2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 67 49 5 1

Opinie o Allflex Polska sp. z o.o.

Ania

Pracowałam stosunkowo krótko w firmie Allflex Polska, czytam te opinie i aż nie mogę w to wszystko uwierzyć. Moje zdanie jest inne i bardzo pozytywne - od czego tu zacząć :) hmmmm : może na początek mój kierownik pojdzie pod nóż- nigdy nie miałam lepszego kierownika w mojej karierze zawodowej, wyrozumiałego, dbającego o swojego pracownika, wymagającego , zawsze można było się dogadać we wszystkich sprawach ,wystarczyła rozmowa szczera i wszystko można było załatwić pozytywnie o ile miał taką moc :) w danej sprawie. Dbającego o nasz rozwój zawodowy, bardzo zachęcający do wszelkich kursów, które oferowała i finansowala firma Allflex. Pozdrawiam kierowniku : ) Kolejną dobrą stroną firmy jest wszelka pomoc nawet finansowa w trudnych sytuacjach życiowych swoich pracowników co też jest ważne dla pracowników ,że nie są pozostawieni sami, że zawsze firma jest gotowa pomóc. Jak w każdej firmie są plusy i minusy, na które trzeba spojrzeć z dystansem i z uśmiechem. Nigdzie na świecie nie ma idealnego pracodawcy, idealnej firmy itd. Firma Allflex Polska docenia swoich pracowników za swoją dobrą pracę np. Nagrody pracownicze, motywacyjne ,coroczne imprezy integracyjne na poziomie. Zachęcam jeśli ktoś zastanawia sie nad podjęciem pracy w tej firmie, pamiętajcie jeśli jesteście pozytywni, pracowici i uczciwi firma też Was doceni. Pozdrawiam Ania

Tak2Nie10
wtryskarka

Uczciwa praca, za uczciwe pieniązde

Tak3Nie13

pracuję w tej firmie juz ponad 3 lata i praca nie jest wcale zla, wszystko na swoim miejscu no i wypłata calkiem ładna :)

Tak17Nie14
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Allflex Polska sp. z o.o.?

Noname Nowy wpis

Chciałbym dołączyć do Allflex. Jak wygląda dział jakości w firmie? Posiadam wieloletnie doświadczenie i na pewno byłbym wsparciem. Zmiana podyktowana względami rodzinnymi - bliżej domu rodzinnego. No i na jakim poziomie zarobki.

Nowy wpis

@Noname

Dzień dobry. Poszukujemy obecnie pracowników do działu jakości, wszystkich szczegółów dowie się Pani/Pan podczas interview. Może to miejsce czeka właśnie na Ciebie:) rekrutacja@allflexpolska.pl

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 146 dni.

Pani Anno szukam pozytywnie nastawionych pracownikow /wspolpracowników doradcy/ takich jak pani moze nawiazemy kontakt ? pozdrawiam Piotr Piątek Grupa Aviva 602454507

Marta

@Piters i co teraz na magazynie jakiś lepszy kierownik od poprzedniego? Warto cv składać?

Jj

Nie polecam szczegolnie magazynu.jak idziesz do (usunięte przez administratora) z pytaniem o cos to on nigdy nie wie nic a tylko lazi z kata w kat I zagaduje do dziewczyn ,ktore I tak go olewaja:)

Tak18Nie2
Btm
@Jj

Zgadzam się z jj. Jeśli chodzi o wielkiego (usunięte przez administratora)z magazynu to ewidentnie minął się z powołaniem. Zero pojęcia o sytuacji na magazynie. Z tego co mi wiadomo ludzie odchodzą (usunięte przez administratora)

Tak14Nie
Piters

Spoko. Już awansował.

Tak1Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 217 dni.

Czy jest możliwość w Allflex Polska sp. z o.o. pracy na część etatu?

Przemo

Witam wszystkich. Jakie wynagrodzenie netto na stanowisku pracownik produkcji

TakNie7
Es

Witam. Czy pracownicy produkcyjni otrzymują ubrania robocze firmowe czy mogą mieć swoje prywatne?

TakNie5

@Es

Dzień dobry, pracownicy Allflex na produkcji są wyposażeni przez firmę w odzież roboczą, pozdrawiam

TakNie4
Rr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 292 dni.

A jakie zarobki na magazynie i godziny pracy???

Tak1Nie9
Użytkownicy czekają na odpowiedź 318 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Allflex Polska sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na http://GoWork.pl ostatnio dodali 13 października.

