Allflex Polska

Swarzędz

Opinie o Allflex Polska

Blady

Praca w tej firmie to totalna porażka. Rozchwiany emocjonalnie dyktator dyrektor i jego świta.... Brak słów. Dla mnie praca była za psie pieniądze w chorym systemie. Im więcej w cztery litery wchodzisz tym wyżej zachodzisz....

rozczarowana11

Pracowałam tam dwa miesiące w zeszłym roku, na szczęście nie była to moja pierwsza praca w Nl więc miałam z czym porównĆ, WARUNKI MIESZKANIOWE PONIŻEJ KRYTYKI , GODZINY NIEGWARANTOWANE, WYKORZYSTYWANIE WYPŁATY OSOĄGANE OK 200 e w dobrym układzie po prostu porazka .

Marta

Widziałam mnóstwo ofert pracy aktualnych, firma prowadzi rekrutację, dziwne ,że nikt o tym nie wspomniał na forum użytkownikom, z pewnością kilka osób jest zainteresowanych pracą lub poszukuje pracy. Może napiszą coś osoby które pracują obecnie w firmie lub te które były na rozmowach? Jak wygląda rekrutacja i proces zatrudnienia w firmie?

Mariuo

praca na takich stanowiskach zawsze jest odpowiedzialna, a pracowitość to cecha, która w firmie faktycznie jest wymagana, jednak to się zwraca i uczciwość oraz lojalność wobec pracodawcy na pewno popłaca :)

pracuję w tej firmie juz ponad 3 lata i praca nie jest wcale zla, wszystko na swoim miejscu no i wypłata calkiem ładna :)

maniek

ta firma to porażka z tego co piszecie, jeśli już to może tam się przyjmą do pracy Ukraińcy ale to też nie jest do końca pewne że będą chcieli :)

bylyyyyy

Robota do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam . tylko uciekać i szukać coś innego, kto tam pracuje jest skończonym idiotą

haha

koleżanka nie dała rady i się zwolniła a teraz płacze :D

anonim14

Zgadzam się z opinia. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY. Kierownictwo nie dowytrzymania. Chcą aby człowiek dziesięc rąk miał i robił jak maszyna, nie ma nawet kiedy do kibla wyjść lub chwile odsapnąć. Na każdym kroku jest się kontrolowanym, obserwowanym, gorzej niż więzienie. Nawet jak się pracuje jak może to i tak zjebe nie wiadomo za co sie dostanie, także NIEEEEEEEEEE polecam!!!!

binek

jeżeli uważasz że 1350 zł to jest płaca nie zła, to więc zapraszam do nas...

biku

w pełni zgadzam się z opinią "były pracownik"04 11 2012r. może kierownik zmiany uszedł by w tłumie(usunięte przez administratora)niezbyt dobrze wspominamy.płaca niebyła taka zła lecz nie ci ludzie.

Darek

Jakie zarobki sa w tej firmie. Słyszałem ze potrzebuja pracowników.

były pracownik

Nie polecam tej firmy! Kierownik jednej ze zmian pan[usunięte przez admina] tylko wyzywa i równa Cię z ziemią. Ukończył zawodówkę i myśli, że jest niewiadomo kim! tak samo jego żonka,. niby godzinówka a oni patrzą ile jak robisz nawet wyjście do kibelka trzeba poinformowac- żeby potem odjąć Ci parę groszy za robote...płaca minimalna... NIE POLECAM

Zostaw opinię o Allflex Polska - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Allflex Polska