Opinie o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DMG MORI Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DMG MORI Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Mata

Czy ktoś mógłby napisać jakie mniej więcej pytania pojawiają się na rozmowie kwalifikacyjnej? Są to jakieś kwestie rozszerzonej fizyki czy wystarczy znać rysunek techniczny i mieć głowę na karku?

@Mata

To wszystko zależy od stanowiska, na które aplikujesz

Obcy
@Mata

A Famot zatrudnia? Ponoć zwalniają i to duża liczbę osób.

@Obcy

Gdyby wierzyć plotkom, w Pleszewie byłyby już co najmniej dwie restauracje mcdonalds.

@JO

Chciałbym pracować jako operator OSN. Znam teorie natomiast brakuje mi praktyki, czy w takim wypadku mam szanse na prace w firmie Famot?

@Mata

Jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz.

@JO

Dziękuje za odpowiedz i życzę miłego dnia :)

Aleksandra
@Mata

I jak tam, składałeś CV do Famot? Jakiś odzew już jest? Czy nadal czekasz?

Czy zdarzają się nadgodziny w Famot Pleszew Sp. z o.o.?

Stary

Haha.....a tak do rzeczy, teraz nie ma co robić, kiedys ludzie pracowali takze w weekendy wszystko dla zagraniczych wlascicieli tylko marnujac swoje zycie prywatne. Obecnie detale wykonywane sa na marzec/kwiecien. Wiec przemysl sam

Madzia

@rozsądna A powiesz na jakiej umowie pracowałaś w tej firmie?

Jakie wartości są cenione w Famot Pleszew Sp. z o.o.?

znajomości

Operator 100 maszyn

Żadne

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Famot Pleszew Sp. z o.o..
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Jzz

Staram się o pracę w Famot. Jeśli się uda to chciałem się dowiedzieć czy jest w firmie jakaś stołówka? Da się dobrze zjeść, tanio i otwarta w dobrych godzinach??

dżony
@Jzz

Stołówka jest otwarte od 9 do 15 . Jedzenie dobre, porcje małe

@Jzz

chcesz pracować czy jeść?

Czy nadal tak jest, że robią wam łaske ze pracujecie u nich? to wy poswiecacie wasz czas i to wy robicie laske ze idziecie tam do roboty pamietajcie

Ono
@Andrzej

Glupszej tezy nie czytałem tutaj!

@Ono

mądra wypowiedz. jest rynek pracownika. dopóki nie zacznie działać szacunek w obie strony i to nie na zasadzie proszę dziękuje,czy dzień dobry do widzenia to nic się na rynku pleszewskim niw zmieni . Jeśli ktoś wymaga szacunku to niech tez nim obdarza innych i zacznie traktować poważnie aplikujących do pracy w tej firmie. obecne okolenie możne nie należny do ideałów,ale maja szacunek dla samych siebie i potrafi wyczuć kto ich traktuje poważnie. jeśli nie masz szacunku do siebie to jak możesz go mieć dla innych

Długoletni pracownik

Jesteśmy złodziejami a nawet kleptomanami tak że prezes może przerwać rozmowy o podwyżce Panowie nawet kraść trzeba umieć to jest żenada żeby wpadł człowiek z20 kilkuletnim doświadczeniem . Montaż zrób sobie jakąś refleksję! I bieżcie się do roboty.

Polonista
@Długoletni pracownik

Naucz sie pisac a dopiero potem bierz sie za komentowanie

Odpowiedz sobie na pytanie
@Długoletni pracownik

A może ten 20 letni stażem pracownik był niedoceniony i nie miał wyboru. Wiadomo że kradzież to kradzież ale zastanów się czy gdybyś zarabiał godziwe pieniądze (tzn takie że było by Cię stać na większość rzeczy oraz na spokojne życie. A nie jak to jest że musisz sobie odmawiać wielu rzeczy. Czy wtedy byś też kradł?? Jeśli byłby Famot konkurecyjny naprawdę w dużym stopniu to ludzie by nie kradli. Bali by się utraty tak dobrej pracy.

pogodynka

Pracownicy kradną bo jest Mróz i można coś ukryć pod kurtkę jak by było ciepło to by chodzili na krótki rękaw i nic nie można by było schować coś trzeba zrobić z tym ------ i nie tylko z tym

Dużydick
@pogodynka

Odp na Twoje pytanie ! W cywilizowanym kraju zimą nosi się kurtki no chyba ze u Ciebie na wsi chodzi się o tej porze jeszcze w sandalach albo klapkach "Kubota " co kraj to obyczaj ! Zastanawiam się po Twoim wpisie czy jak byłeś mały to bili Cię ? A może w zimie stałeś jako bałwan na mroźie ? Jeśli nie stać na kurtkę to zostały jeszcze secondhand :) ale może w Twoim języku lumpeks :) myślę że warto zainwestować w coś ciepłego zimą no chyba ze Dziadek mróz Cię wcześniej dopadnie !!! I znów będzie zimno w głowę !

