Opinie o SILGAN WHITE CAP w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SILGAN WHITE CAP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SILGAN WHITE CAP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILGAN WHITE CAP w Niepołomice

Dzień dobry, Chciałam zapytać o pracę Kontrolera Jakości: - o jakich urządzeniach pomiarowych mowa w ogłoszeniu o pracę? - jakie warunki panują w dziale ww. stanowiska? - w jakich granicach waha się wynagrodzenie na ww.stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

White
@Ania

Ogłoszenie jest już nie aktualne.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SILGAN WHITE CAP?

Xyz

Jest ciężko masz plecy znajomość jak w PRL u

produkcja

Witam, dostalem oferte pracy na kontroli jakości , pierwsza umowa zlecenie na 7 dni , żeby się nie wiązać , czy ktoś może przedzwonić do mnie na nr 505 894 829 i powiedzieć mi jak to wygląda i czy warto ?

&
@produkcja

Kto zaproponował Ci prace w DJ?

@&

no jakaś agencja pracy chyba , z jakiejś agencji pracy i umowę zlecenie zaproponowali , jakaś tam chyba najniższa krajowa - była o niej mowa

@produkcja

mi nie przeszkadza najniższa krajowa tylko nie wiem czy w ogóle warto się bawić i zawracać sobie tym głowę

Suszi

Jak tam w Silganie w Nowym Roku? Dalej postępuje "dobra zmiana"?

zmianowy
@Suszi

Tak, dobra zmiana polega na tym, że każdy nowy ma być mierny bierny ale wierny. Nowych jeszcze zobaczymy, oj zobaczymy, w tym roku, na pewno.

Marek Zdrajca
@zmianowy

Wiecie co, jak się czyta dzisiejsze opinie o firmie to niedługo dojdziemy w ogóle to wniosku że za śp. Łaszcza to dopiero było. No i nawet było tzn. takiej skali upadku nie było widać. I mało kto był sobie ją pewnie w stanie wyobrazić.

Pewny
@Marek Zdrajca

Pewniakiem jest to że jest lepiej bo poprzedni "kucharzdrukarz" związkowiec za swoich rządów mówił rok w rok że się zwalnia bo jest źle, a od dłuższego czasu nie słyszę aby się zwalniał więc...

@Pewny

Witam, dostalem oferte pracy na kontroli jakości , pierwsza umowa zlecenie na 7 dni , żeby się nie wiązać ?

@Pewny

warto czy nie ?

@Suszi

Kontrola jakości to część działu produkcji czy jak ?

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja na technika utrzymania ruchu to nieporozumienie.Treść ogłoszenia to praca dla pracownik fizyczny ,jednak Panowie rekrutujący urządzili mi istny egzamin ustny z elektryki,elektrotechniki,automatyki ,znajomości j.angielskiego i na końcu znajomości czytania skomplikowanego schematy w j.angielskim oraz znajomości programowania i obsługi sterowników PLC.Rozmowa a raczej odpytka trwała około 50 min.Nie mówią ile mają zamiar zapłacić ale jedynie wymagają .I to wszystko na stanowisko -pracownik fizyczny do utrzymania maszyn w stanie sprawności.Moim zdaniem to wiedza na poziomie studiów wyższych technicznych o specjalności inż.elektryk,elektronik ,informatyk programista.Nie polecam bo to wielkie nieporozumienie i wprowadzanie potencjalnego pracownika w błąd odnośnie oczekiwań a ta płaca to pewnie na poziomie 2500-3000 na rękę bo tak wynika z powyższych wpisów

Dno

Leon

Czy ktoś wie jaki jest w 2020r limit zwolnień lekarskich L-4 ?Czy został zwiększony?Mamy rok przestępny .Luty ma 29 dni. Co z niewykorzystanym limitem L-4 za 2019r?Czy niewykorzystanie limitu z 2019r przechodzi na kolejny rok? Czy będzie zsumowany ? Proszę o klarowne ,dojrzałe odpowiedzi.Dziękuję !

witam, dostałem propozycję pracy jako drukarz . co możecie powiedzieć o tym stanowisku? jakie zarobki ?

