Opinie o Centrozłom w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrozłom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrozłom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrozłom w Wrocław

pies

ale jeden gość kiedyś mowil i się odgrazal ze wystarczy nacisnąć enter i samo się zrobi i naprawi

pies

slyszalem ze w olawie maja już wewnętrzny prywatny serwis do UR to operatorzy maszyn i sortowacze no i panowie operatorzy jeszcze troche sami będą sobie organizować prace i naliczać wyplaty a prezesik powie ze zle i mało

Towarzysz.
@pies

Kochany pieseczku. To co piszesz jest prawdą. Ale to nie są żadni fachowcy, tylko zwykłe lizusy, wazeliniarze i lizorowy. Proszę abyś nie mieszał wszystkich sortowaczy i operatorów z nimi. Dobrze wiesz jak jest.

Bogdan mówi bankowy

Ona ma kredyt we frankach zostało jej jeszcze 100 tysi + to co narosło od tygodnia:)

marecki

a to nie ma chetnych koleżanek na miejsce kadrowej że ciagle tu siedzi?

logo firmy Asystent projektu
Krzczonów
Solarcorn
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
miecz

W górnictwie wyszło na jaw jak rządzi PO w spółkach państwowych- zero kompetencji tylko kasę biorą. Analogia do Centrozłomu. Aparatczyków partyjnych posadzili na stołkach, zero kompetencji, zero zainteresowania pracą aby kasa co miesiąc na konto cwaniaków prezesów i reszty tej bandy wpływała. Nigdy nie będzie w politycznych spółkach gdzie kompetencji kierownictwa ze świecą szukać.

szukam

Do Opola też szukają handlowców i zastępcę. Wiec co tam jest.nie taü k?

peleton
@szukam

cała firma jest nie tak, to już ostatnia prosta przed metą ;-)

Słońce narodu :)

Przecież Poznań do zamknięcia, hurtownia przestała istnieść od lutego 2014, po odejściach przedstawicieli :) a złom to resztki z miasta co konkurencja nie chce bo za dużo piachu walą ci Rewelacyjni klienci :)

Śruba

Dalej szukają handlowca od hutniczych w Poznaniu i Koninie. Nie ma chętnych do pracy za 2000 i bez samochodu służbowego, gdzie 500 trzeba na dojazdy odliczyć ? Może warto odwiedzić jakieś noclegownie dla bezdomnych, albo dać do urzędu pracy to może jakiegoś bezrobotnego na nakaz pracy złapiecie, albo możecie popytać tych co na polu marchew zbierają. Desperacja. Żaden szanujący się handlowiec nie będzie w takim syfie za pół darmo pracował. Żałosna biedacka żebracza firma

ja wiem

(usunięte przez administratora)hurtownie w chróścinie opolu oławie gorzowie poznaniu. powywalał wartościowych ludzi a w ich miejsce nie wsadził nikogo normalnego. w jakim celu takie działania?ja wiem

ŁG
@ja wiem

A ja słyszałem że Gorzów ma się świetnie, a hurtownia jeszcze lepiej

Huttownia stali

To prawda Nasz polityczny prezesik to totalne DNO w normalnej firmie nie zatrudnili by go nawet na przedstawicela handlowego. Szok że tacy ludzie są Prezesami. Jestem z Hurtwoni stali- znajdź mnie Niszuk he he he

bebe

to prawda że prezesik areczek miszuczek to kuzyn niejakiego Schetyny, ministra ? POlityka prorodzinna?

były

Ta firma to totalne DNO a tworzy je obecny polityczny aparatczyk prezes Niszuk ze swoimi jeszcze bardziej nieudolnymi dyrektorami. Omijajcie tą firmę z daleka.

skała
@były

Mimo wszystko i tak nie mogę zrozumieć jednego, od 2000 r. ciężko "pracowali" nad naszym "Perpetuum Mobile" jakim był PPZM CENTROZŁOM WROCŁAW różnego rodzaju "geniusze" modernizacji i nowych wynalazków typu: hurtownia napoi, paliwa alternatywne, pomysł na hurtownie lekarstw itp, itd i ta maszyna kręciła się dalej,mimo wszystko, wystarczyło tylko nie przeszkadzać ale znależli się perpetuum debile, co zatarli ją w krótką chwile. Zabrakło: mechanika,przepalacza,sortowacza, .....i firma zmierza do sracza.

