Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Jest przewóz

rose

Tak, jest przewóz dla pracowników, co jest ogromną zaletą! Tutaj firma ma duuuży plus

Bolo
@rose

Ajak jest z tymi zarobkami faktycznie 4500 na renkę i 800 -1000 premii ? Czy te karty medyczne i multi sport ma każdy czy tylko kierownicy? Któryś pisał ze są bilety na koncerty ale czy dla każdego ?

Pajak
@Bolo

Jako nowy i swiezy na poczatku tyle nie zarobisz nigdzie.. W kazdej pracy dostajesz mniejsza stawke na poczatku i zeby dojsc do takiej jaka sugerujesz musisz sie wykazac. Tak wiec na samym poczatku takiej sumy nie zobaczysz na probnej umowie.

Arek
@Pajak

Jako handlowiec 3500 -4000 podstawy w dobrej firmie otrzymasz na starcie. Warto dobrze poszukać i nie brać posady za 2500 mce. Niech sami za tyle żyją.

NCK
@Arek

Netto czy brutto ? Czy dalej handlowców trzymają na dwóch umowach o pracę ?

Pajak

Witam, Znow ja :) mialem pracowac jako wozkowy ale chyba doszli do wniosku ze na operatora pieca hartowniczego mnie dadza :). Dzis bylem 1szy dzien nie bylo zle ale bez kawy bylem to dobrze ze byly kontenery z srubami...bo bym upadl :) jako 1sze wrazenie na kuznicy powiem ze jestem mile zaskoczony,bhp'owiec to kolega mojego partnera z bylej pracy :) pogadalismy itp . kierownik lysy przy masie ale tez z 1szego wrazenia spoko gosc. Praca prosta trzeba pare rzeczy wkuc na blache reszte w 2h sie lapie :) ogolnie mialem tylko stac i patrzec jak sie to odbywa ale moja godnosc i ambicje mi nie pozwalaja zeby sie opierdalac w pracy ...a zauwazyl to moj gosc od szkolenia :) na fajke mial tyle czasu ze mogl by isc spac :) praca zapowiada sie dobrze ciuchy szafke itp na wejsciu dostalem co nigdy takiego czegos niwdoswiadczylem ...atmosfera spoko :) polecam :) i pytanie jedno kiedy odjezdza bus z focha na kuznice na wszystkie 3 zmiany prosze o info

To tylko ja

Pracuje na magazynie w wanatach. Praca jest fajna, umowa o prace na pełny etat, 1900zl na konto na start plus premie 100-700zl za wydajność dobra. Minus tylko za 3 zmiany z przewagą drugiej. System wynagrodzeń bardzo ciekawy. Możliwość awansów i co za tym idzie wyższych zarobków. Po krótkim czasie pracy i na własnym doświadczeniu to zaobserwowałem. W pracy ludzie wszyscy mili, nie ma wrogości. Jak ktoś ma problem to w pierwszej linii inni pracownicy mają obowiązek mu pomóc. Bałem się tej pracy, jednak miło zaskoczony jestem. Pamiętajcie że jacy wy jesteście dla innych, tak inni dla was potem i że idzie się do pracy a nie na rozmowy. Pamiętając o tym zarobicie i pokażcie że chcecie pracować, co nie umknie kierownictwu.

Robin

Ty tam chyba są kolejki do pracy jak za komuna po tv lub kawę

Dario

Jakie 4500pln ..:: jak dostaniesz taki plan Żr go nie zrobisz i zobaczysz co najwyżej 2000pln . 4500 to zarabiają pH którzy pracują po 4-5 lat

Janek

Socjal też jest bardzo dobry, co kwartał jest wymiana pełnego kompletu odzieży roboczej i zawsze są to nowe rzeczy bardzo dobrej jakości. Fajnie, że są dwudaniowe posiłki regeneracyjne. Jeśli palisz, to możesz spokojnie wychodzić do palarni i nie gonią za to. W trakcie dnia roboczego wszystkie napoje cały czas dostępne, a kawa jest super. Karta medyczna daje bezpłatny dostęp do lekarza a kto lubi może korzystać z karty multisport. Ja już kilkakrotnie dostałem bilety do kina i na koncerty. Jak pracujesz normalnie i nie robisz numerów to dostaniesz około 20% premii na rękę czyli pomiędzy 900 a 1000 zł. Warto aplikować do naszej firmy.

stfu
@Janek

Janek ile dostajesz za te beznadziejne wpisy?

