Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILGAN WHITE CAP w Niepołomice

Prezes Jarosław

Czy to prawda że właściciel stołówki zrezygnował i złożył wypowiedzenie umowy po fali krytyki jaka spadła na jakość jedzenia na stołówce ?

Paskudna stoolowka

Jedzenie coraz gorsze i coraz mniej

Karma

Plastiki wam zamknęli ze względu na oszczędności to czekajcie teraz na strumień podwyżek. Jedyny plus to to, że Władek nie został .

Kapitan

Nadchodzi wielki sztorm statek idzie w dół z roku na rok bardziej tonie tak jak nasze podwyżki coraz mniejsze ???????????? ale jest pandemia musimy to zrozumieć najlepsze zyski w 2020 roku najlepszy kwartał ale wszystko wchłonęło nowe Audi i stołki związkowców

Pracownik Nowy wpis

Witam Mam pytanie czy to prawda że mają być duże podwyżki żeby zatrzymać pracowników przed odejściem w tym roku ?

12 groszy Nowy wpis
@Pracownik

(usunięte przez administratora) jak co roku :) hahaha chyba że Ukrainca którzy już nic nie robią m :)

Witch
Kandydat

Nie wiem jak sama praca, ale rozmowa kwalifikacyjna tragedia. Sztywne twarze, zero uprzejmosci, wzrok w sufit, w okno, na kolana albo wrecz wywracanie oczami!!! Jezeli to jest firma miedzynarodowa to ja serdecznie dziekuje. Podejscie do potencjalnego pracownika zenujace. Wspolczuje pracownikom i po takim podejsciu nawet nie czekam i nie chce znac wynikow tej pseudo rekrutacji bo to brak szacunku. Nawet udawac milych nie potrafia. Zniechecenie do rozmowy odczuwa sie po pierwszych 2-3 minutach i w sumie jedyne na co sie czeka to na zakonczenie. Bardzo niemila atmosfera, sztywna i najlepiej to byc posagiem. Jednym slowem odradzam. Stracony czas i nerwy.

mietek
@Witch

A na jakie stanowisko byla rozmowa i z kim?

Witch
@mietek

Nie pamietam nazwisk bo szczerze mowiac nie interesowaly mnie. Stanowisko zwiazane z obsluga klienta, ale jezeli tak obsluguja klienta jak potencjalnych pracownikow to naprawde wspolczuje. Serdecznie odradzam. Biorac pod uwage opinie pracownikow to intuicja slusznie mi podpowiadala. Lepiej omijac niz w czyms takim utknac...no chyba ze jest sie tez tego typu osoba.

Jsjs Nowy wpis
@Witch

Ja z mojej strony mogę potwierdzić że na rozmowie kwalifikacyjnej jedynie jedna osoba od strony pracodawcy była niemiła i wręcz odstraszała od tej pracy swoją postawą, nazwisko jednak zachowam dla siebie. Kto pracuje dłużej może się domyśli.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy SILGAN WHITE CAP zatrudnia studentów?

Prezes Jarosław

Szymon
@Prezes Jarosław

Już dawno powinien to zrobić, wstyd takie jedzenie ludziom podawać !!!!

Krystian
@Prezes Jarosław

Jeżeli to prawda to bardzo dobra decyzja . Ja już od 6 miesięcy nie jadam na tej stołówce .

@Prezes Jarosław

W niektórych przypadkach człowiek chciałby dać tej stołówce kolejną szansę na poprawę ale zawsze kończyło się tak, że jedzenie znowu było niesmaczne i nikt nie reagował, nikt z tym nic nie robił, aż dochodziło do sytuacji że kilka osób musiało poczuć się gorzej, by ktoś zareagował. Muszą zostać podjęte mądre, stanowcze decyzje by sytuacja ulegla poprawie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie SILGAN WHITE CAP na stanowisko Junior Sales Specialist for UK market (f/m)? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Analityk zakupowy
Niepołomice
VanKing Celkar Group Sp. z o.o.
(98 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji
Hrappka.pl
(21 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik ds. opracowywania dokumentacji technicznej
MAN Trucks Sp. z o.o.
Paskudna stoolowka

Jedzenie coraz gorsze i coraz mniej

Czas na zmiany
@Paskudna stoolowka

Pod tym postem napisz swoją opinię na temat jedzenia

@Czas na zmiany

Jeżeli chcemy lepszego jedzenia na stołówce to napiszmy jak najwięcej komentarzy co nam nie pasuje i co trzeba zmienić jak najszybciej aby jedzenie było smaczne .