Drukarz
@Nowy

Serio pytasz o to stanowisko chyba jak jestes drukarzem to wiesz co nalezy to obowiązków na lini i za co sie odpowiada chyba ze drukowales kartki w domu na drukarce

Pietrucha
@Drukarz

Czytaj tekst ze zrozumieniem.Człowiek pyta o zarobki i ogólnie o pracę na tym stanowisku. Ty się wymądrzasz.Jak nie nasz niccdo powiedzenia na temat ,to milcz. Opary chyba szkodzą, jak widać.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w SILGAN WHITE CAP. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Biurovy

O jaki rozwój pytasz? Na produkcji czy w biurze? W obu przypadkach jest słabo. Ostatnimi czasy preferowani są ludzie z zewnątrz. Awanse wewnętrzne, rozwój pracownika, to nie ta firma. Podwyżki są. Zdarza się kilka procent rocznie ale to nie jest rozwój.

Były łorker

Jak tam życie w fabryce leci ostatnio? Targety wyrobione i będzie w tym roku chociaż wino na Święta? ;)

Wątpiący
@Były łorker

Wątpię.

ustawiacz maszyny

Poniewaz czesc z was pyta o to jak pracuje sie w Silganie, to prosze: pracownicy fizyczni:, operatorzy wozkowi i inni. Placa niewielka. Mowa o stawkach rynkowych ale jak mozna porownac wynagrodzenie w zakladzie gdzie pracuje sie w systemie czterobrygadowym, w halasie, pyle, lakierach, upale lub zimnie, drganiach, oleju itd z praca poniedzialek-piatek na 2 lub jedna zmiane. Place nie sa rynkowe, sa niskie. To powoduje, ze osoby sa tu krotko. Fachowa wiedze zastepuje niezliczona ilosc kart uruchomienia do wypelnienia. System premiowania zmienia sie caly czas i nie wiem jak to teraz wyglada. Czekam na pensje. Zobaczymy, ale nie spodziewam sie rewelacji. 3 tysi nie zarobisz na reke... Bonusy: multisport, obiady, pakiet medyczny. Dla mnie to bylo by fajne, ale jak podstawowa kwestia wynagrodzenia byla by OK. A nie jest. Pracuje sie coraz gorzej poniewaz osoby doswiadczone odchodza lub sa zwalniane. Na ich miejsce przychodza osoby niekompetentne.

Sonek
@ustawiacz maszyny

Może jeszcze ktoś z biurowych napisze kilka zdań prawdy? Porównując dzisiejszego Silgana do tego sprzed lat to trzeba powiedzieć że "kiedyś to było". Nie każdy pewnie w ogóle wie że za pracę w tak szkodliwych warunkach były dodatki do pensji. Dziś ma być wyzysk.

biurowy47
@ustawiacz maszyny

Prosisz o opinię biurowego? Oto ona. W firmie przed nastaniem "nowego" zarządu panował bałagan. Dyrektor miał swoich ulubieńców i traktowano ludzi nierówno. Nie umiał zarządzać. Przez lata patrzyłam, jak następuje obniżanie wszelkich standardów. To okres, kiedy zaczęło się dziać źle. Ale najważniejsze było przypodobanie się niemcom, co do czasu gdy produkowano odpowiednią ilość wieczek, wychodziło. Spadły wynagrodzenia, morale, jakość. Wreszcie to się skończyło, bo musiało. Po zmianie na tronie... poprawy brak. Mogę powiedzieć, że jest inaczej, ale tak samo. Z tym, że faworyzowani są ludzie zatrudnieni przez nowego dyrektora. Więc tak, "kiedyś to było". Tylko to było dawno temu.