TakNie14

Tak2Nie10
Honorata
@Ania

Nie da się ukryć, że wiele tu niepochlebnych opinii na temat Allflex. Cieszę się zatem, iż znalazł się ktoś, kto potrafił dostrzec jakieś jego pozytywne strony. Wspomniałaś, że firma docenia swoich pracowników. Czy oznacza to również, iż Ci najbardziej zaangażowani mają możliwość awansowania?

TakNie11
@Honorata

Oczywiście, że taka możliwość jest tym bardziej, że firma cały czas sie rozwija. Pozdrawiam Ania

TakNie9
Antoni
@Ania

Przez rozwój Allflex można rozumieć inwestycję w sprzęt czy szkolenia pracowników?

Tak1Nie6
Ewelina
@Ania

Jak dlugo pracowałaś Aniu ,ile zarobiłaś na rękę ?Skoro już nie pracujesz to możesz powiedzieć więcej .Pozdrawiam Ewelina:)

TakNie7
Niezadowolona pracownica

Praca w tej firmie to porażka. Nie mówię o samej pracy bo skomplikowana nie jest ale o panującej tam atmosferze. Sąsiedzi z maszyny obok są w porządku ale gorzej z osobami, które mają "jakąś tam władzę", wydaje im się, że mogą pomiatać ludźmi. Dochodzi jeszcze do tego dyrekcja rozchwiana emocjonalnie. Dla ludzi którzy cenią sobie dobrą, przyjazną atmosferę w pracy ta firma nie jest właściwym miejscem

Tak20Nie3
@Niezadowolona pracownica

Rzeczywiście, atmosfera odgrywa dużą rolę przy wyborze miejsca pracy. Wpływa ona na nastawienie do wykonywanych obowiązków. Rozumiem, że atmosfera w Allflex Polska powoduje u Ciebie niezadowolenie. Czy pozostałe warunki zatrudnienia rekompensują Ci je w jakiś sposób? Zachęcam Cię do kilku słów na ten temat. Jak wygląda sytuacja w kwestii godzin nadliczbowych?

TakNie9
niezadowolona pracownica
@Marta

Nie wiem jak wygląda kwestia godzin nadliczbowych ponieważ w biurze nie można było wypisywać nadgodzin. Pensja nie jest zła ale pozostałe kwestie pozostawiają wiele do życzenia

Tak6Nie2

Walery
@niezadowolona pracownica

A czy w biurze w ogole zostaje sie na nadgodzinach? Co masz na mysli mowiac,ze pozostale kwestie pozostawiaja wiele do zyczenia?co konkretnie powinno zostac zmienione w biurze i na produkcji?

Honorata
@Walery

W porę zapytałeś o te kwestie, bowiem ja właśnie miałam to zrobić. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż @niezadowolona pracownica zechce odpowiedzieć. A Twoja ciekawość wynika z tego, iż masz w planach aplikowanie do Allflex, czy masz jakiś inny powód?

Tak1Nie2

Zbyszek

Czesc,widzialem oferte pracy w Allflex.Czy ktos z pracownikow moze odpowiedzieć mi na pytania? Jaka atmosfera panuje w firmie?czy wynagrodzenie wyplacane jest na czas?czy duzo jest nadgodzin (Utrzymanie Ruchu)? czy nadgodziny platne?ile dostaje sie na wczasy pod grusza?czy sa szkolenia dla pracownikow?czy opieka medyczna i ubezpieczenie finansuje firma,czy samemu sie placi? jaki park maszynowy-w miare nowy czy juz zajechany?sa jakies imprezy integracyjne? Sa jakies premie dla UR i biurowych czy tylko dla produkcji?dzieki za pomoc.

@Zbyszek

Dowiedziałam się jedynie tyle, że zatrudniając się w Allflex Polska, będziesz mógł liczyć na: umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym oraz dostęp do oferty szkoleń i innych działań rozwojowych. Z kolei na konkretne informacje będziemy musieli poczekać, aż jakiś pracownik firmy zechce coś od siebie dodać. A powiedz, czy posiadasz już jakieś doświadczenie w tej materii?

@Zbyszek

Atmosfera fatalna i jest pełno ukrainców i sa imprezy firmowe i wypłata jest na czas

Tak3Nie2

@Zbyszek

Witaj Zbyszku, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wypłata jest zawsze na czas, do 10-tego każdego miesiąca na koncie. Nadgodziny płatne, ich ilość jest uzależniona od ilości pracy jaka akurat jest niezbędna do wykonania. Wysokość dofinansowania urlopu wypoczynkowego jest uzależniona od dochodów na osobę w gospodarstwie domowym. Park maszynowy jest cały czas rozwijany, a wraz z wprowadzaniem coraz to nowszych technologii, przeprowadzane są szkolenia dla pracowników. Dodatkowo zapewniamy prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie, wraz z możliwością uzyskania karty Multisport. Zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@allflexpolska.pl, podczas rozmowy rekrutacyjnej dowie się Pan o wszystkich szczegółach zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Allflex

