Chciałbym potwierdzić wszystkie negatywne opinie na temat firmy Andrea Stullerova -BSD Fahrerservice - Niemcy . Pani Stullerowa udaje przyjazną i pomocną kobietę, twierdząc ze jesteśmy z podobnych krajów i musimy sobie pomagać. Przez 3 tygodnie prosiłem o moją umowę o pracę jednak nie otrzymałem jej. Jest to firma niewyplacalna, która wprowadza pracowników w nowe długi. Właścicielka zapewnia o doskonałym stanie pojazdu na którym się pracuje. W rzeczywistości jest to sprzęt niezdatny do pracy. Każdy dzień to ryzyko straty życia. Nie przestrzegane jest zarówno prawo pracy jak i prawa pracownika. 10 godzin bez żadnej przerwy chociażby na skorzystanie z toalety nie wspominając już o zjedzeniu posiłku i to na maszynie, która waży około 60t. Przestrzegam wszystkich Polaków przed podjęciem pracy u tej pani. Nie wierzcie w żadne obietnice, które wam przedstawi. Nie jestem jedyną osobą, która była i jest traktowana w taki sposób. Każde słowo wychodzące z ust tej pani to jedno wielkie kłamstwo.