Krzysztof
@Tom

Jedzenie paskudne i jakby porcje coraz mniejsze . Wszystko do zmiany .

Niezadowolony
@Tom

Dla zamawiających poza zakładem jeszcze zjadliwe, ale dla pracowników dwa razy gorsze . Ciekawe czemu pracowników traktuje się gorzej ?

Lasuch
@Tom

Jedzenie bez pojęcia o jakimkolwiek doprawianiu, przesolone . Po zjedzeniu możliwy rozstrój żołądka .

Zły
@Tom

Przy lekkim spóźnieniu się na stołówkę bardzo mały wybór dań . Jedzenie ogólnie niesmaczne .

Sebek
@Tom

Ludzie dajcie spokój , tego nie da się jeść , że o jakości produktów nie wspomnę . Same najtańsze produkty .

Krzysiek
@Niezadowolony

Nie wiem czego chcecie od stołówki. Jedzenie zawsze świeże, surówki robione na miejscu a nie z wiadra. Dziwię się tym opiniom patrząc jak sporo osób bierze po kilka obiadów do domu.

??
@Krzysiek

Czasami chciałoby się dać tej stołówce kolejna szanse, ale nadal jest nie smacznie ,szkoda tylko ze nikt z tym nic nie robi może faktycznie ktoś musi się gorzej poczuć żeby była reakcja. A tych którzy biorą obiad do domu to naprawdę podziwiam bo ja bym sie trochę wstydził a przede wszystkim obawiał zaserwować to rodzinie. Może pora pójść z tym wyżej jeżeli związki nie reagują ? A co do surówek …..

@??

Szkoda dawać tej stołówce kolejną szansę i tak się nic nie zmieni . Nawiasem mówiąc też mnie to dziwi że związki nie reagują ?

Marian
@Niezadowolony

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami, jednym słowem tragedia . Surówki beznadziejne, niedoprawione , schabowe śmierdzące, surowe filety z grilla .

Tama

Jak się zapatrujecie na jakiś mały strajk Włoski żeby zacząć walczyć o podwyżki na stolicę i resztę bandy nie ma co liczyć. Jak nie będzie wykonywany plan produkcji w końcu się szefostwo z Niemiec zainteresuje sytuacją i może zmienią stery na lepsze i zrozumieją że pracownicy na produkcji są coś warci.

Tom

Oceń jakość serwowanych potraw w naszej zakładowej stołówce. Pod tym postem napisz swoją opinię negatywną lub pozytywną.

Surowy filet z grilla
@Tom

Coraz gorzej czwartek surowy filet z grilla salmonella gotowa trzeba przyjść do pracy wcześniej jak nie można się wyrobić na 11 ciekawe czy na. Wynos takie też jedzie

@Surowy filet z grilla

Potwierdzam, jedzenie coraz gorsze miałem problemy żołądkowe po czwartkowym obiedzie. Już najwyższy czas na zmiany.

Niedziela stare mięso Porażka
@Andrzej

Schabowy śmierdzący mięso stare kapusta bez smaku dramat czy ktoś musi się otruć żeby zauważono że najwyszy czas na zmianę

@Niedziela stare mięso Porażka

Stare śmierdzące schabowe, surowe filety z grilla!!! Co jeszcze musi się wydarzyć aby doszło do zmiany .

Karma

Michał
@Karma

A co Ci Władek przeszkadzał ?

Darek
@Michał

Pewnie się kumplowal z klapciatym sysłem.