-_-
@biurowy47

Dziękuję za Twoją opinię. Potwierdza się to co za zauważyłem z poziomu biurowych jak tam jeszcze działałem, ale szkoda, że to trwa w zasadzie aż do dziś. Raczej ktokolwiek by nie został nowym DG to i tak Niemcy go wdepczą w podłogę. Większą zbrodnię wykonywali dyrektorzy finansowi, którzy kreatywnie wyprowadzali zyski za granicę na taką skalę, że ani Opakomet, ani Schmalbach ani Amcor takiego czegoś nie widzieli :D A i Bamet czuł się zawstydzony. Tak że potwierdzam, że "kiedyś to było" ale to "kiedyś" to już dziś prehistoria. No ale trzymajcie się ci co wytrwali, bo może już tych standardów Silganowych nie da się niżej obniżyć niż są obniżone i teraz już tylko będzie "dobra zmiana" ;) Bo bardzo wiele talentów i zdolnych ludzi tam u Was w końcu zostało.

nik
@-_-

Nie zgodze sie z tym ze nie ma znaczenia kto jest DG. Moze to prawda ze Niemcy go "wdepcza" i nie bedzie pieniedzy na podwyzki na premie. Jako biurowa nie widze tych problemow jakie maja produkcyjni, moze tam sa inne oczekiwania o jakich tu kiedys pisali ludzie czyli umowy na etat i kwestie urlopow stolowka zwiazki zawodowe. Poza pozycja Niepolomic wsrod fabryk w Europie jaka wywalczy DG jest jeszcze codziennosc pracy i Niemcy maja na to niewielki wplyw. Patrzac na to co dzieje sie w tej firmnie najpewniej niedlugo wszystkie kierownicze i kluczowe stanowiska zostana wymienione na nowych swoich ludzi DG. Wg jakiego kryterium to nie wiem, bo kilka zmian od ostatniego roku pokazuje ze panuje coraz nizszy poziom. Oficjalna wersja to jak napisal ktos wczesniej dobra zmiana.

Iza
@nik

Fajnie, że tak aktywnie dyskutujecie o tej firmie. Nie da się ukryć, że sporo wiecie na temat jej funkcjonowania i dlatego postanowiłam zapytać Was o jedną, istotną dla mnie, rzecz. Widziałam mianowicie, iż SILGAN zatrudni teraz osobę na stanowisko z językiem niemieckim. Jestem zatem ciekawa, czy później będzie można liczyć ze strony firmy na jakieś kursy, podnoszące poziom znajomości tego języka?

-_-
@Iza

Komentarze moderatorów są takie oficjalne i służbowe, że nie da się ich traktować poważnie. Do tego czasem znikają negatywne acz prawdziwe opinie o firmach w naszej niepołomickiej strefie na GoWork, więc jak usuwacie niewygodne info to nie nadganiajcie później nienaturalnej dyskusji. Jeśli Silgan szuka kogoś z j. niemieckim to bardziej po to żeby prowadzić jeszcze bardziej politykę na kolanach przed niemieckim okupantem. Kursy językowe swego czasu były, ale prowadziła je firma konsultingowa od wszystkiego, a jak ktoś zna się na wszystkim to realnie nie zna się na niczym. Zejdźmy na ziemię dobre czasy to już były. Szkoda tylko lojalnych ludzi którzy wcale nie chcą zmieniać pracy jak nie muszą. Ale jeśli patologia goni patologię to czasem lepiej dostawać 500+ niż pracować ;)

@Iza

Oczywiście jest szansa na kursy językowe na tym stanowisku.

Robert
@:)

A wiesz może, czy osoba nieumiejąca porozumiewać się w języku obcym ma szanse zatrudnienia w firmie SILGAN WHITE CAP? Skoro jest szansa na kursy językowe, to pomyślałem, że znajomość języka obcego można by było uzupełnić, będąc już pracownikiem tej firmy. Zastanawia mnie tylko, czy istnieje taka możliwość.

