PASCAL SCHARFF

Niemcy

PASCAL SCHARFF

Opinie o PASCAL SCHARFF

Maciej

@kto to czy udało Ci się uzyskać informacje na temat dodatkowych benefitów? Może ostatecznie zaaplikowałeś do nich? Jeśli tak to podziel się proszę swoim doświadczeniem z rozmowy rekrutacyjnej. Może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Niemcy.

kto to

Hej, a wiecie czy oprócz jakiejś podstawy zarobków można liczyć na jakieś benefity socjalne? Pozdrawiam

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy PASCAL SCHARFF to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Bardzo dobra firma projektujaca ogrody. Młoda obsada firmy w ktorej bardzo duzo sie nauczylem.

Zostaw opinię o PASCAL SCHARFF - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PASCAL SCHARFF