunikacji poprawnej w firmie między "górą" a pracownikami tylko wszystko się odbywa poprzez plotki lub i rozmowę na korytarzach. Na lepsze warunki mają szanse osoby, które mają znajomości są, mogą nic wtedy nie robić lub robić błędy i to wtedy jest niewidoczne. Jeżeli masz ambicje i chcesz coś zmienić , to nie ta firma. Tu się liczą tylko znajomości. W firmie tej nadal się traktuje pracowników jak "łatwo poszło, to łatwo przyjdzie". Osobiście nie polecam tej firmy. To nie jest firma dla ambitnych i chcących normalnie zarabiać osób.

młody

Witam, poszukuje pracy i chciałbym się dowiedzieć np: jakie są zmiany w tej firmie i czy za wypłate można przeżyć miesiąc.I czy do firmy można przyjąć się bezpośrednio czy przez złodziejskie agencje pracy.

eryk

Pracuje w silgan w uk i jest to samo :)

ix

Im większy leser i obibok tym bardziej doceniany, niekompetetni i niedouczeni przełożeni głównie kierownik kontroli jakości,liczą się tylko znajomości,

FOTOGRAF
@ix 22.04.2014 00:11

ZAROBKI OD 12ZŁ BRUTTO DO 13ZŁ BRUTTO JA MAM 12,53ZŁ JAKO MŁODSZY USTAWIACZ ,DYREKTOR PERSONALNY WOŹI PALETY W SŁUŻBOWEJ INSIGNI,ALE CO JA MOGĘ

Zostaw opinię o SILGAN WHITE CAP - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILGAN WHITE CAP