pies

szkoda strzepic jezyka nic to już nieda było minelo trzeba zacząć jakiś nowy etap w swoim zyciu niech się inni przejmują ze maszyny stoja zepsute ze cos nie jest na czas zrobine na gorze siedza bystrzejsi nacisnaenter i samo się naprawi daje im trzy miesiące i będą wygldac jak stonka poazotoksie AMEN

picia

Prezes jest już 1,5 roku. I co? W firmie jest coraz gorzej. Centrozłom stoi w miejscu, brak prawdziwego menadżera. Opiera się na tych samych hutach, nie szuka się nowych możliwości. Ale PO-lityczni u steru... jak w wielu innych państwowych spółkach, przechowalniach dla cieniasów, którzy w prywatnych firmach nie popracowali by nawet miesiąca za brak kompetencji. Wielu "PO-znajomości" trafia do centrali za niezłą kasę. Firma się zwija przy takich mądralach we Wrocławiu! Taka firmę położyć?! Hańba!

byly

to teraz będziesz sam zapierdalal i naprawial maszyny na mrozie i w deszcz baranie bez szkoły synu kiepa i pojary

skała
@byly

Teraz sam widzisz z kim musieliśmy się męczyć tyle lat pracując w tym (usunięte przez administratora) kierowanym przez niedouczonych baranów i mściwych ludzi pogardliwie odnoszących się do uczciwie tyrających robotników, którzy byli podporą tej firmy. No cóż teraz cała tzw."elita biurowa" ma to co chciała i powinna wypracować 100% zysku w firmie, razem z 30% pracowników fizycznych, których prawie się pozbyli. Jeszcze jedno,ten sławny Irek, też nas straszył zwolnieniami i wynajęciem firm z zewnątrz, więc co się dziwić nowemu, który żyje w świecie wirtualnej firmy. Uważam, że robotnicy z firmy Centrozłom nazywani pogardliwie murzynami,powinni mieć zaliczany podwójnie, każdy rok pracy do lat emerytalnych w tym obozie nazywanym Guantanamo, a pracowników biurowych nazywanych nadzorcami lub żartobliwie hrabiami powinni nagradzać połową pensji za szkody jakie wyrządzają tej firmie i ludziom w niej pracującym.Drodzy koledzy obserwujmy dalsze poczynania nieudolnych rządów "kabaretu hrabich" i patrzmy końca bo on już nieuchronnie się zbliża, o już go widzę,..błaha ha ha. Trzeba być odpornym na wiedzę oraz posiadać ukryte zdolności,żeby taką firmę rozwalić....brawo.

ok

Mechanicy z tm to największe nieroby i paniska. Każdy to wie. Chołota i prostaki

pies

masz kolego racje gość w zyciu tego nie doswiadczyl ile matka musiala uzyc sniegu żeby takiego bałwana ulepic ,PEWNIE JAKIS POCIOTEK Z KGHMU

Obcy

Co wy gadacie za głupoty robić się wam nie chciało i dlatego zwolnili mechaników!!! Mechanicy od siedmiu boleści!!! Do roboty!!!

pies

koniec ur i chyba pomalu upadek cetrozlomu zwolniono już wszystkich ,ale zato na gore przyjmuje się nowch dyrektorkow od złomu pociotków którzy nie maja zielonego pojęcia o tej branzy już na oddziałach slychac ze zwolnieni mechanikow to był gwozdz do trumny ,oraz powolna agonia nastepuje .na oddziałach wszystko zaczyna pomalu stawac psuc się a naprawić nie ma komu .ostatnio ludzi z produkcji zmusza się do naprw maszyn ,gdzie nie maja o tym zielonego pojęcia ani wiedzy technicznej .ale to jes winakierownikow oddzialow bo żaden mordy nie otworzyl i nie naciskal ze bezu UR maszyny będą stawc bez napraw jedna po drugiej padac ,i tak się dzieje ,ale coz dostali odpowiednia kase i morda w kubel jak to wytrzyma do maja to będzie swieto

Towarzysz.

Życzenia noworoczne dla całego byłego TM-u z Oławy oraz życzenia dla starego prezesa i jego ekipy za sprawnie przeprowadzoną prywatyzacje. To był majstersztyk. Szczególne życzenia noworoczne dla szoferaków z oddziału w Oławie. Panowie przestańcie donosić na kolegów. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w 2015.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrozłom - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrozłom?

Zobacz opinie na temat firmy Centrozłom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrozłom?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrozłom?

Kandydaci do pracy w Centrozłom napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrozłom
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Robotnicza 16
    53-608 Wrocław