@Robert

Raczej na stanowisko, o którym mowa wyżej znajomość języka jest potrzebna.

@Robert

Tak jest możliwość zatrudnienia przyjmowani są nawet osoby nie znające jezyka Polskiego firma uważa że kazdy może wszędzie pracować to nie będzie problemu. Polecam firme jest bardzo fajna jak cie złapią pijanego albo upalonego zielskiem zabierają tylko premie

Alicja
@:)

Dobrze, że ta sprawa została już wyjaśniona, bo tak się składa, iż też mnie interesowała. A co, jeśli chodzi o wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku? Czy w SILGAN WHITE CAP jest ono wymagane?

@Alicja

Myślę, że nie zaszkodzi złożyć papierów nawet bez doświadczenia.

Łucja
@ustawiacz maszyny

A napisz jeszcze od czego są zależne te premie? Bo mnie ten wątek zaciekawił akurat.

Stary wyga

Nie polecam tylko zwiazkow zawodowych siedza w kieszeni dyrektora czytaj sprzedali sie za stanowiska przewodniczący nawet dostal samochod służbowy zeby jeli co norme wyrabiaja i nadgodziny na maksa robią do domu odwozic porazka chyba ze ktos sie odważy i zrobi nowe związki

Brunon K.
@Stary wyga

W organizacji jednostka się nie liczy. Chodzi o to żeby słupki rosły. Przewodniczący szoferując robi dobrą rzecz.Pod sklep po piwo i do domu odwiezie. Żeby jeszcze tylko w sprawie stołówki zadziałał. Niema frytków, obiadoporcja droższa o złotófke, surowizna bez wyboru, o golonce co jej niema nie wspomnę. Kupujcie nawozy, i

Sasza
@Brunon K.

Tak dobra tylko 6 miesiecy temu nazywał ludzi biedakami i buntowa zeby godzin nie robic a teraz ...... Co prezentuje jak by mieli resztki honoru byla by dymisja a ze stołówki nie ma profitu pewnie to nic nie zrobi

Papi
@Sasza

Motto Pana Przewodniczącego vs mistrza brzmi "Nie martw się,kiedyś też byłem biedny" Sie sind nicht allein, die augen sehen zu, die ohren hóre zu .Herr Vorsitzender.

Łucja
@Papi

Szukam tu pewnych informacji o pracy w SILGAN WHITE CAP i mam nadzieję, że zechcecie mi ich udzielić. Firma szuka teraz Junior Sales Specialist for UK market. Czy orientujecie się, na jaki rodzaj umowy można tam liczyć na "start"?

Cześć !Podobno od 01.01.2020r będą kolejne podwyżki,które z utęsknieniem oczekujemy. Chcą nam zabrać dodatek za prace w sobote/niedziele.I dać nowe podwyżki. Będą nowe stawki /na godz. kosztem dodatku za weekend. Ktoś robi ciągle z Nas 1/2...głupków.

@.

Widzę że dobrze orientujesz się w sprawach firmy. Jak mniemam, nie jesteś zadowolony ze zmian w sposobie wynagradzania. Może jednak zaproponowane stawki będą satysfakcjonujące? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat firmy, jaka panuje tu atmosfera, jakie jest podejście do pracowników? Napisz proszę coś więcej, jestem tego ciekaw.

@.

Nie mogą zabrać dodatku za weekendy. Ustawa.

Sergiej

Jaka ustawa to jest system zmianowy 4 brygadowy dodatki sa tylko do nocek za weekendy moga zabrac tylko musza zmienic uklad zbiorowy a tu nie beda miec problemu

Sebastian

Mógłbyś sprecyzować, jak obecnie wygląda wysokość dodatku za pracę w weekendy? Jeżeli możesz to napisz ile realnie można zarobić za pracę w firmie SILGAN WHITE CAP? Będę wdzięczny za określenie poziomu zarobków dla nowo zatrudnionych osób.