@Odpowiedz sobie na pytanie

prawda. zgadzam się

Witam, orientuje się ktoś w sprawach wynagrodzenia? Jest to jakoś ukierunkowane czy kwestia dogadania się? Są jakieś premie? Czy tylko podstawa? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku i po jakim czasie dają jakaś podwyżkę?

opis
@Tomek

Wynagrodzenie wygląda następująco. Podstawa+premia od produktywności (liczone według wyrobienia gniazda)- premia uznaniowa. Następnie premia frekfencyjna co 4 miesiace( jeśli nie chorujesz ani 1 dnia to dostajesz brutto (do 5 lat 300 zł 5-10 / 400 zł powyzej 10 / 500zł) dodatkowo masz pieniądze na pranie. A generalnie to co masz brutto na papierze tyle samo otrzymasz netto do wypłaty z premiami jeśli bd na 100%. Zarobki na starcie zaczynają się od 2500 brutto i co grupa to okolo 300zł w góre.

LaKlapa

I podwyżka o 300 zł co 3 lata

Pawel
@opis

To szału nie ma a ludzie gadaja, że w tym Famocie to tak dobrze zarabiaja...

Prawdziwy
@Pawel

Propaganda małomiasteczkowa jak nie wierzysz to przyjdź i się przekonaj.

...
@LaKlapa

chciales powiedziec ze jak dobrze pójdzie to dostaniesz co 3 lata i max 2 wyzej

@opis

ja w handlu tyle zarabiam. to tak dużo??? na taka firmę to grosze

Jaro

Jedynym radzyńskiem jest pewna (usunięte przez administratora), dla ktòrej dobro tego zakładu jest na ostatnim miejscu. (usunięte przez administratora)ktòre stara się stworzyć dział ktòry będzie kontrolował cały zakład jednak sama ma największy (usunięte przez administratora) W każdym jej działaniu są same tyły i nie widać żadnej wartości dodanej. Sączy jad na cały famot. Możnaby o tym napisać niejedną książkę. Przesłanie dla tej pani: Człowieka wartościowego cechuje skromność.

Raczyskiem*

Czepek
@Jaro

@Jaro, farbowany lisku. Czyżby tęsknota za praca????????Motorki się już przestały opłacać???

Kiku
@Jaro

Jak bys miał cojones jesli oczywiście wiesz co to jest bo miec na pewno ich nie masz! Zapytasz dlaczego? Bo wpisy "pewna paniusia" są słabe jesli masz coś do kogoś to mu to powiedz prosto w oczy i napisz o kogo chodzi z imienia i nazwiska. Jakie to pleszewskie opisac kogoś anonimowo. Dla jasności nie pracuje w biurze.

Koniusz
@Jaro

kontroli Boi się ten który ma coś do ukrycia. Wali prawdę prosto w oczy i bliźni jak szewc, ale spoko babka.

babajaga
@Koniusz

pewnie nie jeden by chciał zamoczyć

Lukas Grater

Z Kasią ci się upiecze.

@Kiku

Po co tu nazwiska wymieniać jak w tym przypadku cały Pleszew wie o kogo chodzi. Pisząc "pewna paniusia" podkreślam wieczne poczucie tej Pani że jest z lepszej gliny. To wieczne unoszenie się dumą. Nie chcę rozwijać tematu żeby zaraz tu potężna burza nie powstała. Ale powiem Ci że naprawdę każdy wie...

@Czepek

Raczej tęsknota za ludźmi, miejscem, tym że robiło się coś z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem.

Czepek

Zaangazowanie? Ale czyje?

Pracownik z PO
@Jaro

Jedna z nie wielu w tej firmie której nie odbiła sodowka. Chętniebym pracował Tam bo widać jak rozwinęła swoich ludzi. nie daje sobie w kasze płuc, nie wchodzi w układy. Zawsze uśmiechnięta, zawsze powie dzień dobry a jak komuś przeszkadza, ze mówi prawdę, to znaczy, ze ma coś do ukrycia. Ludzie z produkcji ja szanują

miki
@Jaro

prawda to ci. o atmosferze w firmie lepiej nie dyskutować. zresztą widzę ze nic się nie zmieniło a nawet z tego co wiem pogorszyło. jakby się uparł to niejednego niejedna o mobbing z palcem w(usunięte przez administratora) można by oskarżyć. nie wspomnę o rozwiązłości jaka dawniej panowała na integracjach i (usunięte przez administratora)lepiej przemilczeć....niejedna zona czy maż mieli by powód do separacji hi hi...a to o którym piszą powyżej cały czas podobno działa skutecznie. to prawda ze skromność jest cnota której niektórym brakuje...ale kij ma dwa końce, a oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa. bo już co jak co ale rozbić rodzinę to szczyt wszystkiego i dziwie się ze ktoś potrafi zamienić złoto na tombak......