Michał
@Michał

Plastiki zamknęli i dobrze bo większość towarzystwa to byli znajomi i rodzina a praca była na drugim miejscu, współpracowałem z tym działem aż do ich zamknięcia

Darku
@Darek

Akurat ich kierownik był osobą która trzymała to w kupie, a Władek odszedł razem z pozostałymi pociotkami.

Paweł

Nie tylko Władek nie został, nikt nie został 80% załogi była po znajomości

Sławek
@Karma

Ani Władek, ani połowa Staniątek nie została, może 4-5 osób była z poza układu sąsiedzko-rodzinnego, pomijając fakt, że Ci pozostali byli inaczej traktowani

Wojtek
@Karma

Jak wydziałem zaczęli kierować dwaj panowie ze Staniątek z pociotkami to było wiadome że długo to nie potrwa

Obserwator

Witam Wczorajszy wypadek potwierdził że jednak bariera językowa to jest duży problem, a jak się zgłasza że jednak to ciężka praca i kobietą trochę brakuje mocy to mają cię za rasistę. Wystarczy podnieść zarobki i będą kolejki pod bramą.

Alfred

Nowa zmiana niestety nic nie wniosła do naszego zakładu pozytywnego czas się zwalniać po 21 latach pracy.

Andrei

Magazyn pusty do druku a i tak wysyłamy bl do Tczewa ciekawe jak z naszymi 13 :D

Niech żyje i dalej gnije Solidarność : D

Realista2019

Silgan sobie poradzi bez Was , a wy będziecie godnie zarabiać i nie będziecie musieli się zastanawiać co by tutaj napisać na go work-u. Tylko najsłabsze jednostki wylewają swoje żale tutaj bo ten kto reprezentuje jakąś wartość swoją osobą to robi coś żeby zmienić sytuacje z której jest niezadowolony. Życie Was jeszcze nie nauczyło , że nie ma nic za darmo ?! Czekajcie dalej i płaczcie jak to jest Wam źle to na pewno będzie lepiej. Praca Ci nie odpowiada ? To ją zmień! Możliwości jest multum , a niewolnikiem nie jesteś.

Realista 2000
@Realista2019

Zaśmiecasz forum.Ty to idź do cyrku.Pajaców potrzebują.

Realista2019
@Realista 2000

Dalsza dyskusja nie ma sensu. Ktoś Ci pluje w twarz , a ty mówisz - to deszcz ;-) Nikt się wami nie będzie opiekował , dawne czasy się skończyły.

Realista2000
@Realista2019

A kto powiedział,że ja mam zamiar z tobą dyskutować?Bu,ha,ha...! Napisałem ...idź do cyrku.

wrzód
@Realista2019

Tak jesteś tego pewny, to zobaczymy na wiosnę, sprawdzimy te tak zwane podwyżki które mają być a jak nie to nie my będziemy płakać tylko firma. Już nikt mnie nie zatrzyma, już raz złożyłem wypowiedzenie teraz nic i nikt mnie nie powstrzyma przed odejściem nawet dyrektor i przewodniczący warszawa. Drugi raz nie popełnie tego błędu, reszta pewnie też tak myśli.

antywrzodzik
@wrzód

Gorąca woda przyspiesza pękanie już rozwiniętych wrzodów. Należy pamiętać, aby woda była tak ciepła, żeby być w stanie wytrzymać kontakt z nią przez kilka sekund. Jeżeli wrzód jest umiejscowiony w trudno dostępnym miejscu można wykonywać gorące okłady np. z dodatkiem olej go ku naturalnego lub wiciokrzewu. Zdarza się, że wrzody występują w grupach typu G jest to tzw. karbunkuł lub doszło do zakażenia krwi i następują jeden po drugim, Wówczas niezbędne jest zastosowanie antybiotykoterapii wysoko procentowej z wyciągu śliwkowego.

Haha
@Realista2019

Napisz kim jesteś że takie bzdury opowiadasz, pora iść do przewodniczącego żeby do domu odwiózł po godzinach . Taryfiarz i krętacz od 20 lat .(usunięte przez administratora)

Kasia
Kandydat

Czy ktoś wie jak pracuje się w dziale księgowości w Krakowie?