@Sergiej

Układ zbiorowy nie tak łatwo zmienić.

Jurij

Panowie13 zjadł agregat i przewodniczący wożąc się firmowym passatem do celów prywatnych tak wiec premii rocznej

Ciekawski

Pytanie do Ekspertów z TP-2 .Panowie Ustawiacze.Chodzi mi o masę 863 . Wiem,że j ej s p a l i ny są wysublibowane. Pełne ekspresji ! Czy ktoś wędził w tym dymie -splinach wędliny ? Mam tu na myśli kiełbasy,szynki ,boczek ...no i żeberka wędzone. Pytam ,bo świniobicie mnie czeka i...myślałem wędzić wyroby na wydziale TP-2 . Z góry dziękuję !

stolarz
@Ciekawski

polecam linię 9 albo 1 , do wyboru

Bbb
@Ciekawski

Swietna rzecz jest ten dym jak masz impreze zabierasz takie wędliny goscie jedza i tylko 1 Piwko lub kieliszek wystarczy i masz jazde jak po kwasie

goa

Cześć ? jak wyglądają kwestie stanu bhp w firmie?:) Czy bardzo wymagany jest ten język angielski ?

biurovy
@goa

BHP - hahahahahaha :) Angielski? Na jakie stanowisko? W sumie nie ważne, nie jest.

Goa
@biurovy

Pytam o stargowisko specjalisty ds bhp widzę ze ponownie tutaj zmiana osoby jest a niedawno firma szukała i się zastanawiałem jak że stanem bhp :)

@Goa

Nie ponownie. To cały czas ta sama rekrutacja.

Aha to znaleźć nie mogą czy maja takie wymagania lub płaca niezbyt?

Fakap

To (usunięte przez administratora) już tego stanowiska nie zajmuje?

Goa
@Fakap

Nie wiem nie znam... udzielisz więcej informacji i rzeczowych ?

Działacz z TP

Wzywam Ciało Kierownicze Organizacji do podjęcia pilnych,stanowczych,zdecydowanych działań.Chodzi o urlopy wypoczynkowe.Są osoby w Organizacji co źle spędzają urlop.Mam na to dowody/prawo maltańskie/.Przykład to mój kolega,przyjaciel z Organizacji.Jest w Organizacji od samego początku jej powstania/01.11.2018r/.Podczas urlopu wypoczynkowego remontował mieszkanie.Upss...!!! A miał wypoczywać ! ! ! Mój Apel do Organizacji ! Musimy wprowadzić kontrole ludzi.To jak wypoczywają podczas urlopu.Co robią na urlopie.To coś podobnego do kontroli zwolnień L-4.Organizacja ma prawo wiedzieć dlaczego jej działacze wracają po urlopie zmęczeni,słabi ,;;wypaleni','bez energii do wyzwań Organizacji !Pozdro dla Organizacji !

robol
@Działacz z TP

A może nie stać Go na malarz a tym bardziej na wypoczynek na Karaibach.

Honorata
@robol

Przepraszam, ale chyba muszę Wam przerwać na chwilę tę dyskusję, ponieważ zauważyłam, że nie rozmawiacie na najważniejsze tu tematy. Widziałam, że SILGAN WHITE CAP poszukuje kilku nowych pracowników na różne stanowiska. Wszystkim oferuje między innymi rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów. Możecie mi wymienić, o jakie konkretnie benefity chodzi? Będę wdzięczna za takie informacje.

Hehehe
@Honorata

Luxmed, Multisport, język angielski, dopłata do obiadów, możliwość przyklęknięcia przed szefem wszystkich szefów raz na pół roku. Wystarczy?