@Jaro

Widać niektórzy wola kicz od piękna. Zamienił stryjek siekierkę na masywny wielki kijek ....wszyscy przecież wiemy o czym mowa.

jaga
@Koniusz

Przede wszystkim to nie kontrola tylko kontynuowanie tego co dawno temu wdrożyła obecna Pani Dyrektor . To żyje swoim życiem i to certyfikat jakości którego udoskonalaniem zajmuje się każda szanująca się firma, firemka na dzień dzisiejszy.To standard w obecnych czasach ,nawet kotlarze to posiadają. Dział ten to sztuczny twór. Sztuka było to stworzyć i wdrożyć choć dla wprawnego to pestka . nie mylmy wiec kontroli jakości i zajmowania się CERTYFIKATEM JAKOŚCI, bo to zupełnie co innego ... proszę poczytać. Dział ten kiedyś miał wiele więcej zadań do wykonania jednak ta Pani na ta chwile zajmuje się tylko jedna kwestia . Resztę powciskała innym

Jajajaj
@jaga

obsmarować człowieka na forum i śmiać się z tego za ekranem komputera. Typowo polski i pleszeski poziom.

Obiektywny
@jaga

Bardzo słabe są te wypowiedzi, bo celują w jednego człowieka bez zastanowienia się kim jest i co może czuć, czytając takie wiadomości. Mówi się o dookoła o hejcie i mowie nienawiści. Ludzie-bierzecie w tym udział. Dajcie spokój i zainteresujcie się swoim życiem, a nie wieszacie psy na kimś, z kim pewnie nawet słowa nie zamieniliście. Porażka!!!!

@Jaro

RODO obowiązuje i nie wiem czy wolno tak nazwiskami na prawo i lewo szastać..

Huehue

Zwalniać mają huehue. A my w pratt rozwój kariera . Huehue

@Huehue

A skąd te informacje? Kogo będą zwalniać?

Edi

A ja sobie chwale prace w famocie, dobre zarobki jak na pleszewskie warunki godna placa, godne zycie. Jak ktos tylko narzeka i interesuje sie cudzym zyciem to tylko narzeka. Mnie nie interesuje co Panie w biurach robia i z kim i mi dobrze mam to w (usunięte przez administratora)

@Edi

Kawalerom i to jeszcze na utrzymaniu mamusi i tatusia odpowiadają pieniądze. Lecz chęć założenia rodziny 2-ki dzieci oraz wynajmu. Z jednej pensji na niskiej grupie nie dasz rady... Więc o czym tu gadac...

kawaler

A kto ci każe zakładać rodzinę i wynajmować mieszkanie? może kierownik ? chłopie ogarnij się,nie pasuje płaca to zmień pracę. Jak jesteś nie udacznikiem i nie będziesz umiał utrzymać rodziny to jej nie zakładaj i koniec. Jeszcze najlepiej niech ci co mają żony i dzieci zarabiają więcej niż ci co nie mają bo im się należy bo rodzina na utrzymaniu hahaha

edek
@kawaler

Człowieku najpierw zorientuj się jak to wygląda np. w Niemczech. Kawaler i ten co ma rodzinę zarabiają brutto to samo, ale ten co ma rodzinę na rękę dostanie więcej. Niech jeden, drugi mami synek najpierw popracuje gdziekolwiek u "prywaciarza" a dopiero później prawi morały. Taj na koniec: Nie chwalę firmy bo jest dużo do poprawy.

CiachOb
@Edi

Właśnie przez takich ludzi inni co chcą coś zmienić maja przeje** a Ty i tak będziesz zarabiał jak człowiek, który nie poświecił tyle czasu na wykształcenie i bez problemu pracuje w lidlu bo zarobki sa porównywane ... i nadal będziesz zadowolony i będziesz trzymał paluszek nie powiem gdzie .. Wiec ciesz się swoimi godnymi zarobkami i tym ze pracodawca docenia Twoje wykształcenie.. i z łaska pozwala Ci godnie żyć .. patrząc na zarobki to dosłownie pozwala kupować Ci masło zamiast margaryny

Realista
@kawaler

Nieudaczniku zycze ci gromady dzieci braku 500+ i pracy do 65 l na 2 grupie

Kawaler
@Realista

Jak nie dajesz rady tą okienka życia i domy dziecka;)

MamaStiflera
@edek

Jedź do niemiec w takim razie;)

@Edi

a ty masz pewno ziemie i dla relaksu do famotu przybywasz ? bo nie wydaje mi się żeby facet z jajami za te jałmużnę utrzymał rodzinę....człowiek za granica więcej zarobi niż tam kierownik. to śmiech na sali. kadry moż eby się zainteresowały rozpiętością zarobków w tej firmie a nie tylko podkładaniem nóg każdemu i knuciem. bo żeby pracownik z nadgodzinami zarabiał tyle co kierownik to kpina,albo zastępca podobnie. zresztą tam jest w pewnych działach, które kiedyś miały jednego kierownika po 7 potworzonych . po co??????jeden przez tyle lat to ogarniał a teraz nagle tylu????? Zart??