Dafi
@Janek

Nie wiem gdzie pracujesz ale na warunki magazynu to nie wyglada

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

Leszno

Albert

Spoko wyciągniesz 4500 na rękę teraz bardzo podnieśli zarobki podobno mają jakiś duży kontrakt do Francji

Pająk

Powodzenia :) ja juz wyslalem. A w wanatach kumpela na produkcji robila nie narzekala ;)

Pająk

Musze tylko swoje CV dokonczyc jest nawet dosc smieszne...zawod kucharz,miesiac w KFC i przygoda z kuchnia sie konczy. Potem juz tylko fabryka i zaklad produkcyjny w tym ostatnim wlasnie nauczylem sie jezdzic na wozkach. Tu jest pytanie majac same europejskie uprawnienia na wozki + butle (bowiem zrobili mi zakladowke w momencie kiedy sie dowiedzieli ze sam chce sobie uprawnienia zrobic,przestraszyli sie ze uciekne po tym...wiec dogadalem sie ze szkoleniowcem ze taniej mi zrobi moje wlasne) da rade aby wzieli to pod uwage? Czy trzeba tlumaczyc na polski w tych czasach? Posiadam zakladowa kartke z data od kiedy legalnie moglem kierowac toyota na gaz(to okolo jeden rok i 7 miesiecy) oraz 4 miesiace bez uprawnien przed zakladowka i nawet czasem na polecenie bylego szefa. Dodam z reka na sercu ze chyba jako jedyny w bylym zakladzie nawet palety nie uszkodzilem,chociaz czasem widzac jak jezdzi reszta to widly na dziorach skakaly...wiadome ze wozek to nie zabawka i stoi za nim prokuratura i choc bylem gowniarz na wozku to mam czyste konto kolizyjne oraz uratowanie zycia badz zdrowia magazynierowi ktory zeskoczyl zeby recznie zlapac towar a wozek zaczal jechac widlami w jego kierunku(tutaj nielegalnie w tedy jezdzilem)wiec wskoczylem na wozek zachamowalem i zaciaglem reczny oczywiscie go pouczajac ze chyba zasad nie zna recznego

Pająk

Tak wiem dzis cv skoncze i wysle. Czas mi sie dobrze zlozyl. Jeszcze sprobowalem dostac z poprzedniego zakladu zaswiadczenie ze jezdzilem wozkiem.

Pająk

To jak z wozkami?lajtowo?bo obecnie pakuje torebki do foliopakow za smieszna kase...wczesniej pracowalem w Aristar i podobna atmosfera byla,ale chcialbym wiedziec czy na wozkach spokuj jest i mozna pracowac spokojnie z glowa czy tepo beduina?i jak zarabia wozkowy?na poczatku i tak po pol roku Z gory dzieki za odpowiedz.

Pająk

Aha :) dzieki wielkie. Jesli atmosfera nie jest grobowa i bardziej zywa niz moje tluste samice i normalna umowa to wysle cv badz zadzwonie o spotkanie w celu rozmowy. A pracowalem troche w kuegel nagel to wiem gdzie firma jest ;)

Gawełek

Hahahahahahaha............

Gold

Czy warto zmieniać pracę dla kariery w dziale exportu Wkręt met?

Gold

Czy warto zmieniać pracę dla kariery w dziale exportu Wkręt met?

Gold

Jaka atmosfera w biurach ?

Janek

To zależy co się interesuje (jaka praca). Na produkcję mają ogłoszenia na olx i można też przez ich stronę internetową aplikować.

Janek

Tak, rekrutacja trwa. Od razu oddzwaniają. Wypłata terminowa.

junior

Tak, rekrutacja nadal trwa. Można przynieść cv albo podesłać na maila i od razu umawiają na spotkanie.

byly

hahahahahahahahaha... coraz lepiej widze tam... jak przyszedlem do wkreta to dostalem zaniedbany rynek w cholere po 9 miechach zrobilem plan i mnie zwolnili, coz treraz siedze w biurze 8-16 za 3000-4000 miesiecznie i sie z asow wkreta smieje

woot

Boże.Człowieku żal mi Ciebie.Strasznie żyli Ci beret wtym wkręt mecie

Jota

To szukaj zatrudnienia w klimasie jak ci jest źle

Krystyna

Teraz zmieniły się przepisy i trzeba odprowadzać składki ZUS od wszystkich umów zleceń. Jednak pracobiorca musi szczególnie pilnować czy pracodawca wywiązuje się z opłacania składek ponieważ osobiście będzie odpowiadał w sytuacji braku składki.

Ak

Potwierdzam są problemy z naliczaniem premi

Robi

Czy dalej zatrudniają na handlowca tak ze w jednym klimasie jest czesc etatu a w drugim na umowie zleceniu

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met