JUKA

Niepołomice

Opinie o JUKA

Henryk

29.11.2017 OFERTA PRACY - SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH podpowiecie mi coś o tym stanowisku?

Piniadz

Wez sobie lala szykuj stroj robolski bo przy takich wyplatach i traktowaniu pracownikow to zaraz sam bedziesz musial (usunięte przez administratora)

..........
@Piniadz 15.12.2017 08:49

Weź się trochę opanuj ta strona służy do wyrażania opini o pracy !!! A NIE o osobach którzy tam pracują bo skoro narzekasz i masz takie wiadomości na temat firmy to polecam ci CV napisać i po rozności po strefie gdzie jest tyle wspaniałych innych firm P.S. Nie zapomnijcie znowu w idiotyczny sposób odpisać

Gotfryd

Teraz trochę poważnie. W jaki sposób chcecie zarabiać duże pieniądze skoro firma pracuje 8godz na dobę. Takie maszyny powinny wszystkie pracować 24godz i zarabiać na siebie. Opłaty za hale prąd gaz i inne pierdoły kiedy wszyscy zabierają dup.y o 14 i są szczęśliwi. Inne firmy robią normalnie w trybie zmianowym i produkcja trwa cały czas. Komu się wszyscy żalicie . Panowie z biura do roboty żeby było co robić przynajmniej na 2 pełne zmjany. W taki sposób nie zarobimy na nasze zachcianki.

Heineken

Wasze podwyżki jak i plany regałów Edzi mam u siebie w teczce .... przepraszam :(

Jarosław Sokoło*ski ps. Masa

''Mały''sieje ferment w Naszych szeregach. '' Starzy Jukowscy'' godzą się na to bez mrugnięcia okiem, tracimy coraz więcej ''żołnierzy''. Nasi ''Kapitanowie '' na szczęście stworzyli już listę Schindlera , Od stycznia pisiont groszy podwyżki NA RĘKĘ . Ciąg dalszy nastąpi...

Były robol

Pracowałem tam trochę i takiego towarzystwa wzajemnej adoracji to nigdzie nie ma. Brygadziści zarabiający po 3500 w zmowie z kierownikiem a zwykły pracownik za 2 tys robi dwa razy więcej niż te nieroby . Zapraszamy do Małego

Jukas

Uwielbiam, poprostu uwielbiam czytac wasze komentarze. Zawsze sie mozna posmiac. Jestescie zajebisci!!!! Wiecej komentarzy A ode mnie no coz..... Nic sie nie zmienilo od wielu lat i sie nie zmieni napewno. Dalej nikt tego niestety nie widzi

Optymista

Tylko narzekacie a ja lubię tu przychodzić . Rano wchodzę to łazienki i czuje świeżo skoszoną przepraszam spaloną trawę i już jest mi błogo. Idę na ślusarnie i wiem że nie jestem najgłupszy. Wypłata starcza mi aż do 20go. Jest super i nic nie muszę robić.

Obserwator

Ciekawe kto dostaje na okresie próbnym 2300.ja przy 15 zl na godz i 10 % premi mam ledwo 2 tyś na rękę jak jest dobry miesiąc a pracuje już parę lat .A jeżeli chodzi o nadgodziny to nie ma czegoś takiego w tej firmie żadnych 50 ani 100 nie płacą tylko tyle co za normalne godz., A ludzie się na to godzą i dają się wykorzystywać. Ja osobiście mam już na oku normalną robotę za większą kasę i z płatnymi nadgodzinami.więc kto ma jaja niech szuka pracy wokół nie brakuje.

anonymous

widze ze nic sie w cyrku nie zmienilo

nowy informator

Zarobki niczego sobie, wypłata za listopad trochę gorzej niż w zeszłym miesiącu, ale gdzie znajdziecie prace za 2300 mając na uwadze system pracy od 6-14 a potem free. Dodatkowo ma być bogata paczka na święta w tym miesiącu, więc te 300 zł trzeba dodać do wypłaty i już mamy 2600. Doszły mnie słuchy o potężnych zamówieniach konserwatorów, więc od stycznia nadgodziny to sobie dorobicie. Pamiętajcie niektórzy mają gorzej od was i nie płaczą tak jak wy.Trzeba było się uczyć a nie teraz narzekać na kase. Mam nadzieje że przedłużą mi umowę bo niebawem się kończy próbna.