Tak2Nie4

Aktualność
Allflex Polska

Lider na rynku identyfikacji i rejestracji zwierząt poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu

Główne obowiązki:
- przeprowadzanie serwisów prewencyjnych oraz harmonogramowych
- bieżące naprawy
- opieka nad parkiem maszynowym
- ulepszanie oraz modernizowanie maszyn

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- znajomość podstaw automatyki i pneumatyki
- uprawnienia elektryczne do 1 kV a także znajomość czytania schematów elektrycznych
- otwartość i gotowość dzielenia się wiedzą z innymi
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane będzie doświadczenie przy serwisowaniu wtryskarek
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz znajomość 5S i zagadnień SMED

Oferujemy:
 - umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
- dostęp do oferty szkoleń i innych działań rozwojowych

Dokumenty aplikacyjne można składać elektronicznie na adres mailowy rekrutacja@allflexpolska.pl, lub osobiście w siedzibie firmy ul. Nekielska 11G, Psary Małe, 62-300 Września z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Allflex Polska sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Allflex Polska sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych, 62-300 Września, ul. Nekielska 11G. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualność
Allflex Polska is a world leader in livestock monitoring systems.

If you want to join us, please send an application form

Automation Engineer

Localization: Psary Małe, Września

The succesfull candicate will work in a young team in a fast developing company. You will be responsible for factory automation technologies and automative systems maintenance.

Requirements:
·        High technician education
·        3 years’ experience on similar position,
·        experience in industrial systems maintenance,
·        participation in projects of creation and building of technological processes.

Qualification and skills:
·        PLC programming
·        Basics knowledge of automation system programming
·        Reading of electric, hydraulic and pneumatic schemes
·        Knowledge of pneumatic systems operation
·        Knowledge of industrial networks

·        Life insurance
·        Cultural events
·        Development oportunities
·        Courses and trainings

To apply for this opportunity, please send your CV to rekrutacja@allflexpolska.pl
Please include in your CV the following statement: “I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)”.

Please be advised that the Administrator of your data is Allflex Polska sp. z o.o., Psary Małe, 62-300 Września, ul. Nekielska 11G. Data is collected for recruitment purposes. You have the right to access your data and correct it. Providing data in the scope specified by the provisions of the Act of 26 June 1974. the Labor Code and executive acts are mandatory. Providing additional personal data is voluntary
Grek

@niezadowolona pracownica Idealnych firm nie ma i zawsze są sprawy do naprawienia czy zmiany. Ogólnie to dobra firma i nie przesadzajmy

Tak2Nie2
wtryskarka

Uczciwa praca, za uczciwe pieniązde

Tak3Nie13
Mgfzdh

Słyszałem ze lepiej placa niz w volkswagenie tylko slyszalem ze na sezon potrzebuja?

Tak4Nie1

@Mgfzdh

Sezon to ludzie z nimi wytrzymuja

Tak9Nie1
Jj

(usunięte przez administratora)I pretensje ze nie ogarniasz roboty a robisz za 2 bo wciaz braki. Kto przyjdzie to zaraz odchodzi.

Tak3Nie2

@Jj

@Jj, możesz uargumentować swoją wypowiedź? W tej formie stanowi ona pewny komunikat, jednak dla osób zainteresowanych pracą w Allflex Polska może on być niewystarczalny. Co wpływa na Twoją opinię o tym pracodawcy? Czy możesz z innymi użytkownikami podzielić się swoim doświadczeniem wynikającym z zatrudnienia w tej firmie?

Jj

Jak wiecznie sa braki to musi byc zapie.rdol ,bo prace ktos robic music. Kierowcy..porazka

Tak5Nie

Kierownicy to porazka

Tak4Nie

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy trudno jest się dostać pracy, firma dobra więc mam obawy.

Edwardo
@Wiktor

Dobra? Aroganci myslacy ,ze sa niezastapieni,Sra ją wyzej niz du py nosza.zreszta popytaj ile osob zostaje tylko na chwile. Swiadczy o tym baner wywieszony przed firma juz od kilku miesiecy..I nadal wisi:)

Tak17Nie1

Abc
@Edwardo

I te niby premie wyplacane co miesiac..zenada

Tak15Nie
monia

Ile płaca w tej Firmie . .Czy warto isc czy nie,.Ile netto mozna zarobic na 8 godzin /

Zostaw merytoryczną opinię o Allflex Polska sp. z o.o. - Psary Małe