Ja
@Kasia

Raczej OK ????

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje SILGAN WHITE CAP dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Ustawiacz.

Na początku
@Pytanie

Zależy jakie ustawiacz ale około 21 brutto system 4 brygadowy

Kapitan

Dzień Dobry Wiemy doskonale że wszystko drożej wszędzie są podwyżki benzyny, jedzenia, opłat.Spokojnie u nas żadnych podwyżek nie będzie nie ma cię się co stresować tylko dawajcie z siebie wszystko.Powodzenia

Svetlana Vasilwoda
@Kapitan

Fajna przyjemna praca na Tp2 po dwóch pracujemy na odbieralnikach a wy ciągle narzekacie

Marcin
@Svetlana Vasilwoda

Na szatni już huczy już wiadomo gdzie poszły nasze kwietniowe podwyzki

Kolego podziel sie
@Marcin

Kolego podziel się informacjami z szatni :-)gdzie są pieniądze tak obiecane przy wyborach

Kamil

Widać ze mają czas na wszystko -oblegają przystanek dla palaczy 8/8h

Sasza
@Svetlana Vasilwoda

Pracujemy po dwóch ze wschodu bo nikt nie chce za takie pieniądze robić

Czas na kuchene rewolucje

Na tablicy udko na talerzu już pół udka ja rozumiem że kryzys jest ale żeby aż tak ... Jak schabowy to z karkówki ja rozumiem że promocja w Lidlu ... Panie kochany czas na zmiany lub trzeba poprosić o ankiet i zmianę proszę jakie macie odczucial

Już wiem po co daje pół udka
@Czas na kuchene rewolucje

Dziś z udka które powinno być wczoraj danie kurczak w sosie i oczywiście kotle z karczku ....

@Czas na kuchene rewolucje

Czy chodzi o ankietę co do jakości jedzenia? Jakby miała wyglądać taka ankieta?

Jacksparow
@Kapitan

Audi ? O co tu chodzi ?

Czy zdarzają się nadgodziny w SILGAN WHITE CAP?

Stolica Polski
@Pytanie

Tak zdarzają się nadgodziny nawet kilku dniowe libację

Widziane z boku

Na zachodzie bez zmian. Złotouści roztaczają wizje świetlanej przyszłości, a ponieważ wiedzą wszystko i lepiej, więcej szkodzą niż przynoszą pożytku. Nie wpadnie zadartonosym do główek, że człowiek bez szkół i stanowiska może coś doradzić. Póki co "góra" im wierzy, a oni wierzą "górze".

Wolny człowiek
@Widziane z boku

To by się nawet czytało z przymrużeniem oka, gdybym w tym zakładzie nie zostawił kilku lat życia. Ale do dziś pamiętam, że takie nazwiska jak Jacyno czy bijący pokłony szeregowym niemieckim księgowym Bielat to nawet większe zło, niż to które później przyszło z Valeo ,;)

Janusz2021

Jak tam po Nowym Roku w Silganie? Dalej dobrze żyje się tylko zarządowi? ;) Ja to jeszcze poprzednie zarządy pamiętam, ale jak tu wyczytałem człowiek z Valeo rewolucję robi to powinien być dobrobyt :D Finansowi dalej uprawiają kreatywną księgowość, służą Niemcom na kolanach i cisną resztę? Kiedyś to na Święta chociaż szampany na paletach zjeżdżały ;)

Janusz2022
@Janusz2021

Szkoda slow na tego z Valeo....

Nieświadomy
@Janusz2022

Ale, kogo masz na myśli ?

Bosman
@Janusz2022

Jest źle, a lepiej chyba nie będzie. Najwyższy czas stąd uciekać. Kto z was pierwszy?

Zostaw merytoryczną opinię o SILGAN WHITE CAP - Niepołomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SILGAN WHITE CAP?

Zobacz opinie na temat firmy SILGAN WHITE CAP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILGAN WHITE CAP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SILGAN WHITE CAP