Jarosław Sokoło*ski ps. Masa

''Miśka'' podarowałem , ''Księdza'' i ''Bolarusów'' podaruje , ale ''Heńka '' ??... nie podaruje :).

Leszek

Bendom paczki? Bardzo fajnie

Mikołaj

Drodzy nie zadowoleni ( zwłaszcza z wysokości wynagrodzenia)przypominam że szlachetną paczkę będzie można odebrać prawdopodobnie w nadchodzącym tygodniu. Smacznego a reszta to jak mówią Dasz Bór.

Wolny

Odeszłem z tego (usunięte przez administratora) lata temu i napewno nie żałuję. Czego niby 2 tyś.na miesiąc haha kpiny. Tylko ostatni frajerzy myślą że złapali Boga za nogi, ale takich nie brakuje . Josef nie ogarnia już nic. Jestem na bieżąco i śmiać się chce. Kto teraz będzie rządzić jak dyrektorek dostał kopa znowu lala hahahaha

Krawędziarz

Tak to jest dobry pomysł. Tak zrobię.

carel

Skoro tak narzekacie ze jest wam źle itd to pokażcie jaja i wypier.... Ale wam tu za dobrze robicie co chcecie byle odbebnic dzień i narzekacie idźcie do innych firm popracujcie i wtedy wyraźcie opinie !!!!!

Foneks

To co sie dzieje to ja pierd..... Zatrudniaja jakiegos typa ktory ma uzdrowic firme, a gosc nie ma (usunięte przez administratora) pojecia o co cjodzi co sie dzieje, ale udaje ze rozumie wszystko. Szkoda ze tak latwo sie rezugnuje ze stalych pracownikow z duzym doswiadczeniem, oraz ze gora tego nie widzi. Coraz wiecej ludzi odchodzi, nie chce robic za takie smieszne pieniadze. Dojdzie do tego ze nie bedzie na zakladzie zadnej doswiadczonej osoby. Zauwazcie to wkoncu do (usunięte przez administratora) nedzy, a nie patrzcie sie tylko na swoje portfeliki i samochodziki

Batman

Za dużo grubych ryb do wykarmienia , firma tego nie udźwignie

Maszynista

Święte słowa. Fakt że tym pracownikom którzy montowali urządzenia kiedy mnie i wielu tu obecnych nie było jeszcze na świecie należy się szacunek .Tylko trzeba mieć odrobinę godności i tego szacunku " Biały włosie" Zresztą chyba nam wszystkim się on należy .

Malowana lala

Mieliśmy ostatnio okazję zobaczyć jak traktuje się doświadczonych pracowników. Może dobrze że odchodzą. Nam będą dawać kurtki zimowe a powinni dać kamizelki ratunkowe.Bo wszyscy widzą że to tonie. Żaden żywiec czy Heineken tego nie uratuje. Już widać górę lodową o którą się rozbijemy. Trzeba będzie się też niedługo ewakuować. Pracy dookoła nie brakuje.

Obserwator

Jest źle i będzie gorzej ,skoro jusz doświadczeni pracownicy odchodzą.

Kain

Co myślicie o aktualnej sytuacji ? Jaką widzicie przyszłość ?

Maniek

Redukcje będą i to duże. Czas najwyższy.

elektryk

przy tych zarobkach jakie mamy nawet reformator z heinekena nie da rady

Hakuma

Zatrudniono nowego reformatora będą zwolnienia ,zamrożenie podwyżek i walka z otyłością wśród pracowników produkcyjnych,waga na portierni pokaże kto ile wypociny w 8 h.

Konstruktor

Słabiutko. Sypie się nam firma. Na rynku ciężko.

Robol

Sytuacja jest stabilna roboty od groma wymagania wzrosły jakość zmalała zarobki na stałym poziomie od kilku lat max 16 zł ????????????Żenada ????

Nick

Czy szukają nowych osób - najlepiej chyba sprawdzić u źródła. NIE POLECAM pracy tam.

Nick

To wszystko, co tu piszą - to prawda :) Ta firma chyli się ku upadkowi - cud, że tyle lat wytrzymała na rynku, ale najlepsi ludzie są wywalani albo sami odchodzą, a ich miejsca zajmują znajomi i rodzina szefa.

Misu
@Nick 28.06.2017 14:34

To prawda. Mało pracy. Coraz gorzej. Kiepskie płace. Atmosfera do .....

Elektryk

Pani prezes też nie wytrzymała ciśnienia

Elektryk

Jest gorzej z roku na rok.