@Honorata

Rynkowe wynagrodzenie czyli zmowa firm w strefie czy biedronka czy silgan taka sama kasa

@Nowy

Skoro kwoty są podobne, to może mimo wszystko mógłbyś sprecyzować, jak wygląda wynagrodzenie podstawowe dla nowo zatrudnionego pracownika? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy obowiązują ewentualne premie bądź bonusy? Z góry dziękuję za udzielenie informacji.

. . .

Cześć ! Mam problemy z uzyskaniem urlopu .Chciałem z rodziną jechać na Wakacje.To 2 tygodnie.Wiem,że to długo,ale....Dzieci ,rodzina jest dla mnie najważniejsza.Pytanie: Z kim rozmawiać o urlopie wypoczynkowym? Ile trzeba dać do tzw. "koperty''',aby dostać urlop wypoczynkowy?Od roku odkładam 500+ na Wakacje.Mogę coś wsadzić do "koperty".

Działacz z TP
@. . .

Nie wstyd ci pisać taki post ?Jaki urlop?Jakie Wakacje?Nasza Organizacja ma poważne problemy.Cała Europa czeka na nasze produkty.Klienci bombardują Nas telefonami.Pytają o nasze denka-przykrywki na słoiki ,które zamówili.A tobie urlop w głowie. Samo myślenie o urlopie,Wakacjach to już wypaczenie.Organizacja nie może tego tolerować. Ostrzegam Cię,że takie osoby jak ty mogą być w y k l u c z o n e z Organizacji.

Besele

Jak tam przy nowych sterach? Lepiej coś?

Urszula
@Besele

Charakter Twojego pytania świadczy, że byłbyś zainteresowany pracą w SILGAN WHITE CAP. A to z kolei dobrze się składa, bowiem firma szuka kilku nowych pracowników - ogłoszenia są dostępne na portalu pracodawcy.pracuj.pl. Możesz ubiegać się na przykład o stanowisko: Starszego Specjalisty ds. Administracji Personalnej, Junior Sales Controller, Ustawiacza linii produkcyjnej oraz Junior Internal Auditor. Czy któraś z tych propozycji będzie dla Ciebie odpowiednia? Daj nam znać - będziemy czekać!

Besele
@Urszula

A są jakieś stanowiska technologow/inżynierów?

Jakub
@Besele

Najlepiej, gdybyś ofert pracy wraz z opisami stanowisk poszukał na oficjalnej stronie internetowej firmy SILGAN WHITE CAP. Słyszałeś może coś o tym pracodawcy? Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego przyjmowane są na ewentualny staż bądź praktyki? Jest to ważna informacja, dlatego mam nadzieję, że coś wiesz.

Sasza

Bardzo dobra firma ogromne dopłaty do wakacji stać mnie na wyjazd pod namiot z rodziną do puszczy w Niepolomicach i nawet na chleb wystarczy reszte jedzenia upoluje jest duzo komarów bedzie na zupe polecam

Horche

Jak tam w Silganie podwyżki były czy tylko premie dla zarządu? ;)

Bbb
@Horche

Były straszne wielkie tylko 3 judaszy ze związków zmieniło system premiowania i znowu wyszło na zero

Urszula
@Bbb

Mógłbyś jednak darować sobie ten sarkazm, ponieważ nie wnosi on nic wartościowego do tej dyskusji. Bądź świadomy tego, że na forum wchodzi wiele osób, które poszukują rzetelnych i sprawdzonych informacji o pracy w SILGAN WHITE CAP. Rozumiem, iż kwestia premii w tej firmie jest skomplikowana. Ale czy będziesz tak uprzejmy i wyjaśnisz nam, jak konkretnie przedstawia się ta kwestia w tej firmie? Będziemy Ci wdzięczni.