Czaro

Uroczystość na medal

XXX

Słyszałam że Famot ma zwalniać pracowników?

Nie wiedzący
@XXX

Wszyscy o tym wiedzą z zakładzie oprócz pracowników:-)

Były Pracownik
@XXX

Ooo famot się kończy nie którzy bez niego żyć nie mogą i co teraz ????????????

@Nie wiedzący

Wszyscy oprócz pracowników - ciekawe... to pewnie maszyny :P

Tonik

@XXX A skąd takie rewelacje pochodzą? Może od konkurencji?

Roki

Nie licz w tej firmie na rozwój i uznanie. Ten, kto coś próbuje zmienić, szybko jest eliminowany. Najlepiej maja Ci na ciepłych posadkach w eleganckich marynarkach.

@Roki

Jakieś konkrety?

Magda

Witam, czy w firmie jest duża rotacja pracowników ?

Obserwator

Ponoć HAAS kupił ziemie w Marszewie może coś się ruszy .

Haas
@Obserwator

Coo? Ja nic nie wiem. Opowiadaj. Jakieś szczegóły?

Obserwator
@Haas

Narazie żadnych szczegółów, ja nic nie wiem

mi

Słuchajcie...sprawa jest prosta i to dotyczy każdego człowieka bez względu na to czy to szef ,sprzątaczka ,pracownik itd ,bez znaczenia. Każda jednostka ,która ma ze sobą problem wewnętrzny, czuje się gorsza, nie radzi sobie, uważa ze jest brzydszą, jest na siebie tym samym zła .Czuje się niedowartościowana co pociąga za sobą sytuacje gdzie wyżywając się na innych ,poniżając ,dając do zrozumienia,ze inni nic nie potrafią głosząc swoje opinie o innych wszem i wobec w ten sposób dowartościowując samego siebie. Do tego dochodzi krzyk i frustracja, która w ten sposób się objawia . Prawdziwą cnotą jest skromność. Przysłowie mówi :mowa jest srebrem ,a milczenie zlotem. czysta psychologia.....jeśli ktoś was szczypie to się odsuwacie, naturalny odruch. przykre jest tylko to ,ze takie wampiry energetyczne istnieją i potrafią stłamsić i zniszczyć spokojnego zrównoważonego człowieka, wypić z niego całą energie.....

Ktośtamwie

Czy ktoś wie na temat warunków pracy w Famocie dział monter jakie zarobki benefity itd... Ile zmian Z góry dziękuję

Marzenka 56
@Ktośtamwie

Witam Panowie nie polecam pracy na dziale obróbki, ponieważ tam człowiek traktowany jest jak śmieć.Wiem to przez to,że mój mąż tam pracuje i nie ma możliwości przejścia z dział na dział,a (usunięte przez administratora),Moim zdaniem człowiek który mówi,że albo pracujesz na moim dziale albo wychodzisz za bramę, to ktoś taki nadaje się do zwolnienia i dziwię się,że Pan prezes nie zrobił nic jeszcze z takim kierownikiem

Świeżak

Witam. Chciałem się dowiedzieć jak dokładnie wygląda praca na stanowisku Kontroler Jakości, co trzeba umieć aby pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjną oraz czy wykonywana tam praca nie jest żmudna i szybko się nie nudzi? :]

Obserwujący
@Świeżak

Jak lubisz żyć życiem innych i zajmować się pierdołami, to dostaniesz się bez problemu

Świeżak
@Obserwujący

Ale chodzi mi o konkrety, czy jest ktoś kto niedawno dostał się na te stanowisko lub pracuje tam już o dłuższego czasu i mógłby wyjaśnić z czego dokładnie pytają i co się na tym stanowisku robi? Wiem tylko że rysunek techniczny trzeba znać i umieć obsługiwać przyrządy pomiarowe. Odpowiedź na to pytanie pomoże również innym :)

Zostaw merytoryczną opinię o DMG MORI Poland Sp. z o.o. - Pleszew

• Jak się pracuje w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DMG MORI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 18 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DMG MORI Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 182 ocen.

DMG MORI Poland Sp. z o.o.