@ges wiesz to pewnie zależy od stanowiska na jakim się pracuje tak na prawde musialbys się chyba o to dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej tak sadze

g1976
@654 30.09.2016 15:46

jeśli tak wam źle w Juce i jeśli szukacie pracy w chłodnictwie, na serwisie to napiszcie gbrak@poczta.fm

ges

to jak w końcu płacą? mają dobre maszyny, komputery?

aleheca

macie racje koledzy co do;goscia z gastronomi;az sie bidula pochorowała gdzie kamera praca nie od 9jak gora idzie tylo6 pozastawiał sie zeby nie dojsc ha ha a kasa leci tylo nie dla uczciwych

NAUKŁADYNIEMARADY

90% pracowników Juki pracuje tu bo nie ma innej opcji , gdyby ostali tylko lepszą oferte zaraz by się zwolnili. Reszta to tzw. RODZINA i konfitury niektórzy zapisują w zeszytach co robią i lecą do ''góry '' pokazac i przy okazji obsmarować kolegów z działu i jeszcze paru robi emerytów kalek i rencistów. Kolega wyżej podał przykład klasycznego ściemniacza ;;gościa z gastronomii'' który tylko udaje że ma duzo roboty i siedzi se w fimie po godzinnach i jeszcze mu płacą haha Więcej konstruktorów więcej elektryków więcej dodatków dla konfitur jak najmniej dla solidnych pracowników. Ilość a JAKOŚĆ to bedzię.

do beni

znam gościa z gastronomi godziny bije głupa wali i jeszcze mu za to płacą.ALE WSZYSTKO UMIE ZROBIĆ SAM...wiec próbuj

do beni

Powiem ci krótko jeśli nie bd robił nadgodzin to ci mogą 5 10 % premii odbić haha o 50 100 mozez pomażyć nie tutaj .

beni

mam pytanie płacą 50 i 100 za nadgodziny,na jakim dziale najwięcej godzin się bije

@beni 26.02.2016 18:18

Nie płacą 50 ani 100 .gadziny biją konserwy brygadzista spłaca kredyt to biją nawet jak niema co robić

BigUUP

Tak Juka płaci na na czas ale ile płaci to już inny temat hahha

Do Relok

NIE OPŁACA SIĘ

Do Ehh

Skoro już tak się żalisz to powiedz na jakim dziale pracowałeś i czemu cie wyrzucili ???

Ehh...

Dobrze, że już tam nie pracuję. Szczerze to wam na prawdę współczuję, szukajcie lepiej innej pracy...

Do coz

Oczywiście że tak , aby zaciesnić więzi w ekipie możesz przyjść w sobote do pracy.

ccc

Chciałbym nawiązać do używania "wyrażeń" pokroju pana L., nie jest on przypadkiem odosobnionym ,może to potwierdzić pan "ogrodnik" którego ostatnio zbluzgał wózkowy (........) z magazynu .....jakiego??????????

wowale checa

szkoda ze juz niepracuje w tym cyrku ponoc lali w glowie sie bzykoli wyzej hmm niz cztery litery mam a i coz zachowuje gowniarz zal mi was chlopaki

det

oj oj lali się lali się piorka pala toskaka tu itam najlepiej mu wychodzi lizanie duzy dzieciak ojoj bo mi się grunt pali trzeba mieć podstawy do kablowania ale coz panowie nie takie pepki były w juce ale chamstwo to az wbija w oczy nie nauczyla mama kulturya dbije mu się to kiedys

StaraRopaPaczka

Do wiadomości dla idiotów a w szczególności idiotek. Juka to nie zakład fryzjerski tylko poważna firma zajmująca się urządzeniami chłodniczymi mająca wieloletnią tradycje i renome w Polsce i zagranica... żartowałem hahaha.Burdel na kółkach. Aplikujcie na fryzjera bo podobno Szeryf na działce ma wybudować zakład fryzjerski a nie magazyn. Będą większe przychody xd Nie palcie w kiblu jak was prosze.

KaBoom

Ja mam opór w głowie,i dlatego pisze tak nieładnie.ale znacie mnie takie mam słownictwo

KaBoom

Mam prosbe zamknijcie już pyski, i kładzcie sie spać bo jutro trzeba zostać do '' oporu'' frajerzy xd

Olo

Juka to nie zakład pracy tylko stan umysłu !!!! Dla ludzi odpornych psychicznie.

Zostaw opinię o JUKA - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUKA