KRISPOL Sp. z o.o. - Karol Krysiński

Psary Małe

Opinie o KRISPOL Sp. z o.o. - Karol Krysiński

???

Niestety nadzieje ze zaklad Krispol mozna zaliczcyc do przyzwoitych padla w gruzach.Zarobki skąpe jak u byle prywaciarza a firma przeciez niby z renomą.Zmuszanie do nadgodzin,pensja juz nie raz przelewana nie na czas.Nie jedno stanowsko pracy obarczone zbyt duza iloscia obowiazkow oraz odpowiedzialnoscia oraz zbyt duze tempo produkcji powierzone zbyt malej ilosci pracownikow.Pakowanie niesamowity [usunięte przez moderatora] polaczony z odpowiedzialnoscia jak na taki wysilek zbyt mala pensja - rezulaty ciagla rotacja pracownikow brak chetnych do pracy , problemy kadrowe.Poza tym z plusow niezle warunki socjalne,dosc przyjemna kadra kierownicza oraz dyrekcja,zgrana kadra pracownicza mila atmosfera.

Zostaw opinię o KRISPOL Sp. z o.o. - Karol Krysiński - Psary Małe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRISPOL Sp. z o.o. - Karol Krysiński