Gosia
@Urszula

Urszulko pał... się

Janusz

Silgana kojarzę tego sprzed kilku lat zanim udzielały się w nim talenty z Valeo , o których tu czytam. Myślę że pracownicy z większym stażem się zgodzą, że był czas, kiedy w Silganie był nawet jakiś poziom. Rzecz w tym, że każda kolejna zmiana personalna w zarządzie oznaczała obniżenie tego poziomu i większy serwilizm względem Niemców. Trochę szkoda, bo na tle innych fabryk w strefie przynajmniej atmosfera w pracy bywała pozytywna. A i szacunek pracowników wzgledem siebie istniał. Raczej więc będę dobrze Silgan wspominał, ale bardziej dzięki ludziom, którzy mimo bullyingu i mobbingu ze strony Hannoveru otrafili się zachować. Na końcu to się bardziej pamięta kto się okazał człowiekiem mimo niesprzyjających warunków i postępującej degrengolady w przedsiębiorstwach z obcym kapitałem.

@Janusz

Brawo Ty !Moje uznanie i podziw.Post przesiąknięty mądrością .Piękne słowo ująłeś w poście.SZACUNEK ! Szkoda ,że Zarząd nie rozumie słowa-szacunek. Ps.Pewnie nie wiesz,że w firmie są konfidencji.19.03.br o godz.5.00 był nalot ,inwigilacja(usunięte przez administratora)zrobili "Wjazd" na zakład. A największe zażenowanie.Ta baba pyta ludzi o godz. 5.30 "Co Pan tu robi ? "Człowiek idzie do pracy na 6.00 rano a ta idiotyczne pytania zadaje.No jaja ! I TO JEST TEN SZACUNEK !!!!!!!!!!!!!

Janusz
@.

Tzn. Silgana znam tego z poprzedniej dekady i wtedy już wyraźnie było widać równię pochyłą w dół z każdym kolejnym rokiem. Jak jest dziś to tu tylko mogę poczytać, ale jeśli Dyrektorem Finansowym jest dalej ten z huty ze świętokrzyskiego to wysokiego poziomu się nie spodziewam ;) Są po prostu pewne granice żenady i żałości, które w Silganie zostały swego czasu przekroczone, więc co bardziej rozgarnięci ludzie się już stamtąd ewakuowali. Chcę wierzyć, że dawny poziom kiedyś wróci, ale jeśli zarządzają tam dziś ludzie albo z Automotive albo z krakowskich korpo to widoków na to nie ma. Ale za to Marek od zawsze wiernie służył Niemcom, więc pewnie jest nie do ruszenia :D

Stolarz
@Janusz

A teraz to w związku trzeba być żeby największą podwyżkę dostać stanowisko, albo stanowisko. Albo być z rodziny. Pan Dyrektor w sumie dobrze robi. Słupki na zielono, ukry pracują aż miło, związki nie pisną ani słówkiem. A że pracownicy ze stażem się zwalniają, to dobrze - przyjdą tańsi. Nie będą nic umieli - "starzy" im pomogą, jak będą chcieli mieć premię wydajnościową (taka swoista odpowiedzialność zbiorowa - premia wszystkim albo nikomu). Swoją drogą jak tu teraz motywować do wydajności?

@Stolarz

To może trzeba się do tego związku zapisać ?

Szymon
@Stolarz

Według ciebie pracownicy nie są odpowiednio motywowani i w związku z tym nie pracują wydajnie. Czy pracodawca zapewnia pakiet socjalny lub kursy branżowe, które odnoszą kwalifikacje? Takie bonusy mogą byś fajnym dodatkiem do wynagrodzenia i dobrym środkiem motywującym. Co o tym myślisz? Napisz bardziej szczegółowo o umowach o pracę zawieranych z pracownikami. Stabilne zatrudnienie jest także ważnym punktem dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o SILGAN WHITE CAP - Niepołomice

• Jak się pracuje w SILGAN WHITE CAP?

Zobacz opinie na temat firmy SILGAN WHITE CAP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILGAN WHITE CAP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILGAN WHITE CAP?

Kandydaci do pracy w SILGAN WHITE CAP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILGAN WHITE CAP